Skocz do zawartości

waga ciała


Qska

Rekomendowane odpowiedzi

o nie .... co ty gadasz ... wiesz kiedys wazylam prawie 75 kilo ... i ci powiem ze to nie jest wg mnie prawidlowe BMI woogole sie z nim nie czulam ... dodam ze czuje sie lepiej jak waze mniej no przydalo by sie 5 kg w dol .. to bym byla happy .... mam zamiar spasc do 57 kg hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja według BMI niedowagę (170 cm i 50 kg) a mam spory brzuszek, obfity biust, boczki i generalnie nikt mnie o niedowagę nie posądza...

ale ja z kolei mam bardzo lekke kosci, dlugie chude konczyny i brak miesni :P

Wiem ze troche cwiczen i mialabym super figurę ale poki co mi sie nie chce :)

 

Sorka ale nie wierze jak wazysz 50kg to jestes chuda szczupla ... i brzuch ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wierze bo tez mialam taaki brzuszek ;)fatimma, tu nie chodzi o gruby, duzy brzuch tylko o tluszczyk, ktory najchetniej gromadzi sie wlasnie tam :) Ja przy wzroscie 168cm wazylam niegdys 48kg i tez mialam tluszczyk na brzuchu.

Teraz waze pewnie troszke wiecej, ale tluszczyku juz nie mam. Wystarczy troche ruchu dziewczyny ( i chlopaki ) i figurka bedzie wysmienita :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem to pilates nie tylko na rozciąganie, ale na wsz. mieśnie zwłaszcza głebokie, ktore sa tak zaniednabe niejednokrotnie w dzisiejszych czasach :oczko:

Polecam:_okok:

Edytowane przez koliber*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem to pilaten nie tylko na rozciąganie, ale na wsz. mieśnie zwłaszcza głebokie, ktore sa tak zaniednabe niejednokrotnie w dzisiejszych czasach :oczko:

Polecam:_okok:

 

chodzi o kobre i zolwika? czy mi sie tylko zdaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatimma kiedys było to 62 przy 164 cm obecnie jakieś 57-55 :) nie wiem dokładnie,bo moja waga świruje,ale widzą po moich ubraniach :D

a moja slabośc to pizza :D fryteczki i to najlepiej o 22 :P słodycze nie sa problemem bo nie jem ich w ogóle od listopada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka ale nie wierze jak wazysz 50kg to jestes chuda szczupla ... i brzuch ?

 

Ja również wierzę - podam przykład 164cm wzrostu , waga 51kg, obwód tali 75cm a bioder 89 ,obwód w biuście 98cm, obwód uda 47cm ,łydki 30cm.

Tkanka tłuszczowa jest głównie w całej okolicy tali, i pleców oraz biustu, nogi i ręce szczupłe a nawet bardzo .BMI pokazuje niedowagę , a jak się przytyje to wszystko leci w talie,plecy i biust ,a nogi i ręce nadal szczupłe .Osoba drobno koścista, co nie znaczy że kości słabe i się łamią :lol:.

Predyspozycje do tycia ,a jak się przytyje to wygląd przypomina jabłko z gałązkami czyli nogi i ręce .

 

Dla kontrastu :)

Inny przykład 163cm wzrostu (1cm mniej niż w pierwszym przypadku ),ta sama waga 51kg , osoba w całej okazałości szczupła, a obwód tali to 65 cm , obwód bioder 90cm , biust drobny.

 

Moim zdaniem obliczanie BMI się nie sprawdza w przypadku pewnych osób .

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowanie polecam joga pilates sama na takich ćwiczeniach schudłam 17 kg przez pierwszy miesiąc nic waga nawet nie drgnęła a w następnych miesiącach do pół roku efekt zaskakujący tylko ćwiczyłam 20 min joga i 20 min pilates codziennie + dieta ŻP.

Pilates świetnie wysmukla i wzmacnia mięśnie a ie nabija tkanki mięśniowej:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowanie polecam joga pilates sama na takich ćwiczeniach schudłam 17 kg przez pierwszy miesiąc nic waga nawet nie drgnęła a w następnych miesiącach do pół roku efekt zaskakujący tylko ćwiczyłam 20 min joga i 20 min pilates codziennie + dieta ŻP.

Pilates świetnie wysmukla i wzmacnia mięśnie a ie nabija tkanki mięśniowej:bukiet:

 

nic tylko brac przyklad i zyczyc udanego sukcesu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowanie polecam joga pilates sama na takich ćwiczeniach schudłam 17 kg przez pierwszy miesiąc nic waga nawet nie drgnęła a w następnych miesiącach do pół roku efekt zaskakujący tylko ćwiczyłam 20 min joga i 20 min pilates codziennie + dieta ŻP.

