Skocz do zawartości

Aro_181

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dawno rzuciła mnie dziewczyna, ale chce ją odzyskać. Śniło mi się że poszedłem do jej domu, chciałem wręczyć jej czerwoną różę. Otworzył mi jej ojciec wpuścił do domu i powiedział że wie iż jego córka do mnie coś czuje i ja czuję coś do niej ale on chce żebym więcej nie przychodził.

Zupełnie nie wiem o co chodzi w tym śnie !!! Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Nie dawno rzuciła mnie dziewczyna, ale chce ją odzyskać. Śniło mi się że poszedłem do jej domu, chciałem wręczyć jej czerwoną różę. Otworzył mi jej ojciec wpuścił do domu i powiedział że wie iż jego córka do mnie coś czuje i ja czuję coś do niej ale on chce żebym więcej nie przychodził.

Zupełnie nie wiem o co chodzi w tym śnie !!! Dziękuje za pomoc.

 

Idziesz z różą do jej domu (czerwony to uczucia miłości, jednak róża ma kolce - miłość do łatwych nie należy. Ty ją kochasz, ona Ciebie jeszcze też (dostajesz zapewnienie od jej ojca).

 

Najwyraźniej coś przeskrobałeś, bo przecież ona Cię rzuciła.. no i weśnie dostałeś zakaz od ojca...

 

 

lub jeszcze inaczej...

możliwe że nie znasz powodu rozstania z dziewczyną i stąd ten sen..

 

A czy we śnie jest jakieś wyjaśnienie dlaczego nie możesz do niej przychodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno rzuciła mnie dziewczyna, ale chce ją odzyskać. Śniło mi się że poszedłem do jej domu, chciałem wręczyć jej czerwoną różę.

 

Ten krótki fragment snu pokazuje jak bardzo zależny Ci na niej ,możliwe że myślałeś wcześniej by kupić jej czerwoną róże.Róża pokazuje Twoje uczucia

 

Otworzył mi jej ojciec wpuścił do domu i

 

 

Tutaj jet przeszkoda -zamiast dziewczyny ukazuje się jej ojciec- więc w Twoim śnie realizują się przeszkody -to czego byś nie chciał

 

powiedział że wie iż jego córka do mnie coś czuje i ja czuję coś do niej

W tym fragmencie spełniają się Twoje pragnienia i marzenia.To czego oczekujesz.

 

 

ale on chce żebym więcej nie przychodził.

 

-No i znowu te obawy,strach ,przeszkody

Zupełnie nie wiem o co chodzi w tym śnie !!! Dziękuje za pomoc.

 

Moim zdaniem sen ogólnie mówi o Twoim strachu i obawą przed odzyskaniem tej dziewczyny. Możliwe iż przeczuwasz że ,za dużo masz przeszkód by do niej ,do jej serca dotrzeć.

Sen moim zdaniem nie należny do snów co oznaczają coś proroczego ,coś co powinno wiele znaczyć .

Sen ten to Twoje uczucie i strach.Twoja podświadomość.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...