Skocz do zawartości

Pan- kolejna zagadka (L. Weres)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Ale bufon! :D i pan drażliwy na własnym punkcie. Zawsze jak widzę gdzieś podkreślonego Lwa, to widzę osobę, której zależy na poklasku ;) 

Na szybkiego kojarzy mi się on z prawem ale i z nauczaniem - Mars włada X d a jest w IX i to jeszcze w Baranie. Mocne. Na pewno podróże zagraniczne, z tego samego powodu - zawodowe i nie ma przeszkód, poza tym z księżycem na asc ma to związek. Znany "we świecie" z racji swojej kariery zawodowej lub  innej działalności "społecznej" znaczy myślę tu nie charytatywnej, tylko takiej dla szerszej niż kameralna publiczności.

Facet okropnie uparty i pewien swoich racji, bym powiedziała, że fanatyk, jak sie na coś uprze to nie da się przekonać na inną opcję, o ile sam do niej nie dojdzie ;) i na pewno lubi brylować, musi być pierwszy, widoczny, uznany, na tronie. Zależy mu na opinii żeby inni uważali go autorytet absolutny. Widzi siebie jako drogowskaz, ma tendencje do pouczania innych (może właśnie uczy, to też spełnia ten IX dom)

w życiu osobistym, rodzinnym nie za bardzo mu się wiedzie, Saturn w Raku a Uran obojętny, może mieć dużo wielbicielek przez tego Urana, może być widziany jako atrakcyjna partia, ale jakoś tak to się rozwiewa, Uran to fascynacje fascynujące, lecz niestabilne. A Saturn to już sam przez się mówi, że strefa rodzinna słaba. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się z tego kosmogramu widzi się pisarz/wykładowca (Merkury blisko MC, obsada dość  tworczych znaków mimo wszystko - Byk, Lew, Księżyc na ASC, węzeł północny w Raku, Neptun w 3 domu, który i sloneczko pięknie  aspektuje) może wyemigrował  (podkreślony 9 dom + Władca znaku słonecznego w 9 domu) i osiągnął sukces społeczny (Słońce w 10 domu, też władca asc), i pewnie pieniądz - Jowisz w 2 domu, Słońce w Byku) . Coś rodzaju Nabokowa mi się kojarzy, ten też był bykiem. ASC we Lwu to jeszcze artystyzm, zauwazalnosc, zainteresowanie sztuka, możliwość pięknie się wyrazić i pokazać - nie tylko egoizm. Lubię Lwów :D Aktorem mógł być lekko. 

Aktywny, silny i ambitny, sądząc po obsadzie ognia, ambitnosc i wytrwałości tu jeszcze dodaje byk, podkreślony 10 dom. Może w decyzjach kierował się własnym komfortem i wygoda, stabilnością - ważne to jest dla Byków. Miał sukces materialny napewno też - Jowisz w 2 domu, no i utalentowany był. Trochę wybuchowy temperament, do tego lekko się zakochać potrafił, lubił zdobywać kobiety i mocne emocje (Oprócz Wenus w Baranie, tam jeszcze i 5 dom zaczyna się w znaku ognistym - czyli szybko i intensywnie). Myślę, że z małżeństwem sprawa jest nieprosta): chociaż wodnik i jest znakiem stałym, a Byk do tego jeszcze tradycyjnym, Uran jednak ma kwadraturze od Jowisza, Saturn 2 Kwadratury od Marsa i Neptuna - napewno rozwód. Do tego Uran znajduje się w Bliźniętach, i Jowisz poszerza - daje dużo waryantow napewno, i te wybuchowe, szybkie, impulsywny i gorące Mars i Wenus w Baranie... No nie było łatwo :D Kobiety też podobały takie silne i zauważalne, z wybuchowy charakterem. Może też w obcokrajowkach się kochał - Wenus w 9 domu. 

Co tam jeszcze - dzieci: Strzelec w 5 domu, a to Jowisz, a Jowisz mógł dać dużo :D Z rodziny mógł twórczej pochodzić, lub też szlachetnej (prod 4 domu w Wadze), matka z tym Księżycem we Lwie tak się i widzi Ksiezniczka/Aktorka :D

Też pewnie pod koniec życia zaglebil się w sprawy duchowe - Węzeł w Raku w 12 (? Źle widać) domu, Pluton w 12 domu, ale to wszystko może i o przymusowej emigracji mówić, z takim 9 domem by się zgadzało. 

