Skocz do zawartości

nowa znajomosc z panem M


runoutofbreath

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

z racji tego, ze Pan, o którego ostatnio pytałam nadal jest bierny i w dalszym ciągu glownie piszemy ze sobą, nie odmowilam sobie okazji, możliwości poznania pana numer dwa- Pana M. Zapytałam karty czego ode mnie oczekuje oraz jaki jest?

 

Czego ode mnie oczekuje?

 

Król Buław+II kielichy+Księżyc

 

Pragnie kobiety odważnej, z charyzma, pelnej pasji?- król buław. Szuka relacji opartej na wzajemnym zrozumieniu, poczuciu bezpieczeństwa, jedności- II kielichy. Zależy mu także na kobiecie delikatnej, uczuciowej, o bogatej wyobraźni- księżyc?

 

Jaki on jest?

 

VI pucharów+Cesarzowa+X Kielichów, po "dolosowaniu" jeszcze jednej karty, podsumowującej wyszedł król denarów

 

VI pucharów- Pan może trochę rozpamietywac przeszlosc, wracac do tego co było dawniej- być może do swojej poprzedniej milosci? Może jeszcze nie do końca jest gotow na nowe uczucie, wspomina dawne, mile chwile. Cesarzowa- ma dobry gust, lubi przyjemności. X kielichow- radosny, gościnny, ale majacy tez spore wymagania? Ostatnią z kart jest król denarów, czyli stabilny i konkretny mężczyzna, na którym można polegać, zapewne ma sporo z żywiołu ziemi. 

 

A Wy co sadzicie o tym opisie? Jakieś wskazówki? 

 

Edytowane przez runoutofbreath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ava55
Godzinę temu, runoutofbreath napisał:

Czego ode mnie oczekuje?

 

Król Buław+II kielichy+Księżyc

że będzisz go podziwiać i adorować z zachwytem (bo Król kijow jest bystry i przystojny), że będziesz mu partnerką (2 kielichy), miło się baędzie Wam na wielu płaszczyznach/dziedzinach życia spotykać

i  albo coś ukrywa - albo oczekuje trochę tajemniczości od Ciebie

 

Godzinę temu, runoutofbreath napisał:

Jaki on jest?

 

VI pucharów+Cesarzowa+X Kielichów, po "dolosowaniu" jeszcze jednej karty, podsumowującej wyszedł król denarów

no i tu bym powiedziała, ze miał żonę albo ważną dla siebei panią eks, może i dzieci  znią (10 kielichów), na które wciąż łoży kasę - Król denarów

w każdym razie pzreszłośc ma duży wpływ na niego i ztym chyba musiałabyś się liczyć

jest też mozliwość, że 6 pucharów wskazuje na rodzeństwo (Cesarzowa -siostra, z której zdaniem się liczy), 10 kielichów - to rodzinny facet, no właśnie - może trochę pod wplywem własnej rodziny -i moze  wtym Królu monet jest jakoś z nim finansowo związany - albo to  po prostu to rzetelny facet, taka lepsza wersja Rycerza monet

 

Edytowane przez Ava55
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, runoutofbreath napisał:

Czego ode mnie oczekuje?

Król Buław+II kielichy+Księżyc

Oczekuje relacji miłosnej, zakochania (2 kielichów), ale takiego, w którym może dominować, być inicjatorem (Król Buław). W Księżycu rozumiem, że on nie chce od razu przechodzić do konkretów, kręci go tajemniczość, stopniowe poznawanie się, dozowanie sobie wrażeń, aura niedomówień, gierki. 

 

2 godziny temu, runoutofbreath napisał:

Jaki on jest?

VI pucharów+Cesarzowa+X Kielichów, po "dolosowaniu" jeszcze jednej karty, podsumowującej wyszedł król denarów

Bardzo szanuje kobiety, jest ciepły, rodzinny, ceni sobie wartości tradycyjne, pragnie stabilnego związku, trochę domator (Cesarzowa i 10 kielichów), może być mocno związany ze swoją matką lub w ogóle z rodziną. Ciąży mu przeszłość, do której wraca, może ma dzieci lub jakiś poważny związek za sobą, albo nieprzerobione rozstanie, które to może rzutować na odbiorze nowej partnerki, np. porównywanie jej do byłej. Król Denarów pokazuje, że jest mężczyzną pragmatycznym, myślącym trzeźwo, konkretnym, skupiającym się na stabilizacji, dobrze sytuowanym finansowo, odpowiedzialnym i niezawodnym. Przy tych 10 kielichach kojarzy mi się z mało spontanicznym domatorem, co może mieć swoje plusy: daje poczucie bezpieczeństwa, ale i minusy: niektórzy mogą go odbierać jako nudziarza. We mnie akurat ten pan wzbudził pozytywne odczucia, wydaje się być taką solidną partią, z zasadami, w trochę oldschoolowym, klasycznym stylu. 

Edytowane przez Priestess
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Priestess napisał:

Ciąży mu przeszłość, do której wraca, może ma dzieci lub jakiś poważny związek za sobą, albo nieprzerobione rozstanie, które to może rzutować na odbiorze nowej partnerki, np. porównywanie jej do byłej.

