Jump to content

Proste pytania w ramach ćwiczeń z nową talią Lenormand

Jak oceniasz moją wróżbę?  

5 members have voted

1. 1. Jak oceniasz moją wróżbę

• Sprawdziła się całkowicie
    • Sprawdziła się w większej części
    • Sprawdziła się w mniejszej części
    • Zupełnie się nie sprawdziła
      0
    • Brak możliwości weryfikacji
      0

Recommended Posts

• User
Lunaria

To zgłaszam się jako pierwsza na króliczka doświadczalnego :)

Czy do końca czerwca odbędzie się egzamin wewnętrzny? Na pw wysle imie i wiek :) Dziękuję :thanks:

• Like 3
  • Moderator
Priestess
3 minuty temu, Lunaria napisał:

To zgłaszam się jako pierwsza na króliczka doświadczalnego :)

Uuuu super :D Popraw mnie, jakby coś :D 

3 minuty temu, Lunaria napisał:

Czy do końca czerwca odbędzie się egzamin wewnętrzny?

Dom+Serce

Karty mają pozytywny wydźwięk, ale w pytaniu o egzamin myślę, że wskazują na brak możliwości zrealizowania go.

To połączenie domatorów, więc jeśli wątpliwość odnośnie realizacji egzaminu wynika z sytuacji z koronawirusem, to zakładam, że nie odbędzie się. Te karty rozumiem jako konieczność pozostania w domu, tam gdzie jest bezpiecznie, a co za tym idzie, uziemienie osób potencjalnie zdających. Ewentualnie mógłby się odbyć w formie zdalnej, z domu, o ile egzaminujący zakładają w ogóle taki wariant. 

• Like 2
  • Super 1
Ragna

Ja też chciałabym wróżbę! :D W połowie maja zamówiłam z UK talię Lenormand. Zamówienie wisi jako "wysłane", ale minęły już dwa tygodnie i jakoś jej nie widać mimo informacji na sklepie, że do Polski powinna iść 3-5 dni. Wczoraj napisałam po prostu do sklepu z pytaniem co się dzieje. Czekam na ich odpowiedź.

Pytanie: co się dzieje z przesyłką?

• Like 3
  • User
Lunaria
6 godzin temu, Priestess napisał:

Droga @Priestess sama dopiero co raczkuje ;) najlepiej ogarnia te karty @Briee :)

Dom+Serce

Jestem bardzo ciekawa co to będzie, jak tylko będę znac decyzję, to pojawię się z weryfikacją :D

• Like 2
  • Moderator
Priestess

Dzięki dziewczyny za wpisy, fajnie że ktoś zapytuje. Podoba mi się "nieszkodliwość" tych pytań ;) są idealne na początek.

2 godziny temu, Briee napisał:

Ja też chciałabym wróżbę! :D W połowie maja zamówiłam z UK talię Lenormand. Zamówienie wisi jako "wysłane", ale minęły już dwa tygodnie i jakoś jej nie widać mimo informacji na sklepie, że do Polski powinna iść 3-5 dni. Wczoraj napisałam po prostu do sklepu z pytaniem co się dzieje. Czekam na ich odpowiedź.

Pytanie: co się dzieje z przesyłką?

Słońce+Dom

Karty są pozytywne, więc nie wydaje mi się, aby z przesyłką coś złego się stało. Nie widać po tych kartach, aby miała zaginąć lub trafić w inne ręce, nie widać też nieuczciwości sprzedawcy. Karty dojdą, moim zdaniem sprawa się przeciągnie i będą na przestrzeni 4 dni. Słońce zwiastuje pozytywne rozwiązanie spraw i satysfakcję. Dom, to poza tym, że oczywiste skojarzenie z dotarciem paczki na miejsce, to coś długotrwałego, widać więc przeciągnięcie się sprawy i faktycznie wydłużony czas oczekiwania na paczuszkę. 

Jesteś pewna, że nikt z domowników nie odebrał już paczki za Ciebie albo w skrzynce nie leży awizo? 

