Skocz do zawartości

KIN dnia...


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

KIN 220 - Żółte Krystaliczne Słońce - 27.02.2010

 

Dziś wejdę na drogę pojednania i przekonam się, jakie zaszły we mnie zmiany.

Czy rzeczywiście do mojego pola myśli zstąpiło Chrystusowe Słońce?

To, co uleczyłem, zobaczę na własne oczy.

Dziś do nikogo nie odwrócę się plecami tylko dlatego, że myśli inaczej niż ja.

Dziś nikogo fałszywie nie oczernię.

 

27.2.2010, sobota

Księżyc w znaku Lwa

14 doba lunarna

 

Od samego rana będziemy aktywni, przedsiębiorczy i w dobrych humorach. Sobota sprzyja odpoczynkowi, uprawianiu sportu, dobrej zabawie wśród przyjaciół. Także randki i podróże będą udane.

 

 

Dzieki za kin

Asia dzieki za żródło.

Mimo wszystko jednak kalendarz księzycowy tobym w inny temat dała :)

 

Oczywiscie, ale ..... Wszyscy jestesmy tutaj, aby cos poprawic w naszym zyciu, odmienic je na lepsze, popracowac nad EGO i .....

.... wiec dlaczegoby nie skorzystac tutaj z dodatkowych informacji i zrobic cos jeszcze, wiedzac ze ''aura'', ''kosmos'' nam sprzyja, w koncu wszystkim nam chodzi o lepsze jutro :)

.... a tamten temat jest martwy ;;ksiezycowy rozklad jazdy'' tutaj moze ktos z tego skorzysta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

28.02.2010

 

KIN - 221 Czerwony Kosmiczny Smok

Geneza Księżyca - Sfera Świadomości

Fala- Fala Księżycowego Księżyca, Siła przypomnienia

Planeta Neptun- Siła Zaufania

 

Dziś otwieram szeroko oczy i widzę, że są wokół mnie życzliwi ludzie

 

Dziś akceptuje siebie i innych ze wszystkimi zaletami i wadami i ZACZYNAM OD NOWA UFAĆ LUDZIOM

 

uchwycę miłe akcenty i przyjazne gesty i nowy sens życia...

 

DZIŚ dokonuje rewolucji w polu myśli i... widzę, ze nigdy nie miałem wrogów lecz wielu nauczycieli!

 

DZIŚ ZAPISUJE MOJE EGO DO SZKOŁY! W KTÓREJ JA JESTEM DYREKTOREM!!

 

Dziś nie będę się czuć leszy od innych i nie pozazdroszczę innym tego, czego sam nie posiadam

 

Ciekaw jestem jak długo będę o tym pamiętać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

KIN - 222 BIAŁY MAGNETYCZNY WICHER

Fala- Fala Białego Wiatru, Siła Komunikacji

Uran - Siła Ducha

 

Dzisiejsze trudności muszę przezwyciężyć siłą ducha. Jeśli będę się wzbraniać powstaną "guzy nowotworowe" w moim życiu

Dziś nie będę zakałą rodziny

Pola napięć, poczucie rozłąki, problemy, utrata kogoś bliskiego należą do mojej drogi

Nie ma kary za grzechy

Wszelkie przewinienia wracają jedynie do korekty w taki czy inny sposób

Dziś naprawię to, co wypadło mi spod kontroli

Życie stawia mi wyjątkowe wyzwania, abym sprawdził swoja indywidualność

Opatrzność czuwa cały czas nade mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam dzisiejszy KIN i serce mocniej zabiło, dlatego dodam coś dodatkowo :)

 

Fala WIATRU – Siła Ducha

Czas, żeby zaprowadzić dyscyplinę wewnętrzną.

 

Pieczęć: BIAŁY WIATR

Symbol: Powietrze, wiatr, powiew, oddech, trąba powietrzna

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Solarny URAN (energia wewnętrzna) Siła Ducha – Siła Inspiracji – Siła Komunikacji

 

TON pierwszy

Siła Przyciągania – sfera duchowa, magnetyczny ton przeznaczenia .

Otwórz swoje serce na bezwarunkowa miłość.

Pozwól, aby dokonał się w Tobie święty akt zjednoczenia.

Poczuj w sobie wibrację Twojego prawdziwego “JA".

Poczuj puls kojącej wibracji jedynki. Wniknij świadomie w jej głębię.

Dostrzeż nieopisany blask bezwarunkowej miłości.

Przed tobą początek nowego.

Stań się sobą! Bądź całym sobą w twoim ziemskim urzeczywistnieniu, które pozwala wzrastać Twojemu Świetlanemu Ciału.

Odkryj tajemnicę paradoksu “oddzielonego JA" w jedności Bytu.

Ty jesteś inicjatorem nowości! Ty jesteś jedynym, który potrafi znaleźć drogę! Jesteś jednocześnie punktem wyjścia i ukoronowaniem końca!

Być może czujesz się osamotniony lub odłączony od Źródła. Jeśli tak jest, ujrzyj siebie w jedności z Twoim Świetlanym Ciałem.

Wyobraź sobie istnienie jednego wspólnego serca !

 

To Ty jesteś mądrością ,której szukasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś inicjatorem nowości! Ty jesteś jedynym, który potrafi znaleźć drogę!

Jesteś jednocześnie punktem wyjścia i ukoronowaniem końca!

Być może czujesz się osamotniony lub odłączony od Źródła. Jeśli tak jest... ;

- ujrzyj siebie w jedności z Twoim Świetlanym Ciałem...

- wyobraź sobie istnienie jednego wspólnego serca !!!

- bo To Ty jesteś mądrością ,której szukasz :)

 

 

- dzięki bardzo Domi... jak zwykle jesteś nieopisanie nieoceniona... :)))*^

- pochylam głowę przed tymi jakże mądrymi słowami... :)

- słowami... które na pewno nie są tylko nimi... :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbol: Powietrze, wiatr, powiew, oddech, trąba powietrzna

Za oknem też się sprawdza -może nie dosłownie ale .....jednak silnie zawiewa :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj zawiewa zawiewa...a tutaj cieplutko..jak u mamy za piecem...

Jakoś mocno interpretuję się dzisiaj z moją Białą Kinową Rodziną...ten duch odnowy....stabilizacja, precz z chaosem....mmmmm...coś wspaniałego

Domi i Dharma dzięki Wam za tchnienia z kosmosu za serce...

pozdrawiam

^^^^^^^^^^^^^^^dc13fala^^^^^^^^^^^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi mówi... moja intuicja szepcze głośno...że dzisiejszy dzień...a właściwie wieczór...coś dobrego przyniesie...prosto z samego serca...taki świetlisty dar...dar lepszego pojmowania...szerszego otwarcia na wszystkich wokół...surowego spojrzenia na samego siebie...dojrzewania w doświadczeniu...wyważonego uczuciowo...spektakularnego w wyborach życiowych i nie tylko w nich...bezpiecznego w wyrazie i w słowach...dającego ukojenie i spokój, równowagę i przestrzeń...mega przestrzeń w ciepłych kolorach, motylich skrzydłach...gdzie miejsca jest tak wiele nie można w żaden sposób zobaczyć granic.... na pewno bez granic...byłem tam...a właściwie to jeszcze tu jestem....jeszcze temperatura...ciepłe kolory i atmosfera dobra spokoju i ten powiew świeżego - nawet mroźnego powietrza...nic nie czuję żadnego chłodu... rozpływa się w tej ogromnej przestrzeni...co ja tu będę robił?...nie widzę na razie nikogo...ale będę czekał...wiem że istnieją świetliste wspaniałe istoty, które będzie mi dane spotkać...tak bardzo miło mieć taką myśl...nie chcę wychodzić...tak tu dobrze...

