Skocz do zawartości

Karty dnia - dzien po dniu - Sacralcowe


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzis tu bede sobie wklepywac... co ciekawsze karty dnia... do weryfikowania pozniej oczywiscie. :)

 

 

 

Piatek - 2. sierpnia 2013

 

 

Karta dnia: 10 Mieczy

 

Tlo: 3 Kielichow, 0 Glupiec, X Kolo Fortuny + XV Diabel, XVII Gwiazda ---> XI Pasja, HB XIII Smierc i IV Cesarz

 

 

No cos dzis sie diametralnie zmieni. Jakas kosiarka przeleci przez moje zywota... Karty ciekawe w kazdym razie.

 

Tu jakby mial nastapic konkretny zwrot w jakiejs sytuacji. W sumie karty bardzo transforumujaco-konczace cos... 10 Mieczy, X Kolo, ktore robi obrot i w podsumie Smierc.

Nie mam pojecia... mozliwe, ze dotyczy jakiejs znajomosci. Mozliwe, ze jakis moich dzialan, ktore dzisiaj podejme, zamkne lub podsumuje jakis etap czegos za soba.

Na razie 10-ta... i nic nie zapowiada sie na takie akcje... a i pomyslow zbyt wiele na to nie mam.

Odnośnik do komentarza

Pazury tez musze zrobic, bo rzeczywiscie wczoraj mi sie paznokiec zlamal... zrobilam... ale z efektu zadowolona nie jestem... wiec dzisiaj czasu troche temu tez poswiece. Na pazury kurcze bym nie wpadla. Dobrze wiedziec... :crazyangelos:

Odnośnik do komentarza
Pazury tez musze zrobic, bo rzeczywiscie wczoraj mi sie paznokiec zlamal... zrobilam... ale z efektu zadowolona nie jestem... wiec dzisiaj czasu troche temu tez poswiece. Na pazury kurcze bym nie wpadla. Dobrze wiedziec... :crazyangelos:

 

wariatki:-P

 

właśnie gdzieś w interpretacjach Sacral przeczytałam "seksu niet... ni hu hu" :-)))))))))))))) podoba mi się to ni hu hu:-))))))

Odnośnik do komentarza

No jak seksu nie widac... to o czym tu gadac... Czasem sa karty bardzo seksowne... to i mozna sie rozpisywac... Mizianko to mizianko...

 

Nic... kurcze... wracajac do tych moich kart dnia... tyle mocnych kart... na obciecie paznokci... :witch: ?

Odnośnik do komentarza

Ale się uśmiałam czytając Wasze komentarze o kosiarkach i pazurkach :-)))

 

Będzie Cię kusić żeby jakieś diametralne zmiany w wyglądzie zaprowadzić za pomocą narzędzi ostrych :-))) Ta podsuma mi się kojarzy ze zmianą z kogoś dbającego o swoje piękno i zdrowie w osobę odpowiedzialną za innych ..Może Ty komuś zrobisz te pazury albo kogoś obetniesz???

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mamy takie upaly... ze poszlabym skosic siebie... ale kto wie... jak tak dalej pojdzie to moze zaprosze do siebie znajoma fryzjerke.. ale to juz raczej nie na dzis.

 

Najlepszy numer, ze odkrylam wlasnie, ze moj znajomy Monetowy napisal do mnie cos bardzo milego a ja po likierku kawowym go zle zrozumialam i mu ostro odwarczalam... tja... a on tak milusio. Nic... staram sie to odkrecic. Ale kto wie... moze to on mnie skosi za moj sposob wyrazania emocji. Kto wie... kto wie... :witch:

Odnośnik do komentarza

Boże, to aż 5 kart na jeden dzień :hmmm_na: Jakaś nagła zmiana w interakcjach międzyludzkich, w towarzystwie, coś takiego. Tylko to nie jest na resztę życia, to jest na dziś, maksimum ze skutkiem na kilka następnych dni - miejmy nadzieję.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Boże, to aż 5 kart na jeden dzień :hmmm_na: Jakaś nagła zmiana w interakcjach międzyludzkich, w towarzystwie, coś takiego. Tylko to nie jest na resztę życia, to jest na dziś, maksimum ze skutkiem na kilka następnych dni - miejmy nadzieję.

 

prawda jest taka, ze ciągniemy tyle kart ile czujemy a ze na tyle miała ochotę Sacral....

Odnośnik do komentarza

Ja mysle ze na co dzien to sie powinno losowac z samych blotek :)

bo to taki mniejszy power, ale bardziej szczegolowy :D

 

zrsezta kto tam wie... ;)

 

ja rozkladam karty jak czuje potrzebe ale nie chce zasmiecac forum kolejnymi watkami o czakrach czy dniu... wiec wszystko laduje w jednym starym watku :D

tylko e nikt nie czyta:P

Odnośnik do komentarza
Boże, to aż 5 kart na jeden dzień :hmmm_na: Jakaś nagła zmiana w interakcjach międzyludzkich, w towarzystwie, coś takiego. Tylko to nie jest na resztę życia, to jest na dziś, maksimum ze skutkiem na kilka następnych dni - miejmy nadzieję.