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
5 godzin temu, Tullia napisał:

Rozwaliłaś mnie tym bufonem :smieszne:

 

Według Ciebie- ma dzieci? Żonę?

no tak mi się chlapnęło, miałam na myśli zadętego, zapatrzonego w swoją wspaniałość i swoją jedyną słuszność własnej prawdy typa ;p 

 

Dzieci myślę że ma, sądzę jak Willow - po Strzelcu i Jowiszu, który jest w domu posiadania ;) w sumie to ta płodność średnio wychodzi, ale ratuje ją chyba Wenus - Mars, bo one mają tu sporo do powiedzenia, przez rządzenie końcowe tym Jowiszem. No i przez związek z Księżycem, niby Lew to znak niepłodny, ale twórczy (tu mi zgrzyta w tej astrologii, nie kumam twórczości, która jest też wyrazem płodności z... brakiem płodności znaku Lwa, który jest znakiem twórczym... tu się koło zamyka).Tylko kwinkunks nie bardzo mi się widzi - może jakieś kłopoty z tymi dziećmi ma albo co. To jednak aspekt napięciowy. Przypuszczam, że on może mieć dzieci z wieloma partnerkami, tym bardziej jeśli hulał po świecie. To facet mający powodzenie, temperament duży ma i podrywacz, a to się wiąże z czysto fizycznymi sprawami, których efektem są owoce [współ]życia :D 

Żona - pewnie jest, bo tradycja, znaki stałe, ale że Wodnik - rozwodnik (według przysłowia ) a Saturn słaby i Uran zmienny - to więcej niż jedna. Też tu myślę jak Willow. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podasz dane? Korzystam z Jagannatha Hora do astrologii wedyjskiej i muszę sobie wpisać, żeby coś powiedzieć. Ustaliłam, że 18.05.1945 r., ale miejsce ?

Edytowane przez LadySpica123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już podaję :)

 

Bohaterem tej zagadki jest Leszek Weres- Urodzony w Krakowie,   zawodów kilka co najmniej : astrolog, pisarz, wykładowca, z wykształcenia prawnik. Dostał stypendium i wyjechał do USA, gdzie specjalizował się w teorii gier. Jednocześnie studiował na Harvardzie, gdzie wgłębiał się w teorię konfliktów. Lata 19741975 spędził w Sajgonie podczas wojny wietnamskiej, pracując dla ONZ w Międzynarodowej Komisji Kontroli i Nadzoru. W 1977 obronił doktorat z teorii konfliktu i matematycznej teorii gier u profesora Andrzeja Kwileckiego w Instytucie Socjologii UAM. Lata 19781979 spędził na stypendium Kościuszki w USA, wykładając gościnnie na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. W latach 1978–1985 był wiceprezydentem Międzynarodowego Towarzystwa Badań Astrologicznych w Los Angeles ( Wikpedia).

 

Willow- dobrze typowałaś, że pisarz i wykładowca. Brawo ! :) I jak najbardziej też, że "dużo" dzieci. Myślę, że 4 w dzisiejszych czasach to sporo.

Eufemia- zdecydowanie hulał po świecie i tak - znany jest, nie tylko w Polsce zresztą ;)

Życie prywatne  Z tego, co udało mi się dokopać: dwie żony, dzieci 4. Słusznie pisałyście o problemach w związkach.

Cechy charakteru -  charakter dość kontrowersyjny, piszę na podstawie opinii ludzi, którzy mieli z nim do czynienia jako astrologiem. Odbierany jako wyniosły, duża pewność siebie ( nie dziwota mając tyle we Lwie :P). Uparty i pewnych racji - tak, tak- racja Eufemia :)

"Zależy mu na opinii żeby inni uważali go autorytet absolutny" - sądzę też, że prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Słuchajcie, to była zagadka, więc tutaj dat nie publikujemy przed ogłoszeniem kto kryje się pod kosmogramem. W ten sposób zagadka jest spalona, bo po dacie łatwo dojść kogo omawiamy.

 

Ja wiedziałam że to p. Weres więc nie mogłam pisnąć słówka, ale jak przeczytałam opinię Eufemii to poległam :smieszne: 

 

PS .tutaj też jest omawiany ten kosmogram:  Leszek Weres B

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Pan- kolejna zagadka (L. Weres)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...