Skocz do zawartości

KIN dnia...


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

KIN 26 - Biały Kosmiczny Łącznik

 

- dziś uśmiercam to, co szkodzi mojemu zdrowiu i zatruwa atmosferę w domu, w pracy i w środowisku, w którym się obracam.

- Życie jest jak rzeka. Nic nie stoi w miejscu. Wszystko przemija, aby zrobić miejsce nowemu prądowi.

- dziś wrzucam w wir rzeki życia to, do czego chorobliwie się przywiązałem. - uwalniam się od zaślepienia i przestaję faworyzować jednostki.

- to, co kiedyś służyło mojemu dobru, dziś może się okazać reliktem przeszłości, a niekiedy kulą u nogi.

 

heh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 27 - Niebieska Magnetyczna Ręka

 

- dziś testuję wykonalność moich zamierzeń i podporządkowuję EGO woli boskiej.

- dziś zadam sobie wiele trudu, aby ulepszyć moje życie i urzeczywistnić wzniosłe cele.

- dziś mam wielką motywację do działań.

- dziś wykryję wszystkie defekty. Życie powie mi, od czego zacząć.

- dziś mam pełne ręce roboty.

 

heh.. dla mnie to dziś nie do przejścia :_smutny: Ale życzę wam powodzenia i niech się dzieje :_okok:

No, do roboty ludki kochane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 33 - Czerwony Rezonansowy Wędrowiec

 

- dziś mam wyjątkową sposobność, by poznać smak wolności. Taka szansa nie zdarza się często.

- dziś zastanowię się, za czym w życiu gonię , czego najbardziej pragnę, za czym podświadomie tęsknię i jak mogę to osiągnąć.

- dziś robię sobie odpoczynek, zbieram siły i wybieram jeden kierunek.

- dziś nie zdezerteruję przed tym, co nieznane, lecz odważę się poznać nowe obszary.

 

Nic dodać nic ująć. Miłych przemyśleń kochani i do dzieła, do dzieła !!! :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

03.09.2009

KIN 43 - Niebieska Samoistna Noc

 

Przez kanały snów i intuicji spływa na mnie cała mądrość Wszechświata. Stąd czerpię dzisiaj pomysły na życie. Teraz wiem, jak zaspokoić swoje braki i jak podzielić się tą wiedzą z innymi. Dziś wyśnię nową rzeczywistość, spojrzę na życie z innej perspektywy i bez cienia strachu przyjmę nowe wyzwania. Dziś chcę wiele wokół siebie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.09.2009

Kin 50 Biały Spektralny Pies

 

Pieczęć-Biały PIES

Symbol-Pies, stopa, wilk

Kierunek świata-Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Mądrość Światła-Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność

Mądrość Cienia-Kwestie ciała emocjonalnego; Rozterki duchowe, Niskie popędy; Chęć posiadania; Zachłanność; Zazdrość; Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego

Transformacja Cienia-Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia. Przestań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj winnych na zewnątrz. Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru. Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę. Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu. Przyjmij jego pomoc.

Rodzina Kolorów-Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta-Galaktyczny MERKURY (energia zewnętrzna) Siła Serca – Siła Uczuć – Siła Lojalności – Siła Emocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

20.09.2009

 

KIN 60 - Żółte Galaktyczne Słońce

 

Dziś OGIEŃ Miłości przenika moją świadomość i wypala w niej to wszystko, co wzbudza obawy. Dziś rozstrzygnie się wiele spraw. Dziś znajdę wyjście z każdej opresji. Zdając się na miłość, doznam wiele ciepła od ludzi. Dziś podzielę się wiedzą z innymi i nie będę doszukiwać się różnic pomiędzy mną a ludźmi. Jesteśmy równi i wolni. Wszyscy mamy jednakowe prawo do szczęścia. Dziś cieszę się z sukcesów partnera i nikomu niczego nie zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrość Światła - Oświecenie duchowe; Wzlot; Bezwarunkowa miłość; Przebaczenie; Świadomość Chrystusowa; Błogosławieństwo; Postęp; Mądrość; Wiedza; Obiektywizm; Jedność; Całość; Świadomość celu; Urzeczywistnienie celu; Zdolność koncentracji na Całości; Olśnienie; Globalna wizja; Dobroć; Rozsądek; Ufność

Potężna moc urzeczywistniania. Siła przebicia doprowadzi każdego do sukcesu. Pomoc w wypełnianiu zadań z najwyższą skutecznością – bez tracenia czasu na zbędne rzeczy. Określenie galaktyczny wskazuje na powiązania z wyższymi wymiarami. Nic więc dziwnego, że do życia codziennego wkracza nieprawdopodobna siła przebicia i same sukcesy.

 

Mądrość Cienia - Totalny krach; Ogniska zapalne; Ociężała głowa; Wyrokowanie; Egocentryzm; Samowola; Zawężone pojęcie miłości – kochanie za coś; Narzekanie; Złorzeczenie; Chęć odwetu; Fałszywe nadzieje; Ograniczenie umysłowe; Kwestie samoidentyfikacji

We wzorcu cienia – wypracowanym przez gry i igraszki “małego" EGO – wszystko staje się wysoce problematyczne. EGO igrające z ogniem polaryzacji może ugruntować wyjątkowo negatywne cechy osobowości, które z reguły znajdują ujście w brutalności.

 

Transformacja Cienia - Jeżeli jesteś uosobieniem MIŁOŚCI TU-I-TERAZ, jesteś całkowicie WOLNY. Przypatrz się swoim wyobrażeniom o własnym 'JA' i pojęciu boskości. Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.

 

Ton Galaktyczny ma moc umożliwiającą spełnienie zamiarów. Na tym posterunku koncentruje się najwyższa siła urzeczywistnienia.

Nie należy być zaskoczonym, jeżeli siła ich oddziaływania stanie się wyraźnie wyczuwalna w otoczeniu. Pamiętajmy, że we wzorzec CZASU wplecione są także procesy karmiczne. Jeżeli w biegnącej fali toczy się tego typu proces, ton ósmy może okazać się bardzo nieprzyjemny. Ból i cierpienie mogą objawić się w sferze mentalnej, emocjonalnej lub fizycznej, ale też w formie niepowodzeń, np. w niekorzystnym obrocie spraw, w przykrych wydarzeniach w domu, w towarzystwie, w pracy. Prawa spirytualne są niezwykle konsekwentne. Egzekwują od nas tylko to, do czego zobowiązaliśmy się przed narodzeniem.

 

 

GALAKTYCZNY TON HARMONIZACJI

 

Stwórz rzekę swoich marzeń i połącz ją z oceanem miłości Stwórcy. Otwórz wszystkie kanały, a otrzymasz wzmocnienie dzięki naturalnemu rezonansowi z ÓSEMKĄ. Przyjmij propozycje ÓSEMKI i zwracaj uwagę na to, gdzie będziesz przyciągany, ponieważ tam nadarzą się niepowtarzalne okazje. Odkryj piękno naturalnego rezonansu z czymś innym, zupełnie NOWYM dla ciebie. Bądź przystępny i wolny od obaw!

 

TY trzymasz w ręku czarodziejską różdżkę – TY stapiasz świat fizyczny z tym, co BEZGRANICZNE. Wnoś harmonię do codziennego życia i we wszystkie sytuacje, w których się znajdziesz. Uwolnij się od egocentryzmu i wyprowadź z zaślepienia swoje EGO!

TY WYZNACZASZ POZIOM HARMONIJNEGO WSPÓŁBRZMIENIA ZE STWÓRCĄ. POZWÓL ROZBRZMIEĆ TONOWI WASZEGO WSPÓLNEGO SERCA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.09.2009

KIN 63 - Niebieska Spektralna Noc

 

Dziś oczyszczam pola astralne, w których zgromadziłem wiele szkodliwych odpadów. Jest to balast, który zawadza mi na drodze w niezależność. To, czego najbardziej się boję po nocach, to moje własne myślokształty, które sam kiedyś nieświadomie stworzyłem. Dziś przestaję wierzyć w zło, diabła i pecha. Jestem gotów poznać nowe prądy, aby uzdrowić kanały wyobraźni, snu i idei twórczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sumiennie pracuję nad swoim wnętrzem ,usuwając ze swej podświadomości wszelkie nagromadzone stresy,lęki itp. to one nie pozwalają mi wykreować przyszłości ,takiej jaką chcę ,dziś staję się bardziej świadomy i wiem że to co uczyniłem kiedyś ,powraca do mnie ,lęk stanowi dokładne przeciwieństwo twej prawdziwej istoty, dlatego godzi w twoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Strach to martwienie się do potęgi.Wiem że zło,diabeł,pech ,to tylko stany mojego umysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.09.2009

 

KIN 65 - Czerwony Kosmiczny Wąż

 

Dobre samopoczucie idzie w parze z wolnością. Tam, gdzie brakuje swobody, zanika radość życia i zaczyna szwankować zdrowie. Dziś przyjrzę się dolegliwościom i rozpoznam, czy nie blokują mnie czasem kompleksy (układ oddechowy), czy nie mogę czegoś przetrawić (żołądek, jelita), czy nie dźwigam zbędnych ciężarów (plecy) i czy nie dominuje nade mną Ego (kolana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.09.2009

KIN 67-Niebieska Biegunowa Ręka

 

Mądrość Światła-Siła dokonania; Otwartość; Piękno; Samoidentyfikacja; Taniec; Mudra; Przeczucie; Mądrość podszeptu; 'Działać, a nie czy działać?'; Zdolności spirytualne; Kapłan/Kapłanka; Sfera uzdrawiania; Wewnętrzny lekarz; Urzeczywistnienie celu pomimo licznych przeciwności; Cierpliwość; Wytrwałość; Przezwyciężenie ograniczeń; Potęga dokonań; Wiedza; Pewność siebie; Silna motywacja do pracy; Sukcesy zawodowe; Stanowczość;

Mądrość Cienia-Problemy z zakończeniem spraw; Zbyt wiele słów; Brak poczucia równowagi wewnętrznej; Stan wzburzenia; Rozkojarzenie; Ciągłe poszukiwanie środków; Wiara, że moc tkwi w narzędziu; Niepokój; Nadpobudliwość; Bezmyślność; Niezadowolenie z siebie

 

Transformacja Cienia-Dostrzeż swoje opory i wewnętrzne rozkojarzenia. Naucz się kończyć to, co zaczynasz, zwracając uwagę na każdy krok na drodze. Wykorzystaj dawane ci znaki i stań się całym sobą. Otwórz się i doświadcz siebie jako doskonałego, spirytualnego narzędzia.

 

TON-TON DRUGI, Siła Polaryzacji – sfera fizyczna, biegunowy ton wyzwań.

Polaryzacja jest krosnem, na którym we wzorzec ziemski wplatają się wątki duchowe. W zwierciadle polaryzacji odnajdziesz wiele twarzy iluzji. Spójrz w lustro. Kto patrzy na ciebie z drugiej strony?