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

^^^^^^^^^^^^^^

dc13fala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 223 - Niebieska Biegunowa Noc - 02.03.2010

 

Dziś mam dostęp do mojej nadświadomości.

Stąd czerpię energię życiową, stąd płyną fluidy duchowe.

Tu rodzą się obrazy, które powinienem przetestować w życiu. Wszystko jest przydatne, ale nie wszystko na raz.

Dziś przeprowadzę selekcję, od czego powinienem zacząć.

Wiem, że nie wolno działać impulsywnie, pole napięć jest zbyt rozległe.

Najpierw muszę poznać najbliższą okolicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

Dziś słucham intuicji..

 

 

Dziś trwam w przejrzystym świetle którym emanuje moja dusza

Dziś harmonizuje, skupiam energie swojego ducha i jednoczę się z Bogiem

Dziś zakotwiczam sie w chwili obecnej i doświadczam cudu zycia

Dziś modle się o miłość i szczęście dla wszystkich dusz zagubionych we wszechświecie

Dziś wpełni akceptuje własne człowieczeństwo i dziękuje Bogu każdym życia oddechem..

Dziś wiem kim jestem i czego pragnę..

Dziś wykorzystuje energie żeńskie twórcze oraz męskie inicjujące do realizacji własnych zamierzeń

Dziś ufam głosu własnego serca, głosu Boga w sobie..

Edytowane przez Dharma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dharii...

 

- ale dajesz czadu... aż gały wychodzą z wrażenia... :}]

- miło bardzo... iż udowadniasz, ze tak nie tylko można...

- ale i trzeba... :)))

 

--- szacun dla Ciebie od drugiej rączki ... infedro...

 

Ps.

- gratuluje... Bloga... :))) http://www.ezoforum.pl/blogs/dharma/182-duchowe-skroty-iluzje-cienie-przeszkody-pu-apki-rozwoju.html

- i tematu... :))) http://www.ezoforum.pl/ogolnie-o-rozwoju-duchowym/23488-duchowe-skroty-iluzje-cienie-przeszkody-pu-apki-rozwoju.html

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 224 - Żółte Elektryczne Ziarno 03.03.2010

 

Dziś sprecyzuję swoje plany do zrealizowania w najbliższym czasie.

Dziś zastanowię się, czy nie sięgam za wysoko, czy podołam wszystkim wyzwaniom i jakie poniosę koszty.

Dziś naniosę niezbędne poprawki i uporządkuję sprawy bieżące, aby nie pogłębiać zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 224 - Żółte Elektryczne Ziarno 03.03.2010

 

Dziś sprecyzuję swoje plany do zrealizowania w najbliższym czasie.

Dziś zastanowię się, czy nie sięgam za wysoko, czy podołam wszystkim wyzwaniom i jakie poniosę koszty.

Dziś naniosę niezbędne poprawki i uporządkuję sprawy bieżące, aby nie pogłębiać zaległości.

 

Ja tu (niestety) kombinuję w głowie cichaczem jak odłożyć pewne sprawy chwilowo na bok a Ty mi tu z takim kinem, podłość! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu (niestety) kombinuję w głowie cichaczem jak odłożyć pewne sprawy chwilowo na bok a Ty mi tu z takim kinem, podłość! :lol:

 

 

no cóż.... dlatego ja idę spać na cały dzień... :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż.... dlatego ja idę spać na cały dzień... :oczko:

 

Zazdroszczę ;) Ja spałam całą noc jak dziecko więc nie pozostaje mi nic innego jak dziś naniosę niezbędne poprawki i uporządkuję sprawy bieżące, aby nie pogłębiać zaległości :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej - głowa do góry :usmiech:

 

Pieczęć: Żółte ZIARNO

Symbol: Ziarno, legwan, kukurydza, rozsada

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarny JOWISZ (energia wewnętrzna) Siła Rozkwitu – Siła Zdolności

Ton Trzeci

Siła Impulsów – sfera emocjonalna

Elektryczny Ton bodźców Trójka otwiera przed tobą drogę do dokonania korzystnych zmian oraz umożliwia Ci włączenie się w naturalny nurt życia.

Poczuj w sobie impuls, który poprowadzi Cię ku Nowemu.

Pozwól jego sile wrzucić w nurt rzeki życia to wszystko, co pozornie jest stracone, oddzielone, niedostępne lub niedostrzegalne dla wzroku.

Jeżeli masz skłonności do bycia rozkojarzonym, skoncentruj się na jednej sprawie, na konkretnym zamiarze.

Zbierz siły, aby dać wyraz prawdzie.

Nadszedł czas na wielkie misterium, które ujawni się za pośrednictwem twojej osoby.

Pozwól swej kreatywności wyrazić twoją spirytualną naturę!

 

Mądrość Światła:

Twórcze pryncypia; Siła przewodnia; Podatny grunt; Siew; Efektywność; Otwartość; Siła porządkująca; Świadomość celu; Rozwój; Postęp; Wzrastanie; Idee; Nowe możliwości; Natchnienie; Wrodzone zdolności; Operatywność; Kontrola EGO; Splot słoneczny; Seks

 

Mądrość cienia:

Uczucie niepewności; Ograniczanie nowych możliwości; Przedkładanie zabezpieczenia materialnego nad przebudzenie duchowe; Zawężone pojęcie o sobie samym; Niepewność; Zaniedbywanie siebie; Fałsz; Pycha; Nerwica

 

Transformacja cienia:

Wyobraź sobie, że problemy życiowe chcą Ci tylko pomóc w uwolnieniu się od iluzji bezpieczeństwa. Odważ się skorzystać z nowych możliwości. Uwolnij się od przesadnej ostrożności, konfrontując niekorzystne sytuacje z nadarzającą się okazją. Rozbudź w sobie pole snów i marzeń.

 

 

Pozdrawiam :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mana

Dziś naniosę niezbędne poprawki i uporządkuję sprawy bieżące, aby nie pogłębiać zaległości.

