Skocz do zawartości

Zamawianie chorób (WYŁĄCZNIE w tym wątku)


Gość Rywka Blumenstein

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noa20

1. Światło Nocy

2. Wróżka Zębuszka

3. Blekitneoczeta

4. Lena75

5. Fler

6. LunaSol

 

Też nie dostałam wiadomości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • silver

    16

  • ŚwiatłoNocy

    15

  • maua

    14

  • gloria

    9

Gość grimmoire

1. Światło Nocy

2. Wróżka Zębuszka

3. Blekitneoczeta

4. Lena75

5. Fler

6. LunaSol

7. grimmoire

 

ja pierwszy raz, wszystkie dane przesyłam na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Światło Nocy

2. Wróżka Zębuszka

3. Blekitneoczeta

4. Lena75

5. Fler

6. LunaSol

7. grimmoire

8. mpConroe :)

9. Radiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Światło Nocy

2. Wróżka Zębuszka

3. Blekitneoczeta

4. Lena75

5. Fler

6. LunaSol

7. grimmoire

8. mpConroe :)

9. Radiana

10. Silver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy załapię się ale próbuję. Po pierwsze jestem onkologiczna (rak piersi). Joanna ur. 26.02.1968 przebywam teraz w Świdnicy.

 

obserwuj wątek i próbuj "wbić" się na listę ... na piątkowy "seans" jest już lista zapełniona 10 osób ... nowa lista tworzy się przeważnie w sobotę ale musisz być czujna, bo szybko się zapełnia ;) ... powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem pewna, czy już można tworzyć nową listę.

 

Proszę się wstrzymać z dalszym wpisywaniem do momentu aż Rywka da znać, że można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Rywka Blumenstein

Przepraszam wszystkich mocno mocno mocno :* nie było mnie w domciu dość długo, miałam wyjazdy zawodowo-magiczne :) iiii....spodziewam się kolejnego potomka :)))) w związku z czym na jakiś czas muszę się wstrzymać od zamawiania (na początku ciąży nic nie robię "takiego", bo to jest ten czas, kiedy energia dziecka schodzi do ciała matki, bardzo subtelne procesy zachodzą, więc się pauzuję póki co), ale powrócę, i to za dość niedługo, więc cierpliwośći, bedę o Was pamiętała w "tradycyjnych" modlitwach, natomiast z zamawianiem przerwa, mam nadzieję, że zrozumiecie, ża jakaś Dusza wybrała akurat mnie na "portal" :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rywko, moje gratulacje :):):) ... i zazdroszczę Ci tego stanu ale bardzo, bardzo, bardzo pozytywnie :D

Teraz jest ten czas, kiedy powinnaś pomyśleć przede wszystkim o Sobie i Maleństwie. To zrozumiałe, że nie ma mowy o "zamawianiu chorób" ;) ale ... gdybyś miała ochotę porozsiewać wirtualnie ciążowe wirusy, to ja jestem jak najbardziej chętna ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Rywka Blumenstein

Witam wszystkich serdecznie :) newralgiczny czas już za mną, mogę już powoli wracać do standardowej rutyny ;) w związku z czym

otwieram na nowo listę na zamawianie

natomiast są nowe zasady - listę zamykam po piątej zapisanej osobie (tymczasowe zmiany)

Zapraszam chętnych! :)

Edytowane przez Rywka Blumenstein
głodna jestem, literki zjadam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzieńdobrywieczór. Cieszę się, że wróciłaś. jak tam Twoje sprawy? Mam nadzieję, że w najlepszym porządku. Chętnie dołączę się do listy (więcej infor na maila - po prostu wrócić chcę do poprzedniego tematu).

 

Ściskam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rywka Blumenstein

OK, zamykam listę :) cieszę się, że tak szybciutko :)

 

maua, czekam na priv ;)

 

Od jutra, tj. 25 czerwca otwiera się nowa lista

 

Mam taki power, że do jutra będą "załatwieni" wszyscy z poprzedniej listy :D

Edytowane przez Rywka Blumenstein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poprosiłabym o modlitwe dla mojej mamy , jesli oczywiscie moge :)

Dane wysle na priv.