 

 

Ty sie za duzo dziwujesz x-latku... uwazaj na zmarszczke zdziwienia... Skutecznie przycmiewa czarke trzeciego uoka.

 

 

Co do ciagniecia kart. Ciagnelam 1 karte dnia i 3 karty tla... Poniewaz 3. karta bylo Kolo Fortuny a ono wnosi poprzez swoj obrot zmiany, dociagnelam jeszcze jedna te dwie... tyle...

karty dosc wymowne...

 

 

A ja mam weryfikacje... i to dosc wazna mysle... bo zupelnie ciekawa...

 

 

 

Wiec nadal chodzi o rozmowe z wczoraj z Monetowym. O czym wyzej pisalam, ze mu tak niefajnie odpisalam. Temat energii i pracy z nia a takze glebiej, rozne stany, ograniczenia itd... wczoraj rozmawialismy teoretycznie, dzisiaj on postanowil mi pomoc praktycznie, nauczyc radzis sobie itd... regenerowac sie szybko i takie tam... takze teoria i pitu pitu... zostalo zastapione porzadna wiedza i dawka praktyki...

 

Mysle, ze to sie tu w duzej mierze unaocznilo.

 

Paznokci obcinac jeszcze nie obcinalam... jutro z rana sie tym zajme... dzisiaj dzien taki zwykly. Mlode w wodzie, ja na leniu... i w zasadzie jedyne, co to ta kwestia wyzej opisana przeze mnie... sie wylonila.

 

 

I tak... troche tez wrozylam. Pozniej jeszcze tez. Takze dzien wrozebny dosc mocno.

 

 

Dziekuje wszystkim za udzial w interpretacji... :bukiet: Popatrze zaraz, jak to tam z tymi punkcikami. Milego wieczora wszystkim.

 

 

 

PS. Mysle, ze interpretacja jest ostateczna, ale jezeli byc cos trzeba bylo jeszcze dodac... to dodam... pozniej.

Odnośnik do komentarza
Ja mysle ze na co dzien to sie powinno losowac z samych blotek :)

bo to taki mniejszy power, ale bardziej szczegolowy :D

 

zrsezta kto tam wie... ;)

 

ja rozkladam karty jak czuje potrzebe ale nie chce zasmiecac forum kolejnymi watkami o czakrach czy dniu... wiec wszystko laduje w jednym starym watku :D

tylko e nikt nie czyta:P

 

Ja juz tez jeden watek zalozylam. Od jutra obiecuje zagladac. Lecialam nieco na hamulcu wczoraj/dzisiaj... nadrobie... :):bukiet:

 

Tez teraz ten watek zalozylam, zeby nie smiecic juz co chwila nowymi. :)

Odnośnik do komentarza
Ty sie za duzo dziwujesz x-latku... uwazaj na zmarszczke zdziwienia... Skutecznie przycmiewa czarke trzeciego oka.

O, a o tym to nie wiedziałem :hahahaha:

 

 

Co do ciagniecia kart. Ciagnelam 1 karte dnia i 3 karty tla... Poniewaz 3. karta bylo Kolo Fortuny a ono wnosi poprzez swoj obrot zmiany, dociagnelam jeszcze jedna te dwie... tyle...

Ahaa...

Odnośnik do komentarza

Oj Sacrus, ja tez czasami mam takie dni ze ino czytam, bo mam tarowstręty :D

no ewentualnie cos interprece...

 

Ale czasami po maglu na FB nie mam ochoty interprecic,

bo to rownie meczace co wrozenie w duzej ilosci.

 

No i zalezy jeszcze jakie tematy, bo jak juz czytam rozklady milosne to mnie sraczka bierze:D

za duzo tej tematyki ostatnio sie u mnie przewinelo ;)

i u klientowi znajomych.. rozumiem to, ale mam przesyt.

 

Ale jak trzeba komus, to interprece, zwlaszcza jak mnie temat zaciekawi...

a i karty dnia sa ciekawe:D

Odnośnik do komentarza

Wiesz Caliel... mnie ostatnio takie wypalenie chwilowe dosieglo. Takze jak ktos mnie gdzies tam poprosil o karty to ok... poza tym potrzebowalam sie zregenerowac. Znowu czuje, ze energia wrocila... ale te pare dni dalo mi to ostro w kosc. Takze jak nie interpretowalam, to nie bylo w tym mojej zlej woli... ino wlasnie to zmeczenie gdzies tam... i inne sprawy zyciowe. Jak to w zyciu, kazdemu z nas pewno od czasu do czasu sie zdarza.

 

Bardzo cenie Twoje interpretacje i bardzo dziekuje, zarowno Tobie, jak i wszystkim, ktorzy sie staraja, za wklozony wysilek, czas i energie... :bukiet:

Odnośnik do komentarza

Na kazdego wypalenie przychodzi, jak daje za duzo z siebie...

