Skocz do zawartości

Na początek


Makrela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Myślę, że fajnie będzie, jak każdy kto chce się podzielić dobrym miejscem, napisze swój temat, co Wy na to? 

Ja np. lubię klimat miejsca i nawet jak żarcie jest przeciętne, to wolę iść tam, gdzie się czuję dobrze, niż tam, gdzie jadło jest super, ale miejsce nieprzytulne. Może z małymi wyjątkami, bo bywa i tak, że smaczliwość czegoś jest tak wielka, iż mniejsza o miejsce, byleby to było jak makrele lubią najbardziej. 

A wy co preferujecie? 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zdecydowanie klimat, jeśli idzie o pogaduchy. Co do preferencji jedzeniowych - to też cenię klimatyczne miejsca, lecz dla ulubionej potrawy robię wyjątki, jak się nie da pogodzić jednego z drugim. Ale nie żywię się w restauracjach, więc jeśli już mam tam iść na obiad, to przekładam nad klimat dobre jadło :D 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram tylko klimatyczne miejsca. Nie pójdę tam, gdzie jest hałas, rozgardiasz, gdzie nie można w spokoju pogadać i zjeść. Ostatnio byłam na spotkaniu w jednej restauracji i wszystko byłoby o.k gdyby nie pijane towarzycho, którego konwersacje i reakcje mogłyby śmiało konkurować z sąsiadowaniem z lotniskiem. Efekt był taki, że wypłoszyli większość klientów, nas też.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak widać aktualnie najlepszym i klimatycznym naszym miejscem jest nasza chata, w której można rozkoszować się domowym jedzeniem lub zamówić coś do domu z naszej knajpki, o ile nie została zamknięta i/ lub jeszcze nie zbankrutowała. 

 

Nasze spotkanie w realu i spotkanie z duchami też uleciały w bliżej nieokreśloną przyszłość :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...