 

1. Sylwia 27.08.1981 i Konrad 04.05.1981

2. sea creature (dla mamy)

3. norsk (dla mamy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Poprosiłabym również o pomoc. :) Dane i opis wyślę na priv. :)

 

Czyli lista obecnie wygląda tak:

 

1. Sylwia 27.08.1981 i Konrad 04.05.1981

2. sea creature (dla mamy)

3. norsk (dla mamy)

4. befimaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) W takim razie i ja się przyłączę, dane i prośbę wyślę na priv

 

1. Sylwia 27.08.1981 i Konrad 04.05.1981

2. sea creature (dla mamy)

3. norsk (dla mamy)

4. befimaka

5. ŚwiatłoNocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To ja też się dołączę

 

 

1. sea creature

2. maua (na moje upierdliwe IO, Hashi, endom. i pierwiastek K - może się odczopuję wreszcie energetycznie i w końcu ruszę do przodu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Hej,

Dopisuję się również do listy, bo właśnie mijają dwa tygodnie. :)

Czyli lista wygląda następująco:

1. sea creature

2. maua

3. pawel116

4. motylek34

5. befimaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rywka Blumenstein

I super :) Lista się zamyka...zamawiania będą najprawdopodobniej w nocy z niedzieli na poniedziałek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rywka czy "zajęłaś się " już osobami które były na liście jeszcze przed Twoją przerwą na forum? bo nie dostałam żadnej wiadomości i nie wiem czy już "po "...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprecyzowanie. Jeśli lista zamknięta, to kiedy się otworzy nowa? Skoro nie można na zapas, to kiedy mogę się zapisać? Wiem, że mam czekać na informację, ale jadę na wczasy, a chętnie bym się zapisała jeszcze przed wyjazdem. I jeszcze jedno, bo nie doczytałam nigdzie, czy można kilka razy o tę samą chorobę?

Edytowane przez gloria
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Befimaka> dziękuję Ci serdecznie, ale głupio by mi było. Będę śledzić wątek, może się załapię przed urlopem. Życzę udanej niedzieli :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Nie ma problemu. Naprawdę. :) Mam tylko nadzieję, że Rywka nie będzie miała nic przeciwko temu. :)

W takim razie chyba trzeba zmienić listę, czyli zamienić mnie na Ciebie i zawiadomić Rywkę. Zrobisz to Ty, czy ja mam zrobić? Bo jak zaczniemy jednocześnie robić, to się zrobi niezły bałagan. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rywka Blumenstein

OK, dziewczyny, niech Gloria wejdzie na miejsce Befimaki...a Befimaka niech zostanie na liście za dobroć serca...karma wróci szybciej za dobry uczynek tym razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Rywka Blumenstein

Zrobiłam wszystkim z listy zamawianie, więc nie martwcie się :) niestety, komputer miałam serwisowany, więc nie miałam jak odpisać, ale postaram się nadrobić zaległości, przepraszam wszystkich za tak długi czas oczekiwania :)

 

Nowa lista może już ruszać! Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rywko :).

Własnie zobaczyłam post i pragnę zapisać się ponownie na "sesję".

Dolegliwość ta sama,co wcześniej.

Czy jest konieczne ponowne wysyłanie dokładnego opisu i danych Tobie na priv?

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :).

Edytowane przez Daria_Hexe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rywka Blumenstein
Witaj Rywko :).

Własnie zobaczyłam post i pragnę zapisać się ponownie na "sesję".

Dolegliwość ta sama,co wcześniej: bóle kręgosłupa na całej długości,szczególnie w części piersiowej kręgosłupa.

Czy jest konieczne ponowne wysyłanie dokładnego opisu i danych Tobie na priv?

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie :).