Znam t z autopsji,. bo mialem juz takie dwa... po pierwszym pozbieralem sie szybko..

po drugim - juz nie. Bylo zle.

Dopiero teraz powoli wracam do tego.

Od grudnia prawie nie wrozylem, jesli nie musialem,

rzadko interpretowalem...

ale teraz jest lepiej.

 

Wiec doskonale Cie rozumiem i wiem ze na Ciebie tez zawsze moge liczyc :*

 

Jak pisalem, nie mozna byc perfect i zasuwac non stop, nawet umyslowo, bo sie przepalasz, i jest gorzej niz po zmeczeniu fizycznym.

Odnośnik do komentarza

No to wiesz jak to jest...

to uczy i pokory, i szacunku - do samego siebie i swojej pracy.

 

Mysle ze jeszcze to przepracowywuje,

bo czasami jak widze bzdurne rozklady to mnie krew zalewa;D

ale wiem juz dlaczego:

Bo nauczylem sie ceny swojej energii i ceny jej marnotrawienia.

 

W kazdym badz razie - nie zycze nikomu tego, bo sie wszystkiego odechciewa, stan prawie depresyjny

Odnośnik do komentarza

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Dzisiejsza karta dnia

 

 

 

Paz Monet

 

 

Tlo: XI Pasja, 3 Mieczy, Krolowa Bulaw ---> XVI Wieza, HB XIV Umiarkowanie i V Papiez

 

 

Z dziecmi raczej wspolnego nie powinno nic miec, bo zaraz dzieci do meza podarza...

 

W tle widac jakies moje zdecydowane dzialania, moze tez moje jakies wkurzenie i czyszczenie przestrzeni w jakims temacie. Moze bede cos ochoczo wyjasniac... pozbywac sie czegos, co mi ciazy. No ciekawam.

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Odnośnik do komentarza

Coś sprostujesz. Jakiś niekorzystny Tobie/nieprawdziwy fakt. Dowiesz się o tym i z werwą zaczniesz to prostować/wyjaśniać. Może to jest związane z osobą Królowej Buław, może jakimiś papierami, może sprawami finansowymi.

To tak co na szybko mi przyszło do głowy, ale czy to trafnie to nie wiem.

 

EDIT: Jeszcze tak pomyślałem. Coś może odzyskasz co Ci się słusznie należy (materialne sprawy).

Edytowane przez x-latek
Odnośnik do komentarza
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Dzisiejsza karta dnia

 

 

 

Paz Monet

 

 

Tlo: XI Pasja, 3 Mieczy, Krolowa Bulaw ---> XVI Wieza, HB XIV Umiarkowanie i V Papiez

 

 

Z dziecmi raczej wspolnego nie powinno nic miec, bo zaraz dzieci do meza podarza...

 

W tle widac jakies moje zdecydowane dzialania, moze tez moje jakies wkurzenie i czyszczenie przestrzeni w jakims temacie. Moze bede cos ochoczo wyjasniac... pozbywac sie czegos, co mi ciazy. No ciekawam.

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

w tym paziku monet to może ktoś Ci coś zaoferuje, może jakiś kontakt na horyzoncie się szykuje -

 

z tła wynika ,że dzień spędzisz bardzo energicznie - mozliwe wyjaśnianie jakiś nieciekawych spraw - coś powinno się wyklarować

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Z kartami dnia zawsze mam problem, bo trudno mi utrafić jakiej akurat dziedziny życia dotyczą - no, ale widocznie nie bez powodu weszłam na ten wątek :)

Paź monet - przewlekłe obserwowanie czegoś, co jest Ważne - a więc dot. starej sprawy, ważnej dla ciebie - może to być związane z finansami, warunkami

życia ewentualnie zdrowiem.

Moc i QBuław wskazuje na Ważną dla ciebie sprawę - wykażesz się więc na pewno inicjatywą i nie zostawisz tego samego sobie.

3 mieczy mówi mi Tutaj o jakimś cięciu/rozterkach - o determinacji w sobie - aby w końcu coś w tym temacie zrobić, aby się z tego wyzwolić - QBuław działa.

 

Paź den. - jest interesowny, ostrożny

Zrobisz więc coś/Moc,QBuław/ co dawno planowałaś, zamierzałaś-a nie miałaś na to ODWAGI - masz MOC/Odwagę i siłę

- najwyraźniej podejmiesz Ostre/zdecydowane działania -

 

- ten układ kart może sugerować sferę zdrowotną - nie wybierasz się do lekarza?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Nie, nie... nie wybieram sie do lekarza.

 

No ciekawam... co tu sie w kartach zamanifestowalo...

 

 

Dziekuje za interpretacji... Wieczor/jutro rano najpozniej - bedzie weryfikacja... :)

Odnośnik do komentarza
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Dzisiejsza karta dnia

 

 

 

 

Paz Monet

 

 

Tlo: XI Pasja, 3 Mieczy, Krolowa Bulaw ---> XVI Wieza, HB XIV Umiarkowanie i V Papiez

 

 

Z dziecmi raczej wspolnego nie powinno nic miec, bo zaraz dzieci do meza podarza...