Pilates świetnie wysmukla i wzmacnia mięśnie a ie nabija tkanki mięśniowej:bukiet:

 

a masz jakis fajny link do zestawu cwiczen joga pilates.. ktore polecasz thx:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wierzę - podam przykład 164cm wzrostu , waga 51kg, obwód tali 75cm a bioder 89 ,obwód w biuście 98cm, obwód uda 47cm ,łydki 30cm.

Tkanka tłuszczowa jest głównie w całej okolicy tali, i pleców oraz biustu, nogi i ręce szczupłe a nawet bardzo .BMI pokazuje niedowagę , a jak się przytyje to wszystko leci w talie,plecy i biust ,a nogi i ręce nadal szczupłe .Osoba drobno koścista, co nie znaczy że kości słabe i się łamią :lol:.

Predyspozycje do tycia ,a jak się przytyje to wygląd przypomina jabłko z gałązkami czyli nogi i ręce .

 

Dla kontrastu :)

Inny przykład 163cm wzrostu (1cm mniej niż w pierwszym przypadku ),ta sama waga 51kg , osoba w całej okazałości szczupła, a obwód tali to 65 cm , obwód bioder 90cm , biust drobny.

 

Moim zdaniem obliczanie BMI się nie sprawdza w przypadku pewnych osób .

Tak to już jest. Jedne z nas mają kształt klepsydry, drugie gruszeczki a trzecie jabłuszka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ćwiczyłam to najpierw 4 lata temu był taki program na kablówce Metoda na sprawność i zaraz po tym joga zone i tak to leciało 2 razy dziennie, nagrywałam to na kasety wideo jeszcze i ćwiczyłam na nich aż kasety prawie się zjechały

 

teraz kupiłam Shape z płytą do ćwiczeń i na allegro płyty joga pilates , trudno mi się teraz zmobilizować więc chodzę 2 razy w tyg na aeropilates i jak mi się uda to dodatkowo płytka w domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale w czyich oczach twoich? :]

Nie uwierzę. Wiem jak wyglądaja dziewczyny z 17,5 i mniej

No chyba że jt niziuteńka, może też kościec b. lekki.

Wybacz, ale mało prawdopodobne dla mnie jest to co piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale dziewczyna nie powinna byc ani gruba ani chuda po prostu powinna byc zdrowa :) i bez komentow typu a ja jestem taka a ja taka. masz sie dobrze czuc i ma byc Tobie z tym dobrze. chcesz sie oszpecic zeby bylo widac kosci. jesli bedze Tobie z tym dobrze to czemu nie chcesz byc gruba zeby bylo cieplo w zimie. czemu nie ale ma byc Tobie z tym dobrze. ale najlepiej badz normalna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wreszcie zwazylam :) Waze 50kg przy wzroscie 168cm. Moje BMI wynosi 17,7 i wcale nie jestem chudzielcem! Jestem szczupla, ale mam swoje kraglosci.

Dla niedowiarkow ;) zdjecie:

 

Nie wydaje mi sie zebym wygladala na zaglodzona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wreszcie zwazylam :) Waze 50kg przy wzroscie 168cm. Moje BMI wynosi 17,7 i wcale nie jestem chudzielcem! Jestem szczupla, ale mam swoje kraglosci.

Dla niedowiarkow ;) zdjecie:

 

Nie wydaje mi sie zebym wygladala na zaglodzona ;)

 

zepsula sie Tobie waga bo naprawde nie mozliwe zebys miala 50kg mozliwe ze ok 58kg jak na moje oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zepsula sie Tobie waga bo naprawde nie mozliwe zebys miala 50kg mozliwe ze ok 58kg jak na moje oko

 

a wiesz, ze sie zepsula :D Baterie sie wyczerpaly, dlatego zwazylam sie u tesciowej. Ostatnio nieco schudlam, przed schudnieciem wazylam 52kg a teraz 50. A 58 jeszcze nigdy w zyciu nie wazylam i nie wyobrazalm sobie takiej wagi u mnie. Mam chude kosci i co za tym idzie lekkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dab - z ciekawości - daj ten przepis na utwardzanie ;) jak moi synowie zaczną sobie utwardzac kiedys, przynajmniej bede wiedziała, co robią ;)

nie moge tego znalesc ale chodzi o idezenia np. piesciami o twarda powierzchnie typu drewniana deska. badz worek z piaskiem tez jest sam w sobie twardy.(moga byc tez pompki na piesciach) Piszczele najlepiej udezac o opone przymocowana do sciany na wysokosci pasa. (proponowal bym tez przy tym troche sie porozciagac.) no i w nia kopac. Przedramie, worek z piaskiem badz drzewo. no i udezac. nic w tym trudnego tylko trzeba sie poswiecic. i naprawde duzo bolu przezyc. To sa treningi dla cwiczacych sztuki walki. i dla innych zwariowanych (tak wiec jak cos zapisz chlopakow na jakies karate badz jujitsu. a beda w nieba wzieci jezeli sa oczywiscie zywiolowi. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...