 

11 godzin temu, Ava55 napisał:

no i tu bym powiedziała, ze miał żonę albo ważną dla siebei panią eks, może i dzieci  znią (10 kielichów), na które wciąż łoży kasę - Król denarów

w każdym razie pzreszłośc ma duży wpływ na niego i ztym chyba musiałabyś się liczyć

 

To już mogę potwierdzić, tzn z tego co mi wiadomo dzieci nie ma, ale ma za sobą poważny w jego ocenie związek. Poznalismy sie online i już w opisie zaznaczal, ze na razie może sie nie angazowac zbyt szybko, gdyż jest po rozstaniu. Karty pięknie to ukazaly a Wy oszalamiajaco trafnie to zinterpretowalyscie. Co do dalszej części to mogę sie odnieść z czasem, jeśli sie poznamy :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czego chce Król buław 2 puchary Księżyc 

namiętnych spotkań na jego zasadach w ukrycia 

2. 6 pucharów Cesarzowa 10 pucharów 

Obecnie w jego życiu jest kobieta z przeszłości, jest dla niego jak żona, rodzina. Jeśli to byla żona to mysli o powrocie do niej by znowu tworzyć z nią rodzine. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
24 minuty temu, runoutofbreath napisał:

Poznalismy sie online

ten księżyc w pierwszym rozkładzie może zatem mówić o tym, że on chce znajomości wirtualnej i nie będzie chciał szybko przenosić jej w real. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Priestess napisał:

ten księżyc w pierwszym rozkładzie może zatem mówić o tym, że on chce znajomości wirtualnej i nie będzie chciał szybko przenosić jej w real. 

Nie, raczej nie. On w przeciwieństwie do poprzedniego Pana, o którego pytałam szybko zaproponował spotkanie, to ja z tym nieco zwlekam, bo mam jeszcze kilka spraw do ogarniecia. Ten pan jest konkretny

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, zakretka23 napisał:

1. Czego chce Król buław 2 puchary Księżyc 

namiętnych spotkań na jego zasadach w ukrycia 

2. 6 pucharów Cesarzowa 10 pucharów 

Obecnie w jego życiu jest kobieta z przeszłości, jest dla niego jak żona, rodzina. Jeśli to byla żona to mysli o powrocie do niej by znowu tworzyć z nią rodzine. 

To mi się nie podoba..nie chce być żadna pocieszycielką tudzież kołem ratunkowym..zobaczymy, dam znac po spotkaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

Dziewczyny tak dobrze wszystko ujęły, że nie ma o czym pisać :D Ale spojrzę pod kątem innym kątem ;)

 

Czego od Ciebie oczekuje?

 

Może chodzi o przyjęcie męskiej roli (Król Buław) w relacjach (2 kielichów) inicjatywy, "noszenia spodni". Będzie oczekiwał, że o niego powalczysz, a on będzie cały taki niedostępny, zagadkowy, iluzoryczny (Księżyc). Też może chodzić o czymś, o czym kłamie, chowa (Księżyc).

 

Jaki on jest:

 Zwróciła bym uwagę, że w oczekiwaniu od Ciebie pojawia się Król, a przy odpowiedzi na pytanie "jaki on jest" pojawia się Cesarzowa. Jest nieco kobiecy. Sam inicjatywę nie podejmie, bo jest znudzony lub zablokowany na kobiety (4 kielichów). Jest wygodny, wrażliwy, lubi być podziwiany (Cesarzowa). Też bym się zgodziła, że jeszcze tkwi cały czas w poprzednim związku (10 kielichów). Jest artystem, poetą? :D

Taka glupotka ode mnie, chciałam być oryginalna ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Willow napisał:

Może chodzi o przyjęcie męskiej roli (Król Buław) w relacjach (2 kielichów) inicjatywy, "noszenia spodni". Będzie oczekiwał, że o niego powalczysz, a on będzie cały taki niedostępny, zagadkowy, iluzoryczny (Księżyc). Też może chodzić o czymś, o czym kłamie, chowa (Księżyc).

Wydaje mi się, ze nie. Bardziej skłaniałabym się ku interpretacji dziewczyn wyżej, to bardziej konkretny i dominujący typ mężczyzny. Co do tej karty Ksiezyc to być może cos ukrywa..patrząc na rozkłady powyżej można wywnioskować, ze chodzi o jakies sprawy zwiazne z była.

 

20 minut temu, Willow napisał:

Jaki on jest:

 Zwróciła bym uwagę, że w oczekiwaniu od Ciebie pojawia się Król, a przy odpowiedzi na pytanie "jaki on jest" pojawia się Cesarzowa. Jest nieco kobiecy. Sam inicjatywę nie podejmie, bo jest znudzony lub zablokowany na kobiety (4 kielichów). Jest wygodny, wrażliwy, lubi być podziwiany (Cesarzowa). Też bym się zgodziła, że jeszcze tkwi cały czas w poprzednim związku (10 kielichów). Jest artystem, poetą? :D

 

Taka glupotka ode mnie, chciałam być oryginalna

Uwazam, ze z tym "lubi być podziwiany" to prawda. Kobiecy? Nie, raczej nie. Do artysty chyba mu daleko, to ścisły umysł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

Dziękuję, Kochana :) Tez się zgadzam z wypowiedziami innych, ale żeby się nie powtarzać, postarałam się spojrzeć w oryginalny sposób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, runoutofbreath napisał:

To mi się nie podoba..nie chce być żadna pocieszycielką tudzież kołem ratunkowym..zobaczymy, dam znac po spotkaniu. 

Zwyczajnie zachowaj ostrożność. 
Mam wrażenie, ze na portalach randkowych większość mężczyzn specjalizuje się w uwodzeniu i wiedzą, co i jak powiedzieć by osiągnąć swój cel. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...