Jump to content

prezent, róża,


pieczarka
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj miałam dość dziwny sen którego nie pamiętam w całości. Fragment, który zapamiętałam w szczególności był taki:

Siedziałam w moim pokoju i nagle usłyszałam dzwonek do drzwi, a że nie było nikogo w domu to poszłam otworzyć za drzwiami stał wysoki mężczyzna w stroju roboczym < w ogrodniczkach i kaszkiet> i miał taką podkładkę pod dokumenty. wręczył mi różę i paczkę < duża biała torba na prezenty> i powiedział ze nic nie trzeba płacic tylko podpisać bo nadawca już zapłacił. Gdy zamknęłam drzwi zobaczyłam ze na róży jest naklejona kartezka biała z napisanym moim imieniem i nazwiskiem, odkleiłam i ją wyżuciałam. kiedy otworzyłam torbę < była w takiej formie jak szkatułki na pierścionki zaręczynowe> i zobaczyłam tam wiele listów i pamiątek z dzieciństwa które miałyśy z moją dawną przyjaciółką. Jeden z listów był podpisany przez nią z życzeniami których już nie pamiętam. Szczególnym znakiem jaki jeszcze zapamiętałam, który mnie zdziwił było to że róża którą otrzymałam < koloru czerwonego> miała bardzo długą <ok 140 cm> łodygę. Później znalazłam się w domu mojej przyjaciółki i ujrzałam jej mamę i się obudziłam.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

pieczarka

Ale miły sen.. :okok:

Widocznie ktoś ofiaruje Ci swoją przyjaźń (nie koniecznie może chodzić o tę koleżankę)... a skoro były tam jeszcze pamiątki - mozliwe że ktoś z kim miałaś wcześniej kontakt... długość łodygi sugeruje długość relacji

Edited by winteer
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Similar Content

  • Aro_181
   By Aro_181
   Nie dawno rzuciła mnie dziewczyna, ale chce ją odzyskać. Śniło mi się że poszedłem do jej domu, chciałem wręczyć jej czerwoną różę. Otworzył mi jej ojciec wpuścił do domu i powiedział że wie iż jego córka do mnie coś czuje i ja czuję coś do niej ale on chce żebym więcej nie przychodził.
   Zupełnie nie wiem o co chodzi w tym śnie !!! Dziękuje za pomoc.
×
×
 • Create New...