 

No to cóż.... biorę się do pracy :_jezyk: Miłego dnia życzę Wam :_usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, od samego rana zaleglosci w dokumentach sie odzywaja z wielkim natarcie, nie ma co marudzic, ttylko trzeba skorzystac ze sprzyjacych okolicznosci i zaczac wiosenne porzadki :P CzegoWam i sobie bardzo zycze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż.... dlatego ja idę spać na cały dzień... :oczko:

 

hmmmmm...jedni idą spać inni wstają a jeszcze inni śpią...hrrrrr...hrrrrrr....hrrrrr.....dzisiaj....już odczułem....trudy braku mocy sprawczej....podobnie jak Wy.........widzę że tylko Domi pełna mocy,,,jest....pa...nie naróbcie głupot...dzisiaj...:_mysli::sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 225 - Czerwony Samoistny Wąż

 

Siła mojego ducha odzwierciedla się w życiu codziennym.

Bez ciała nie ma życia.

W zdrowym ciele zdrowy duch - dziś zadbam o zdrowie i ciało biologiczne.

Nie będę się nadwerężać i nie zrobię niczego ponad siły.

Dziś zachowam umiar w tym, co robię, co jem i co myślę.

 

To zaczyna być przerażające :) Na jutro a właściwie od jutra zaplanowałam dietę, nawet sałatki porobiłam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- no pięknie Nami...

- tylko ta emotikonka tam mi nie pasuje... :)

- to raczej bardziej daje do myślenia niż do śmiechu... :)

- wiec proponuje raczej tą... :mysli:

- no ewentualnie... obydwie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Siła mojego ducha odzwierciedla się w życiu codziennym. Bez ciała nie ma życia. W zdrowym ciele zdrowy duch - dziś zadbam o zdrowie i ciało biologiczne. Nie będę się nadwerężać i nie zrobię niczego ponad siły. Dziś zachowam umiar w tym, co robię, co jem i co myślę.

 

 

No w urodziny ten KIN jest jak najbardziej na miejscu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepszego :bukiet_na:

 

Można KINowo przełamać tradycję, mogę się podzielić sałatką z brązowego ryżu - da się z niej bez problemu ulepić tort :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najlepszego :bukiet_na:

 

Można KINowo przełamać tradycję, mogę się podzielić sałatką z brązowego ryżu - da się z niej bez problemu ulepić tort :lol:

 

- prawda... Nami... śmiech to zdrowie... :)

- ale i pomyśleć nie zawadzi... :)

- gdyż bez myślenia... nawet nie byłabyś świadoma z czego się śmiejesz... :haha::mysli:

- dlatego proponuje obydwie "emo"... na równych prawach... :))) :_kwiatek:

 

Ps.

- i dzięki za torcik... :)

- uwielbiam wszystko co ma.... ziarenka :mniam:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ...o ! ... i teraz jest, tak jak należy :)

- widzę że masz talent... bo szybko się uczysz... :haha::mysli:

- a poza tym te dwie ikonki świadczą o tym, że nie śmiejemy się z głupoty (bo i tak sie zdarza)...

- ... a z mądrości, że ją właśnie odkryliśmy... :mysli::haha:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- to dziś wypadło chyba na mnie... :))

 

KIN 226 - Biały Wiodący Łącznik - 24.01.2010 – fala nocy…

 

- Przesyt i przesada komplikują mi tylko życie.

- Ciężary emocjonalne, przeładowanie mózgu myślami, przeciążenie fizycznesą przyczyną ciągłych depresji.

- Dziś zmieniam się, przebaczam i nikomu niczego nie wypominam.

- Dziś wypróbuję siłę ducha i nie zniechęcą mnie żadne trudności.

- Dziś uwalniam się od grzechów młodości.

 

 

--- zapowiada się dobry dzień... skoro mamy przebaczać... czyli uwolnić się od grzechów młodości... :haha::mysli:

--- pod warunkiem że potrafimy przebaczać tak naprawdę od serca... i to będzie nasza lekcja...

--- jeśli ją zdamy dzień będzie super... jeśli nie, pogrążymy się w "cieniu"... :mysli:

--- i to będą ... nasze owoce... :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infedro, nauczycielu ^^

 

Myślę, myślę...znowu kolejny dzień mocno pod znakiem KINu. Dziś znowu sen z osobami z przeszłości i postanowienie odkrycia tej małej zagadki - może to dobry trop? Musze pomyśleć co nabroiłam z nimi lub wobec nich :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infedro, nauczycielu ^^

 

- Myślę, myślę...znowu kolejny dzień mocno pod znakiem KINu.

- Dziś znowu sen z osobami z przeszłości i postanowienie odkrycia tej małej zagadki...

- Może to dobry trop?

- Musze pomyśleć co nabroiłam z nimi lub wobec nich :mysli:

 

- gratuluje "myślenia"... :):usmiech:

- jeśli sumienie nie daje Ci wskazówek... ? :mysli:

- ... to całkiem możliwe, że sny są tym dobrym tropem... :))):_usmiech:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od tygidnia juz mam sny zwiazane z przeszlosca ( oczyszczanie emocjonalne po 2 stopniu) chodz po mimo''mlodego wieku'' zauwazam swoje bledy, mam nadzieje tylko ze bede miala wystarczajaco duzo samozaparcia aby zarzegnac te wszystkie konflikty i nie zawrocic w polowie drogi :)

 

Namarinia ... sny sa swietna wskazowka, warto czasem sie im przyjrzec uwazneij mi pomagaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- to dziś wypadło chyba na mnie... :))

 

KIN 226 - Biały Wiodący Łącznik - 24.01.2010 – fala nocy…

 

--- zapowiada się dobry dzień... skoro mamy przebaczać... czyli uwolnić się od grzechów młodości... :haha::mysli:

--- pod warunkiem że potrafimy przebaczać tak naprawdę od serca... i to będzie nasza lekcja...

--- jeśli ją zdamy dzień będzie super... jeśli nie, pogrążymy się w "cieniu"... :mysli:

--- i to będą ... nasze owoce... :)

 

wiesz co infedro...ja akurat dzisiaj inaczej bym podkreślił...to moja BIAŁA rodzina i to co u Ciebie na niebiesko u mnie nie działało...niestety to co nie zaznaczone w dzisiejszym Kin-e z wyjątkiem depresji ( których na szczęście nie miewam) zgodziło się w 100% ciężki trudny i mozolny dzień w pracy 7 godzin prania mózgu...bez szwanku...ufff...ale cóż...przecież jestem Białym Spektralnym Łącznikiem...i odnowa duchowa to moja specjalność...:aniolek:

 

Mądrych decyzji i porządków w głowie...

od dc13fala^^^^^^^^^^^^^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infedro, po rozgrzaniu do czerwoności łorzeszka to jednak dwie różne sprawy. Nie żebym była kryształowa i czysta jak łza, ale jeśli grzechy z przeszłości to chyba miałabym lepsze osoby do snu. W końcu kłótnie o suszarkę do włosów nie należą do moich głównych przewinień :mysli: Ale i tak KIN dał do myślenia :) Nawet coś tam wymyśliłam i jak sie uporam z pewnym ciemnymi sprawami w środku to plan spisany na papierze czeka :oczy_na:

 

asiamaks, masz rację ;) Dlatego właśnie dość mocno mnie męczą te sny i osoby z nich. Nie umiem jednak znaleźć wspólnego mianownika, może jeszcze nie czas na to...

