Skocz do zawartości

Karty dnia - dzien po dniu - Sacralcowe


SacralNirvana

Rekomendowane odpowiedzi

Weryfikuje wczorajszy dzien.

 

 

 

Nie, no co dzien wrzucac nie wrzucam... Natomiast ciekawsze tak...

Patrze, jak pozniej sie weryfikuja. Jak co tam sie manifestuje w dzien.

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Niedzielna karta dnia - 18.08.13

 

 

 

XIII Smierc

 

 

Tlo: Krolowa Monet, Krolowa Kielichow, 9 Kielichow ---> V Papiez, HB IX Eremita

 

Kwintesencja calego rozkladu HB XXII Glupiec i IV Cesarz

 

 

Cos ostatnio czesto jako karta dnia mi Smierc wyskakuje. No w przypadku wakacji to lenistwo u mnie oznacza. Odsypianie niedospania wielomiesiecznego i takie sobie dogadzanie.

W pozostalych kartach tez chyba ja... w domu, dla siebie (Krolowa Monet) i dla dzieci (Krolowa Kieli). 9 Kielichow to ogolnie skupienie sie w duzej mierze na sobie.

W podsumach tez Papiez i Eremita... powiedzialabym, ze ja, ja i ja.

Glupiec i Cesarz w calosci... wskazuje na to, ze dzisiejszy dzien do konkretych nalezal nie bedzie. Taki bez planu i w zasadzie... niedzielnie, fajnie, na luzie.

;) Konkretny zaczna sie od jutra. Dzis luzik.

 

 

 

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Wiec tak... dzien bardzo spokojny byl. Na luzie, jak to przy niedzieli.

Dzieci, jak to dzieci, szczegolnie z mocnymi charakterkami, swoje odbebnily, trzeba bylo czasem wkroczyc na kilka sekund do ich "zabaw"... niezawsze politycznie poprawnych.

Czyli jak pisala Tridunia.

:bukiet: Trafiony wiec.

 

I dalej... no bylo pyszne jedzonko i lekkie obzatstwo, o czym pisal x-latek... :bukiet:

 

Dzien fajny... pod koniec juz odezwal sie jeszcze jeden gosciu na fejsie, zeby wreszcie przejsc na prywatna stope pogaduchow... i sobie troche pogadalismy wczoraj.

No i karmiczny sie odezwal tuz przed polnoca...

To tyle z dnia wczorajszego. Pelny luzik, pelne zadowolenie.

 

 

 

 

DZIEKUJE serdecznie za udzial w interpretacjach... :bukiet:

Odnośnik do komentarza

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Dzisiejsza, Srodowa, Karta Dnia - 21. sierpien

 

 

 

6 Monet

 

 

Tlo: Paz Monet, 0 Glupiec, Krolowa Bulaw ---> XVIII Ksiezyc, HB XXII Glupiec i IV Cesarz

 

Kwintesencja calego rozkladu HB X Kolo Fortuny i I Mag

 

Mozliwe, ze po prostu wrozenie tu mi sie zaznacza. Bo troche tego dzis mam. Poza tym dzieci, dzien taki mam niefrasobliwy (jeszcze wakacje)... z dziecmi banki puszczamy w ogrodzie i takie tam inne rzeczy.

 

 

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Odnośnik do komentarza

Ten Głupiec tak kojarzy mi się właśnie z tymi bańkami mydlanymi. Po południu i wieczorem będziesz niejako w centrum uwagi, będziesz błyszczeć, czy tu na forum czy gdzie indziej. Powiedzmy, że w swojej branży:icon_smile: 6 Pentakli - karta wspólnych spraw.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Hehe... pozyjem, zobaczym. Tymczasem dzien sielanka...

 

 

Z opoznieniem Weryfikuje...