 

W tle widac jakies moje zdecydowane dzialania, moze tez moje jakies wkurzenie i czyszczenie przestrzeni w jakims temacie. Moze bede cos ochoczo wyjasniac... pozbywac sie czegos, co mi ciazy. No ciekawam.

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

Dzień energiczny, pojawi sie jakis problem, który wyjaśnisz. Będziesz w tym pewna siebie, nieustępliwa, jak lwica zawalczysz.

Jeśli chodzi sferę zycia to pierwsze skojarzenie cos z dziećmi, cos ze szkołą zwiazane. Sa wakacje, wiec nie wiem, ale piszę o swoim skojarzeniu i nie kombinuję już ;)

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy... Dzieci sa u meza... Urzedy o tej porze pozamykane, wakacje... takze wyjasniac z nimi nie ma juz jak nawet czegokolwiek.

Chyba, ze jakas spina sie z mezem zrodzic w kontekscie tematu dzieci jeszcze... No... zobaczymy..

 

Dzieki za interpretacje :bukiet:

Odnośnik do komentarza

Paz Monet

 

 

Tlo: XI Pasja, 3 Mieczy, Krolowa Bulaw ---> XVI Wieza, HB XIV Umiarkowanie i V Papiez

 

Tu mi pachnie wybitnie nauka... ;D

bedziesz pewnie sie czegos uczyc, albo pracowac umyslowo,

az z nudow postanowisz sie rozerwac ;)

 

Albo zaczniesz cos robic innego, fizycznego - dla odreagowania ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

weryfikuje

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

dzisiejsza karta dnia

 

 

 

paz monet

 

 

 

 

tlo: xi pasja, 3 mieczy, krolowa bulaw ---> xvi wieza, hb xiv umiarkowanie i v papiez

 

 

z dziecmi raczej wspolnego nie powinno nic miec, bo zaraz dzieci do meza podarza...

 

W tle widac jakies moje zdecydowane dzialania, moze tez moje jakies wkurzenie i czyszczenie przestrzeni w jakims temacie. Moze bede cos ochoczo wyjasniac... Pozbywac sie czegos, co mi ciazy. No ciekawam.

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

 

wiec tak.

 

Bylo dosc ostre spiecie z mezem. Na tle dzieci. Telefonicznie jeszcze. Czego juz sie spodziewac nie spodziewalam.

 

To po pierwsze.

 

Ogolnie wczorajszy dzien spedzilam juz na byczeniu sie i poswiecilam sobie samej. Rzadko zdarza mi sie miec dla siebie tak czas... Wiec stwierdzilam, ze mam do tego prawo.

 

Siedzialam troche w necie. Ogladalam film, do ktorego link podrzucil mi przyjaciel (podrzuca mi regularnie linki do najnowszych filmow kinowych)...

 

Ogolnie o tak bylo.

 

Mysle, ze tu zamanifestowalo sie jednak to spiecie z (jeszcze) mezowskim... I w tle widac, ze o dziecko (paz monet), dalej moje konkretne postawienie sprawy... Moc i bulawowowa. Ale 3 mieczy pokazuje, ze dosc ostro bylo.

 

No tak to bywa... Niestety, jak sie ludzie rozchodza.

 

 

 

dzieki kochani za udzial w interpretacji... Mam nadzieje, ze juz teraz uda mi sie podziekowac wam punkcikami. Komu teraz nie uda mi sie dac, nadrobie z czasem...

 

 

Dziekuje... :bukiet:

Odnośnik do komentarza

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Dzisiejsza karta dnia

 

 

 

2 Kielichow

 

 

Tlo: 4 Bulaw, 4 Monet, Krol Bulaw ---> XIX Slonce, HB VIII Sprawiedliwosc

 

 

Dzien wolny, dzien spokojny. 2 Kielichow - moje cory. 4 Bulaw przy 4 Monetach - domowe zadowolenie.

Ciekawi ten Krol Bulaw. Mozliwe, ze pod wieczor jakis ktos sie zamanifestuje. Moze jakas rozmowa czy cosik.

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Odnośnik do komentarza

Sacrus :)

 

Ladnie.. pieknie... ale mysle ze raczej niekoniecznie cory, chociaz kto wie.

4 bulaw mowi przewaznie o domu, miejscu w ktorym sie mieszka... a 4 monet o czyms co sie probuje chowac, ukryc, schronic...

Moze po prostu uciekniesz do domu po niezbyt udanych a moze wlsanie udanych umizgach Bulawowego ;)

Moze po prostu domokrazca, albo swiadek Jehowy;)(krol Bulaw->Mag) Cie nawiedzi (4 bulawy) i mu zamkniesz drzwi przed nosem(4 monet) po uprzejmym dziekuje(2 kieli) :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Nie Calielcu... tu domokrazcy nie kraza... u mnie. A Swiadkowie Jehowy byli tu raz w ciagu tych 11 lat, jak tu w tym miejscu mieszkam.