Jak przyjdą to się pochwal :D

• Like 2
  • Cool 1
  • Super 1
Ragna

Dzięki dziewczyny za wpisy, fajnie że ktoś zapytuje. Podoba mi się "nieszkodliwość" tych pytań ;) są idealne na początek.

Słońce+Dom

Karty są pozytywne, więc nie wydaje mi się, aby z przesyłką coś złego się stało. Nie widać po tych kartach, aby miała zaginąć lub trafić w inne ręce, nie widać też nieuczciwości sprzedawcy. Karty dojdą, moim zdaniem sprawa się przeciągnie i będą na przestrzeni 4 dni. Słońce zwiastuje pozytywne rozwiązanie spraw i satysfakcję. Dom, to poza tym, że oczywiste skojarzenie z dotarciem paczki na miejsce, to coś długotrwałego, widać więc przeciągnięcie się sprawy i faktycznie wydłużony czas oczekiwania na paczuszkę. 

Jesteś pewna, że nikt z domowników nie odebrał już paczki za Ciebie albo w skrzynce nie leży awizo? 

O żesz w mordę, uswiadomiłaś mi, że tak mogło być, mieszkań było kilka, a skrzynka jedna, tak po sąsiedzku wszystko i czasem giną awiza przez to:_boisie:Jutro lecę na pocztę sprawdzić, czy ta paczka faktycznie jest, póki nie cofnęli jej do nadawcy.

• Like 4
  • Ekspert
Willow

Cześć :)

Tez mam takie niewielkie pytanko ;)

Czy zaliczyłam tłumaczenia medyczne? Obecnie oczekuje na ocenę i trochę się zamartwiam :)

Sesja trwa obecnie, także weryfikacja powinna być szybka ;)

Dane będą na PW ;)

Z góry dziękuję Ci najmocniej! :bukiet:

• Like 3
  • Moderator
Priestess
49 minut temu, Willow napisał:

Czy zaliczyłam tłumaczenia medyczne? Obecnie oczekuje na ocenę i trochę się zamartwiam :)

Wylosowałam Klucz+List

Tak, myślę, że zdałaś :)

Widać, że to ważny egzamin. Klucz otwiera przed Tobą nowe drzwi (do kolejnych etapów edukacji lub do zakończenia studiów). Wkrótce powinnaś otrzymać w tej sprawie wiadomość :)

Powodzenia :koniczynka:

• Like 1
  • Thanks! 1
Ragna
W dniu 31.05.2020 o 10:39, Priestess napisał:

Przyszło dzisiaj! :D Odebrała mi rzeczywiście sąsiadka. Zadzwoniła na telefon, że mam wpaść sobie do niej po paczkę. Przyszła mi też do paczkomatu (również spóźniona) książka o Lenormandach :D

• Like 3
  • Super 1
  • Moderator
Priestess
22 minuty temu, Briee napisał:

Przyszło dzisiaj! :D Odebrała mi rzeczywiście sąsiadka. Zadzwoniła na telefon, że mam wpaść sobie do niej po paczkę. Przyszła mi też do paczkomatu (również spóźniona) książka o Lenormandach :D

Super cieszę się :D wypełniasz mi ankietę na górze tematu? 

Ragna
4 minuty temu, Priestess napisał:

Super cieszę się :D wypełniasz mi ankietę na górze tematu? 

Wypełniłam zaraz po weryfikacji :)

• Like 1
aneta31
Posted (edited)

Witam, czy w czerwcu spotkam Pawla M? Czy dostanę podwyżkę z tym miesiącu?

Aneta 

Edited by aneta31
  • Like 2
  • Moderator
Priestess
Posted (edited)

Cześć Anetko

14 minut temu, aneta31 napisał:

czy w czerwcu spotkam Pawla M

Kwiaty+Ryby

Tak, wszystko wskazuje na to, że go spotkasz :) Będzie to bardzo miłe spotkanie. Karty dobrze Wam wróżą w sferze relacji/znajomości. 

14 minut temu, aneta31 napisał:

Czy dostanę podwyżkę z tym miesiącu?