 

 

Dzien byl rzeczywiscie bardzo luzny. Z dziecmi. Najpierw bylo puszczanie baniek wtedy, pozniej ogolnie zabawa, przyszla koleznka, dzien spokojny, ale jednoczesnie aktywny. :bukiet:

Edytowane przez SacralNirvana
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺[/size]

 

 

Dzisiejsza, Poniedzialkowa, Karta Dnia - 09. wrzesien

 

 

 

Krol Kielichow

 

 

Tlo: 8 Bulaw, 6 Bulaw, III Cesarzowa ---> suma XVII Gwiazda, suma HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

 

 

 

Tu nie mam za bardzo pojecia. Krol Kielichow... mozliwe, ze jakies wsparcie od kogos lub jakis mezczyzna sie zamanifestuje dzis. Wiadomosc od niego moze jakas. Hmm... i ja w Cesarzowej.

Ewentualnie jakies sprawy bede zalatwiac i chyba dosc pozytywnie. Nic nie przychodzi mi do glowy wiecej.

 

 

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi sie, ze mozesz miec "zwarcie" internetowe z kielichowym.

Ktos moze Cie na sile do czegos przekonywac, na co nie masz ochoty.

Ewentualnie - 6 bulaw + Cesarzowa moze mowic o tym, ze moze zdasz sie na rady i dzialanie Kielichowego.

 

Ogolnie szalu nie ma, ale na pewno intensywne mailingi ;)

Odnośnik do komentarza

Cos mysle, ze mozliwe, ze juz sie zweryfikowalo.

Szef Centrum Terapeutycznego - Kielichowy czesto pokazuje mi m.in. terapeutow, (gdzie srednia miala 3 badania diagnostyczne) zostawil wiadomosc (8 Bulaw) na sekretarce w telefonie, ze trzeba zrobic termin podsumowujacy (6 Bulaw + III Cesarzowa). Czeka mnie rozmowa i plan, co dalej (XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc).

 

Ciekawa jestem, czy cos jeszcze bedzie. Chociaz mozliwe, ze to juz jest to wlasnie, co w kartach sie pokazalo.

Ale oczywiscie zweryfikuje wieczorem ostatecznie... tzn. po polnocy. ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Ostateczna WERYFIKACJA jw. Nic nowego nie wyskoczylo. Wiec...

 

 

Cos mysle, ze mozliwe, ze juz sie zweryfikowalo.

Szef Centrum Terapeutycznego - Kielichowy czesto pokazuje mi m.in. terapeutow, (gdzie srednia miala 3 badania diagnostyczne) zostawil wiadomosc (8 Bulaw) na sekretarce w telefonie, ze trzeba zrobic termin podsumowujacy (6 Bulaw + III Cesarzowa). Czeka mnie rozmowa i plan, co dalej (XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc).

 

Ciekawa jestem, czy cos jeszcze bedzie. Chociaz mozliwe, ze to juz jest to wlasnie, co w kartach sie pokazalo.

Ale oczywiscie zweryfikuje wieczorem ostatecznie... tzn. po polnocy. ;)

 

 

 

Dzieki Calielu :bukiet:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺[/size]

 

 

Dzisiejsza, Poniedzialkowa, Karta Dnia - 30. wrzesien

 

 

 

XV Diabel

 

 

Tlo: 6 Kielichow, XVIII Ksiezyc, Krolowa Monet ---> suma VI Kochankowie, suma HB VI Kochankowie

 

Kwintesencja calego rozkladu wg HB XII Wisielec i III Cesarzowa

 

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺[/size]

 

Stawiam na to, ze moze cos zwyczajnie sie wylonic, co ma zwiazek z moja przeszloscia, jakas sprawa, byc moze cos, o czym nie do konca mialam pojecie. Moze cos mnie ostro zaskoczyc. Byc moze trzeba bedzie w zwiazku z tym zupelnie inaczej zadzialac.

 

Diabelek jako karta dnia... niezle, niezle.

Odnośnik do komentarza

Pojawi się jakiś problem, czy sama o tym problemie przypomnisz, czy sam problem przypomni Ci się to nie wiem. I utkniesz w nim. Będziesz myślała jak go rozwiązać. Czy zdążysz go rozwiązać w poniedziałek to nie wiem. Tam na końcu masz Królową Monet to miejmy nadzieję, że dasz z tym radę w tym dniu. Może i sama uosabiasz się właśnie z Królową Monet, tego to nie wiem.