 

No ciekawe... Zobaczymy... Dziekie :bukiet:

 

 

Fakt, ze w niedziele lubie siebie troche po domowemu potraktowac... :D

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście wygląda na spokojny dzień w/g kart. Dom dom a ten Król to chyba zamanifestuje się wirtualnie czy w telewizorni niż w kontakcie osobistym.

Te 2 Puchary to kojarzą mi się teraz jakoś jako zabawy Twoich dzieci przez większość dnia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

WERYFIKUJE przepraszam, ze dopiero teraz. :bukiet:

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Dzisiejsza karta dnia

 

 

 

2 Kielichow

 

 

Tlo: 4 Bulaw, 4 Monet, Krol Bulaw ---> XIX Slonce, HB VIII Sprawiedliwosc

 

 

Dzien wolny, dzien spokojny. 2 Kielichow - moje cory. 4 Bulaw przy 4 Monetach - domowe zadowolenie.

Ciekawi ten Krol Bulaw. Mozliwe, ze pod wieczor jakis ktos sie zamanifestuje. Moze jakas rozmowa czy cosik.

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

Tu bylo typowo domowo. Bylo myslenie o pewnym panu (napisalam do niego cos i czekalam na odp. ale bez odezwu). Poza tym ja, dom i cory 2 - 2 Kielichow. Spokojny bardzo dzien.

 

 

Dziekuje wszystkim za interpretacje... :* :bukiet:

Odnośnik do komentarza

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Dzisiejsza karta dnia

 

 

 

IV Cesarz

 

 

Tlo: XX Sad, XIX Slonce, VI Kochankowie ---> I Mag, HB IX Eremita

 

Kwintesencja calego rozkladu HB XIII Smierc i IV Cesarz

 

 

Tu dzien konkretny dosc. Moze jakies planowanie czegos jeszcze.

Ranek w domu, potem nadal wszystko na luzie w tym Sloneczku. Pod wieczor moze zajsc koniecznosc podjecia jakiejs decyzji waznej.

Kwintesencja calego rozkladu mowi o powaznej zmianie, ktora musi zajsc a sumowania tla mowia zarowno o potrzebie dzialania, jak i tego, aby to dzialanie bylo w pelni przemyslane.

 

 

 

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze porozstawiasz wszystkich po katach...

Mozliwa tesknota za czyms, za kims... ogólnie otrzepiesz sie, i skupisz sie na tym co masz teraz.

Kochankiowie moga mowic o chandrze, albo podjeciu decyzji, jako ze masz Cesarza.

Chyba bedziesz musiala ustalic cos z kims, z kim sie spotykasz,

albo dojdziecie do jakiegos kompromisu, wspolnych ustalen.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Same Arkana Wielkie! - czy w rozkładach na "dzień" zachowują swoją powagę?? --- ja myślę, że TAK, bo karty przecież mogły "wyrzucić" blotki.

- CESARZ - może dotyczyć bardzo ważnych spraw życia materialnego/ Urzędy-coś do załatwienia/ - ewentualnie męża/stałego partnera i relacji z nim.

 

Sąd, Słońce, Kochankowie

 

- Sąd - powrót do jakiejś dawnej sprawy, odgrzebanie tematu - ale w dobrej intencji

- Słońce- coś wychodzi na światło dzienne, zaczyna tętnić życiem - z Sądem - trzeba się temu przyjrzeć, zastanowić, z czasem zdecydować co dalej i JAK.

- Kochankowie - to dotyczy stałego związku/Ciebie i męża/ - trzeba będzie dokonać wyboru /trudne to będą decyzje, emocjonalne i b. ważne na przyszłość/,

 

Cesarz jako 1-sza karta mi mówi, że nie dojdziesz do porozumienia/ewentualnie załatwienia sprawy - trzeba będzie na dziś zaakceptować to, co usłyszysz.

Pozostanie Ci się zastanowić w pełnym spokoju i rozsądku - co uczynić,zdecydować - aby to było dla dobra innych.

 

Wiem, bardzo wzniośle brzmi moja interpretacja - ale nie sposób inaczej, gdy są 4 AW.

Mam nadzieję, że ten dzień nie jest tak "ciężki" dla Ciebie, jak ja to w kartach ujrzałam.

Pozdrawiam serdecznie SacralNirvano :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dziekuje Niiwo... :) Tak, same AW wyskoczyly. Roznie nieraz wyrzuca, dzis z samych AW wyskoczylo.

 

W ciagu dnia dzieje sie, natomiast weryfikacje napisze po polnocy... :) Jako ze z doswiadczenia i obserwacji innych zauwazylam, ze cos moze sie zdarzyc jeszcze na koniec dnia.

Takze najlepsza weryfikacja juz po danym dniu jest.