 

 

 

KIN 227 - Niebieska Rytmiczna Ręka

 

Dzisiejszy dzień jest balsamem kojącym ból rozłąki.

Dziś dostanę wsparcie z zewnątrz - nie wiem jeszcze, skąd i odkogo.

Mój wewnętrzny lekarz wie, co mnie najbardziej boli.

Dziś odzyskam równowagę, będę działać zdecydowanie, konkretnie, nie poczuję się czegoś niegodnym.

Stres i napięcia dają mi sposobność odkrycia niewykorzystanych dotąd możliwości.

Praca i aktywność dają mi poczucie spełnienia.

 

 

Tylko ten stres tak straszy, ale jak mają być efekty to mogę się postresować :oczy_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

KIN - 227 Niebieska Rytmiczna Ręka

Dzisiejszy dzień jest balsamem kojącym ból rozłąki.

Dziś dostanę wsparcie z zewnątrz - nie wiem jeszcze skąd i od kogo.

Mój wewnętrzny lekarz wie co mnie najbardziej boli.

Dziś odzyskam równowagę, będę działaś zdecydowanie, konkretnie, nie poczuję się czegoś niegodnym.

Stres i napięcia dają mi sposobność odkrycia niewykorzystanych dotąd możliwości.

Praca i aktywność dają mi poczucie spełnienia.

 

czuję ze to będzie ważny dzień,

dlatego dajmy sobie wzajemnie wsparcie w naszym działaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak, kin dnia dziala u mnie od samego wschodu slonca, niestety rozlaka potwierdza sie jak nigdy, ze wsparciem gorzej ale licze na WAS ;) w koncu im nas wiecej tym lepiej:) ehhh czasami az przerazajace jak duzo prawdy kryje sie w tych slowach.... powodzenia w dazeniu do poskromienia EGo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 228 - Żółta Rezonansowa Gwiazda - 07.03.2010

 

Ład i harmonia odgrywają główną rolę w moim życiu.

To, co robię niestarannie, szybko, chaotycznie, zostanie mi pokazane w sposób nawet drastyczny.

Trudności życiowe i napięte sytuacje są znakiem, że idę fałszywą drogą.

Źle zorganizowany dom jest problemem numer jeden.

Dziś zaprowadzę porządek w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

haha. Odkąd sie obudziłam własnie mi to po głowie skacze. (brak harmonii ładu organizacji w domu i nie tylko..>

 

dzięki za kin.. :) No to do dzieła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN - 227 Niebieska Rytmiczna Ręka

Dzisiejszy dzień jest balsamem kojącym ból rozłąki.

Dziś dostanę wsparcie z zewnątrz - nie wiem jeszcze skąd i od kogo...

Mój wewnętrzny lekarz wie co mnie najbardziej boli...

Dziś odzyskam równowagę, będę działaś zdecydowanie, konkretnie, nie poczuję się czegoś niegodnym.

Stres i napięcia dają mi sposobność wykrycia niewykorzystanych dotąd możliwości.

Praca i aktywność dają mi poczucie spełnienia.

 

czuję ze to będzie ważny dzień,

dlatego dajmy sobie wzajemnie wsparcie w naszym działaniu :)

 

- teraz już wiem od kogo to wsparcie... bo dostałem je od ajlonki... ubawiłem sie po pachy... :)))

- bo miałem wczoraj super dzień... myślałem ze ducha wyzione ze smiechu... :)))

- a teraz widzę, że to był przecież dzień mojej pieczęci... KIN - 227 Niebieska Rytmiczna Ręka

- wiec niema się co dziwić... że miał taki wpływ na mnie... :))))

 

---pozdrawiam... infedro...

 

Ps.

 

- a dzisiaj... "Dziś zaprowadzę porządek w domu"... ...

- no tak znowu te porządki... ciekawe kiedy w końcu staniemy się porządni...???

- .... że tak cały czas trzeba nad tym pracować... :)))?

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

nie robiłam porządków w domu, za to miałam spotkanie ze znajomymi,

czyli ten Kin dnia u mnie tak jakoś zupełnie inaczej się zrealizował ??

chociaż ja nie mam napiętych sytuacji, płynę z prądem życia,to może dlatego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.03.2010

 

KIN 229 - Czerwony Galaktyczny Księżyc

 

Dziś wydobywam na powierzchnię moje ciche zamiary i zastanawiam się, jak wdrożyć je do życia.

[Dziś jestem gotów przyjąć każdą pomoc, jak również podzielić się z innymi swoją wiedzą.

Dziś biorę w karby moje Ego, akceptuję wolę innych i nikogo do niczego nie przymuszam.

Każdy ma swoją drogę, także nasze dzieci.

Dziś koncentruję się na moim własnym życiu i nie mieszam się do życia innych.

 

 

wszystkim paniom zycze rowniez wspanialego dnia i duzo niespodzianek i tego magicznego slowa , szczerego i prosto z serca od ich panow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

ja dodam od siebie:

 

Dziś zostawiam dotychczasowe życie i wyruszam w podróż.

Dziś rozpoczynam czas transformacji i rozowju wewnętrznego, bo nikt mi nie zakłóci czasu zagłębiania sie w siebie.

Dziś rozpoczyna się pierwszy dizeń mojego odosobnienia, w którym wytrwam.

Dziś rozpoczyna sie moja tęsknota za Wami, ale nie ulegnę rozpaczy, ponieważ wiem, ze po czasie rozłąki następuje czas powitania i radości...

 

Kochani, krótko byłam w tej KIN-owiej rodzince, ale spoodbało mi sie. I będę tesknic za Wami. Kiedy sie da postaram się zaglądać do Was. I oczywiscie czerpać z mądrości KON-owych.

Do zobaczenia za 7 tygodni i dziękuję, ze mnie przyjęliscie w Wasze grono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dziś biorę w karby moje Ego, akceptuję wolę innych i nikogo do niczego nie przymuszam...

- Każdy ma swoją drogę, także nasze dzieci...

- Dziś koncentruję się na moim własnym życiu i nie mieszam się do życia innych...

 

- nasuwa mi się tylko jedna myśl... której ojcem był Charles Chaplin,

- a matką Nasza wspaniała Radiana... "Bądź pozytywnym egoistą"

- i muszę tu przywołać Jej słowa... które są tak piękne... że aż "świąteczne", w Tym pięknym dniu dla Was moje Miłe panie... :)

 

 

........................... Życie…

 

- Życie to dar… wystarczy to zrozumieć… !!!

- Ty także jesteś darem… czujesz się tak ?

- Im bardziej będziesz się tak czuć… tym bardziej inni będą Cię tak traktować.

- Chcesz szacunku ?... Szanuj siebie !

- Chcesz miłości !… Kochaj siebie !

- Chcesz radosnego życia ?... Uśmiechaj się do siebie !

- Cokolwiek byś chciał… rób to względem siebie !