 

 

Zaraz zaraz... pisałaś niedawno gdzieś tutaj, że zaczynasz nową pracę w poniedziałek. To może te obowiązki tam mogą Cię niejako przerazić? Czy samo miejsce? Mam na myśli - pozornie przerazić, tak na początku. W sumie nic dziwnego, to normalka jeśli chodziłoby o nową pracę, powiedziałbym.

No tak, nowe miejsce do którego trzeba będzie dostosować się i być posłusznym szefowstwu, co może Cię niejako postawić w stan pewnego dyskomfortu, stresu, bo to będzie coś nowego, może nieznanego w nowym miejscu pracy dla Ciebie. Ale Ty będziesz zachowywać się jak ta Królowa Monet - robić co do Ciebie należy i zdawać sobie sprawę, że to co robisz ma swój cel i sens.

Edytowane przez x-latek
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

No zobaczymy. Dziekuje x-latku.

Zobaczymy, jak karciochy sie zamanifestuja dzisiaj.

Zastanawiam sie, jak czasowo poradze, bo z przedszkolem nie mam jeszcze do konca dogadane, jezeli chodzi o przedluzenie czasu mlodej tam pobytu. Hmm...

Lub jakies sprawy w kontekscie rozwodu. Mezu wychodzi mi tez w Diable, jako ze Koziorozec jest.

Nic... zobaczymy, co i jak. :)

Wieczorem zweryfikuje, jak tam karta sie pokazala w ciagu dnia.

Odnośnik do komentarza

Taki chyba nerwowy i męczący dołujący dzień. Możesz czuć sie spięta, zdnerwowana, bedziesz miała ochotę rzucic wszystko w diabły. Skojarzyło mi sie z jakąś nieprzyjemna sytuacją, która moze bezpośrdnio nie dotyczyć Ciebie, ale wpłynie ona na Ciebie, na Twoje emocje.

 

Zachowasz się jak na q monet przystało i zostanie zauważone. W efekcie porozmyslasz sobie troszkę później

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

XV Diabel

 

 

Tlo: 6 Kielichow, XVIII Ksiezyc, Krolowa Monet ---> suma VI Kochankowie, suma HB VI Kochankowie

 

wg mnie może być jakas awantura, złość chocby z powodu zaległych spraw, może dowiesz się, że eks czegoś nie wpłacił, albo odkryjesz nieopłacony rachunek itp. i trzeba będzie uregulować zaległości, albo też spóźnisz się gdzies..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Na razie... uklada sie dobrze. Cora byla u mojej cioci. Do przedszkola jej nie poslalam.

Praca ok. Pierwszy dzien poszedl bardzo fajnie.

Wracajac z pracy zahaczylam o ezo sklep, kupilam nowe karty, smocza krew i pare kadzidel na czakry.

To tyle, co na razie.

Ogolnie nie jest zle. Kopa energii jest. Zadowolenie itd.

 

Tak sobie mysle, czy w tym Diable nie pokazala sie moja wizyta w Ezo sklepie. W koncu w podsumie sa Kochankowie...

 

Ewentualnie cos jeszcze sie wyloni.

Odnośnik do komentarza
kupilam nowe karty, smocza krew i pare kadzidel na czakry.

:lol::lol: Teraz to ryłem:lol: A co to jest ta smocza krew?

 

Tak sobie mysle, czy w tym Diable nie pokazala sie moja wizyta w Ezo sklepie. W koncu w podsumie sa Kochankowie...

Hmm, ale co mieliby mieć Kochankowie wspólnego z ezo? Wiem na tyle, że jako szóstki to mają tyle wspólnego i jeszcze coś tam trochę.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie. Kochankowie z podsumu to takie decyzje od seca. :D Moje serce pokochalo tez rzeczy z ezo sklepiku na pierwszy rzut okiem.

Smocza krew to tez rodzaj kadzidla... do magii milosnej, egzorcyzmow, ochrony i paru innych sprawek. Np. stabilizuje czakre podstawy tez. ;)http://www.czarymary.pl/p_860519_smocza_krew

 

Nastepne jeszcze... to chyba bardziej pasi. Moj eks sie wlasnie odezwal. Jedzie do mnie oddac mi zalegla kase... :D

Pozyczona na swietego nigdy. Wlasnie dzis go naszla ochota oddac.