Drzewo+Serce

Obie karty mają pozytywny wydźwięk. W karcie serca widać, że praca sprawia Ci przyjemność, jest Twoją pasją i całą sobą się w nią angażujesz. Podwyżka jak najbardziej Ci się należy. Drzewo jednak mówi o tym, że trzeba będzie na tę podwyżkę troszkę poczekać. Zapracowałaś na nią uczciwie i zostaniesz doceniona, ale moim zdaniem nie będzie to w tym miesiącu. 

Edited by Priestess
  • Like 1
  • Super 1
  • Thanks! 1
runoutofbreath

To może i ja spytam; czy poznam kogoś z kim będę się spotykac w najbliższym czasie? (Powiedzmy w okresie letnim: czerwiec- sierpień). Dane wysle ma priv po zaakceptowaniu pytania.

• Like 3
  • Moderator
Priestess
1 minutę temu, runoutofbreath napisał:

To może i ja spytam; czy poznam kogoś z kim będę się spotykac w najbliższym czasie? (Powiedzmy w okresie letnim: czerwiec- sierpień). Dane wysle ma priv po zaakceptowaniu pytania.

Dziękuję Ci za zainteresowanie moim wątkiem, ale chyba jeszcze nie czuję się na siłach, aby odpowiadać na takie "poważne" pytania o relacje i związki.... W tarocie chętnie :) więc jeśli nadal jesteś zainteresowana, to zapraszam tam... tutaj to jednak wolę na początek coś mniej zobowiązującego... :D 

• Like 2
runoutofbreath
Godzinę temu, Priestess napisał:

Dziękuję Ci za zainteresowanie moim wątkiem, ale chyba jeszcze nie czuję się na siłach, aby odpowiadać na takie "poważne" pytania o relacje i związki.... W tarocie chętnie :) więc jeśli nadal jesteś zainteresowana, to zapraszam tam... tutaj to jednak wolę na początek coś mniej zobowiązującego... :D 

Dobrze, w takim razie dodałam pytanie tam. Pomyślę ewentualnie o co spytać tutaj, może coś "lekkiego" przyjdzie mi do głowy :) 

Powodzenia w nauce ;)

• Like 2
  • User
Lunaria

Ok, znowu ja :)) Czy rzeczy, które zamówiłam przyjdą w sugerowanych przeze mnie kolorach czy też kolory zostaną wybrane losowo? :D

• Moderator
Priestess
Posted (edited)
28 minut temu, Lunaria napisał:

Czy rzeczy, które zamówiłam przyjdą w sugerowanych przeze mnie kolorach czy też kolory zostaną wybrane losowo? 

Rety to pytanie mnie zastrzeliło :_glupek: :D  

Kosa+Park

Zostaną wybrane losowo. Kosa tnie to, co ważne dla Ciebie, a Park to różnorodność, swoboda. Może Ci się ten wybór kolorów nie spodobać, bo Kosa w parze z Parkiem może mówić o niekorzystnym "towarzystwie". 

To jakieś sportowe ciuchy? W plener? Czy coś do ogrodu? Typu dekoracje balkonowe?

Edited by Priestess
  • Like 1
  • Thanks! 1
  • User
Lunaria

Kosa+Park

Zostaną wybrane losowo. Kosa tnie to, co ważne dla Ciebie, a Park to różnorodność, swoboda. Może Ci się ten wybór kolorów nie spodobać, bo Kosa w parze z Parkiem może mówić o niekorzystnym "towarzystwie". 

To jakieś sportowe ciuchy? W plener? Czy coś do ogrodu? Typu dekoracje balkonowe?

Pięknie karty to pokazały - leżaki do ogrodu ;) Dziękuję niedługo wrócę z weryfikacją :wink:

• Like 2
  • Maestro
Inez2503

Ja mam dwa pytania : Czy mój partner Marcin spotka się ze mną w najbliższy weekend? Czy moja siostra Magda odezwie się do mnie do końca czerwca?

Dzięki ;)

• Like 2
  • Ekspert
Lianna

No to ja mam pytanie, jak minie ogólnie weekend?