 

Dzikuje :bukiet:

 

 

I jeszcze jedno... Twoja interpretacja Niiwo jest bardzo dobra... ale nie dotyczy tu mojego meza a innego pana... ale o tym napisze jutro. Tak, cos wyszlo z przeszlosci na wierzch. ;)

Odnośnik do komentarza

E tam... co do jednego dnia i tych samych AW w rozkładzie to wcale nie znaczy, że coś się wielkiego zadzieje w naszym życiu. Samemu mi zdarzyło się wyciągać same AW na dzień i było tak, że dzień był jak dzień, zwykły, bez szczególnych wydarzeń. Znaczy się, nie za każdym razem tak było gdy wyciągnąłem same AW, ale właśnie zdarzały się takie zwykłe, nieszczególne dni.

Tu myślę, większość spraw dzisiaj będzie dziać się w Twojej głowie. Jakieś ważne przemyślenia, decyzje (i chyba takie będą podjęte).

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Wiec tak. Siedze sobie w domku, do polnocy pare chwil, ale poza tym, ze polece do wyrka, wiecej sie nic w tej kwestii znaczacego nie wydarzy. Wiec moge smialo weryfikowac.

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Dzisiejsza karta dnia

 

 

 

IV Cesarz

 

 

Tlo: XX Sad, XIX Slonce, VI Kochankowie ---> I Mag, HB IX Eremita

 

Kwintesencja calego rozkladu HB XIII Smierc i IV Cesarz

 

 

Tu dzien konkretny dosc. Moze jakies planowanie czegos jeszcze.

Ranek w domu, potem nadal wszystko na luzie w tym Sloneczku. Pod wieczor moze zajsc koniecznosc podjecia jakiejs decyzji waznej.

Kwintesencja calego rozkladu mowi o powaznej zmianie, ktora musi zajsc a sumowania tla mowia zarowno o potrzebie dzialania, jak i tego, aby to dzialanie bylo w pelni przemyslane.

 

 

 

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

Wiec tak. Mezu swoja droga byl w odwiedzinach, zajal sie dziecmi, zabral ze soba troche, na wieczor przyprowadzil z powrotem. Takze taki plus.

 

 

Ogolnie jednak odezwal sie moj karmiczny znajomy. Cesarz, o tyle, o ile w duzej mierze kontakt z nim, zalezy tu od niego. Dumny strasznie facecik.

 

Sad, tu niiwa trafila swietnie, ze cos wyjdzie z przeszlosci. I wyszlo.

Moje skasowanie sie z pewnego wspolnego forum, ktore mialo miejsce... miesiac temu. Pan raczyl zauwazyc i spytal czy aby widzi dobrze czy mu sie przywidzialo.

Ogolnie chwile gadka taka sobie... na zasadzie "rob jak uwazasz... itp."

Potem bardzo milo... bardzo sympatycznie sobie popisalismy... pogadalismy... fajnie bardzo. Takie ciepelko od niego poszlo bardzo. :)

Takze ot, co w kontekscie tych kart.

 

Dzieki kochani za pomoc w interpretacji... Popatrze, jak z tymi punkcikami teraz, jak nie dzis, nadrobie, jak tylko sie da. Wiec co sie w tej kwestii odwlecze, to nie uciecze. DZIEKUJE :bukiet:

Odnośnik do komentarza

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Czwartkowa karta dnia - 15.08.13

 

 

 

XIII Smierc

 

 

Tlo: Krolowa Monet, XV Diabel, As Kielichow ---> 0 Glupiec, HB XVI Wieza i VII Rydwan

 

Kwintesencja calego rozkladu HB XI Pasja i II Kaplanka

 

 

Tu dzien moj raczej. W Smierci - karta dnia widze po prostu odpoczynek. Jak to wakacje, moze nawet bardziej jakos. Krolowa Monet, tez soba zajeta. Ciekawe karty dalsze... ten XV Diabel w towarzystwie Asa Kielichow.

Karty teoretycznie transformujace. Smierc, w podsumie Glupiec i Wieza.

Jednak jak to w zyciu, prawdopodobnie bedzie dotyczylo zycia codziennego i codziennych drobiazgow.

Ciakawy jednak zestaw kart. Sama jestem ciekawa, jak sie zamanifestuja.

 

 

 

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Odnośnik do komentarza

ja tu widze jakiegos mega reseta - wolny dzien wiec bedziesz korzystala z dobrodziejstw lenistwa ;)

zajmiesz sie soba i tez troszeczke stawiam na jakies amory, moze seksik :>

ta podsuma mnie zastanawia - smiem twierdzic, ze stanie sie cos, ze zmienisz myslenie w pewnych kwestiach, jakies nowe postrzegania rzeczywistosci itd :)

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam powyższe opinie. Królowa Monet potrafi być zmysłowa, w dodatku ten Diabełek i As... hoho, kobieto:icon_smile::icon_smile:

Jeśli nie będzie to namacalne w rzeczywistości to chociaż jakiś mały akcent tego zaistnieje w Twoim dniu, myślę.

A z tą Śmiercią jako kartą dnia to u mnie bywało tak, że pokazywała mi dzień ten taki różniący się od innych. W Twym wypadku to bodajże chodzić tu będzie o przypływ tych spraw amorowych:icon_smile:

Odnośnik do komentarza

Tu może być jakieś miłe zaskoczenie dla Ciebie.