 

Patrze... jak co sie pokazuje...

 

Na wieczor bedzie wiadomo, co i jak. ;)

Odnośnik do komentarza
Nastepne jeszcze... to chyba bardziej pasi. Moj eks sie wlasnie odezwal. Jedzie do mnie oddac mi zalegla kase... :D

Pozyczona na swietego nigdy. Wlasnie dzis go naszla ochota oddac.

To patrz żeby na ostatnią chwilę jeszcze tam on nie kręcił coś z tym oddaniem. Ten Księżyc w tle.

 

 

Ale i nazwa to udana :lol: Już myślałem że to jakaś krew ze smoka wawelskiego:lol:

Teraz już wiem o co chodzi z tym. Dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja wiec...

 

 

 

Dzien byl dosc ok. Rzeczywiscie mezu sie zamanifestowa z tym oddaniem pieniedzy.

 

 

Co do Diabla i pozostaly kart, silnie jednak kojarzy mi sie to z Ezoteryka. Nie wiem czemu. Te karty nowe, nowe kadzidla.

 

Dodatkowo Kochankowie, bo np. Smocza krew jest przydatna rowniez przy kwestiach milosnych i seksualnych, tak sobie mysle.

 

 

Mozliwe, ze wymieszalo sie to wszystko, te dwie sprawy zamanifestowaly sie. Ezo i splata dlugo zalegajacych pieniadzorow przez meza (Diabel ---> Koziorozec).

 

 

Dzieki za pomoc w interpretacji :bukiet:

Odnośnik do komentarza

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺[/size]

 

 

Dzisiejsza, Wtorkowa, Karta Dnia - 1. pazdziernik

 

 

Przy tasowaniu wystrzelily Krol Monet i XVII Gwiazda

 

Krol Bulaw

 

 

Tlo: XV Diabel, 2 Monet, Paz Bulaw ---> suma IX Eremita, suma HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

 

Kwintesencja calego rozkladu HB VII Rydwan

 

Tutaj ja moglam pokazac sie w tych Krolach, Monetowym i Bulawowym i koniecznosc jakas mojego dzis dzialania. Mozliwe, ze cos, co tkwilo w martwym punkcie (Diabel) teraz ladnie ruszy. Moze trzeba bedzie cos dzis wyjasni. Rydwan z podsumu wszystkiego wskazuje takze na rychla potrzebe dzialania.

 

Lub jakis mezczyzna zamanifestuje sie tu swoimi dzialaniami w moja strone. Wtedy stawialabym na to, ze z planowania przejdzie do dzialania, bo Paz Bulaw bardziej ruchliwy niz Diabel.

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Dzisiejsza, Wtorkowa, Karta Dnia - 1. pazdziernik

 

 

Przy tasowaniu wystrzelily Krol Monet i XVII Gwiazda

 

Krol Bulaw

 

 

Tlo: XV Diabel, 2 Monet, Paz Bulaw ---> suma IX Eremita, suma HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

 

Kwintesencja calego rozkladu HB VII Rydwan

 

Wg mnie tu się mężczyzna zamanifestuje i kontakt z nim:) Dla mnie facet to facet, tzn. król, czy rycerz to facet:) Moze w pracy sobie z jakims pogadasz, może trafi się ktos kogo w ezo wprowadzisz etc.

Odnośnik do komentarza

Dzisiejsza, Wtorkowa, Karta Dnia - 1. pazdziernik

 

 

Przy tasowaniu wystrzelily Krol Monet i XVII Gwiazda

 

Krol Bulaw

 

 

Tlo: XV Diabel, 2 Monet, Paz Bulaw ---> suma IX Eremita, suma HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

 

Kwintesencja calego rozkladu HB VII Rydwan

A czy ten Król Buław wprowadzić Cię może w jakieś trudności dzisiaj (Diabeł), a Ty sprytnie poradzisz sobie z nimi (2 Monety)? I okażesz się dzielna w tym? (Paź Buław).