- Bądź pozytywnym egoistą, który dba o siebie najlepiej jak potrafi…

- Który to czego chciałby od innych… daje najpierw sam sobie !

- Ale pamiętaj też… !!!

- … by traktować Siebie, tak jakbyś chciał być traktowany przez Innych…!

- … i Innych, tak jak chciałbyś być traktowany przez Nich…!

 

- morał.... "najpierw pokochaj Siebie... byś miał co ofiarować innym" :mysli::usmiech:

 

- oryginał w tym temacie... *** http://www.ezoforum.pl/potega-podswiadomosci-i-pozytywne-myslenie/23053-slowa-madrosci-2.html

- właśnie te słowa, w kolorze i antyramie... podaruje dzisiaj Mojej żonce... :)))

- wiec musiałem podarować je i Wam... wszystkim z tego tematu... dążącym do Wolności własnej Istoty...

- mam nadzieje ze Radiana... nie będzie mi miała tego za złe, gdyż taki człowiek jak Ona...

- to już nie człowiek... to Istota będąca sama dobrocią... :)))

 

---- pozdrawiam Was Wszystkie moje miłe Panie... :bukiet::usmiech:

............... miłego dnia... infedro...

 

Ps.

- oczywiście te życzenia są również i dla Ciebie Radii...

- nie omieszkałem też zaprosić Radii aby była z Nami...

- czekamy na Ciebie Radii... z Miłoscia jaką Sama jesteś... ;)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Infedro, ale ja Cię lubię czytać :) I lubię też :)

Bo tak! I bo kolorowo! I wolno mi! :)

 

 

Ha... ale bez nadmiernego wazeliniarstwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Infedro, ale ja Cię lubię czytać :) I lubię też :)

- Bo tak! I bo kolorowo! I wolno mi! :)

 

Ha... ale bez nadmiernego wazeliniarstwa :)

 

- och... Arbi , nawet nie wiesz jak się ciesze że Ci wolno... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I idziemy dalej...

 

KIN 230 - Biały Solarny Pies - 09.03.2010

 

Dziś skupiam się na życiu towarzyskim i zdolności współpracy z innymi.

Dziś spojrzę na swoich przeciwników inaczej i spróbuję zespolić to, co nas rozdzieliło.

Dzięki "wrogom" uczę się odnajdować w świecie.

Dziś podchodzę do ludzi z miłością, staję się cierpliwy dla siebie i tolerancyjny wobec innych.

 

I czekajmy Wiosny... ona już blisko... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nasuwa mi się tylko jedna myśl... której ojcem był Charles Chaplin,

- a matką Nasza wspaniała Radiana... "Bądź pozytywnym egoistą"

- i muszę tu przywołać Jej słowa... które są tak piękne... że aż "świąteczne", w Tym pięknym dniu dla Was moje Miłe panie... :)

 

- dziś doszło do mnie że być "pozytywnym egoistą"... to także być "pozytywnym wojownikiem"... :)

- nie... nie... nie...? TAK...TAK...TAK... :)

- i tylko, nie mów tego mi... że nienawidzisz... :) ****

 

--- miłego wojowania... infedro... :usmiech:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 231 - Niebieska Planetarna Małpa - 10.03.2010

 

Pesymizm i ociężała głowa blokują moją zmysłowość.

Dziś nie jestem aktorem, lecz reżyserem sztuki życia.

Trudności i załamania nerwowe, które od czasu do czasu wstrząsają moim życiem, są darem, dzięki któremu rozwijam się i wzrastam.

Dziś z dziecinną lekkością otwieram się na to, co przyjdzie.

Radość i pogoda ducha będą towarzyszyć mi przez cały dzień bez względu na to, co się stanie.

 

 

Radości życia przybywaj!

Czego Nam wszystkim życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- no i co tam... miłe panie...?

- czyta się Hanię... czy nie ?

- bo ja bardzo wiele ciekawych rzeczy znalazłem w "przewodniku" Hani... :P

- ale u Was jakoś entuzjazmu nie widać... ?

- wiec jak jest... czytamy, czy nie czytamy... :P?

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung
- no i co tam... miłe panie...?

- czyta się Hanię... czy nie ?

- bo ja bardzo wiele ciekawych rzeczy znalazłem w "przewodniku" Hani... :P

- ale u Was jakoś entuzjazmu nie widać... ?

- wiec jak jest... czytamy, czy nie czytamy... :P?

 

nie czytamy :( chciałabym zdobyć e-booki książek pani Kotwickiej,

chociaż zorientować się o co w tym Kinie chodzi,

ponowie prośbę czy ktoś z Was Kinnowcy ma możliwość przesłać e-booki, proszę o kontakt na pw

dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 232 - Żółty Spektralny Człowiek 11.03.2010

 

Każdy proces ma swoje produkty uboczne.

Dziś usuwam osady zgromadzone w strefie karmicznej, aby nie obciążać osobistego konta tym, co minęło.

Mądrość nie przychodzi sama i z nikąd, lecz trzeba o nią zabiegać.

Dziś rozprawię się z uczuciem strachu i rozkojarzeniem.

Dziś nie walczę o przetrwanie, lecz żyję i porządkuję swoje życie.

Uwalniam się od cierni podejrzeń i niezadowolenia z tego, kim i jaki jestem.

 

 

Promyki Słonka Wam wysyłam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek opisu tej fali z książki ;) Ale to się wszystko ze sobą łączy i w ogóle ja się w tym gubię... A myślałam, że dużo prostsze to będzie :lol:

Jak ktoś chce mogę mu ją wysłać na maila...

 

- mary mary... sprobuj do Namaniry na PW... :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

infedro, już wczoraj wysłane ;) Zresztą otrzymanego maila można posłać dalej :)))

 

 

Tylko ja się nie mogę ciągle zebrać do porządnej lektury, eh...może i dobrze? Jak przeczytam to inni będę już po i będą mi tłumaczyć hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 233 - Czerwony Krystaliczny Wędrowiec - 12.03.2010

 

Dziś rozpoznaję nowe możliwości, przysłane mi z szóstego wymiaru i z ich pomocą kształtuję nowy światopogląd.

Wiem, jak zdobyć wolność i niezależność, nie raniąc przy tym bliskich.

Mój duch wspiera moje dążenia.

Dziś nie wypełniam cudzych programów, lecz widzę własne perspektywy.

To ja buduję pomost do zgody i sukcesów osobistych.

Dziś jestem skoncentrowany i czujny, aby nie dać się wyprowadzić w pole.

Dziś kieruję się mądrością, jaką objawia mi moje ciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 234 - Biały Kosmiczny Mag - 13.03.2010

 

Dziś zdaję się na boskie prowadzenie.

Dzięki temu nie zwyrodnieją moje talenty i nie eksplodują wokół przeciwności.

Jestem zdyscyplinowany i mam wszystko na oku.

Dziś nie będę zbyt surowy i nikogo nie skrzywdzę.

Serce powstrzyma mnie od popełnienia błędów.