 

Nie, jeśli to samo, co wcześniej, to mam to w notatkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także ponownie poproszę o przekaz i wzmocnienie na to samo co poprzednio.

 

Dziękuję :bukiet: i pozdrawiam :usmiech:

 

 

1. Daria_Hexe

2. Werona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grimmoire

Jeśli można to ja też poproszę jeszcze raz na to samo, zgodnie z zaleceniami :):serce:

 

1. Daria_Hexe

2. Werona

3. ŚwiatłoNocy

4. grimmoire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Daria_Hexe

2. Werona

3. ŚwiatłoNocy

4. grimmoire

5. mpConroe :)

Miło że wróciłaś :) Poproszę o przekaz na wahania nastroju i spokój wewnętrzny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rywka Blumenstein

Super, mamy kolejną piąteczkę ;) Postaram się zrobić zamawiania z soboty na niedzielę, albo z niedzieli na poniedziałek. Zależy od pogody, bo kiedy jest taka duchota, to nie mam siły :P

Edytowane przez Rywka Blumenstein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rywka Blumenstein

Przepraszam, że tak "jestem, ale mnie nie ma"...najpierw komputer się na mnie wypiął, teraz internet...zniechęcam do siebie osiągnięcia technologiczne :D Nowe zapisy niech ruszą od poniedziałku :)

 

PS. Jeśli komuś napisałam coś w stylu "jeśli wyrazisz chęć na następne zamawianie, to zapraszam za ok xyz tygodni" to oznacza, że trzeba się zapisać tutaj w temacie na listę, nie prowadzę tutaj na forum listy "pod ladą" ;) wszystko idzie oficjalnie :)

 

PS 2. Ostatnia piąteczka za momento dostanie ode mnie "raport" z zamawiania (chyba że teraz eksploduje mi np. klawiatura XDD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rywko, ja też odpisywałam niedawno na wiadomość od Ciebie po ostatnim zamawianiu i tak samo miałam wrażenie, że gdzieś się kontakt zerwał ... wczoraj również nic nie dostałam od Ciebie ... pozdrawiam :)

Edytowane przez ŚwiatłoNocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rywka czy "zajęłaś się " już osobami które były na liście jeszcze przed Twoją przerwą na forum? bo nie dostałam żadnej wiadomości i nie wiem czy już "po "...

 

ponawiam pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rywka Blumenstein

Słuchajcie, pech mnie prześladuje - niech każdy, komu z czymś zalegam do mnie napisze. Sorry, ale już się zamotałam całkowicie. Jestem najmniej zorganizowaną osobą ever chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, pech mnie prześladuje - niech każdy, komu z czymś zalegam do mnie napisze. Sorry, ale już się zamotałam całkowicie. Jestem najmniej zorganizowaną osobą ever chyba...

 

Jesteś po prostu stworzona do celów wyższych :usmiech:

 

Ja nie dostałam maila po ostatnim zamawianiu. Buziak :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak "jestem, ale mnie nie ma"...najpierw komputer się na mnie wypiął, teraz internet...zniechęcam do siebie osiągnięcia technologiczne :D Nowe zapisy niech ruszą od poniedziałku :)

 

....

Szeptuchą jesteś ? Nie znam innej nazwy na takie wielopokoleniowe tradycje .

Z tego co wiem, to każdy ma limit, bo do ileś tam regenerować się może, potem z siebie, bliskich bierze...

JAk masz problem z netem to świadczyło by, ze opiekun zadziałał, blokuje ilość ..

Może odpoczynek ? W sumie sam tu zacząłem zaglądać, bo odpoczywam od starego

W/g mnie od może 2 lat ludzie już sporadycznie wymagają ingerencji ....

NAsza nadgorliwość w nas uderza ... są rzeczy co ktoś sam musi rozpoznać ... każda ingerencja w nas , nasze rodziny uderza. W najsłabsze ogniwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rywka Blumenstein
Szeptuchą jesteś ? Nie znam innej nazwy na takie wielopokoleniowe tradycje .

