Skocz do zawartości

Zamawianie chorób (WYŁĄCZNIE w tym wątku)


Gość Rywka Blumenstein

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • silver

    16

  • ŚwiatłoNocy

    15

  • maua

    14

  • gloria

    9

Gość Rywka Blumenstein

He-ej, słuchajcie, nie zapisujmy się na zapas - skoro lista otwarta od dzisiaj, to od dzisiaj :P Poza tym, Elle68 i malina3891 - jeszcze nie dostałyście wiadomości zwrotnej z ostatniego zamawiania, a już się zapisałyście. Relax, take it easy :P

Lista wygląda w takim razie tak:

 

1.sea_creature

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He-ej, słuchajcie, nie zapisujmy się na zapas - skoro lista otwarta od dzisiaj, to od dzisiaj :P Poza tym, Elle68 i malina3891 - jeszcze nie dostałyście wiadomości zwrotnej z ostatniego zamawiania, a już się zapisałyście. Relax, take it easy :P

Lista wygląda w takim razie tak:

 

1.sea_creature

1.sea_creature

2. Gloria - w takim razie ja poproszę, gdyż nie dostałam informacji zwrotniej po przedostatnim razie i w zasadzie nie jestem pewna czy było tamto zamawianie. Na schorzenie to samo co poprzednio+bóle w okolicach karku i lewego ramienia. Dziękuję.

Edytowane przez gloria
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1.sea_creature

2. Gloria - w takim razie ja poproszę, gdyż nie dostałam informacji zwrotniej po przedostatnim razie i w zasadzie nie jestem pewna czy było tamto zamawianie. Na schorzenie to samo co poprzednio+bóle w okolicach karku i lewego ramienia. Dziękuję.

3.basia1119

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Gość Rywka Blumenstein

Z przyczyn osobistych zawieszam swoją działalność na razie - PRZEPRASZAM wszystkich najmocniej!

Proszę o zamknięcie tematu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...