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy. :) Dzieki x-latku.

Dzieki Inez...

 

Co do kart meskich, jako, ze jestem mama samodzielnie wychowujace mlode, z racji tego, ze z wieloma rzeczami musze radzic sobie dosc po mesku, wychodze CZASAMI (choc nieczesto) rowniez w kartach meskich. Np. jezeli chodzi o pradzenie sobie z jakimis przeciwnosciami lub jakies sprawy organizacyjne dnia itd.

Odnośnik do komentarza

 

Weryfikacja wiec...

 

 

 

Dzien byl dosc ok. Rzeczywiscie mezu sie zamanifestowa z tym oddaniem pieniedzy.

 

 

Co do Diabla i pozostaly kart, silnie jednak kojarzy mi sie to z Ezoteryka. Nie wiem czemu. Te karty nowe, nowe kadzidla.

 

Dodatkowo Kochankowie, bo np. Smocza krew jest przydatna rowniez przy kwestiach milosnych i seksualnych, tak sobie mysle.

 

 

Mozliwe, ze wymieszalo sie to wszystko, te dwie sprawy zamanifestowaly sie. Ezo i splata dlugo zalegajacych pieniadzorow przez meza (Diabel ---> Koziorozec).

 

 

Dzieki za pomoc w interpretacji

 

 

to trafiłam jak kulą w płot :)

Mi wczoraj na Pana wyszedł Diabeł. Nijak dopatrzeć sie nie mogę do tej pory, co karta chciała mi powiedzieć. A na mój stan emocjonalny: słońce. Diabęłek wczoraj przewrotny był chyba, bo mega dołą cały dzień miałam.

 

 

Dzisiejsza, Wtorkowa, Karta Dnia - 1. pazdziernik

 

 

Przy tasowaniu wystrzelily Krol Monet i XVII Gwiazda

 

Krol Bulaw

 

 

Tlo: XV Diabel, 2 Monet, Paz Bulaw ---> suma IX Eremita, suma HB XVII Gwiazda i VIII Sprawiedliwosc

 

Kwintesencja calego rozkladu HB VII Rydwan

 

Dzisiaj jakieś sprawy weźmiesz w swoje rece, jakiś temat chyba bedziesz musiała rozwikłać, a raczej sytuację, bo działanie tu jest.

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja

 

 

Tu rzeczywiscie chodzilo o mojego znajomego, Monetowego. Kontakt z nim. Z rana napisalam do niego. I on odpisal, ale takie grzecznosciowe cos (w stylu nie urazic, poprawnosc polityczna itp.). I tak on cos grzecznosciowe, ja cos grzecznosciowe.

Wkurzylam sie troszke a na wieczor patrze, sle mi linki z filmikami. Podziekowalam i sobie pogadalismy chwile fajnie.

To chyba tylko tyle by bylo. Bo wiecej nic tam sie nie zaakcentowalo. Dodam, ze on czesto mi w Eremicie tez wychodzi, bo numerologiczna 9.

 

 

Dzieki za interpretacje kochani :bukiet:

Odnośnik do komentarza
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺[/size]

 

 

Dzisiejsza, Piatkowa Karta Dnia - 4. pazdziernik

 

 

 

 

Rycerz Kielichow

 

 

Tlo: Rycerz Mieczy, 4 Kielichow, Krol Kielichow ---> suma X Kolo Fortuny, suma HB IV Cesarz

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

Nie wiem. Jakos Kielichowy moze sie dzis zamanifestowac mocniej. Jakies dzialania w jego strone. Moze cos w szkole mlodej, bo mamy dzis Michaelifest...

W kazdym razie cos moze ulec zmianie. Nagle i nieoczekiwanie.

Odnośnik do komentarza

Widzisz, napisałaś już co będzie i przez to poszedłem na łatwiznę. Ten Michaelifest to jakiś tam festyn Michaeli, domyślam się. Nie znam ni w ząb niemieckiego, a powinienem raczej, chociażby ze względu na pochodzenie moich dawnych przodków hehehe. Tam jakieś męskie towarzystwo widać. Król, Rycerze. Te Rycerzyki to akurat teraz kojarzą się mi właśnie z festynem, takimi jakimiś przedstawieniami dla dzieci. Król Kielichów może być nauczyciel, jakiś kontakt z nauczycielem w szkole może. Ten Cesarz z podsumy może też jakiś autorytet szkolny. Ot tak tylko, jak na teraz tyle przyszło mi do głowy.