Dziś każdemu dodam otuchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 234 - Biały Kosmiczny Mag - 13.03.2010

 

Dziś zdaję się na boskie prowadzenie.

Dzięki temu nie zwyrodnieją moje talenty i nie eksplodują wokół przeciwności.

Jestem zdyscyplinowany i mam wszystko na oku.

Dziś nie będę zbyt surowy i nikogo nie skrzywdzę.

Serce powstrzyma mnie od popełnienia błędów.

Dziś każdemu dodam otuchy.

 

Tak....Dziś przemilczałam,chociaż powinnam nadziac na pal,rozerwac końmi,wysłac mocą słowa do sąsiedniej galaktyki i jeszcze dalej,hen hen.... I tylko dzięki Bogu udało mi się nie otworzyc ust i zachowac spokój. Pozdrawiam ciepło moją Kin-ową Rodzinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak....Dziś przemilczałam,chociaż powinnam nadziac na pal,rozerwac końmi,wysłac mocą słowa do sąsiedniej galaktyki i jeszcze dalej,hen hen....

- I tylko dzięki Bogu udało mi się nie otworzyc ust i zachowac spokój...

- Pozdrawiam ciepło moją Kin-ową Rodzinkę.

 

- dobra laweritka... dobra... mniam, mniam... :mniam:

- wysłać jEGO w kosmos... super :) !!!

- być dzielna... być nagroda... :))) :mysli:

- z każdą taką chwilą... będziemy bliżej tego świata... który jest obok Nas... tylko trzeba chcieć go odnaleźć w Sobie... :))))) !!! :slonko:

- **** YouTube - Varius manx -Ten sen

- i wersja live... ****

 

--- miłego dnia... infedro... :_kwiatek:

Edytowane przez infedro
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak....Dziś przemilczałam,chociaż powinnam nadziac na pal,rozerwac końmi,wysłac mocą słowa do sąsiedniej galaktyki i jeszcze dalej,hen hen.... I tylko dzięki Bogu udało mi się nie otworzyc ust i zachowac spokój. Pozdrawiam ciepło moją Kin-ową Rodzinkę.
:

 

usmiech::usmiech::usmiech:...ach te usta ...zamknięte własnie w takim momencie...co za moc...a teraz...po kilku godzinach...terazzz....to jest mega moc...nie dopuściłaś do rozsadzenia od środka...włożyłaś te emocje do małej kapsuły i wypuściłaś w kosmos...a tak już po wszystkim...hmmmm zapewne czujesz się wspaniale, lekko i z dystansem do samej siebie...

hmmmto prawie ideał.....pozdrawiam wszystkich ...ciepło...fala ciepła...

od ^^^dc13fala^^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Mmmmm.... Prezenty :D Dla duszy i dla ciała. Dziękuję. Laverita wcale nie taka mniam Infedro,znacznie mniamuśniejszy ten witaminkowy truskawkowy specyfik od Arabiki. Okoliczności życiowe wydobyły ze mnie dawno temu nieobliczalną furiatkę,ostra strona mojego języka nie raz stanęła ludzkości kołkiem w gardle,a obecnie od dłuższego czasu przebywa na wakacjach :) Dożywotnich. Coś tam sobie jeszcze mieli czasem,ale tak jakby ciszej i niechętnie. A usta Falo układają się w coś na wzór łagodnego uśmiechu przepełnionego miłosierdziem,tak jak dziś właśnie. Normalnie jestem z siebie dumna. Mój statek,a raczej licha łódeczka ma już kapitana,a nie obłąkanego majtka. I życzę sobie i Wam już tylko spokojnych fal ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...och Laverita...Ty nasz kapitanie...prowadź Kin-owy statek ku wodom spokojnym...bez dużych fal...bez bałwanów...bez lodowych jęzorów i gór lodowych...bezpiecznie na miejsce... gdzie każdy majtek marzy odpocząć... na ciepłych prądach wód turkusowych...gdzie lazur i miłość splatają się w słońca blasku...gdzie ukojenie i łzy szczęścia - dopadną nas wreszcie...by spełnieni...zamyślić się... i odpłynąć na inny azymut - swoimi statkami ...zabierając na pokład nowy narybek...hmmm

 

Kocham Was :) Kin-o maniacy ;P

 

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala ORŁA

 

2010.03.14

 

KIN 235 - Niebieski Magnetyczny Orzeł

 

Nie mając własnych wizji, staję się wykonawcą cudzych pomysłów.

Dziś nie będę bezsilny i sam pokieruję swoim życiem, patrząc oczami duszy.

Uzdrowienie świata należy zacząć od siebie.

Dziś uporządkuję własne podwórko, a dopiero potem zajrzę do domu przyjaciół, znajomych i na koniec przypomnę sobie adres wrogów.

Dziś przenika mnie Wyższa Świadomość.

 

Idealnie odzwierciedla moj dzien, dzis czeka mnie ciekza rozmowa z ''wrogiem'' wierze ze nastapi czas pojednania, a wszelkie urazy zostana zlagodzone i pojda w niepamiec.

Dzis zaczynam reazlizacje samej siebie, z nadzieja i optwartym sercem...

Dzis otwieram sie na wszystkie znaki, jakie Bog pragnie mi przekazac a na jakie jestem gotowa :)

 

Zycze wszystkim wspanialego dnia pelnego spelnienia i samorealizacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala ORŁA

 

2010.03.14

 

KIN 235 - Niebieski Magnetyczny Orzeł

 

 

Idealnie odzwierciedla moj dzien, dzis czeka mnie ciekza rozmowa z ''wrogiem'' wierze ze nastapi czas pojednania, a wszelkie urazy zostana zlagodzone i pojda w niepamiec.

Dzis zaczynam reazlizacje samej siebie, z nadzieja i optwartym sercem...

Dzis otwieram sie na wszystkie znaki, jakie Bog pragnie mi przekazac a na jakie jestem gotowa :)

 

Zycze wszystkim wspanialego dnia pelnego spelnienia i samorealizacji :)

 

Wszystkiego dobrego ...udanej konfrontacji...i dobrego serca od innych....ode mnie już masz... :)

 

Pozdrawiam dc13fala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mając własnych wizji, staję się wykonawcą cudzych pomysłów.

Dziś nie będę bezsilny i sam pokieruję swoim życiem, patrząc oczami duszy.

 

No cóż... właściwie od tego zaczęłam dzisiajszy dzień...

Dobrej reszty dnia życzę Wam i powodzenia asiamaks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Mmmmm.... Prezenty :D Dla duszy i dla ciała. Dziękuję.

- Laverita wcale nie taka mniam Infedro,znacznie mniamuśniejszy ten witaminkowy truskawkowy specyfik od Arabiki.

- Okoliczności życiowe wydobyły ze mnie dawno temu nieobliczalną furiatkę,ostra strona mojego języka nie raz stanęła ludzkości kołkiem w gardle...

- a obecnie od dłuższego czasu przebywa na wakacjach :) Dożywotnich. Coś tam sobie jeszcze mieli czasem,ale tak jakby ciszej i niechętnie.