Pokazałaś się jako QDen, a więc zorganizowana kobieta, która działa z rozwagą, pod wpływem Diabła jednak miękniesz, bo on ma nieziemską moc wpływu na człowieka. Widzę tu jakbyś jednocześnie stawiała opór a z drugiej strony zaczyna Ci się to podobać.

Śmierć to chyba ten przełom w podejściu, myśleniu.

Diabeł z Asem Puch. to takie Subtelne kuszenie - ktoś zna Twoje słabe punkty - to taka kokieteria, zaloty. które jednak Bardzo silnie oddziaływują na Ciebie, mają w sobie bardzo dużo przekazu energii - a Ty to chłoniesz/mimo, że się bronisz.

Ciekawe karty, tu może być jakieś ciepłe wyznanie.

Odnośnik do komentarza

No kurcze, zobaczymy. Jak znam zycie, cieplo bije nie z tej strony, z ktorej by czlowiek oczekiwal. :) Chociaz... czasem rzeczywiscie zaskakuje.

Ale sama jestem ciekawa karciochow... Dzieki Kochani za interprety... :bukiet:

Oczywiscie weryfikacja bedzie po polnocy... albo jutro rano, jezeli przedziwnym trafem padne szybciej. :crazyangelos:

Odnośnik do komentarza
Czwartkowa karta dnia - 15.08.13

 

 

 

XIII Smierc

 

 

Tlo: Krolowa Monet, XV Diabel, As Kielichow ---> 0 Glupiec, HB XVI Wieza i VII Rydwan

 

Kwintesencja calego rozkladu HB XI Pasja i II Kaplanka

Dzień inny od pozostałych, zaskakujący. Jest szansa, ze jakis Pan niepodziewanie sie pojawi?

Jeśli nie Pan, to coś Cie bardzo zdenerwuje Cos związanego z dzieckiem

Edytowane przez emilr
Odnośnik do komentarza

Weryfikuje

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Czwartkowa karta dnia - 15.08.13

 

 

 

XIII Smierc

 

 

Tlo: Krolowa Monet, XV Diabel, As Kielichow ---> 0 Glupiec, HB XVI Wieza i VII Rydwan

 

Kwintesencja calego rozkladu HB XI Pasja i II Kaplanka

 

 

Tu dzien moj raczej. W Smierci - karta dnia widze po prostu odpoczynek. Jak to wakacje, moze nawet bardziej jakos. Krolowa Monet, tez soba zajeta. Ciekawe karty dalsze... ten XV Diabel w towarzystwie Asa Kielichow.

Karty teoretycznie transformujace. Smierc, w podsumie Glupiec i Wieza.

Jednak jak to w zyciu, prawdopodobnie bedzie dotyczylo zycia codziennego i codziennych drobiazgow.

Ciakawy jednak zestaw kart. Sama jestem ciekawa, jak sie zamanifestuja.

 

 

 

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Romansow nie bylo (w sensiu flirty czy cos w tym stylu), natomiast dosc dziwna rozmowa z ze znajomym jednym. Wiecej na ten temat we Wzajemnej w dzisiaj zamieszczonym przeze mnie watku.

Rozmowa poczatkowo przebiegala w stylu... on rozmawia, ale w zasadzie nie wie, o czym tu rozmawiac. Jak sie zmylam to nagle teksty, ze jestem dla niego wazna i zebym szybko wracala i takie tam.

Takze ot tak zamanifestwal sie Diabel z Asem Kielichow.

 

Co do Smierci... Smierc pokazuje mi czesto odpoczynek i dzien dzis byl odpoczynkowy. Na pewno tez pokazala, ze zmienily sie mocno relacje z tym ww. znajomym. Cos gruchnelo i widac, ze nie jest, jak bylo. Takze tak w skrocie.

Odnośnik do komentarza

Nie, no co dzien wrzucac nie wrzucam... Natomiast ciekawsze tak...

Patrze, jak pozniej sie weryfikuja. Jak co tam sie manifestuje w dzien.

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Niedzielna karta dnia - 18.08.13

 

 

 

XIII Smierc

 

 

Tlo: Krolowa Monet, Krolowa Kielichow, 9 Kielichow ---> V Papiez, HB IX Eremita

 

Kwintesencja calego rozkladu HB XXII Glupiec i IV Cesarz

 

 

Cos ostatnio czesto jako karta dnia mi Smierc wyskakuje. No w przypadku wakacji to lenistwo u mnie oznacza. Odsypianie niedospania wielomiesiecznego i takie sobie dogadzanie.

W pozostalych kartach tez chyba ja... w domu, dla siebie (Krolowa Monet) i dla dzieci (Krolowa Kieli). 9 Kielichow to ogolnie skupienie sie w duzej mierze na sobie.

W podsumach tez Papiez i Eremita... powiedzialabym, ze ja, ja i ja.

Glupiec i Cesarz w calosci... wskazuje na to, ze dzisiejszy dzien do konkretych nalezal nie bedzie. Taki bez planu i w zasadzie... niedzielnie, fajnie, na luzie.