 

Polaryzacja odsłania twoje rozterki duchowe, konflikty i walki wewnętrzne. Obserwuj swoje skłonności i niechęci. Odkryj motyw realizmu, w który niezauważalnie wpleciony został twój wątek duchowy. Przyjmij naukę, która zawiera się w liczbie DWA. Sprzeczne sytuacje w rzeczywistości współpracują ze sobą niczym sprzymierzeńcy. Obserwuj też polaryzację męskiej i żeńskiej części w sobie i w związku partnerskim. Zbadaj oba aspekty. Czy akceptujesz swoją płeć? Czy znajdujesz dopełnienie w partnerstwie i czy dopełniasz swego partnera życiowego? Obejmij panoramę darów w waszym związku. Zbadaj w nim oba bieguny, naturalne odruchy, nawyki i odkryj mądrość, jaka z nich wypływa. Wszystkie wyzwania (bieguny) służą temu, aby nauczyć ludzi okazywania sobie wzajemnego szacunku.

> POLARYZACJA JEST PULSEM UNIWERSALNEGO ŹRÓDŁA! <

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam…

 

KIN 68 - Żółta Elektryczna Gwiazda

 

- Wrodzony pociąg do piękna tak długo będzie drążyć moje zmysły, aż zdecyduję się wyrzucić z serca stare żale, urazy, przykre wspomnienia.

- Dziś odczuwam tęsknotę za doskonałością oraz harmonią w życiu towarzyskim i związku partnerskim.

- Dysharmonia, osądzanie ludzi, wartościowanie wydarzeń nie wróżą lepszego jutra.

- Dziś przełamię samotność, poszukam bratniej duszy i przestanę rozmawiać sam ze sobą.

Ps.

- widzę Domi, że dajesz czadu z tymi Majami… ciekawe z jakich ściągawek korzystasz…?

- trochę mnie nie było… no cóż, życie to nie je…bajka, ale dzięki temu jest ciekawsze i wartościowsze… bo pouczające...

- a mogłabyś napisać coś o mnie KIN7… może być tu, ale jeśli nie chcesz powtarzać się z pieczęcią to może być na PW…

- aż sam jestem ciekaw… co ze mnie za ziółko…???

 

....Pozdrawiam :bukiet:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

KIN 78

Białe Kosmiczne Zwierciadło

 

Dziś rozpoznam, co jest pożyteczne i właściwe życiu, a co niepotrzebnie bolesne Teraz wiem, czego nie chcę puścić, czego wciąż się czepiam, czego kurczowo trzymam. W życiu nie popełniłem żadnych grzechów, lecz podejmowałem liczne nieudane próby. Dziś zdaję egzamin dojrzałości, zmieniam stosunek do pieniądza i żegnam stare wartości Dziś wychodzę z zakłamania i przełamuję niechęć do ludzi

 

Transformacja cienia:

Ludzie, których napotykasz, są twoim własnym odbiciem i jednocześnie wielkim dobrodziejstwem dla ciebie. Przyjrzyj się im, jak sobie. Ujrzyj w nich siebie. Zobacz, jak pielęgnujesz iluzję w swoim życiu. Wykorzystaj wrodzoną zdolność sprawiedliwego rozstrzygania. Użyj MIECZA PRAWDY do zrobienia decydującego cięcia w życiu, abyś mógł przebaczyć i zakończyć spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala WICHRU

 

 

2009.10.09

 

 

 

KIN 79 - Niebieski Magnetyczny Wicher

 

Dziś przystępuję do rozwiązania tego, co od dawna czeka na rozwiązanie. Ja sam doprowadziłem do sytuacji, w jakiej obecnie jestem i tylko ja mogę ją zmienić. Dziś nie zrażą mnie niepowodzenia. Wiem, że proces odnowy może przebiegać dość burzliwie. Dziś wszystko stoi pod znakiem zapytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.10.2009

KIN -80

 

KIN: Żółte Biegunowe Słońce

 

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś boski promień oświeca moją świadomość i pomaga mi bezboleśnie odejść od tego co nie służy mojemu rozwojowi ŚWIATŁO i CIEŃ są normalnym zjawiskiem w życiu Świat sprzeczności pomaga mi opowiedzieć się po której stoję stronie Dziś ja sam interpretuję Chrystusowy program Nic nie jest mi narzucone z góry W życiu zawsze dostaję to, co sam wybiorę

 

 

Pieczęć: Żółte SŁOŃCE

 

Symbol: Pan, władca, kwiat, Słońce, gołąb, czakra korony

 

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

 

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

 

Planeta: Solarny PLUTON (energia wewnętrzna) Siła Bezwarunkowej Miłości – Siła Oświecenia – Siła Przebaczenia

 

TON DRUGI

Siła Polaryzacji – sfera fizyczna

BIEGUNOWY TON WYZWAŃ

 

Polaryzacja jest krosnem, na którym we wzorzec ziemski wplatają się wątki duchowe. W zwierciadle polaryzacji odnajdziesz wiele twarzy iluzji. Spójrz w lustro. Kto patrzy na ciebie z drugiej strony?

Polaryzacja odsłania twoje rozterki duchowe, konflikty i walki wewnętrzne. Obserwuj swoje skłonności i niechęci. Odkryj motyw realizmu, w który niezauważalnie wpleciony został twój wątek duchowy. Przyjmij naukę, która zawiera się w liczbie DWA. Sprzeczne sytuacje w rzeczywistości współpracują ze sobą niczym sprzymierzeńcy. Obserwuj też polaryzację męskiej i żeńskiej części w sobie i w związku partnerskim. Zbadaj oba aspekty. Czy akceptujesz swoją płeć? Czy znajdujesz dopełnienie w partnerstwie i czy dopełniasz swego partnera życiowego? Obejmij panoramę darów w waszym związku. Zbadaj w nim oba bieguny, naturalne odruchy, nawyki i odkryj mądrość, jaka z nich wypływa. Wszystkie wyzwania (bieguny) służą temu, aby nauczyć ludzi okazywania sobie wzajemnego szacunku.

> POLARYZACJA JEST PULSEM UNIWERSALNEGO ŹRÓDŁA! <

 

 

Mądrość Światła:

Oświecenie duchowe; Wzlot; Bezwarunkowa miłość; Przebaczenie; Świadomość Chrystusowa; Błogosławieństwo; Postęp; Mądrość; Wiedza; Obiektywizm; Jedność; Całość; Świadomość celu; Urzeczywistnienie celu; Zdolność koncentracji na Całości; Olśnienie; Globalna wizja; Dobroć; Rozsądek; Ufność

Ton drugi wspiera potencjał możliwości i gwarantuje najwyższy rozwój osobisty. Jako Energia wytwarzająca pole napięć pomiędzy biegunami (ziemskim i duchowym) wywołuje efekt rozprzestrzeniania. Na ile zadziała ona w osobistym polu życia, na tyle intensywny będzie jego przebieg. Dla osób urodzonych w tym dniu bardzo ważny jest rozwój spirytualny, ponieważ – dzięki rozumieniu głębszego sensu życia – każdy ból czy chwilowe niepowodzenia staną się łatwiejsze do zniesienia. Z pomocą patronujących Energii osoba uświadomiona duchowo będzie zdolna zachować niezbędny dystans do przeciwności losu.

 

 

Mądrość cienia:

Totalny krach; Ogniska zapalne; Ociężała głowa; Wyrokowanie; Egocentryzm; Samowola; Zawężone pojęcie miłości – kochanie za coś; Narzekanie; Złorzeczenie; Chęć odwetu; Fałszywe nadzieje; Ograniczenie umysłowe; Kwestie samoidentyfikacji

We wzorcu cienia – przywołanym przez “raczkujące" EGO – pojawiają się wynaturzone obrazy, dające boleśnie znać o sobie na płaszczyźnie emocjonalnej. Rodzi się chęć walki, która, w zależności do poziomu osobowości, może zamanifestować się w formie czynnego oporu, przez awanturniczość do intelektualnych, sofistycznych postaw [postawa człowieka świadomie posługującego się fałszywymi przesłankami, usiłującego udowodnić rzeczy nieprawdziwe] włącznie.

W sferze potencjalnych prawdopodobieństw skrywa się “wątpliwy" styl życia, ekscesy, skłonność do nałogów i samozniszczenia. Mogą zamanifestować się silne reakcje emocjonalne – wybuchowość, rozczulanie się nad sobą, jak również uczucia i twarze na pokaz. W polu takiej osoby zaznacza się duża konfliktowość.

 

Transformacja cienia:

Jeżeli jesteś uosobieniem MIŁOŚCI TU-I-TERAZ, jesteś całkowicie WOLNY. Przypatrz się swoim wyobrażeniom o własnym 'JA' i pojęciu boskości. Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.

 

Rezonans z kalendarzem:

Dni z Energią Tonu Biegunowego wprowadzają tematykę fali pomiędzy ziemskie bieguny. Pieczęć stojąca obok tonu 2 wyznacza scenę działań w polu naszego życia. W tych dniach uruchomiony zostaje proces rozpoznawania własnych odbić (za sprawą polaryzacji), co sprawia, że możemy wyczuwać silne napięcie nerwowe, zwłaszcza kiedy jesteśmy osobiście powiązani z Energią Biegunową, np. przez kin narodzin, ton roku lub Miesiąc Biegunowy w kalendarzu osobistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN: 82 - Biały Samoistny Wiatr

 

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś wynurza się duch uczciwości który przenika najdrobniejsze sprawy. Dziś nieprawidłowości ujawnią się po to , abym wiedział, co muszę naprawić i jak pokierować swoim życiem. Dziś objawi się walka i opór, zapał i zniechęcenie. Dziś duch zmierzy się z materią. Dziś nie posunę się za daleko, aby potem czegoś nie żałować. Dziś jestem czujny i otwarty na mądrość podszeptu i ciche wskazówki serca.

 

Transformacja cienia:

Naucz się wyczuwać związek z tym, co boskie, podążając za swoją intuicją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

KIN 84 - Żółte Rytmiczne Ziarno

 

- Dziś budzę w sobie przyjazne uczucia do ludzi oraz przełamuję lody i zatory w komunikacji z otoczeniem.

- Redukuję błędne wyobrażenia i uwalniam się od kompleksów.

- Ja też mam prawo do szczęścia, ale na szczęście trzeba zapracować.

- Jak mam uwolnić się od biedy i pecha, jeśli nic nie robię?

- Dziś ani razu nie powiem: Nie dam rady! Nie mogę! Nie potrafię!

- To ja jestem kowalem własnego losu.

 

 

ps.

- czysta esencja życia... dla nas wszystkich... :_kwiatek:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

KIN 86 - Biały Galaktyczny Łącznik

- Wszystko, o co walczę, żywi się moją energią.

- Dziś zaprzestaję walki i godzę się z każdą zmianą.

- Odrzucam przykre wspomnienia, przełamuję śmiertelny strach, uwalniam się od ciężaru …(wymień go) i z lekkością wyruszam w dalszą drogę.

- Dziś nie zrażą mnie trudności - albo je rozwiążę, albo wybiorę nową drogę.