- A usta układają się w coś na wzór łagodnego uśmiechu przepełnionego miłosierdziem, tak jak dziś właśnie.

- Normalnie jestem z siebie dumna...

- Mój statek,a raczej licha łódeczka ma już kapitana,a nie obłąkanego majtka...

- I życzę sobie i Wam już tylko spokojnych fal ...

 

- oj lave... o mniamniuśności decydują "smaczki" a nie "pozory"... :)

- i bądź pewna, że tych smaczków "teraz" już nie będzie Ci brakować... i to tylko i aż dzięki Samej Sobie... :)

- bo w końcu... poczujesz, co znaczy być "kapitanem" a nie majtkiem EGO... :)))

- bo w końcu poznasz co znaczy być SOBIE(anie ego) żeglarzem sterem i okrętem... :)

- i w końcu poznasz Siebie jako wartościowa istotę... anie to "coś" co oferowało Ci ego...

- i bądź pewna ze i my jesteśmy z Ciebie dumni... :)))

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- oj lave... o mniamniuśności decydują "smaczki" a nie "pozory"... :)

- i bądź pewna, że tych smaczków "teraz" już nie będzie Ci brakować... i to tylko i aż dzięki Samej Sobie... :)

- bo w końcu... poczujesz, co znaczy być "kapitanem" a nie majtkiem EGO... :)))

- bo w końcu poznasz co znaczy być SOBIE(anie ego) żeglarzem sterem i okrętem... :)

- i w końcu poznasz Siebie jako wartościowa istotę... anie to "coś" co oferowało Ci ego...

- i bądź pewna ze i my jesteśmy z Ciebie dumni... :)))

 

Cieszę się,że Was mam :) I też jestem z Was dumna Kinoludki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala ORŁA

 

 

2010.03.15

 

KIN 236 - Żółty Biegunowy Wojownik

 

Dziś łączę analityczny rozum z intuicyjną mądrością.

Moje marzenia mogę urzeczywistnić tylko dzięki zaufaniu w swoją siłę wewnętrzną.

Intuicja wprowadza wizje do pola wyobraźni, wyobraźnia przesyła je do mózgu, a rozum wnosi je do świata fizycznego.

Dziś moje Wyższe JA jest stróżem mądrości.

Dziś nie będę sztucznie przyspieszać biegu spraw ani naginać losu do własnych zamiarów.

 

 

O tyle o ile wczorajszy dzien byl ''ciezki'' ale mam nadzieje , ze okaze sie bardzo owocny ..... o tyle dzis bedzie wyzwaniem dla ducha. Czas aby nasze Wyzsze Ja doszlo do glosu a nasza wyobraznia przejela wladze nad kreatywnoscia w swiecie fizycznym.... czego Wam i sobie bardzo szczerze zyce

 

Dziekuje wszystkim za wsparcie :kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Pieczęć: Żółty WOJOWNIK

Symbol: Sowa, sęp, laska, kij, przewodnik duchowy

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Galaktyczny SATURN (energia zewnętrzna) Siła Inteligencji – Siła Odwagi – Siła Niezależności

 

 

TON DRUGI

Siła Polaryzacji – sfera fizyczna

BIEGUNOWY TON WYZWAŃ- Polaryzacja jest krosnem, na którym we wzorzec ziemski wplatają się wątki duchowe.

W zwierciadle polaryzacji odnajdziesz wiele twarzy iluzji.

Spójrz w lustro. Kto patrzy na ciebie z drugiej strony?

Polaryzacja odsłania twoje rozterki duchowe, konflikty i walki wewnętrzne.

Obserwuj swoje skłonności i niechęci.

Odkryj motyw realizmu, w który niezauważalnie wpleciony został Twój wątek duchowy.

Przyjmij naukę, która zawiera się w liczbie DWA.

Sprzeczne sytuacje w rzeczywistości współpracują ze sobą niczym sprzymierzeńcy.

Obserwuj też polaryzację męskiej i żeńskiej części w sobie i w związku partnerskim. Zbadaj oba aspekty. Czy akceptujesz swoją płeć? Czy znajdujesz dopełnienie w partnerstwie i czy dopełniasz swego partnera życiowego?

Obejmij panoramę darów w waszym związku. Zbadaj w nim oba bieguny, naturalne odruchy, nawyki i odkryj mądrość, jaka z nich wypływa.

Wszystkie wyzwania służą temu, aby nauczyć ludzi okazywania sobie wzajemnego szacunku.

 

--Polaryzacja jest pulsem uniwersalnego źródła--

 

Pozdrawiam :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wszystkie wyzwania służą temu, aby nauczyć ludzi okazywania sobie wzajemnego szacunku...

- polaryzacja jest pulsem uniwersalnego źródła -- [/color]

 

Pozdrawiam :usmiech:

 

- i to mi w zupełności wystarczy... :))) :mysli:

- dzięki bardzo... Domi... :bukiet::okok:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś moje Wyższe JA jest stróżem mądrości.

Dziś nie będę sztucznie przyspieszać biegu spraw ani naginać losu do własnych zamiarów.

 

 

Nie przyspieszę...

Dziś będę spokojniejsza niż wczoraj, ale mniej spokojna niż jutro...

Ale jutro będę spokojniejsza niż dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2010.03.16

KIN 237 - Czerwona Elektryczna Ziemia

 

Dziś życie testuje przydatność moich pomysłów i w razie potrzeby sprowadza mnie na Ziemię.

Moim drogowskazem jest najbliższe otoczenie.

Dziś nie zrażę się niepowodzeniami, lecz dostrzegę w nich szansę wykazania się w inny sposób.

To, co pochodzi ode mnie i uwłacza ludzkiej godności, wróci do mnie z powrotem.

Dziś zrewiduję swoje plany, nie będę samolubny, nie zranię niczyich uczuć.

 

Dzis w szkole mam odpowiedz czy moje''przedstawienie'' zostanie zaakceptowane ....

Moje dzieciaczki codziennie wskazuja mi leopsza, prostrza droge.. bo malutkie istotki sa takie szczere...

dostrzeganie swoich wad jest ciezko sztuka, ale niasamofita satysfakcje daje ich swiadomosc i poprawa ....

 

...zycze Wam wspanialego dnia pelnego otwartosci umyslu i wolnosci ducha:) :kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

dokładnie asiu :D

 

powodzenia :kwiatek:

 

Dziś nie karze się za każde niepowodzenie

Dziś zmienię to co od dawna czekało na poprawę.

Dziś nie oglądam się za siebie lecz dumnie i z siłą idę przed siebie realizując swój cel Tu i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

17.03.210

 

KIN 238 Białe samoistne zwierciadło

 

Fala niebieskiego Orła Siła Odpowiedzialności

Planeta - Neptun Siła Prawdy

 

 

Dziś spotykam się ze skutkami własnych działań i zastanawiam się, kim właściwie jestem skoro wszędzie odnajduję własne ślady

Dziś ujrzę nie tylko swoje błędy i wady, ale także zalety

Dziś odkryje prawdę o sobie..

