Skocz do zawartości

Symbolika liczby trzy we śnie - prosba o interpretacje


katherina84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosilabym o interpretacje mojego snu, strasznie jest dziwny.

Wiedziałam w nim, ze mam niestabilna sytuacje w pracy, tzn niedawno rozpoczelam nowa i nie wiem czy przyniesie mi zyski (to tak jak w rzeczywistosci) i jakas znajoma skierowala mnie do wróża, ktory wrozyl tarotem. Byl to chlopak po 30-tce, ubrany w szary garnitur, blondyn rozlozyl mi karty na prace i niestety nie pamietam dokladnie co mi wyszlo, ale wiem, ze malo jakos powiedzial , ale zgodnie z prawda i poprosilam go o uklad w sprawach sercowych, ale on powiedzial, ze musi isc do pracy i nie ma czasu, wyszedl, ale pobieglam za nim i ublagalam go na korytarzu aby jednak postawil mi rozklad na sprawy sercowe. Postawil, ale bardzo krotki i tylko powiedzial takie slowa : twoje zycie milosne obrazuje liczba 3, wszystko co w nim sie dzieje jest za sprawa liczby 3 i po tym sie przebudzilam.

Wiem, ze sny o wrozbach, wrozkach czasami sie sprawdzaja tzn sprawdza sie to co we snie mowia, no , ale on mi tylko o tej trojce mowil ( o pracy nie pamietam) i jak we snie interpretowac znaczenie tej trojki? Ze bede w trojkacie uczuciowym? Bardzo prosze o pomoc w interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katherino84, 3 oznacza coś nowego, co powstaje z syntezy dwóch elementów (można tutaj spojrzeć na nią jak na symbol związku), często odnosi się do sprzecznych cech charakteru. Według niektórych, sen o 3 zapowiada że coś dobrego spotka Cię ze strony osoby, po której byś się tego nie spodziewała (czyżby odniesienie do sprzeczności charakterów?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephiro jest to mozliwe. Cale zycie mnie przesladowala liczba 5 (numer w dzienniku, numer domu, w telefonie, gg sie powtarzala itp) i dlatego tym bardziej ta 3 mnie zaintrygowala. Dziekuje bardzo i pozdrawiam, trzymaj sie cieplo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...