Z tego co wiem, to każdy ma limit, bo do ileś tam regenerować się może, potem z siebie, bliskich bierze...

JAk masz problem z netem to świadczyło by, ze opiekun zadziałał, blokuje ilość ..

Może odpoczynek ? W sumie sam tu zacząłem zaglądać, bo odpoczywam od starego

W/g mnie od może 2 lat ludzie już sporadycznie wymagają ingerencji ....

NAsza nadgorliwość w nas uderza ... są rzeczy co ktoś sam musi rozpoznać ... każda ingerencja w nas , nasze rodziny uderza. W najsłabsze ogniwo

 

Nie przesadzajmy z przeznaczeniem etc. :D popsuty komputer to popsuty komputer. Mam inne drogi powiadamiania o "wyczerpanych bateriach" - jezeli moge tak powiedziec, ja nie korzystam z własnej energii, więc mnie to kosztuje najwyzej czas ;)

Ale już nie róbmy offa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeej.. miałam się zgłosić po 3 tygodniach, ale w zaistniałej sytuacji sprzysięgania się przedmiotów martwych przeciwko Tobie - poczekam sobie cichutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Chciałam zapisać się na listę, ale widzę że wkradło się tu lekkie zamieszanie. :) Nie ma się jednak czemu dziwić, w końcu lato i wakacje nie sprzyjają rygorowi. ;)

Dlatego w ramach porządkowania spisuję nową listę. I jeżeli Rywka rzuci hasło, że można się zapisywać, to pierwsze trzy osoby będą już zapisane:

 

1. malina3891

2. maua

3. befimaka

 

Dziewczyny, jeżeli któraś w Was zrezygnowała, to wypiszcie się z listy, żeby nie było bałaganu. :)

Malina, nie wpisałam Twoich danych na listę, bo są tu niepotrzebne. Jeżeli Rywka da radę ogarnąć problemy współczesnego świata ;), to wtedy jej podasz wszystkie potrzebne dane.

 

Rywka, a Ty się niczym nie przejmuj. Idź swoim tempem. Kochamy, to poczekamy. ;)

 

PS Rywka, wydaje mi się że przydałaby Ci się sekretarka, która mówiłaby: Szefowa zajęta. Proszę jej nie przeszkadzać, bo teraz ma inne bardzo ważne problemy na głowie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka

Czyli lista zamknięta. :) Może niech na razie nikt się nie dopisuje, żeby Rywka nie dostała bólu głowy. A kolejkowicze będą spokojnie czekać, bez nerwów i przepychanek, aż u Rywki wszystko się poukłada. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm....no nie ffiemmm...mam ochote się dopisać, aleeee jedno pytanie czy to ma być tylko jedna choroba?:chytry:

Bo jak jedna to ja nie wiem, od której się zle czuje, powiedzmy gorzej...:queen:

Można je hurtem wyslac w niebyt?:_zmeczony:

Tak już 6 naliczyłam istotnych...:yyyy: wiem, już wiem, można:)

 

Jakby co rezerwuje sobie miejsce w następnej piatce, potem poproszę jeszcze raz jak Szefowa da cynkus:):bukiet:

drugi dla Szefowej:k020:

 

I proszę mi się nie wcinac w nastepna piateczke!:hipnoza: Kapito?:26:

Na razie pozdrawiam

El

Edytowane przez Elle68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja chciałabym bardzo podziękowac za energię i czas... miałam 2 zabiegi i widzę znaczną poprawę ... poprawa ta, to dla mnie jak cud ...

Mam nadzieje, że jeszcze pół roku i będzie po moich dolegliwościach .

Pozdrawiam serdecznie:poklon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn, zakładam iż, z drakońską dietą, ziołami, modlitwami i zabiegami jestem w stanie zapanowac nad swoją chorobą :)

dodam, że efekty takie mam dopiero po zabiegach ....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, to nie żadna insynuacja, bardzo przepraszam, że tak to odebrałaś. Miałam na myśli siebie samą!!! Wiem, ze mam tylko jedna poważną dolegliwość i są inni z wieloma schorzeniami. To im właśnie blokuję miejsce swoją jedną chorobą. Mam nadzieję, że moja choroba minie prędko i zwolnię miejsce dla innych- poważniej chorych. To wszystko.

