Skocz do zawartości

Ćwiczonko z kartą... w sejfie - Kim jestem?


Zib

Rekomendowane odpowiedzi

Caliel, nie załamuj się, walcz! :-D

 

Nowa podpowiedź:

Jestem szansą na zrobienie dobrego interesu. Czy Ty mnie widzisz? Kim jestem? :--D

 

No przecież skoro jest interes to mana leci z nieba, albo pieniądze znikąd, z nieba. Z jaką kartą to może się kojarzyć, z jakim obrazem?

 

Paż kieli?:D

hahahah

 

No ja sie nie nadaje do tego rodzaju zabaw.. nie jestem jasnowidzem ;)

 

Tu w niewielkim stopniu jasnowidztwo potrzebne, a ono stopniowo powstaje z rozwijania umiejętności porozumiewania się niewerbalnie, za pomocą obrazów.

To co myślisz, co mówisz, co piszesz to manifestuje się w Twoim życiu. Jeśli mówisz, że się nie nadajesz to tak będzie :(

Edytowane przez Zib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale dla mnie takie zmiany w trakcie sa niezbyt uczciwe;)...

Więc może ustalmy, że nie robimy zmian. Karta stół jak to się mówi. Nowy pomysł to nowy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czas przypomnieć:

Zasady uczestnictwa:

1- Wygrywający poprzednią grę, czyli osoba, która odgadła kartę losuje kartę z talii RWS kartę i chowa ją do mentalnego sejfu.

2- Trzeba myśleć o obrazie tej karty z intencją wysyłania obrazu do innych osób biorących w ćwiczeniu

3- W poście podajemy maksymalnie w 2 słowach cechy osoby, którą reprezentuje wyciągnięta karta

4- Inne osoby uczestniczące w ćwiczeniu starają się rozszyfrować co to za karta i podają jej nazwę.

5- Prowadzący - osoba, która schowała kartę - wskazuje zwycięzcę, który...

6- ....w nagrodę ma prawo poprowadzić następną turę ćwiczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie moze...2 mieczy?

 

Przykro mi ..nie :-)

 

Pójdźmy dalej:

Nie widzę dla siebie perspektyw. Obawiam się, że sobie nie poradzę, moje siły są nadwyrężone. Kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety, to nie jest ani 5 mieczy ani 4 pucharów..

 

Kolejna podpowiedź:

Nie widzę dla siebie perspektyw. Obawiam się, że sobie nie poradzę, moje siły są nadwyrężone. Może jest ktoś, kto mi pomoże? Kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIestety, to nie jest ani 5 mieczy ani 4 pucharów..

 

Kolejna podpowiedź:

Nie widzę dla siebie perspektyw. Obawiam się, że sobie nie poradzę, moje siły są nadwyrężone. Może jest ktoś, kto mi pomoże? Kim jestem?

 

To może 5 Monet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może 5 Monet?

 

Nie :-)

 

Pomyślcie, która karta obrazuje to, co do tej pory napisałam:

 

Nie widzę dla siebie perspektyw. Obawiam się, że sobie nie poradzę, moje siły są nadwyrężone. Może jest ktoś, kto mi pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werona, strzał w dziesiątkę! :-)

 

Twoja kolej..

 

OMG... czuję się jak po tej 10 Buław z tym odgadywaniem :lol:

 

Ok, to moja zagadka - jestem skoncentrowana na sobie. Kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna z tych kart, ale Inez jest bardzo blisko :usmiech:

 

Zaraz dorzucę kolejną podpowiedź.

 

Jestem skoncentrowana na sobie, jestem singlem/singielką zadowoloną/ym z tego co tu i teraz, kim jestem?

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na Królową Monet bym stawiała :)

To nie Królowa Monet, Werono.

Podpowiedzi: Jestem pomysłowa, lubię analizować, liczyć i kalkulować, abstrahować. Kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapłanka ? :)

Niestety to nie Kapłanka.

Podpowiedzi: Jestem pomysłowa, lubię analizować, liczyć i kalkulować, abstrahować, rozumować. Kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...