Jakie będą moje wrażenie po wizycie u fryzjera we czwartek?

Dzięki :)

• Like 1
  • Moderator
Priestess
Posted (edited)
2 godziny temu, Inez2503 napisał:

Czy mój partner Marcin spotka się ze mną w najbliższy weekend?

Gwiazda + Księżyc

Tak :) Gwiazda mówi o byciu zauważaną przez partnera, o miłości i szczęściu, wspólnie spędzonych romantycznych chwilach. Podobnie jak Księżyc. Zastanawia mnie tylko fakt, że te karty w połączeniu mogą mówić o telepatii, komunikacji na odległość... :mysli: Ale biorąc pod uwagę fakt, że obie są pozytywne i w miłości dobrze wróżą, to wydaje mi się, że się spotkacie w weekend. Gwiazda z Księżycem to też duże zdolności ezoteryczne: może rzucisz na niego jakiś magiczny urok i nie będzie miał wyjścia :D 

2 godziny temu, Inez2503 napisał:

Czy moja siostra Magda odezwie się do mnie do końca czerwca?

Serce + Park

Zdecydowanie tak. Serce to osoba otwarta na innych, życzliwa. A Park to karta kontaktów towarzyskich, spotkań. Myślę, że będziecie miały miłą rozmowę, a nawet spotkanko :)

Edited by Priestess
  • Super 2
  • Moderator
Priestess
Godzinę temu, Lianna napisał:

Jakie będą moje wrażenie po wizycie u fryzjera we czwartek?

Rózga + Pies

Ojojoj na tej karcie pies ucieka od rózgi bardzo, bardzo szybko... 

Piesek to kochana karta, pozytywna, kogoś przyjaznego i nastawionego ufnie... więc z dużą nadzieją podejdziesz do zmiany. Może fryzjer/ka jest Twoim przyjacielem lub od dawna chodzisz się strzyc w to miejsce? Rózga nie kojarzy mi się dobrze, bo to karta konfliktów, sporów... ale też seksualności i atrakcyjnego wyglądu. 

Coś mi się zdaje, że możesz wyjść niezadowolona i wkurzona na fryzjera :( Pamiętam z wątku tarotowego, że miało być ostre cięcie, ale nie wiem, czy nie za ostre wyjdzie.... 

Mimo wszystko trzymam kciuki, obym się myliła :koniczynka:

• Thanks! 1
  • Maestro
Inez2503
29 minut temu, Priestess napisał:

Gwiazda + Księżyc

Tak :) Gwiazda mówi o byciu zauważaną przez partnera, o miłości i szczęściu, wspólnie spędzonych romantycznych chwilach. Podobnie jak Księżyc. Zastanawia mnie tylko fakt, że te karty w połączeniu mogą mówić o telepatii, komunikacji na odległość... :mysli: Ale biorąc pod uwagę fakt, że obie są pozytywne i w miłości dobrze wróżą, to wydaje mi się, że się spotkacie w weekend. Gwiazda z Księżycem to też duże zdolności ezoteryczne: może rzucisz na niego jakiś magiczny urok i nie będzie miał wyjścia :D 

Serce + Park

Zdecydowanie tak. Serce to osoba otwarta na innych, życzliwa. A Park to karta kontaktów towarzyskich, spotkań. Myślę, że będziecie miały miłą rozmowę, a nawet spotkanko :)

Wczoraj mi powiedział, że sie zobaczymy. Dam znac w weekend :)A co do siostry,to  już stracilam nadzieję, milczy od kwietnia po ostatnim spieciu.Dam znac :)

• Like 1
  • Moderator
Priestess
4 minuty temu, Inez2503 napisał:

milczy od kwietnia po ostatnim spieciu

Myślę, że zatęskni. Dobre karty wyszły na ten kontakt, więc bądź dobrej myśli. :)

• Like 1
  • Thanks! 1
aneta31

Witam, czy przesyłka na którą czekam z Chin zostanie do mnie dostarczona w czerwcu?

Aneta 

• Moderator
Priestess
23 godziny temu, aneta31 napisał:

czy przesyłka na którą czekam z Chin zostanie do mnie dostarczona w czerwcu?