Ten kto mnie najbardziej denerwuje, w rzeczywistości jest moim przyjacielem.. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala ORŁA

 

 

2010.03.18

 

KIN 239 - Niebieski Wiodący Wicher

 

Dziś dokonuję wielu zmian i uwalniam się od życiowych iluzji.

Dziś nie oceniam ani mojej drogi, ani cudzego postępowania.

Nie wytykam nikomu błędów i nie daję cudownych rad na przyszłość.

Dziś zbieram siły, by zerwać z mylnymi wizjami, do których się tak przywiązałem, a które otumaniły moją świadomość.

Nie ma sytuacji bez wyjścia, każdą pułapkę można bezpiecznie obejść, tylko trzeba chcieć, wierzyć i ufać.

 

ah... nic dodac nic ujac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

hmm ostatnio coś dużo zmian i uwalniania się od iluzji :D

tylko zeby to zrobić trzeba odkryc co jest ta iluzją :mysli:

 

życze Wam dziś owocnego odkrywania własnych iluzji !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ostatnio coś dużo zmian i uwalniania się od iluzji :D

tylko zeby to zrobić trzeba odkryc co jest ta iluzją :mysli:

 

życze Wam dziś owocnego odkrywania własnych iluzji !! :D

 

Dokładnie , ja identycznie i niejednokrotnie zadaje sobie to pytanie ,ale czuje że pomału idę do przodu i w dobrym kierunku ,tylko oby to nie było moja iluzją ,heh....... tu najważniejsze by ufać sobie :usmiech:

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ostatnio coś dużo zmian i uwalniania się od iluzji :D

tylko zeby to zrobić trzeba odkryc co jest ta iluzją :mysli:

 

życze Wam dziś owocnego odkrywania własnych iluzji !! :D

 

- wystarczy wziąć do ręki dwie książki... :)

- i już... iluzje macie na talerzu... :)

- a były polecane TU już nie raz... :)

- widać chyba bez efektów... :(

- a wystarczy tylko... czytać posty ze zrozumieniem... a nie po łebkach... :)

- no i chcieć oczywiście... :)

- chęć jest Naszą wolą... a bez niej nie ma NIC...

 

--- pozdrawiam... infedro... :_usmiech:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- wystarczy wziętość do reki dwie książki... :)

- i już... iluzje macie na talerzu... :)

- a były polecane TU już nie raz... :)

- widać chyba bez efektów... :(

- a wystarczy tylko... czytać posty ze zrozumieniem... a nie po łebkach... :)

 

Ale tu się nie zgadzam - książki to jedno , praca nad sobą to drugie, indywidualność to trzecie ,doświadczenie i życie osobiste to czwarte .....,każdy ma swój osobisty czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ale tu się nie zgadzam - książki to jedno , praca nad sobą to drugie, indywidualność to trzecie ,doświadczenie i życie osobiste to czwarte .....,każdy ma swój osobisty czas :)

 

- a ja TU... się nie zgadzam... :)

- bo żeby pracować (również nad Sobą) to trzeba mieć narzędzia... (czyli wiedzę z książek)!!! :)

- a więc... najpierw narzędzia, a potem praca... :)

- choćby po to... by nie wybrać się z motyką na Słońce... :)

--- pozdrawiam... infedro... :_usmiech:

Ps.

- Domi... teraz jest fala ORŁA... wiec proszę mniej się na baczności :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala ORŁA – Siła Wizji

Czas, żeby samemu decydować o swoim losie.

 

Pieczęć: Niebieski WICHER

Symbol: Wicher, deszcz, ogień, burza, piorun, biała sowa

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczny PLUTON (energia zewnętrzna) Siła Odnowy – Siła Regeneracji – Siła Innowacji

 

TON PIĄTY

Siła Prowadzenia – sfera duchowa

Wiodący Ton kierunku . Tylko ludzka dłoń może otworzyć bramy do wnętrza. Prześlizgnij się przez gwiezdne wrota, wznieś się wysoko i przeniknij swoje serce.

Otwórz od wewnątrz drzwi prowadzące do środka, abyś po powrocie na Ziemię mógł przekroczyć jego progi.

Wniknij do centrum twojego Kryształowego Serca. Co tam znajdujesz? Czy widzisz Nowy Początek? Jakie są twoje zamiary, a jakie plany twego serca? Jak wyglądają twoje osobiste wizje z pozycji ŚRODKA?

Wykorzystaj jego mądrość i wstąp na drogę wiodącą do prawdy – do poznania swojej gwiezdnej istoty.

Wyższa prawda jest do znalezienia na Ziemi. Dzięki akceptacji swojego człowieczeństwa i ziemskiego Bytu odnajdziesz sens i mądrość nowegoWyższego Bytu.

Zwróć się do wnętrzna, wnieś więcej światłado swojego ciała fizycznego.

Odkryj świetlaną ścieżkę, wychodzącą z twojego świętego środka.

Jeżeli przestaniesz myśleć, kim jesteś i kim mógłbyś być, staniesz się prawdziwym “TY". Pozostań cichy i skromny. Nie martw się, co powiedzą inni!

Ty jesteś środkiem własnego wszechświata. Ty jesteś mistrzem zjednoczenia w środku.

Pozdrawiam :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- Domi... teraz jest fala ORŁA... wiec proszę mniej się na baczności :)

 

Nie wiem co masz na myśli :chytry_na:

 

Oj no, ale właśnie - czuję to w dzień i w nocy , w snach i w myślach, w ciele i w duszy , to co czuje i przeżywam ostatnio -odpowiem bez wahania czekałam na to od dawna :usmiech:

 

 

P.S. Sorrki bo przez przypadek zamiast cytatu dałam edycje Twojego postu - ale przywróciłam ....ups.....:wstydnis:wybacz.

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiamaks dumię się na Ciebie :smile:

 

hmm..a dlaczego??

 

A tu cos dla ''naszej KINowej rodzinki''

 

Codziennie rano , gdy tylko wstane ...

wlaczam komputer i robie..herbate .. a moze kawe ....

wchodze na nasze forum kochane..

i czytam KIN .. co juz na mnie czeka ..

i swoja wizja na wierzch wywleka....

a ta energia dzis ze mna biega ...

pomaga i siedzi w glowie , wciaz czeka...

kiedy te EGO ustapi jej miejsca ...

Bo KINEK cierpliwy i taki kochany ...

pomaga kiedy ''rozterki mamy'' :kwiatek::usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie wiem co masz na myśli :chytry_na:

- Oj no, ale właśnie - czuję to w dzień i w nocy , w snach i w myślach, w ciele i w duszy...

- to co czuje i przeżywam ostatnio... odpowiem bez wahania czekałam od dawna :usmiech:

 

- Hmm... skoro nie wiesz to chyba czas najwyższy zająć się... Falą Tzolkina :)

- Ludzie... eureka, książki są do czytania... a nie do zbierania... :))))) :lol::glupek2:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...