Odnośnik do komentarza

Michael (Michal) - wg biblii ten, ktory pokonal smoka czy cos w ten desen. Tu to obchodza. W kuzni tez kuja miecz... :) (Rycerz Mieczy)... i tak... rzeczywiscie swietnie to pasowalo.

Takie troche spokojne to bylo, przynudnawe nieco, konkretne, uporzadkowane, wg planu, po kolei.

 

Hmm... rzeczywiscie dosc mocno mi to na to wlasnie wyglada. Chyba sie ten caly fest pokazal w kartach.

 

PS. Michaelifest nie jest obchodzony ogolnie w DE. Tylko pewne srodowiska go obchodza. Np. szkoly waldorfskie (Rudolf Steiner).

Odnośnik do komentarza

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Dzisiejsza, Poniedzialkowa, Karta Dnia - 7. pazdziernik

 

 

 

 

Paz Kielichow

 

 

Tlo: 3 Bulaw, Krol Monet, As Bulaw ---> suma I Mag, suma HB IV Cesarz

 

Podejrzewam, ze cos zwiazane z dzieckiem moze byc. Byc moze srednim.

Ewentualnie ja bede musiala konkretnie zadzialac w jakiejs sprawie.

Paz Kielichow, moze jakis gest w moja strone lub propozycja.

3 Bulaw - cos co mnie juz w jakims stopniu zajmuje.

Krol Monet - ja w kwestiach zawodowych lub jakis mezczyzna Monetowy.

As Bulaw, jakis impuls, opcja do dzialania moze... dla mnie.

Z podsumow takze widac koniecznosc konkretnego dzialania i konkretnego planu.

Jednym slowem zakasac rekawy i wykorzystac okazje. Hmm...

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Ciekawa jestem, czy komus uda sie z tych kart wydusic cos wiecej i jak karciochy zamanifestuja sie dzisiaj... ;)

Odnośnik do komentarza

Kiedyś to pamiętam pisałaś w jednym z wątków o rozmowie z terapeutą, nie terapeutą jakimś. Który to przypatrywał Ci się uważnie jak gestykulowałaś. O ile pamiętam to poszłaś na to spotkanie tam w sprawie dziecka? Teraz już nie jestem pewien.

Dobrze, tak czy siak. Może to jakiś plan zaistnieć w sprawie Twego dziecka, daniu jakiejś szansy córce przez tego Króla Monetowego. A co to konkretnie byłoby? Nie wiem.

 

Wspomniałem tak o tamtym wątku bo tak mi jakoś skojarzyło się że poszłaś tam do tego terapeuty, ale czy to było akurat w sprawie dziecka to nie pamiętam. Bo jeśli tak, to on by tutaj byłby tym Królem Monet, który by coś tam działał nad córką. A jeśli to nie on, to ktoś inny.

Próbowałem teraz znaleźć ten wątek ale :_yyyy: ciężka sprawa.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiscie x-latku, czekam na jakis plan w kwestii cory z tego Centrum... bo jeszcze nie mam. Po tej rozmowie jeszcze nic nie przyszlo a ma przyjsc na 100%. Wiec moze rzeczywiscie dzisiaj.

 

Hmm... zobaczymy. Ale swietne skojarzenie.

Odnośnik do komentarza

WERYFIKUJE

 

 

Nie... jednak chodzilo zwyczajnie o pana, ktoremu robilam dosc rozlegla wrozbe (trygon ziemi, wiec Monetowy)... i ktory dopiero teraz mogl sie odezwac, zweryfikowal i bardzo serdecznie podziekowal.