Pies + Klucz

Tak :) Powinna dojść na czas. 

Klucz wskazuje na realizację planów, a pies to uczciwe, lojalne zwierzę, więc zgodnie z obietnicą paczka zostanie wysłana i powinna dotrzeć wg ustalonego terminu. 

• Super 2
  • Thanks! 1
olejos

Hej Priestess, 

Nie będę oryginalna :D 

Czy w czerwcu spotkam się z Panem G?

Dane na PW :)

• Moderator
Priestess
Posted (edited)
1 godzinę temu, olejos napisał:

Czy w czerwcu spotkam się z Panem G?

Trumna + Pierścionek

Obawiam się, że nie dojdzie do spotkania. Trumna w połączeniu z pierścionkiem mówi o "śmierci" kontaktu, wskazuje na samotność. Spotkanie może zatem nie dojść do skutku. 

Edited by Priestess
  • Thanks! 1
  • Ekspert
Lianna
W dniu 2.06.2020 o 10:44, Priestess napisał:

Rózga + Pies

Ojojoj na tej karcie pies ucieka od rózgi bardzo, bardzo szybko... 

Piesek to kochana karta, pozytywna, kogoś przyjaznego i nastawionego ufnie... więc z dużą nadzieją podejdziesz do zmiany. Może fryzjer/ka jest Twoim przyjacielem lub od dawna chodzisz się strzyc w to miejsce? Rózga nie kojarzy mi się dobrze, bo to karta konfliktów, sporów... ale też seksualności i atrakcyjnego wyglądu. 

Coś mi się zdaje, że możesz wyjść niezadowolona i wkurzona na fryzjera :( Pamiętam z wątku tarotowego, że miało być ostre cięcie, ale nie wiem, czy nie za ostre wyjdzie.... 

Mimo wszystko trzymam kciuki, obym się myliła :koniczynka:

Na szczęście nie sprawdziło się :) Fryzjerka to moja koleżanka, dużo gadałyśmy w trakcie ;)  Ciekawe te karty uhmmm Sporów zdecydowanie nie było, ani nic takiego. Absolutnie nie jestem wkurzona na fryzjerkę :).  Mężowi też się podoba :D

• Like 2
  • Moderator
Priestess
1 minutę temu, Lianna napisał:

Na szczęście nie sprawdziło się :) Fryzjerka to moja koleżanka, dużo gadałyśmy w trakcie ;)  Ciekawe te karty uhmmm Sporów zdecydowanie nie było, ani nic takiego. Absolutnie nie jestem wkurzona na fryzjerkę :).  Mężowi też się podoba :D

Czyli rózga wyszła tutaj jako seksownisia :D bo to też karta atrakcyjnego, seksownego wyglądu :D musisz zatem wyglądać szałowo ;)

• Haha 1
  • Lux 1
  • User
Lunaria
W dniu 1.06.2020 o 23:14, Priestess napisał:

Kosa+Park

Leżaki przyszly, są pomaranczowe tak jak chciałam :wink: może Kosa wyskoczyła, ponieważ są składane(???)

Dziękuję :)

• Like 1
Ridzia

Dzień dobry :)Jeśli jest aktualne to ja bym chciała wiedzieć czy będę zadowolona z zakupu depilatora ,który mam w planie. Czy będę zadowolona z efektów?

• Moderator
Priestess
21 minut temu, Lunaria napisał:

Leżaki przyszly, są pomaranczowe tak jak chciałam :wink: może Kosa wyskoczyła, ponieważ są składane(???)

Dziękuję :)

Hmmm a to ci :D czemu kosa? 

Nie wiem, jak ją w tym rozkładzie rozumieć... Może jako konkretną reakcję na Twoje zamówienie, taka krótka piłka, rachu ciachu?  Nie mam pomysłu...

Ale to dobrze, że są takie jak chciałaś :)

• User
Lunaria
3 minuty temu, Priestess napisał:

Hmmm a to ci :D czemu kosa? 

