Skocz do zawartości

Biały samochód


araucaria

Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie, proszę. Szukałam już w innych interpretacjach, ale to ciągle nie to.

Sniło mi się, że miałam białą, nowiutką limuzynę albo długie kombi. Co dziwne, wiedziałam, jakiej marki jest auto. To był mercedes. Zwóciłam uwagę na charakterystyczne logo. Widziałam ten samochód z zewnątrz, ale wiem, że za chwilę miałam do niego wsiąść i chyba wsiadałam, ale nie jestem pewna. Wiedziałam, że sama sobie otworzę drzwi - może to jest ważne. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe limuzyny zwykle są rezerwowane na śluby i wesela. Możliwe, że odczuwasz w życiu nadejście czasu na jakąś radykalniejszą zmianę, niekoniecznie stanu cywilnego. Ślub jest symbolem nowych zobowiązań, nowych układów i sytuacji. Skoro otwierasz drzwi, to albo jesteś bardzo samodzielna i nie nawykłaś, żeby ktoś za ciebie podejmował decyzje, albo uważasz, że ktoś nie wypełnił obowiązku względem ciebie, nie ułatwił ci czegoś, albo nie wskazał kierunku. Nie pamietasz może czy wsiadałaś jako pasażer czy kierowca? Pasażerowie są raczej zdani na decyzje kogoś innego, kierowcy sterują swoim życiem. Być może wsiadanie jako pasażer świadczy o tym, że podejęłaś decyzję o zdaniu się na kogoś lub coś, w kwestii swojego dalszego rozwoju.

Oczywiście mogę się mylić.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, OazoSpokoju. Pamiętam, że miałam sama prowadzić to auto. Było ono jakimś prezentem dla mnie albo nagrodą, a ja byłam elegancko ubrana, uczesana i czułam, że osiągnęłam jakiś cel. Czułam się jakoś spełniona, ale zastanawiałam się, czy zdołam poprowadzić taki samochód. Czy może mieć znaczenie fakt, że to był mercedes? Nie wyróżniam specjalnie tej marki. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaobserwowałam żadnych znaczących zmian w ostatnim czasie. Jeśli miały miejsce, to już jakiś czas temu, a w kwestii osiągnięć też nic nowego. Co do decyzji, trudno powiedzieć, bo ciągle pojawiają się jakieś. Może to fakt, że postanowiłam zrezygnować z zabiegania o ludzi, którym na mnie nie zależy, co okazują przypominaniem o moim istnieniu tylko w chwilach, gdy czegoś potrzebują. Ale jaki to może mieć związek z tym snem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...