- Co dają mi kłótnie, procesy sądowe, nieprzespane noce i walki wewnętrzne?

- Mój przeciwnik śpi spokojnie, a ja zadręczam się i cierpię.

- Dziś robię porządek w moich myślach!

 

Ps.

- samo życie... do dzieła ludkowie... :_okok::muza:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

KIN 87 - Niebieska Solarna Ręka

- Dziś biorę odpowiedzialność za swój stan psychiczny i zaczynam zbierać siły.

- Jak mogę czuć się rześki i zdrowy, jeśli karmię się goryczą i wciąż piję "truciznę"?

- Każda dolegliwość na płaszczyźnie fizycznej, umysłowej i emocjonalnej objawia mi moje zaślepienie.

- Dziś wyłonią się niezabliźnione rany, które trzeba pilnie uzdrowić.

- Dziś opatrzę też rany partnera i bliskich.

- Dziś jestem doskonałym lekarzem.

 

 

ps.

- co racja... to racja... :_okok:

 

pozdrawiam.... :papa2:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm... znowu ucichło.?.. :(

- nie no... tak być nie może...!

- tylko ten kto szuka... to znajdzie... :)

- wiec do dzieła... ^!^

 

KIN 88 - Żółta Planetarna Gwiazda

 

- Dziś widzę, co doprowadziłem do współbrzmienia i jakie zażegnałem spory.

- Jeśli coś pominąłem, zobaczę to na własne oczy lub poczuję na własnej skórze.

- Dziś odrzucam samokrytykę i niskowartościowanie swoich zasług oraz dodaję ducha innym.

- Moje środowisko (rodzina, znajomi) pokaże mi, gdzie brakuje szczęścia i harmonii.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej...

 

KIN 89 - Czerwony Spektralny Księżyc

- Dziś uwalniam się od wyrzutów sumienia i fałszywej pokory.

- Nie dbam już o zaspokojenie ambicji EGO, lecz patrzę, co jest uczciwe i dobre dla ogółu.

- Moja krew jest bankiem informacji.

- Choroby krwi wskazują na brak koncepcji na życie:

- anemia - na poczucie bycia złym, postawę... tak - ale;

- niedociśnienie - na defetyzm, postawę... to nic nie da;

- nadciśnienie - na brak chęci wyrwania się z dramatów emocjonalnych.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej... wgłąb NAS...

 

KIN 90 - Biały Krystaliczny Pies

 

- Tylko miłość zdolna jest dokonać pozytywnych zmian w życiu.

- Dziś uzdrawiam urazy emocjonalne i przemieniam swoich wrogów w sprzymierzeńców duchowych.

- Dziś obcy jest mi egoizm, zachłanność i zazdrość.

- Ocieram łzy i zaczynam kochać.

- Dziś podejmuję dialog z partnerem i odświeżam znajomości.

 

... ale to jeszcze nic...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze raz dalej...

 

KIN 91 - Niebieska Kosmiczna Małpa

 

- Dziś odkrywam w sobie prostotę, lekkość i dziecinną niewinność.

- Nie dopatruję się knowań i podstępów, lecz ufam i jeszcze raz ufam.

- Dziś nie obrażam się i nie jestem przewrażliwiony na punkcie własnej osoby.

- Sam żartuję i pozwalam żartować innym.

- Cieszę się z dokonanych postępów.

 

... czy to, aż takie trudne..???

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wciąż dalej - bo tylko praca przynosi efekty...

 

KIN 92 - Żółty Magnetyczny Człowiek

- Dziś trenuję siłę woli w świecie wyzwań i pokus.

- Dziś liczy się to, co czynię i to, co myślę, a nie to, co mówię.

- Dziś konfrontuję moje Ego z intuicyjną świadomością.

- Poszukując prawdy, natrafiam na wiele dylematów, które spróbuję dzisiaj wyjaśnić, nie przeceniając rozumu.

- Dziś nie zaciągnę nowych "długów".

 

... wszystko jak na tacy... nic tylko brać...!!!

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej...wciąż dalej...

 

KIN 93 - Czerwony Biegunowy Wędrowiec

- Przestrzeń życiowa jest sceną, na której tworzę swoją rzeczywistość.

- Tu robię decydujące cięcia, tu stwarzam nowe wypaczenia.

- Nie jestem jednak sam na scenie, ze mną grają też inni - raz lepsi, raz gorsi aktorzy.

- Dziś odkryję, kto jest reżyserem. (złe EGO)

- Czy nie marnuję czasem talentu (w sensie lepsze JA), zamknięty w cudzym teatrze? (teatrze złego EGO)

- Dziś zmierzę, jak przestronna jest moja scena życiowa.

- Moje ciche zamiary zdecydują o moim jutrze…

 

 

Ps.

- w nawiasach… moje sugestie… tzn jak ja to odbieram…

- dopisuję do EGO złe… gdyż niektórzy traktują EGO jako pozytyw…i to jest błąd !!!

- dla mnie pozytywem jest lepsze JA … a negatywem EGO…

- i tak samo jest w kalendarzu Majów… bo zgodnie z KINem nr1… mamy uwolnić się spod panowania EGO,…

- więc EGO jest traktowane jako negatyw… i tak należy go traktować…

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... jak mogliście to pominąć...!!!

 

KIN 94 - Biały Elektryczny Mag

 

- Siła serca nie podlega prawom wymyślonym przez ludzi.

- Im silniejsza jest moja wiara, tym pewniejsze jest moje jutro.

- Moje myśli krążą dziś wokół miłości, moja wola sprzężona jest z wolą serca.

- Intencje serca mają potężną moc oddziaływania na przebieg wszystkich spraw w życiu, przyspieszają nadejście sukcesów.

- Dziś rozjaśniam ciemności umysłu, wnosząc tam światło i miłość.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infedro Miły, "Dziś odkryję, kto jest reżyserem"

Kto jest reżyserem tego Świata? Ja sobie to troszkę inaczej odebrałam. My jesteśmy aktorami na scenie zwanej Światem, sami reżyserujemy sobie pewne sceny, ale tym głównym reżyserem jest...

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wciąż dalej... bo tylko ruch jest rozwojem...

 

KIN 95 - Niebieski Samoistny Orzeł

 

- Dziś odchodzę od wartościowania zjawisk i ludzi.

- Dziś ja zatwierdzam plany na przyszłość. (JA a nie EGO)

- Przyjmuję nowe wyzwania i mając przed oczami wizję celu, nie boję się podjąć ryzyka.

- Dziś nikt niczego mi nie narzuci i ja nie zmuszę nikogo do bezwzględnego posłuszeństwa, milczenia lub przyklaskiwania moim racjom.

 

och... ludkowie.. macie i nie wiecie co macie...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 96 - Żółty Wiodący Wojownik

 

- Dziś siła inteligencji wydaje rozkazy mojemu ciału.

- Zdaję się na wewnętrzne prowadzenie, które jest nieomylne.

- Dziś bez lęku powołuję do bytu to, co sam uznam za właściwe.

- Przestaję być chorągiewką na wietrze i nie drżę jak osika .

- Nie pójdę na łatwiznę, nie skuszą mnie doraźne korzyści, nie ulegnę pokusom, lecz pójdę tam, dokąd skieruje mnie moja wola i gdzie nie będę marionetką…

 

... przecież to wszystko jest właśnie dla WAS...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 97 - Czerwona Rytmiczna Ziemia

 

- Dziś ważą się moje losy.

- Moja wola jest wystawiana na próbę.

- Dziś określę więź z ludźmi, z naturą, z ojczyzną i zrewiduję postawę określaną jako symbol Kaina, której motto brzmi: Mieć więcej niż inni, bez względu na cenę.

- Dziś zadbam o zdrowy kontakt z ludźmi i z całym otoczeniem.

- Dziś jestem jednocześnie nauczycielem i uczniem.

- Bez szemrania zbieram więc pochwały i nagany.

 

 

... tak moi drodzy.. samo to do Was nie przyjdzie...

- przyjdzie tylko do tych którzy szukają... i nie ustają w tych poszukiwaniach...!!!

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infedro Miły, "Dziś odkryję, kto jest reżyserem"

Kto jest reżyserem tego Świata? Ja sobie to troszkę inaczej odebrałam. My jesteśmy aktorami na scenie zwanej Światem, sami reżyserujemy sobie pewne sceny, ale tym głównym reżyserem jest...

 

- Arbi miła... odpowiedź masz w nawiasie...

- gdyż reżyserem jest TO... co dominuje na tym naszym świecie...

- a dominują... ludzie, czyli TO co jest w ich sercach...:

- dlatego tak ważne jest...by te serca nie były zdominowane przez 'ego'..izm

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

KIN 98 - Białe Rezonansowe Zwierciadło

 

- Dziś budzę się w sali luster, gdzie spoglądają na mnie tysiące oczu.

- Z każdego kąta, miejsca i zaułka jestem bacznie obserwowany.

- Bez zwierciadła nie ma nauki.

- Dzięki odbiciom zdobywam mądrość życiową.

- Dziś rozwieją się iluzje, mrzonki, omamy.

- Każdą informację przyjmuję dziś bez lamentowania i bez wartościowania.

- Dziś przebaczam sobie i wszystkim moim odbiciom.

 

 

.... wystarczy tylko chcieć... :_kwiatek:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
-

Arbi miła... odpowiedź masz w nawiasie...

- gdyż reżyserem jest TO... co dominuje na tym naszym świecie...

- a dominują... ludzie, czyli TO co jest w ich sercach...:

- dlatego tak ważne jest...by te serca nie były zdominowane przez 'ego'..izm

 

 

Witaj Arbi...

 

- nie wiem dlaczego …ale ciągle dręczy mnie sumienie… że jesteś zawiedziona moją odpowiedzią… ze nie takiej odpowiedzi się spodziewałaś...

- jeśli mi nie wierzysz… to spójrz tylko do tematu …EZOsingle!!!!

- tam zobaczysz… EGOteatr w całej okazałości…. zobaczysz jak się zaczyna niewinnie… a jak gorzko kończy …

- zobaczysz podstęp i złość… zobaczysz… dumę i cierpienie… zobaczysz też gierki … zobaczysz też tryumf...

- szkoda tylko że tryumf jednych … jest okupiony cierpieniem drugich…

- zobaczysz całą Egotwarz… zobaczysz cały… EGOspektakl… spektakl naszej ludzkiej naiwności… spektakl który zawsze się tak kończy… cierpieniem

- dziwne, bo spektakl jest zawsze ten sam…. gdyż ma taki sam scenariusz… gdyż ma zawsze tego samego reżysera… i zawsze ten sam koniec… gdyż właśnie ten koniec jest dla reżysera najważniejszy… jest jego tryumfem i jego siła… jest jego być albo nie być… jest j-EGO istnieniem…

- zmieniają się tyko aktorzy... gotowi znów w swej ślepocie nadstawiać głowę...