Nie wiem, jak ją w tym rozkładzie rozumieć... Może jako konkretną reakcję na Twoje zamówienie, taka krótka piłka, rachu ciachu?  Nie mam pomysłu...

Ale to dobrze, że są takie jak chciałaś :)

To fakt, ze to bylo szybkie działanie. Zamowilam, napisalam jakie kolory chce i mi wyslali :) 

• Like 1
  • Moderator
Priestess
2 minuty temu, Lunaria napisał:

To fakt, ze to bylo szybkie działanie. Zamowilam, napisalam jakie kolory chce i mi wyslali :) 

Muszę te skubańce Lenormandy wyczuć :D bo coś mi tu kręcą :sark:

• Like 1
  • User
Lunaria
Posted (edited)
W dniu 31.05.2020 o 02:05, Priestess napisał:

Dom+Serce

Karty mają pozytywny wydźwięk, ale w pytaniu o egzamin myślę, że wskazują na brak możliwości zrealizowania go.

To połączenie domatorów, więc jeśli wątpliwość odnośnie realizacji egzaminu wynika z sytuacji z koronawirusem, to zakładam, że nie odbędzie się. Te karty rozumiem jako konieczność pozostania w domu, tam gdzie jest bezpiecznie, a co za tym idzie, uziemienie osób potencjalnie zdających. Ewentualnie mógłby się odbyć w formie zdalnej, z domu, o ile egzaminujący zakładają w ogóle taki wariant. 

Kurde właśnie dowiedziałam się, że egzamin się odbędzie ... co prawda w dosyć nietypowym miejscu, bo jest to sala bankietowa :mysli:

Będzie w przyszły wtorek o godzinie 12.00. Zerkniesz mi czy go zdam? Będę bardzo wdzięczna :thanks:

Właśnie się do niego uczę lezakujac na nowym nabytku a moja motywacja fruwa gdzieś wysoko... :odlot:

Edited by Lunaria
  • Like 1
Ragna

Zjawię się jeszcze raz :)

Czy w weekend spotkam się ze swoją sympatią?

aneta31

Witam, mam 2 pytania, 12 czerwca ide na depilacje i mam pytanie czy to będzie mnie bolalo a 2 pytanie czy po wszystkich zabiegach bede zadowolona z efektu.

Aneta

• Moderator
Priestess
20 godzin temu, Lunaria napisał:

Będzie w przyszły wtorek o godzinie 12.00. Zerkniesz mi czy go zdam? Będę bardzo wdzięczna :thanks:

Widzę, że póki co z tą moją sprawdzalnością w Lenormandach jest średnio, więc nie przywiązuj się do wyniku :D Dopiero się z nimi oswajam i uczę...

Księżyc + Gwiazdy

Jeśli egzamin się w ogóle odbędzie (to nocne niebo z gwiazdami może sprawiać wrażenie pewnej iluzji) to powinny być dobrze :ok: Sam egzamin może Cię zaskoczyć, sprawić, że poczujesz się niepewnie, ale wynik powinien być pozytywny. Jesteś dobrze przygotowana, masz kompetencje. Obie karty są pomyśle i wróżą sukces. To coś związanego z psychologią? lub pokrewnymi dziedzinami?

• Like 1
  • Thanks! 1
  • Moderator
Priestess
13 godzin temu, Ragna napisał:

Czy w weekend spotkam się ze swoją sympatią?

Pan + Koniczyna 

No jasne :)  Coś w rodzaju "nadarzyła się okazja, więc trzeba z niej skorzystać" :) 

• User
Lunaria
2 minuty temu, Priestess napisał:

Widzę, że póki co z tą moją sprawdzalnością w Lenormandach jest średnio, więc nie przywiązuj się do wyniku :D Dopiero się z nimi oswajam i uczę...

Księżyc + Gwiazdy

Jeśli egzamin się w ogóle odbędzie (to nocne niebo z gwiazdami może sprawiać wrażenie pewnej iluzji) to powinny być dobrze :ok: Sam egzamin może Cię zaskoczyć, sprawić, że poczujesz się niepewnie, ale wynik powinien być pozytywny. Jesteś dobrze przygotowana, masz kompetencje. Obie karty są pomyśle i wróżą sukces. To coś związanego z psychologią? lub pokrewnymi dziedzinami?

