Skocz do zawartości

Ćwiczonko z kartą... w sejfie - Kim jestem?


Zib

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem: Kapłanem, Cesarzem, Sprawiedliwością, Królową ani Królem Mieczy, Umiarkowaniem ani Sądem niestety.

 

Jestem obiektywny, mam rację i słuszność, ustalam całą prawdę o sprawie - kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Śmierć, Sprawiedliwość, 3 buław, 2 monet ani 2 buław - także nie 6 Mieczy, 8 Pucharów...

Rozważam zmianę, na czym stoję, uczę się z sukcesów - kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Śmierć, Sprawiedliwość, 3 buław, 2 monet ani 2 buław - także nie 6 Mieczy, 8 Pucharów, 5 Kielichów...

Rozważam zmianę, na czym stoję, uczę się z sukcesów i porażek - kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Śmierć, Sprawiedliwość, 3 buław, 2 monet ani 2 buław - także nie 6 Mieczy, 8 Pucharów, 5 Kielichów, 7 Buław, 8 monet, Pustelnik ...

Rozważam zmianę, na czym stoję, uczę się z sukcesów i porażek przez ewaluację - kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Śmierć, Sprawiedliwość, 3 buław, 2 monet ani 2 buław

Także nie 6 Mieczy, 8 Pucharów, 5 Kielichów, 7 Buław, 8 monet, Pustelnik,

ani nie Sąd Ostateczny, Głupiec, Umiarkowanie ...

 

Rozważam zmianę, na czym stoję, uczę się z sukcesów i porażek przez ewaluację procesu i rezultatów - kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zmianę, na czym stoję, uczę się z sukcesów i porażek przez ewaluację procesu i rezultatów, jestem otwarty na nową strategię - kim jestem?

 

To nie wisielec ani koło fortuny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się As mieczy dwa razy odwrócił w pytaniu, gdzie się w środę wybierasz :-)

To był znak, że to nie As (pierwsze odwrócenie), nie karta Mieczy (drugie odwrócenie), nie Giermek ani Rycerz Monet

 

Rozważam zmianę, na czym stoję, uczę się z sukcesów i porażek przez ewaluację procesu i rezultatów, jestem cierpliwy, otwarty na nową strategię, potrafię czekać na rozwój wydarzeń - kim jestem?

 

To nie wisielec ani koło fortuny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 7 Monet.

 

Brawo!Brawo!!Brawo!!! Twoja kolej bycia tajemniczą.

 

PS. Czy teraz, znając odpowiedź myślicie, że moje podpowiedzi były aż tak bardzo zagmatwanie i enigmatyczne? Przecież gdybym napisał na początku "potrafię czekać na rozwój wydarzeń" to pierwsza osoba by zgadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Głupiec, Moc ani Królowa Buław, nie Gwiazda, Cesarzowa ani As Pucharów, również nie 6 Denarów ani Królowa Monet. :)

Jestem pozytywnie nastawiona do świata, serdecznie postrzegana, ludzie są mi bardzo przychylni, mogę liczyć na ich życzliwość. Kim jestem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

To nie są:

- 2 miecze

- 8 buław

- kapłanka

- sprawiedliwość

- 6 kielichów

 

Jestem nastawiona pokojowo. Chętnie się z kimś pogodzę :) Może jestem zakochana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...