- jest on jak miecz, który ścina jednych…ale pogrąża drugich… pogrąża katów, tych którzy ośmielili się zbrukać krwią własny los…

- i szkoda … że ten tryumf tak naprawdę… nie jest naszym tryumfem… lecz naszą porażką…

- bo tak naprawdę śmieje się ten… kto się śmieje ostatni… a jest nim EGO-izm…w tym przypadku…

 

... teraz chyba rozumiesz... co miałem na myśli... odpowiadając Tobie tak ... a nie inaczej...

 

- ale na szczęście coraz więcej jest przypadków gdzie EGOizm przegrywa… i wtedy można nazwać to naszym tryumfem… naszym prawdziwym sukcesem… sukcesem prawdziwej naszej istoty… naszego lepszego JA…

 

pozdrawiam...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Infedro, niech Cię nie gnębi, Twoja odpowiedź była dobra i wcale, ale to wcale nie poczułam się nią zawiedziona. Moja interpretacja tego wszytskiego była inna, a i pewnie ile czytających tyle odbiorów i to jest fajne, że wszyscy jesteśmy inni, różnimy się.

 

Oczywiście obejrzałam (przeczytałam) to coś, tylko ja nazywałabym to tandetnym cyrkiem, gdzie clown ma twarz wymalowaną, maska ściśle przylega, żeby jak najbardziej schować siebie, tym, że tak naprawdę jest się takim maluczkim, a zarazem pokazać swoją WIELKĄ "fajność", żeby być cool, trendy, mega, jazzy i na topie! żałosne... żałosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na dzisiaj tj 06.11.2009

 

KIN 107 - Niebieska Elektryczna Ręka

 

Ruch jest podstawą zdrowego bytu. Kiedy działam, wiem, że żyję. Pęd ku wiedzy nie pozwala mi zatrzymać się w miejscu. Zanim zrobię następny krok, najpierw dokończę to, co wcześniej zacząłem. Dziś załatwię drobne sprawy, opatrzę lżejsze rany, aby nabrać wiary we wrodzoną zdolność uzdrawiania. Dziś liczą się czyny. Przestaję dreptać w miejscu. Zaczynam od uporządkowania świata wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.11.2009

KIN 108 - Żółta Samoistna Gwiazda

 

Każda wewnętrzna dysharmonia rujnuje moje zdrowie i powoduje choroby. Ja sam wywołuję wszystkie zaburzenia. Dziś niczego nie zrobię na siłę, lecz pozostanę taki, jaki jestem. Tylko tak wyjdą na jaw moje zalety oraz słabości i wady. Stan mojego ciała zdradza mój nastrój wewnętrzny. Im bardziej kocham swoje ciało, tym szybciej regenerują się moje siły. Dziś zadbam też o wygląd zewnętrzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam... nadrabiamy zaległości...

 

KIN 99 - Niebieski Galaktyczny Wicher

 

- Dziś ja sam reguluję procesem odnowy wewnętrznej i mam nieograniczone możliwości.

- Dziś przekształcam to, co mnie powstrzymuje w działaniach, w to, co mi wyjątkowo sprzyja.

- Dziś robię wszystko dobrowolnie, a nie pod przymusem, groźbą kary czy szantażu.

- Dziś ja sam przesądzam o swoim losie…

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... prezent dla Arbi

 

KIN 100 - Żółte Solarne Słońce

 

- Dziś inspiruje mnie ALPHA i OMEGA.

- Dziś mówię prawdę i nie obrażam się za słowa prawdy.

- Dziś łączę to, co nieświadomie rozdzieliłem , naprawiam krzywdy i pomyłki i wyciągam rękę na zgodę…

- ale nie dlatego, że muszę lub że tak wypada, lecz dlatego, że chcę i dojrzałem do pojednania.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 101 - Czerwony Planetarny Smok

 

- Dziś widzę dzieło mojej własnej nieprzymuszonej woli i skutki mojej samowoli.

- Dziś nie ucieknę przed tym, co sam stworzyłem, lecz będę gotów przygarnąć do siebie to, do czego wcześniej nie chciałem się przyznać.

- Każdy czyn poprzedza stwórcza myśl.

- Dziś zrozumiałem, że moje myśli mogą budować lub niszczyć…

 

Ps.

- tak... myśli to ogromna siła... dlatego nie można nią szafować... gdyż sami możemy się pogrążyć...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 102 - Biały Spektralny Wiatr

 

- Moje pola duchowe są niesamowicie zaśmiecone negatywnymi myślami.

- Dziś neutralizuję to, co stało się bezużyteczne lub szkodliwe.

- Dziś porządkuję pola chaotycznych myśli, jednoczę różne racje i scalam to, co rozproszone.

- Dziś wprowadzam nowego ducha do sfery zmysłów.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 103 - Niebieska Krystaliczna Noc

 

- Moje sny - płynące z płaszczyzny kosmicznej nocy - są kopalnią wiedzy o życiu.

- Dziś wnikam w głębsze warstwy świadomości i stamtąd czerpię informacje.

- Powiązanie z metafizyką utrzymuje się na płaszczyźnie świata snów.

- Noc jest drogowskazem do przezwyciężenia braków fizycznych, ubóstwa duchowego i wszystkich skrajności życiowych….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 104 - Żółte Kosmiczne Ziarno

 

- Dziś przypatrzę się temu, co potrafię, co mnie interesuje i temu, co faktycznie w życiu robię .

- Zastanowię się, czynie marnuję swojego talentu, goniąc za czymś, do czego się nie nadaję.

- Dziś wyruszam na podbój moich skarbów wewnętrznych.

- Pełnię szczęścia osiągnę dopiero wtedy, kiedy stanę się człowiekiem świadomym swej wartości.

- Kiedy zacznę sam siebie cenić, doceni mnie również otoczenie.

- Dziś nie zadzieram nosa ani nie chowam głowy w piasek.

- Dziś znajdę mój złoty środek…

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 105 - Czerwony Magnetyczny Wąż

 

- Siła życia jest podstawą zdrowej egzystencji.

- Dziś dostosowuję działania do poziomu siły życiowej.

- Instynkt i mądrość pomogą mi odnaleźć się w świecie.

- Dziś zwracam uwagę na znaki, które da mi ciało.

- Symptomy chorobowe niosą cenne informacje na temat poziomu mojej świadomości.

- Dziś skontroluję swoje zachcianki oraz zastanowię się nad stosunkiem do płci przeciwnej i seksu.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 106 - Biały Biegunowy Łącznik

 

- Dziś poznaję sprzeczności i prawa dominujące w życiu.

- Dokonuję selekcji i eliminuję to, co zagraża zdrowiu.

- Chęć zachowania kontroli, przesądy i przestarzałe wartości wyprowadzają moje ciało ze stanu równowagi.

- Dziś zaprzestaję walki, pozbywam się pesymistycznych myśli i uczę się puszczać w niepamięć urazy.

- Choroby i bolesne procesy pokazują mi zaślepienie i błędy mojego Ego.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 109 - Czerwony Wiodący Księżyc

 

- KREW jest fizycznym nośnikiem siły życia.

- Żyje tylko to, co płynie.

- Dziś wprawiam w ruch wszystko, co się zastało i wiem, że rozruch może okazać się bolesny.

- Dziś odświeżam swoją pamięć, stawiam pytania, a odpowiedzi udziela mi życie.

- Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 110 - Biały Rytmiczny Pies

 

- Moja operatywność równoważy bieg życia.

- Dziś nie ugnę się pod ciężarem emocji.

- Miłość jest siłą, która równoważy każdą przeciążoną masę.

- Dziś zrewiduję podejście do ciała i seksu oraz przestanę odmawiać sobie tego, co przyjemne.

- Seks nie jest grzechem, lecz boskim darem - źródłem życiodajnej energii... (ale sex z czystej miłości a nie dla sportu…)

- Moje ciało mentalne, emocjonalne i fizyczne wskaże mi, co muszę zharmonizować w życiu.

 

Ps. (w nawiasie moja sugestia)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 111 - Niebieska Rezonansowa Małpa

 

- Lekkość i pogoda ducha są drogowskazem na drodze do szczęścia.

- Dziś staję się klaunem, który rozweseli moje nadąsane Ego.

- Dziś przełamię smutek zatruwający mi życie.

- Dziś wniosę uśmiech do środowiska, w którym się obracam.

- Dziś rozweselę każdego, kogo spotkam na drodze i sam nie obrażę się za żarty.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 112 - Żółty Galaktyczny Człowiek

 

- Dziś moja mądrość życiowa i instynkt pomogą mi ominąć pułapki i uchronią przed dołkami emocjonalnymi.

- Ciągłe błądzenie, objazdy i kręte ścieżki wiele mnie w życiu nauczyły .

- Dziś przetrwam każdy kryzys, ponieważ prowadzi mnie siła nieznająca strachu.

- Dziś zaczynam myśleć o sobie i odzyskuję autentyczność.

- Dziś ja sam stwarzam sobie najlepsze warunki, a życie jest moim trenerem.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 113 - Czerwony Solarny Wędrowiec

 

- Dziś dostrzegam nowe perspektywy i szansę na lepsze życie.

- Dziś szukam nowych możliwości i pomagam innym wydostać się spod pręgierza przeszłości.

- Pęd ku wolności pomaga mi przełamać bariery i wymazać skostniałe poglądy.

- Dziś porzucam wszystkie przesądy, znoszę zakazy i nakazy, zaczynam ufać naturalnemu biegowi życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 114 - Biały Planetarny Mag

 

- Dziś naprowadzam umysł w kierunku magicznego środka, jakim jest serce.

- Otworzą się tutaj przede mną nowe, nieznane dotąd obszary, ale muszę uwolnić się od niskich pobudek i chciwości.

- Dziś nikt nie będzie dla mnie autorytetem, ponieważ podlegam tylko boskim prawom.

- Dziś będę uczciwy wobec siebie i wiem, w jakim kierunku powinno zmierzać moje życie.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 116 - Żółty Krystaliczny Wojownik

 

- Dziś przypatruję się pozornym zbiegom okoliczności i rozpoznaję swoje miejsce i rolę w życiu.

- Smutek i ból wyrastają z niezrozumienia wymowy wydarzeń i znaków, które daje mi ciało.

- To, co nazywam karą za grzechy, jest w rzeczywistości informacją, jak powinienem postępować, by wzmocnić swoje "JA" i zyskać szacunek ludzi.

 

Ps.

- pozornym zbiegom okoliczności... skądś wydaje się to znajome...?!!!

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 117 - Czerwona Kosmiczna Ziemia

 

-Zgodnie z prawem wolnej woli ja sam reguluję wszystkie procesy w życiu i albo zbieram owoce, albo ponoszę klęski.

- Ja jestem stróżem mojego ogrodu.

- Ja wyznaczam tutaj porządek.

- Dziś odnoszę się z pełnym szacunkiem do ludzi.

- Zadbam też o przyjazne stosunki z rodziną, sąsiadami, znajomymi.

 

Ps... tylko tyle...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 118 - Białe Magnetyczne Zwierciadło - 17.11.2009

 

- Dzisiejszy dzień otwiera 13-dniowy okres niewzruszonej prawdy i klarowności spostrzeżeń.

- Dziś nic nie da się zatuszować.

