Jump to content
Guest Daffne

4 PIK - znaczenie

Recommended Posts

Guest Daffne

4 Pik

Czwórka Pik - Czwórka Wino - 4 Pik - 4 Wino

 

2146ueu.png

 

Ogólne znaczenie karty:

stabilne zdrowie i praca zawodowa, pragmatyczny, pracowity, świetne zdrowie, wyzdrowienie, poprawa w pracy, zainteresowania duchowe, ogólna satysfakcja, stabilizacja w pracy i w domu.

 

Karta Osobowości:

Czwórka Pik znajduje się w kolumnie Wenus i w rzędzie Jowisza. Ta pozycja daje duże ambicje i umiejętność postępowania z ludźmi. Zawsze osiąga dużą satysfakcję i wynagrodzenie za każdy wysiłek włożony w to co robi, przynosi szczęście na drodze życia. Karta ta daje bezpieczeństwo i materialny komfort, ale też może być przyczyną trosk i niepokoić nawet wtedy gdy mamy wszystkiego pod dostatkiem. Czwórka potrzebuje stabilizacji i bezpieczeństwa, zarówno w pracy jak i w domu. Istotnym jest, by unikać zainteresowań ograniczających perspektywy, by wykorzystywać własne zdolności i robić to czego naprawdę się pragnie. Czwórka Pik ma wspaniałe wartości, które prowadzą na drogę rozwoju wewnętrznego. Ma również dużo szczęścia w finansach i może osiągnąć wyjątkowe bezpieczeństwo finansowe. Czwórka Pik często znajduje partnera w pracy. Jak każda Czwórka, jest uparta i stała w poglądach. Ma wyjątkową wyobraźnię i potrafi marzyć na wielką skalę. Bywa również bezczelna i potrafi "walić prawdę prosto z mostu" bez ogródek, co może ranić innych, ponieważ ludzie często nie lubią słyszeć przykrej prawdy na swój temat. Czwórka Pik to inteligencja, intuicja, potrzeba stabilizacji i bezpieczeństwa w finansach i życiu zawodowym.

 

4 Pik

karta przestrzega przed kompromitacją i niepowodzeniami w sprawach zawodowych i domowych. nie wolno polegać tu na radach przyjaciół i znajomych , którzy mogą się okazać niekompetentni. należny zasięgnąć rady specjalistów, zwłaszcza w kwestiach finansowych . w sprawach uczuciowych lepiej tymczasowo przemilczeć sporne kwestie , niż dążyć do konfrontacji.

 

 

Źródło: 4 Pik

Źródło: M. Piasecka "Wróżenie z kart klasycznych"

Share this post


Link to post
Share on other sites
karolka365

4 pik

Symbolizuje ciszę, pokój, kontemplację i wyzdrowienie. Oznacza okres odpoczynku po trudnych chwilach lub po cężkiej pracy. Daje czas na zregenerowanie energii i zastanowienia się, co robić dalej. Przerwa ta będzie krótka, lecz bardzo cenna.

 

 

 

Źródło: Richard Webster, Wróżenie z kart dla początkujących.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nalka47

4♠

 

Nagły wyjazd.

Wyjazd do sanatorium.

Koniec zmartwień.

Problemy rozwiążą się same.

Ochrona sił wyższych.

Uzdolnienia ezoteryczne.

Nowe możliwości.

Zapowiedź sukcesów. Karta cudów.

 

ODWRÓCONA.

 

Oszczerstwa, plotki, kłamstwa.

Nieuczciwa konkurencja.

Odmiana na gorsze. Niechciany wyjazd.

Samotność, smutek, brak przyjaciół.

Trudne problemy zawodowe i życiowe.

Unikać podejmowania ważnych decyzji.

 

 

Zrodlo : Ksiazka H . Zuk -Karty klasyczne

Edited by nalka47

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...