Jeszcze raz przepraszam, że tak głupio zabrzmiała moja wypowiedź. :bukiet:

 

Czyli mam rozumieć, że Rywka sama odezwie się do mnie po zamawianiu? Pytam, gdyż mam wrażenie, że jest już po zabiegu, ale wiadomości od Rywki nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wpadłam podziękować za dotychczasowe zamawiania, Rywka powoli, ale skutecznie, pomagała mi wyjść z mojej dolegliwości. Jeszcze dużo przede mną, ale już jestem na prostej. Zgłoszę się znowu z pewnością!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rywka od miesiąca się nie odzywa. Przypuszczam, że urodziło się dzieciątko lub znowu ma kłopoty z komputerem. Może by zawiesić na razie prośby do czasu aż Rywka da znać co się dzieję. Poczekajmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Rywka Blumenstein

Jestem złą kobietą! Nic się nie odezwałam, ani nic. Jakoś wyleciało mi z głowy, przepraszam :(

Każdy, kto był zapisany do mnie (i ja to zaakceptowałam) miał zabieg zrobiony, więc o to nie trzeba się martwić. Wiem, nie powysyłałam "sprawozdań", ale...trochę miałam różnych komplikacji. Teraz wyglądam jak balon :D

Jeśli ktoś by chciał, to ja jestem jeszcze w stanie porobić trochę zamawiań - 5 osób na liście to maksimum.

Przepraszam za moje niezorganizowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach porządku :)

 

1. ŚwiatłoNocy - to co ostatnio a jeśli nie masz danych, to później prześlę na priv

2. Elle 68 tez bym prosila, info wysle

3. malina3891 ja rowniez poproszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyglądam jak balon :D

 

Tylko nam nie odleć. :)

Cieszę się, że się odezwałaś. :) Teraz się nie zapisuję, bo czuję się dobrze, ale w przyszłości nasze energie na pewno się jeszcze spotkają. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cy ja mogłabym dołaczyć się do osób czekajacych na pomoc...,czy mogę dane i prośbę na priv?

 

izyda09, nie pytaj się tylko się wpisuj ;) jesteś czwarta na liście, możesz dane na priv

Edytowane przez ŚwiatłoNocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałam Cię izyda09 :)

 

 

1. ŚwiatłoNocy - to co ostatnio a jeśli nie masz danych, to później prześlę na priv

2. Elle 68 tez bym prosila, info wysle

3. malina3891 ja rowniez poproszę

4. izyda09 Cy ja mogłabym dołaczyć się do osób czekajacych na pomoc...,czy mogę dane i prośbę na priv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rywka Blumenstein

OK, wszyscy z listy dostali dzisiaj sprawozdania ;) w związku z tym OTWIERAM NOWĄ LISTĘ DLA 5 OSÓB!

 

PS. Kiedy piszecie o tym, nad czym mam popracować, starajcie się być precyzyjni - jeśli to dotyczy jakichś zmian, piszcie po której stronie ciała, jeśłi narządów podwójnych - piszcie czy jest to narząd prawy czy lewy. Jeśli piszecie o zaburzeniach hormonalnych, to warto byłoby dodać które hormony się zaburzyły, bo nie wiem z jakim gruczołem dokrewnym pracować. Jasne, ktoś może powiedzieć, że powinnam to sama wyczuć. I czasami się udaje, ale jednak pracuję tutaj z wami na odległość, i nie zawsze sie udaje. Poza tym kosztuje mnie to też więcej pracy i zamiast Wam pomagać, to ja się bawię w doktora Housa ;) (postaram się to dopisać też do pierwszego postu z zasadami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...