- Dziś poznam moje cienie, słabości i iluzje, którymi kieruję się w życiu.

- Dziś biorę pod lupę także uboczne sprawy.

- Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, jest moim nauczycielem duchowym.

- Muszę tylko odkryć, czego chcą mnie oduczyć przeciwnicy i pozorni wrogowie.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 118 - Białe Magnetyczne Zwierciadło

 

- Dzisiejszy dzień otwiera 13-dniowy okres niewzruszonej prawdy i klarowności spostrzeżeń.

- Dziś nic nie da się zatuszować.

- Dziś poznam moje cienie, słabości i iluzje, którymi kieruję się w życiu.

- Dziś biorę pod lupę także uboczne sprawy.

- Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, jest moim nauczycielem duchowym.

- Muszę tylko odkryć, czego chcą mnie oduczyć przeciwnicy i pozorni wrogowie.

 

Niczym lustro mojego dzisiejszego dnia i jak by nie patrzeć od samego rana - czasem mnie trafność tych interpretacji "przeraża" i jednocześnie uczy i pomaga .

 

Pozdrawiam:usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 118 - Białe Magnetyczne Zwierciadło

 

- Dzisiejszy dzień otwiera 13-dniowy okres niewzruszonej prawdy i klarowności spostrzeżeń.

- Dziś nic nie da się zatuszować.

- Dziś poznam moje cienie, słabości i iluzje, którymi kieruję się w życiu.

- Dziś biorę pod lupę także uboczne sprawy.

- Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, jest moim nauczycielem duchowym.

- Muszę tylko odkryć, czego chcą mnie oduczyć przeciwnicy i pozorni wrogowie.

 

Wiele racji ,jest w tych przesłaniach .

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... sorrki ... ale niechcący pominąłem ten ;

 

KIN 115 - Niebieski Spektralny Orzeł - 14.11.2009

 

- choroby są następstwem pesymizmu i braku nadziei…

- bezsilność i pozorna niemoc są oznaką duchowego manka.

- dziś budzę się z letargu, otwieram „trzecie oko” i spoglądam na świat z neutralnej, duchowej perspektywy.

- uwalniam się od chorobliwego wartościowania i biorę odpowiedzialność za to, co czynię.

- nie kocham już ponad wszystko, lecz świadomie.

- dziś powraca nadzieja i radość…

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 119 - Niebieski Biegunowy Wicher - 18.11.2009

 

- Dzisiejsze wydarzenia, kładą nacisk na podstawowe zasady… jakimi powinienem kierować się w życiu.

- Zachęcają mnie do zmian i przekształceń….

- Wszystko, co wydaje mi się w życiu okrutne i niesprawiedliwe, wrzucam do tygla odnowy.

- Pech i trudności życiowe będą prześladować mnie tak długo, jak długo nie zmodyfikuję swoich poglądów na sens i celowość życia.

 

Ps. - powodzenia... gdyż samo się to nie zrobi...

- jeśli chcemy zmienić Swoje życie... zmienić Swój los... to musi to być Nasza decyzja... musi to być Naszym pragnieniem... gdyż samo się to nie zrobi...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... prezent dla Arbi...

 

KIN 120 - Żółte Elektryczne Słońce - 19.11.2009

 

- Dziś ALFA i OMEGA oświeca moje zmysły.

- Dziś Świadomość Chrystusowa wychodzi naprzeciw emocjom.

- Dziś uzdrowię wszystkie słabe punkty.

- Dziś nie czekam na przeprosiny, lecz pierwszy wyciągam rękę na zgodę.

- Przestaję być pamiętliwy.

- Pielęgnowanie uraz, duma i upór nie idą w parze z miłością.

 

Ps... i wszystko jasne... jak na dłoni...:_kwiatek:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 121 - Czerwony Samoistny Smok -2009.11.20

 

Dziś pokonuję poczucie osamotnienia, wewnętrznego wypalenia i strachu.

Porządkuję sposób myślenia, przejmuję kontrolę nad Ego i poruszam się z pełną swobodą.

Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu, odejdę od przesadnych zabezpieczeń.

Nie będę też oczekiwać gwarancji ani jakiejkolwiek aprobaty z zewnątrz.

 

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

KIN 150 - Biały Rezonansowy Pies - 19.12.2009

 

Dziś na scenę wkracza moje Niższe Ciało (emocjonalne, mentalne i fizyczne). Dziś poskramiam swoje emocje i odcinam się od życiowych dramatów.

MIŁOŚĆ - to słońce i deszcz, bez których nie może wzrastać moje ziemskie ziarno.

Śmiech i łzy są gwarantem zdrowego rozwoju. Dziś jestem wyrozumiały dla siebie i otaczam miłością bliźnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 151 - Niebieska Galaktyczna Małpa - 20.12.2009

 

Dziś moją cielesność przenikają nowe treści metafizyczne.

Wszystko, co się dzisiaj wydarzy, przyjmę z niebiańskim spokojem.

Wiara czyni cuda.

Miłość przenosi góry.

Dziś, jak małe dziecko, chcę się śmiać i bawić.

Chyba po to zjawiła się dziś w moim życiu ta energia?

 

:tancze:

 

Jest PIĘKNIE!

Jest cudnie!

Idę na sanki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 152- ŻÓŁTY SOLARNY CZŁOWIEK (21.12.2009)

 

Moja świadomośc uczy się dziś zachowywac neutralna postawę z pomocą bezinteresownej miłości. W tym skrywa się tajemne wyjście z karmicznego labiryntu.

Mądrośc i silna wola pomogą mi rozwiązac wszystkie problemy osobiste.

Chcę aby miecz prawdy jednym zdecydowanym cięciem przeciął wszystkie węzły gordyjskie.

Dziś uwolnię się od obcych ideologii i zacznę głosic własną prawdę.

 

Miłego dnia dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 153 - Czerwony Planetarny Wędrowiec - 22.12.2009

 

Dzisiejszy dzień stwarza mi dogodną możliwość do urzeczywistnienia mojego prawdziwego JA.

Wolność i nieograniczone pole działania stają się celem mojego życia.

Nie ma stanu spoczynku - panta rhei. Dziś zrobię tylko to, co rzeczywiście chcę zrobić.

Tam, gdzie się dzisiaj pojawię, niebo zstąpi na Ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 154 - Biały Spektralny Mag - 23.12.2009

 

Dziś robię generalne porządki i oczyszczam moje pola duchowe z chwastów.

Tylko tak zdobędę pewność siebie i zyskam szacunek u ludzi.

Miłość jest kluczem do tajemnic spełnienia.

Dziś wychodzę z karmicznej niewoli, zrzucam stare odzienie i odcinam się od smutnej przeszłości.

Dziś staję się świadomym towarzyszem CZASU.

Gdyby było inaczej, nie czytałbym teraz tej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

KIN 155 - Niebieski Krystaliczny Orzeł - 24.12.2009fala ziarna… (prezent dla Domi)

 

- Moja wewnętrzna samodyscyplina i otwarte na oścież serce pozwalają napływać wizjom z SZÓSTEGO wymiaru ŚWIATŁA.

- Tam mieszka moja Gwiezdna Dusza.

- Dziś przyjmuję tylko te informacje, które adresowane są do mnie i które całkowicie rozumiem.

- Dziś zachowam szczególną ostrożność i niczego nie przyjmę bezkrytycznie.

 

Ps.

- mimo że jest to dla wszystkich, to jednak Ty Domi powinnaś odczuwać to jeszcze bardziej…

- gdyż ta energia jest wzmocniona Twoją pieczęcią Niebieskim Orłem… jakim (nie zapominaj) że jesteś…

- to jest Twój dzień Domi... wigilia 2009... niech będzie Twoim szczęściem...:bukiet:

 

--- pozdrawiam... infedro ***

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 156- ŻÓŁTY KOSMICZNY WOJOWNIK (25.12.2009)

Dziś łączę horyzontalny umysł z wertkalną intuicją.

Inteligencja pomoże mi przezwyciężyc wszystkie lęki.

Dziś staję się gwiezdnym wojownikiem,który nie walczy mieczem,lecz mądrością.

Dziś ja sam obsadzam punkty strategiczne w mojej świadomości.

Moja wielkośc wyłoni się wtedy, kiedy przestanę się bac i stanę ponad czasem karmicznym.

Z podziękowaniami dla Arabiki i Infedro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam małe co nie co:KIN 156

 

Pieczęć: Żółty WOJOWNIK

Symbol: Sowa, sęp, laska, kij, przewodnik duchowy

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Galaktyczny SATURN (energia zewnętrzna) Siła Inteligencji – Siła Odwagi – Siła Niezależności

 

 

Dziś może więc pojawić się uczucie rozleniwienia lub rozkojarzenia albo też przeczucie czegoś nowego, co wisi dopiero w powietrzu. Czas obecny zwiastuje nadejście czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 157 - Czerwona Magnetyczna Ziemia - 26.12.2009

 

Ziemia jest samoregulującą się planetą, dlatego każdy mój czyn jest badany pod kątem przydatności dla ogółu.

To, co szkodliwe dla innych, wraca do mnie jak bumerang.

To, co pozytywne, zasila świadomość zbiorową.

Dziś zwracam uwagę na umiejętność współpracy z ludźmi i na stosunki panujące w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 157 - Czerwona Magnetyczna Ziemia - 26.12.2009

 

Ziemia jest samoregulującą się planetą, dlatego każdy mój czyn jest badany pod kątem przydatności dla ogółu.

To, co szkodliwe dla innych, wraca do mnie jak bumerang.

To, co pozytywne, zasila świadomość zbiorową.

Dziś zwracam uwagę na umiejętność współpracy z ludźmi i na stosunki panujące w rodzinie.

 

Witaj Arbi...

 

- dzięki bardzo za te słowa...

- muszę je pogrubić gdyż jest to bardzo ważne...

 

- To, co szkodliwe dla innych, wraca do mnie jak bumerang.

- To, co pozytywne, zasila świadomość zbiorową.

 

 

Ps.

- i tym sposobem niejednokrotnie sami sobie walimy kłody pod nogi...

 

... pozdrawiam--- :_kwiatek:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co złego z nas wychodzi wraca do nas i rykoszetem i wzmocnione

ile damy dobrego z siebie, ile dobrego zasiejemy, wielokrotność tego zbierzemy

 

Wesołych, nie tylko Świąt!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam…

 

- Moi mili… z okazji Świąt, przytoczę Wam pewna historyjkę...

- która doda wam skrzydeł... tak jak mi dodała...

- a która uświadamia Nam po co tak naprawdę "walczyć" z tym EGO… ???

 

 

Pewien człowiek znalazł jajko orła.

Zabrał je i włożył do gniazda kurzego w zagrodzie.

Orzełek wylągł się ze stadem kurcząt

i wyrósł wraz z nimi.

 

Orzeł przez całe życie

zachowywał się jak kury z podwórka,

myśląc, że jest podwórkowym kogutem.

Drapał w ziemi szukając glist i robaków.

Piał i gdakał. Potrafił nawet trzepotać skrzydłami

i fruwać kilka metrów w powietrzu.