;) Konkretny zaczna sie od jutra. Dzis luzik.

 

 

 

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście wygląda na niespecjalny dzień. Te 9 Kielichów podsuwa mi myśl jakbyś miała dzisiaj zjeść więcej niż zwykle, czy coś smacznego zjadła, jakiś przysmak, którego codziennie nie jesz. Albo coś sobie i dzieciom upiekła, ugotowała. Tak mi jakoś skojarzyło się mając na myśli te 9 Pucharów z talii Tarot of the 78 Doors.

Odnośnik do komentarza

Hehe... No na obiad machnelam tofu z warzywami (takie tam kielki, bambusiki i inne azjatyckie warzywka) w sosie kokosowym i ryz jasminowy do tego.

No i fakt, ze pekam, bo strasznie smakowalo... :crazyangel:

 

Ciekawe skojarzenie x-latku...

 

 

Poza tym... no jak Tridunia napisala, trzeba bylo co jakis czas wykazac sie wladza :energia: w strone dzieci, ale ogolnie luzik i lenistwo. :flamenco:

 

 

Ale weryfikacje ostateczna napisze tak w okolicach polnocy.

Odnośnik do komentarza

Sos kokosowy i ryż jaśminowy:lol: to rzeczywiście tam cuda-cudeńka odstawiasz:icon_smile:

 

No i fakt, ze pekam, bo strasznie smakowalo...

To tak jak i ja hehe. Jak coś bardzo smakuje to nie potrafię powstrzymać się i jem dalej. A potem tylko czuję się wzdęty, a to też nieprzyjemny stan. Najlepiej to wtedy położyłbym się na barłożek i odsapnął trochę wtedy łech łech łech łech łech łech łech...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Jestem weganka to i sie kombinuje... :)

O! I jak długo tak?

 

Mi to byłoby zawieszeniem poprzeczki za wysoko. Zaledwie od kilku miesięcy sam jestem bezmięsny i bezjajeczny, ale weganizm:szok: oj! To już byłoby mi za ostro:oczy:

Odnośnik do komentarza

Wiesz co? Ja jestem wegetarianka juz 17 lat. I dwa lata weganka. :)

 

Mleka np. robie sama - roslinne rozne, np. dzisiaj mielismy mleko migdalowe i z orzechow laskowych (oprocz tego kokosowego w obiedzie)... Duzo jest mozliwosci w kuchni weganskiej. :)

Odnośnik do komentarza
Wiesz co? Ja jestem wegetarianka juz 17 lat. I dwa lata weganka. :)

 

Mleka np. robie sama - roslinne rozne, np. dzisiaj mielismy mleko migdalowe i z orzechow laskowych (oprocz tego kokosowego w obiedzie)... Duzo jest mozliwosci w kuchni weganskiej. :)

Ale jaja:lol::lol: Mleko z orzechów laskowych:lol: No już wszystko wszystkim ale tego nie słyszałem. Jak kurcze w jakiejś baśni brzmi to wszystko :haha:

Możliwe, jak mówisz, że możliwości w kuchni wegańskiej są, no ale weganizm byłby mi za surowy:_smutny:

Odnośnik do komentarza

No ale weganizm to nie RAW. Mozna gotowac, piec itd. Jedyne co, to rezygnujesz z produktow zwierzecego pochodzenia, wiec mleko, produkty mleczne i jaja. ;)

 

Czasem przechodze na RAW i surowizne, ale jednak nie na stale. Od czasu do czasu. Na 2 tygodnie, miesiac, jak mi wygodnie.

 

 

A mleko mozna zrobic z kazdych orzechow, z kazdego rodzaju ziarna (ryz, orkisz, owies)... z wiorek kokosowych. No mozliwosci masa. :)

I takie mleka rzeczywiscie sa Raw.

Odnośnik do komentarza

Nie... :)

 

Namaczasz na noc orzechy (tak z 1 cm maja byc przykryte woda). Rano wrzucasz do miksera (blender), dodajesz wody... takie dwie porcje, jak tych orzechow, mozesz doslodzic np. suszonymi daktylami albo miodem i miksujesz, az masz jednolita biala mase.

Przez sitko (jak masz taki worek do prania blielizny, z gestymi oczkami to tez ok) przecedasz i masz mleko swieze roslinne.

Bez namaczania to kwestia gora 5 minut roboty. ;)

 

Ja nie mam czasu na pracochlonne rzeczy... Checi tez nie. :witch:

Odnośnik do komentarza

Dokladnie... :) Jest ok... ale jezeli kupujesz ze znanego zrodla. Np. od znajomego rolnika.

 

W obecnych czasach cielaki sa zabierane matkom... i nie sa karmione, nie sa z nimi. Sa trzymane w okrutnych warunkach...

 

Zreszta duzo by tu pisac. Poza tym mleko krowie jest dla cielakow... ;) Ale to nie temat na tutaj... bo sie watek wege-kulinarny zaraz zrobi... :crazyangel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...