 

Wiecej nie mam skojarzen, co to moglo byc. Spektakularnych spraw nie bylo. :)

Odnośnik do komentarza

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Dzisiejsza, Wtorkowa, Karta Dnia - 8. pazdziernik

 

 

 

 

XVI Wieza

 

 

Tlo: XII Wisielec, X Kolo Fortuny, 10 Kielichow ---> suma XX Sad, suma HB V Papiez

 

Kwintesencja calego rozkladu HB XII Wisielec i III Cesarzowa

 

 

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

 

 

Ha! I Wieza jako karta dnia.

Po tych kartach powiedzialabym, ze cos, co moze tkwilo w martwym punkcie, ruszy ostro do przodu.

Wieza burzy.

Wisielec - zastoj jakis, marazm. Moze cos, co powinnam zrobic, a nie zrobilam jeszcze.

Kolo - zakreca i obraca sytuacje.

10 Kielichow... - Hmm... w tym przypadku moze wlasnie koniecznosc zadzialania.

Moze cos rodzinnego, dotyczacego domu, rodziny.

 

Wisielec w podsumie wskazuje na zmiane dzialania, czy tez koniecznosc zmiany dzialania.

Ou...

 

 

Wieza roznie mi sie w zyciu jako karta dnia manifestowala. Moze zwyczajnie najdzie mnie na grutnowne porzadki w domu... jakies przekopywanie szaf czy cos innego.

Odnośnik do komentarza
XVI Wieza

 

albo generalne porządku w szafach, albo w życiu....

 

Tlo: XII Wisielec, X Kolo Fortuny, 10 Kielichow - no chyba za sprawą losu albo kogoś z rodziny coś się zmieni, ruszy... albo zdarzenie losowe będzie miało wpływ na rodzinę

Odnośnik do komentarza

Jakieś skoki Twych emocji, tak to widzę. Częsta zmienność Twego nastroju w ciągu dnia. Wisielec widzi na abarot, później jeszcze Koło znowu zakręca i znów zmiana nastroju... Ciężko mi więcej coś powiedzieć bo tu prawie wszystkie to WA.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Dzisiejsza, Wtorkowa, Karta Dnia - 8. pazdziernik

 

 

 

 

XVI Wieza

 

 

Tlo: XII Wisielec, X Kolo Fortuny, 10 Kielichow ---> suma XX Sad, suma HB V Papiez

 

Kwintesencja calego rozkladu HB XII Wisielec i III Cesarzowa

 

 

Mogą być porządki, może pozbędziesz się jakichs zbędnych rzeczy, mam wrażenie, ze sie zdrzemniesz w ciągu dnia, pod wieczór może ktoś wpadnie do Ciebie;)

Odnośnik do komentarza

Jakas sytuacja,ktora prawdopodobnie znasz ugrzeznie fest ,tak ze dopiero

jak zamachniesz kolem- rozwali sie na dobre,a ze na dobre,to mowi o tym

10Kiel.Mozesz nawet przejsc kolo jakiegos miejsca,budynku,ktory

pozniej moze okazac sie twoim domem:icon_smile:albo ktos przyjdzie

w odwiedziny,a moze juz wisi w powietrzu jakies uczucie?:szampan_na:

Odnośnik do komentarza

Weryfikuje

 

Mala dzis musiala zostac w domu (strasznie marudna, brzuszek ponoc ja bolal) a ze bylo juz za pozno, zeby organizowac jej opieke, musialam zostac w domu (takze musialam sie zwalniac z pracy)... (na szczescie na razie leci przyuczenie, wiec nie bylo wielkiego problemu)... W kazdym razie... dom, rzeczywiscie zakasalam rekawy... ranek jednak byl taki przymusowo zawieszony (dom, pobyt malej w domu)... pozniej wrocily starsze corki do domu i bylo luzniej... Mloda wariowala, nagle cudownie ozdrowiona... Ot i tak poszedl dzien.

Zostalam zmuszona niejako do zmiany planow... nagle...

dzien nudny ogolnie, pozniej co nieco ruchliwszy, ale fajerwerkow dzis nie bylo.

Wieza objawila sie w tej naglej zmianie planow... na dzien.

 

 

 

Dziekuje wszystkim za pomoc w interpretacji... :bukiet:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...