No bo przecież, czyż nie tak właśnie fruwają koguty?

 

Minęły lata i orzeł zestarzał się.

Pewnego dnia zauważył wysoko nad sobą,

na czystym niebie wspaniałego ptaka.

Płynął wspaniale i majestatycznie

wśród prądów powietrza,

ledwo poruszając potężnymi, złocistymi skrzydłami.

 

Stary orzeł patrzył w górę oszołomiony.

- Co to jest? -

zapytał kurę stojącą obok.

- To jest Orzeł, król ptaków -

odrzekła kura. -

Ale nie myśl o tym

Ty i ja jesteśmy inni niż on.

 

Tak więc orzeł więcej o tym nie myślał...

I umarł wierząc,

że jest kogutem w zagrodzie…

 

 

Ps.

- odp… właśnie po to by dowiedzieć się … kim tak naprawdę jesteśmy… by odkryć Nas Samych...

- i by nie zaprzepaścić danej nam szansy bycia "ORŁEM"...

- pamiętaj Domi, ze Ty masz ułatwioną sprawę… bo Ty już wiesz, że jesteś orłem i to niebieskim…

- inni dopiero muszą to odkryć…

- bo dopiero wtedy… mogą mieć szanse nim naprawdę być…

- ale nie wystarczy tylko odkryć… bo żeby być, to trzeba jeszcze dążyć…

- dążyć, aby wzbić się do lotu... lotu ku wolności i przeznaczeniu...

- a dąży ten… kto szuka …i tylko ten znajdzie… bo tylko ten stwarza sobie taką szanse...

- życzę wszystkim powodzenia… w odkrywaniu Nas Samych... :_kwiatek:

 

 

---pozdrawiam… :usmiech:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Ci infedro , jesteś człowiekiem o wielkim i ciepłym sercu . Może to dziwnie zabrzmi ale łezka się u mnie w oku pojawiła gdy to przeczytałam , wzruszenie i uczucie którego nie umiem opisać.

Bardzo mi pomagasz ,otwierasz mi oczy , wskazujesz drogę, upominasz w bardzo delikatny sposób.

Dziękuję z całego serca:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

KIN 158 - Białe Biegunowe Zwierciadło - 27.12.2009fala ziemi

 

- Wydarzenia, które przyciągną dziś moją uwagę, będą ściśle związane z tym, co czynię i jaki jestem.

- Dziś przyjrzę się swoim przekonaniom pod kątem dobra ogółu i wykryję każdą egoistyczną intencję.

- Dziś zreformuję swoją postawę i wyjdę naprzeciw najbliższym.

 

--- powodzenia... :usmiech:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może to dziwnie zabrzmi ale łezka się u mnie w oku pojawiła gdy to przeczytałam , wzruszenie i uczucie którego nie umiem opisać.

 

Dziękuję z całego serca:bukiet:

 

Witaj Domi...

 

- dla mnie,to wcale nie jest dziwne... gdyż miałem tak samo...

- a może i jeszcze bardziej...

- widać tak już mają... wrażliwe i czułe dusze...

- i bądź dumna, że masz taką... ale i skromna...

- bo inni muszą Ją sobie dopiero wypracować...

- Ty masz Ją niejako gratis... i tylko od Ciebie zależy czy będziesz z Nią czy przeciw...

- Ty, tylko ciesz się że Ją masz, i nie wstydź się Jej... - tak jak Arbi...

- gdyż, tylko Taka jest zdolna wzbić się... by być Orłem...

- czego życzę... Nam wszystkim... :_kwiatek:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 159 - Niebieski Elektryczny Wicher - 28.12.2009

Dziś przełamię zmysłową stagnację i jak Feniks odrodzę się z popiołów.

Moje zaślepienie i nadużywanie prawa wolnej woli wywołało wiele niepotrzebnych konfliktów.

Dziś zwrócę uwagę na stan nerwów i spróbuję uzdrowić to, co rozdrażnia mnie lub zniechęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 159 - Niebieski Elektryczny Wicher - 28.12.2009

Dziś przełamię zmysłową stagnację i jak Feniks odrodzę się z popiołów.

Moje zaślepienie i nadużywanie prawa wolnej woli wywołało wiele niepotrzebnych konfliktów.

Dziś zwrócę uwagę na stan nerwów i spróbuję uzdrowić to, co rozdrażnia mnie lub zniechęca.

 

Ten KIN zdaje sie, ze wylosowany dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam…

 

- Moi mili… z okazji Świąt, przytoczę Wam pewna historyjkę...

- która doda wam skrzydeł... tak jak mi dodała...

- a która uświadamia Nam po co tak naprawdę walczyć z tym EGO… ???

 

 

Witam…

 

- pozwólcie że przedstawię… jak ja to widzę…

 

… Bo żeby być Orłem to trzeba dokładnie poznać Samego Siebie… trzeba przyjrzeć się Sobie Samemu, lecz nie tylko odbiciu… które widzimy w lustrze, ale przede wszystkim… kim jesteśmy od wewnątrz (od środka)… a więc odbiciom które widzimy w naszych ‘wrogach’… by rozpoznać i zrozumieć czy aby to co w nas jest prawdą, nie jest zakryte maską EGO… którą błędnie uważamy że to My, a która tylko podszywa się pod Nas… i pod którą siedzi zniewolony Orzeł (jak w zagrodzie)...

 

Zniewolony i zapomniany… gdyż jego właściciel zatracił się dla EGO ‘złotego cielca’, zapominając że tak naprawdę jest istotą… istotą która ma duszę i tylko ona jest jej sednem i jej wiecznością i jej zbawieniem… bo jest jej prawdziwym istnieniem…

Gdyż w Niej właśnie jest nasza cząstka Boga… jak jajko Orła. Bo przecież nasz biedny Orzeł z historyjki padł ofiarą swych błędnych przekonań (EGO)… bo gdyby drążył temat i dążył do prawdy, to byłby tym o którym tak marzył…

 

Ale tylko od Nas Samych zależy czy zakończymy naszą drogę (Grę naszego życia) jako Orzeł piękny i swobodny… czy jako kogut zamknięty w zagrodzie… zamknięty klatką swych myśli i przekonań, fałszywych przekonań naszej maski jaką jest EGO i jego teatr…

Gdyż tak naprawdę to EGO nie jest Nami… to tylko nasz Avatar skrywający Orła… a który Nas zdominował poprzez nasze myśli…

 

Z chęcią przytoczyłbym całą książkę Mistrza w tropieniu i demaskowaniu EGO… jakim jest autor tej historyjki

Anthony de Mello, gdyż jego książka „Przebudzenie”

 

- to początek śmierci naszego EGO…

- to początek Naszego nowego życia…

- to początek burzenia klatki…

- by w końcu Nasz Orzeł mógł spojrzeć w górę…

- by w końcu mógł zrozumieć… kim naprawdę jest…

- tak byśmy w końcu przejrzeli na oczy…

- i tak byśmy się w końcu… przebudzili… :_kwiatek:

 

--- miłego dnia... :usmiech:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepło,ciepło,coraz cieplej.... Wiesz? Moja klatka zaczyna byc powolutku tylko wspomnieniem. A Tobie Infedro dziękuję za te wszystkie słowa, które nie są tylko słowami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 160 - Żółte Samoistne Słońce 29.12.2009

 

Dziś chodzi o moje własne dobro i jednocześnie o dobro ogółu.

Dziś oświeca mnie Świadomość Chrystusowa.

Dziś wyzbywam się zawiści i wyciągam rękę na zgodę.

Kierując się miłością i doświadczeniem życiowym, wnoszę słońce nie tylko do mojego domu, ale i do środowiska, w którym żyję.

 

 

Miłego dnia Wam życzę! :)

(całość wytłuściłam, bo całość tutaj ważna)

Pozdrawiam - Żółte Solarne Słońce

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Domi

 

Ponieważ Masz dziś urodzinki… to pozwól ze moje życzenia nawiązywać będą do naszych rozważań…

Gdyż nie chce by były sztampowe i oklepane… ale żeby przejęły choć trochę tego ciepła z naszego ‘klimatu’… w tym Temacie…

- dlatego właśnie Tu życzę Ci… aby Twój mały Orzełek w Twym prawdziwym i szczerym sercu wzbił się na wyżyny istnienia…

- i tam pozostał szybując i lśniąc swym błękitnym majestatem…

- tak by przyciągał wzrok innych ku wolności…

- i tak by inni mogli rozpoznać w nim również siebie…

 

Życzę Ci żebyś tak pokierowała swoim życiem…

- aby twój Orzeł nie został w zagrodzie, aby mógł rozwinąć skrzydła które poniosą Go ku wolności na wyżyny Twego istnienia…

- tak byś mogła poczuć się naprawdę Nim, i Nim się stała…

- tak byś mogła odrzucić Avatar który jest tylko jego marna kopią… jego zafałszowaną imitacją…

 

Mówiłaś o dziwnym uczuciu… gdy czytałaś tą historyjkę… ???

- hmm… jesteś szczęściarą, gdyż to właśnie On… Twój Orzeł…

- a który wydawał Ci się mrzonką… tylko dlatego że poddałaś się myślom swego awatara… swego Ego…(kura w historyjce)

- to uczucie musiało być dziwne… :)))

- gdyż właśnie poczuł wiatr w skrzydłach i wzniósł wzrok ku niebu...

- tam gdzie woła go przeznaczenie… tam gdzie wzywa nadzieja…

 

W którymś z postów pisałaś ze czekasz na światełko (czy słoneczko)… bo przechodzisz ciężkie chwile…

- nie czekaj… bo już je masz… bo masz je Tu, w Sobie…

- to tylko kolejna gierka Naszego EGO… iluzja, że nasze szczęście jest poza nami…

- masz je w Sobie… i tylko ono jest tym prawdziwym… a nie avatarem pochodzącym z zewnątrz…

- to Ego twój avatar nie dopuszcza do Ciebie myśli ze już je masz, i nie pozwala byś nim była…

- bo w tym momencie kiedy sobie to uświadomisz… nastąpi jEGO nieuchronny koniec…

- gdyż od tej chwili nie On będzie już Twoja tożsamością ,

- gdyż nie będziesz się już z nim chciała identyfikować… a tylko z Twoim Orłem…

 

Z miła chęcią poszedłbym z Tobą na film „AVATAR” J. Cameron’a w wersji 3D… bo podobno błękit i głębia są …powalające, lecz z powodu dystansu pozostaje nam tylko chyba telepatia…

- to dziwne, że ten film wchodzi akurat teraz… kiedy ludzka świadomość zaczyna się przebudzać… ??

- czyżby kolejny „niby przypadek” mający uzmysłowić ludziom ze Avatar… jest w Nas…???

 

Bo przecież jeśli każdy będzie starał się tylko zmieniać kogoś… bazując na swych ocenach i osądach…

- to efekt będzie odwrotny od zamierzonego…

- jedynym wyjściem jest praca nad Sobą

- bo gdyby każdy pracował nad sobą (a nie nad innymi dorosłymi), to nikt nie musiałby nikogo pouczać ani osadzać… bo sam by wiedział, ze nie jest bez skazy…

 

Życie jest akurat tak przewrotne, że Ci co pouczają i oceniają… sami potrzebują najwięcej pomocy w wyzbyciu się EGO…

- gdyż szczęście to akceptowanie życia takim jakim jest…

- to akceptowanie siebie i innych, bo są tacy tylko przez chwile… gdyż samo życie nauczy ich być innym…

- by zrozumieć, że życie to nieustająca praca ale nie nad innymi… tylko nad Sobą.

 

Bo innym możemy tylko wskazać kierunek… określić drogę… ale tylko wskazać, a nie nakazać…

- gdyż przejść muszą ja Sami…

- bo po to właśnie maja Swoje własne Zycie… by samemu Go doznać i by samemu doświadczyć co w nim jest najwartościowsze…

Bo nie wystarczy że im o tym powiemy…

- bo tu wcale nie chodzi o wiedzę… tu chodzi o naukę…

- chodzi o przeżycie, które można jedynie Samemu doświadczyć… czyli dosłownie prze-żyć...(prze... iść do przodu).

 

Bo żeby jeździć np. rowerem to nie wystarczy widzieć jak inni to robią…

- gdyż to jest tylko ich umiejętność którą sami wypracowali…

- więc tak samo i My sami musimy ja wypracować…

- gdyż nikt inny za nas tego zrobić nie może…

- my nie nauczymy się jeździć... tylko patrząc i wiedząc jak inni to robią…

- ale by się nauczyć musimy sami podjąć trud tej nauki…

 

I tak samo jest z naszym życiem…

- nikt inny za Nas prze-żyć Go nie może...

- bo nikt inny nie może za nas zdobyć doświadczenia niejako na nasze konto…

- i w tym jest sprawiedliwość Boga… bo reszta to już tylko konsekwencje…naszych wyborów…

 

Ale wcale nie chciałbym żebyście uważali mnie za świętoszka…

- gdyż do tego wszystkiego doszedłem dopiero teraz…

- kiedy życie dało mi już popalić… tak ,

- ze musiałem w końcu zadać sobie to pytanie … poco żyję i dlaczego…???

 

Sorki Domi… bo chyba trochę przydługie te życzenia wyszły… (tak już mam jak zacznę rozmyślać)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------

 

Przepraszam Arbi …

- to już ostatni mój post trochę nie na temat…

- ale za to mający w sobie tyle ciepła… ze moje inne staną się po prostu zbędne…

 

Aha.. i jeszcze jedno… nie narzekajcie kobietki tak na swoich mężczyzn…

- gdyż to jacy oni są może być w dużej mierze wynikiem waszych oczekiwań wobec nich…

- zapomniałyście że kochałyście ich za to ze byli prawdziwi… ze byli sobą…

- wasze zabiegi dla ich ulepszenia… niejednokrotnie maja odwrotny skutek… (chociaż nie zawsze)

- dlaczego ? …

- dlatego ze aby nadążyć za waszymi wymaganiami… niejednokrotnie oni muszą zatracić siebie…

- muszą przywdziać maskę, być jak ten Avatar , a wtedy niby jest O.K. ale w sercu pozostaje żal i pustka…

- bo serce nie może być Avatarem., nie może być maską i nie może być pustką…

- gdyż kocha się je za to ze jest prawdą a nie falsyfikatem…

- zmuszając Nas abyśmy byli Avatarem… jednocześnie dajecie do zrozumienia ze tak naprawdę nie kochałyście Nas… tylko Wasze o Nas wyobrażenie…

- a wiec nie kochałyście tego żywego serca… tylko to sztucznie ozłocone… ten falsyfikat przez Was stworzony...

- a wiec... tak naprawdę oszukałyście nie tylko Nas ...ale i Siebie, i kto wie czy nie na własną zgubę...?

- i dlatego żal , smutek i gorycz ogarnia nasze dusze… dlatego ta miłość jest cierpieniem… zamiast miłością…

- bo miłość musi być prawdą płynącą do prawdziwego serca… którego nie da się zastąpić avatarem…

- bo jeśli ktoś przedkłada awatar nad serce… to jego miłość tez tylko avatarem pozostanie…

 

Przepraszam Arbi… ze tak namieszałem w Twoim temacie…

- ale widać jego ciepło zwielokrotnia go jeszcze bardziej… i podgrzewa atmosferę…Nam wszystkim…

- mam nadzieje ze udało mi się oddać to co istotne dla Nas Samych… by to ciepło stało się blaskiem… :slonko:

 

- …dla tych co szukają… :_kwiatek:

Edytowane przez infedro
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Przepraszam Arbi… ze tak namieszałem w Twoim temacie…

(...)

 

Mieszaj dalej! :_okok:

I dziękuję, że mieszasz!!!! Bardzo dziękuję!!!

Przeczytałam, chociaż nie dla mnie to było i bardzo mi ciepło, chociaż zimna zima za oknami :)

 

Pozdrawiam Was serdecznie! :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekcja na dzisiaj (na dzisiaj i na inne dni też) - 30.12.2009

 

KIN 161 - Czerwony Wiodący Smok

 

Dziś poskramiam moje Ego i robię właściwy użytek z prawa wolnej woli.

Dziś kieruję się uczuciami, które nie pozwolą mi nikogo zranić.

Duma i upór zaogniają tylko konflikty i przynoszą nowe problemy.

Dziś zastanowię się, co oznacza słowo kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mieszaj dalej! :_okok:

I dziękuję, że mieszasz!!!! Bardzo dziękuję!!!

Przeczytałam, chociaż nie dla mnie to było i bardzo mi ciepło, chociaż zimna zima za oknami :)

 

Pozdrawiam Was serdecznie! :bukiet:

 

Witaj Arbi…

 

- Dlaczego nie dla Ciebie…???

- przecież gdybyś nie założyła tego tematu … to może w ogóle by Nas tu nie było…?

- Spójrz na zakończenie… dla tych co szukają… !!!

- Jesteś Tą która szuka… bo wszyscy nimi jesteśmy…

 

- Wiem Arbi …też niedawno miałaś urodziny…

- przykro mi bo nie znałem daty… wiec dla Ciebie tez coś mam...

- coś co musi być prawdą… by mogło być sercem…

- i podziel się tym z wszystkimi których kochasz i szanujesz… również z Domi…

- i niech to będzie dla nich… taki prezent Noworoczny…

- z nadzieją dla każdego orzełka...

- szukaj... a znajdziesz...

- powodzenia...

 

--- pozdrawiam... :_kwiatek:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- Ciepło,ciepło,coraz cieplej....

- Wiesz?... Moja klatka zaczyna być powolutku tylko wspomnieniem...

- A Tobie Infedro dziękuję za te wszystkie słowa, które nie są tylko słowami...

 

 

Witaj… Laverita (Lave, Lavi…??)

 

- i ja Tobie dziękuje... za te słowa...

- cieszę się, że tak myślisz… choć wiem,że jest to niemożliwe w tak krótkim czasie…

- gdyż wyzbycie się EGO… to nie jest chwila… to jest cały proces… to jest transformacja… to jest obudzenie swego Ducha…

- nieraz myślałem że już… a jednak okazywało się, że jednak nie…

- bo żeby naprawdę poznać EGO to musisz przeczytać co najmniej dwie książki „Przebudzenie” i „Odwiedziny”...

- ale to jest tylko tak na dobry początek… gdyż potem temat trzeba wciąż drążyć… aż do – transformacji…

- i tu w tym temacie właśnie temat drążymy...

- EGO nie poddaje się tak łatwo… i robi ‘wszystko’ by wydłużyć swą agonię… w myśl zasady „tonący brzytwy się chwyta”…

- gdyż aby z EGO walczyć… to musimy najpierw go zdemaskować… czyli rozpoznać z czym tak naprawdę walczymy…z czym tak naprawdę mamy do czynienia...

- jest to bardzo trudne, bo przez to że podszywa się pod Nas… wydaje się Nam że walczymy z samym sobą… choć tak naprawdę walczymy tylko z maską którą uważamy za Siebie... jak Avatar…

- ale najważniejsze to próbować i dążyć… bo nic nie przyjdzie samo…

- Ego przypomina Line na której wisimy… która z jednej strony trzyma, a z drugiej krępuje by pójść dalej…

- jesteśmy jak w pułapce… jak orzeł w klatce… który nie ma nawet miejsca by rozprostować skrzydła…

- ale na pewno! warto podjąć ten trud... gdyż warto być wolnym od przekonań naszego EGO...

- pytacie po co...???

- choćby po to, by szczęście nie było dla Nas... tylko pustym słowem...

- a to cytat z książki „Odwiedziny”… ; (przykładowa stronka)

 

Odwiedziny. Proroctwo archanio?a, Mary Summer Rai (984476635) - Aukcje internetowe Allegro

 

„Świat przeżył już niejedno Millenium, a my wciąż żyjemy...

- Nie grozi nam koniec świata…

- Czyż archanioł nie powiedział, że mamy czas, aby zmienić stan rzeczy... jeśli tylko dokonamy wyboru teraz…?!!! "

 

 

- i to jest właśnie ten wybór... który mamy dokonać...!!!

 

… miłego czytania i powodzenia na nowej drodze życia…:usmiech:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążę Infedro już od wielu lat,może nawet od zawsze,tylko metody na poznanie miałam,że tak powiem nieco hardkorowe :) W efekcie niby trup,a jednak nie, bo dusza nie sprzedana- więc żyję. Żyję,bo jestem bardzo silna. Odnalazłam drogę i nie ruszę się z niej. Nie istnieją żadne inne drogi. A "zagroda" zawsze była nie dla mnie,za mała,za ciasna,nie to,nie tak,zawsze miałam świadomośc,że jestem kimś innym i że muszę iśc dalej. Odnalazłam pomocną rękę jakiś czas temu w bardzo dla mnie krytycznym momencie,momencie przełomowym. Odnalazłam,bo szukałam. Ona wskazała mi,gdzie jest kontakt. I jest światło. I wszystko jest jasne. I to jest własnie to,o co mi szło. I tak jak pisałeś gdzieś tam wcześniej,że Ty doszedłeś do tego wszystkiego późno-lepiej późno niż później,a już na pewno lepiej niż wcale. A ja kocham te moje solidne kopniaki w tyłek, bo wykopały mnie w końcu na właściwy tor. Nie sądzę, żebym się dowiedziała kim jestem bez nich właśnie. A pracy przede mną jeszcze sporo,to fakt,ale to bardzo sensowna praca. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze coś od siebie :) Motto końcowe tej historyjki,jest jednym z moich wielu życiowych :) A owa historyjka,anegdota,była jedną z ulubionych dawnego prezydenta USA Ronalda Reagan'a. Otóż: były sobie bliźnięta. Jedno z nich było skrajnym optymistą, drugie natomiast skrajnym pesymistą. Zaniepokojeni rodzice poprowadzili dzieciątka swe do odpowiedniego doktora. Doktor w ramach badań przeprowadził eksperyment. Zaprowadził małego skrajnego PESYMISTĘ do pokoju wypełnionego aż po samiuśki sufit zabawkami. Malec wpadł w histerię,zaczął solidnie płakac. Dlaczego płaczesz?-spytał doktor. Nie będę się nimi bawił,bo je zepsuję-odrzekł pesymista. Następnie doktor zaprowadził małego skrajnego OPTYMISTĘ do pokoju wypełnionego końskim łajnem. Maluch uśmiechnął się szeroko,oczy się zaświeciły,ruszył do przodu i zaczął w tym wszystkim grzebac wydając okrzyki radości.Co Ty wyprawiasz?-spytał zaniepokojony doktor. " Jeśli jest tu tyle kupy konia, to konik też tu gdzieś musi byc"- odrzekł optymista.

 

I ja tez "konika" zawsze szukałam-optymistka pomimo wszystko :)

 

P.S. Teraz ja namieszałam Ci Arabiko w temacie, oczywiście przepraszam :) Jeśli rano w pracy będzie Ci bardzo źle, pamiętaj,że konik gdzieś na pewno jest, więc głowa do góry :)

Edytowane przez laverita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 162 - Biały Rytmiczny Wiatr 31.12.2009

 

Dziś wkracza do mojego domu "najwyższy organ kontroli".

Dziś siła Ducha wygładzi wszystkie nierówności i wskaże mi złoty środek.

Dziś żyję

TU-I-TERAZ!

Nie żałuję tego, co minęło i nie oczekuję niczego od przyszłości.

Niech się dzieje!

Tak osiąga się spokój wewnętrzny.

 

 

Szczęśliwego Nowego Roku Wam wszystkim życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

- no tak :_mysli:... Tu i Teraz.., Stan Bycia Obecnym.., Jam Jest...

- dotykałem tych tematów... na tych stronkach ;

 

* http://www.ezoforum.pl/pogaduszki/20065-czym-jest-szczescie-post166295.html#post166295

* http://www.ezoforum.pl/ogolnie-o-rozwoju-duchowym/14082-tu-i-teraz-6.html#post162375

* http://www.ezoforum.pl/energetyka-i-leczenie/19812-przeznaczenie-vs-wolna-wola-post163455.html#post163455

 

- ... polecam...

- ... miłego czytania... infedro :_usmiech:

 

Ps.

- Arbi... szukałaś...?

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... no to drążmy dalej...

 

KIN 163 - Niebieska Rezonansowa Noc - 01.01.2010 fala ziemi

 

- Dziś pokonuję światy braków i zaczynam cieszyć się tym, co mam, zamiast zadręczać się, że czegoś nie mam.

- Dziś niczego nikomu nie zazdroszczę…

- Dziś zastanowię się, czego mi w życiu brakuje i dlaczego jeszcze tego nie mam?

- Czy to, czego pragnę, rzeczywiście zapełni pustkę i da mi poczucie spełnienia?

.... aby było jeszcze cieplej... :slonko_na:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

- no tak ???... Tu i Teraz.., Stan Bycia Obecnym.., Jam Jest...

- dotykałem tych tematów... na tych stronkach ;

 

- http://www.ezoforum.pl/pogaduszki/20065-czym-jest-szczescie-post166295.html#post166295

 

- http://www.ezoforum.pl/ogolnie-o-rozwoju-duchowym/14082-tu-i-teraz-6.html#post162375

 

- http://www.ezoforum.pl/energetyka-i-leczenie/19812-przeznaczenie-vs-wolna-wola-post163455.html#post163455

 

 

... polecam...

... miłego czytania... infedro

 

Ps.

- Arbi... szukałaś...?

 

 

przeczytane :)

 

a czy szukałam?

Ja ciągle szukam, ale czasami wolę, żeby mi ktoś pokazał coś palcem, tak abym nie musiała wywarzać drzwi już otwartych, albo dochodzić do prostych rozwiązań naokoło... :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytane :)

 

a czy szukałam?

Ja ciągle szukam, ale czasami wolę, żeby mi ktoś pokazał coś palcem, tak abym nie musiała wywarzać drzwi już otwartych, albo dochodzić do prostych rozwiązań naokoło... :usmiech:

 

- no dobrze, to pokazuje palcem...:paluszkiem::usmiech:

- pytanie tyczyło się postu nr 187... a nie stronek...:bezradny::figielek:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili , w tym Nowym 2010 roku chciałbym życzyć Wam wszystkim… :_kwiatek:

 

- abyście odnaleźli Samych Siebie i pokonali tą imitację Was w Nas Samych…

- Lecz zanim to nastąpi czeka Nas trudna droga…

- czekają Nas trudne wybory i cięcia… ciecia naszych myśli i przekonań którymi karmi Nas nasze EGO…

- jak bardzo trudne są to wybory… może świadczyć ta oto historyjka pt... LINA ;

 

- Historia ta opowiada o alpiniście, który chciał się wspiąć na najwyższy szczyt świata. Przygotowywał się do tej wyprawy przez kilka lat, ale dla większej sławy postanowił wspiąć się na szczyt samotnie…

- Nastał zmierzch, ale alpinista zamiast rozbić obóz na noc kontynuował wspinaczkę. W końcu zrobiło się zupełnie ciemno i nie widział już niczego dalej niż na wyciągniecie reki…

- Noc w wysokich partiach gór nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych. Alpinista czuł przeszywające zimno, poza tym niczego nie widział. Wszystko było czarne, zero widoczności. Nawet księżyc i gwiazdy sprzysięgły się przeciwko niemu i schowały się za chmurami…

- Gdy się tak wspinał, zaledwie kilka metrów od szczytu, pośliznął się i zaczął spadać z wielką szybkością. Opanowało go bezwzględne prawo grawitacji i ogarniające uczucie ogromnej bezradności… Spadając przypominał sobie wszystkie, dobre i złe chwile swego życia…

- Był już pewien nadchodzącej śmierci, gdy nagle poczuł mocne szarpniecie w górę, a lina zacisnęła się na jego tali. Ciało zawisło w powietrzu… życie alpinisty ocaliła lina, którą był przepasany…

- Martwą cisze przerwał krzyk człowieka ;

POMÓŻ MI BOŻE !!!

- Niespodziewanie zza chmur usłyszał odpowiedz na swoje wołanie ;

… czego chcesz ode Mnie ?

- OCAL MNIE BOŻE !!!

… czy naprawdę wierzysz w to, że mogę Cie ocalić… ?

- OCZYWIŚCIE WIERZĘ…

… wiec odetnij linę na której wisisz…

- Nastała chwila ciszy, mężczyzna zaskoczony tym co usłyszał… zwątpił.

Kurczowo uchwycił się liny, zamknął oczy i wisiał dalej…

- Ekipa ratunkowa znalazła alpinistę następnego dnia…

Martwe i zamarznięte ciało nadal wisiało na linie…

…… ZALEDWIE DZIESIĘĆ STÓP OD ZIEMI….

 

- A Ty ?... jak mocno trzymasz się swej liny ?

…. ODCIĄŁ BYŚ JĄ… ???

- Nigdy nie trać wiary w moc Boga…

- Nie mów że zapomniał o Tobie, albo ze Cie opuścił…

- Nawet jeśli nie rozumiesz sensu wielu spraw… !!!

---------------------------------------------------------------------

 

- życzę Wam abyście pomimo strachu jakim karmi Nas nasze EGO… zdobyli się na trud i wysiłek przecięcia tych więzów…

- tych lin które niby trzymają, a jednak zniewalają (klatka, ogrodzenie)…

- bo trzymają tylko po to, by nie można było pójść dalej…

- bo jest to być albo nie być… naszego Ducha, naszego istnienia…

 

--- Miłego przemyśliwania…:_mysli:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- no dobrze, to pokazuje...:usmiech:

- pytanie tyczyło się postu nr 187... a nie stronek...:bezradny::figielek:

 

hihihi... :)

ładnie zakręciło się, no ale cóż ja swoim myśli czasami prosto pewnie nie wyrażam :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02.01.2010 KIN-164 Żółte Galaktyczne Ziarno

 

Fala ZIEMI – Siła Kierowania

Czas, żeby wejść we współbrzmienie z otoczeniem.

 

Życie stwarza mi wiele dogodnych możliwości zdobycia tego, czego pragnę z czystego serca. Dziś zastanowię się, czy osiągnięcie celu zależy od mojej woli, czy też od umiejętności współpracy z innymi. Dziś zapytam najbliższych, jak według nich wygląda idealna rodzina i co chcieliby zmienić w domu?

TON ÓSMY Siła Scalania – sfera mentalna GALAKTYCZNY TON HARMONIZACJI Stwórz rzekę swoich marzeń i połącz ją z oceanem miłości Stwórcy. Otwórz wszystkie kanały, a otrzymasz wzmocnienie dzięki naturalnemu rezonansowi z ÓSEMKĄ. Przyjmij propozycje ÓSEMKI i zwracaj uwagę na to, gdzie będziesz przyciągany, ponieważ tam nadarzą się niepowtarzalne okazje. Odkryj piękno naturalnego rezonansu z czymś innym, zupełnie NOWYM dla ciebie. Bądź przystępny i wolny od obaw! TY trzymasz w ręku czarodziejską różdżkę – TY stapiasz świat fizyczny z tym, co BEZGRANICZNE. Wnoś harmonię do codziennego życia i we wszystkie sytuacje, w których się znajdziesz. Uwolnij się od egocentryzmu i wyprowadź z zaślepienia swoje EGO! > TY Wyznacz poziom harmonijnego współbrzmienia ze stwórcą .Pozwól rozbrzmiewać tonowi waszego wspólnego serca.

 

Rezonans z kalendarzem:

Ton Galaktyczny ma moc umożliwiającą spełnienie zamiarów. Na tym posterunku koncentruje się najwyższa siła urzeczywistnienia. Dni z tonem ósmym cechuje wyjątkowa aktywność. Zatem nie należy być zaskoczonym, jeżeli siła ich oddziaływania stanie się wyraźnie wyczuwalna w otoczeniu. Pamiętajmy, że we wzorzec CZASU wplecione są także procesy karmiczne. Jeżeli w biegnącej fali toczy się tego typu proces, ton ósmy może okazać się bardzo nieprzyjemny. Ból i cierpienie mogą objawić się w sferze mentalnej, emocjonalnej lub fizycznej, ale też w formie niepowodzeń, np. w niekorzystnym obrocie spraw, w przykrych wydarzeniach w domu, w towarzystwie, w pracy. Prawa spirytualne są niezwykle konsekwentne. Egzekwują od nas tylko to, do czego zobowiązaliśmy się przed narodzeniem.

 

 

Nie wiem jak Wy kochani - ja ledwo oczy dziś otworzyłam a już poczułam to coś w sobie i mój sposób myślenia jakże bliski tym słowom .Szybko chwyciłam za komputer by sprawdzić KIN, bo usłyszałam ten głos :)

 

Idziemy do przodu .....:usmiech:

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...