Spokojnie, wiem że to ćwiczenia :oczko:

Tak, to póki co wewnętrzny egzamin ze specjalizacji psychiatrycznej dla pielęgniarek :) większa nerwówka dopadnie mnie jak podadzą termin egzaminu państwowego :omg: zakres pytań dotyczy i psychiatrii, i psychologii, i farmakologii, i farmakoterapii

• Moderator
Priestess
1 minutę temu, Lunaria napisał:

Tak, to póki co wewnętrzny egzamin ze specjalizacji psychiatrycznej dla pielęgniarek :) większa nerwówka dopadnie mnie jak podadzą termin egzaminu państwowego :omg: zakres pytań dotyczy i psychiatrii, i psychologii, i farmakologii, i farmakoterapii

Brzmi poważnie :D Jesteś bardzo dobrze przygotowana, Księżyc to specjalista, profesjonalista w sprawach zawodowych. Trzymam kciuki. :koniczynka:

• Thanks! 1
  • User
Lunaria
3 minuty temu, Priestess napisał:

Brzmi poważnie :D Jesteś bardzo dobrze przygotowana, Księżyc to specjalista, profesjonalista w sprawach zawodowych. Trzymam kciuki. :koniczynka:

Dziękuję, jal tylko będę mieć wyniki to się odmelduje na weryfikację :thanks:

• Thanks! 1
  • Moderator
Priestess
Posted (edited)
W dniu 4.06.2020 o 14:14, Ridzia napisał:

czy będę zadowolona z zakupu depilatora ,który mam w planie. Czy będę zadowolona z efektów?

22 godziny temu, aneta31 napisał:

ide na depilacje i mam pytanie czy to będzie mnie bolalo a 2 pytanie czy po wszystkich zabiegach bede zadowolona z efektu.

Widzę drogie Panie, że lato idzie i pora odsłonić nogi :D

Ja wiem, że Lenormandy to karty na sprawy codzienne, a to wątek szkoleniowy, ćwiczeniowy i trochę mniej serio... ale leżaki i depilatory to już na granicy mojej tolerancji wróżbiarskiej :D 

Odpowiem, bo się uczę, więc każde pytanie na wagę złota, ale nie idźmy w tym kierunku.... plisss... zwłaszcza po ostatnich dyskusjach na forum, w kwestii poważnego traktowania metod dywinacyjnych wszelkiego typu. 

Ridzia: 

Statek + Dziecko

Zakup to chyba była jakaś "okazja". Na początku możesz czuć się lekko zagubiona i niepewna, jak to działa, jak tego użyć... może w obsłudze będzie mało oczywisty lub będzie wymagał nabrania wprawy... ale finalnie oceniam te karty jako pozytywne, będziesz zadowolona i gładziutka jak dziewczynka :D

Aneta:

Serce + Bocian

Będziesz zadowolona, więcej z tego będzie zabawy/przygody niż bólu. Ból do przeżycia. Wyjdziesz odmieniona :) Bocian ma piękne, długie, zgrabniutkie nóżki, które chętnie eksponuje :) 

Edited by Priestess
  • Super 2
  • Thanks! 1
Ridzia

Ale to jest sprawa wielkiej wagi ....lato idzie ! A ten depilator kosztowny jest bo to IPL ma być ... :wink: To jest dylemat czy wypuścić te parę stowekkkk...

• Haha 1
  • Moderator
Priestess
16 minut temu, Ridzia napisał:

Ale to jest sprawa wielkiej wagi ....lato idzie ! A ten depilator kosztowny jest bo to IPL ma być ... :wink: To jest dylemat czy wypuścić te parę stowekkkk...

wiem, wiem :D sama chciałam kupić, ale cena mnie zniechęciła :D 

aneta31
W dniu 3.06.2020 o 18:18, Priestess napisał:

Pies + Klucz

Tak :) Powinna dojść na czas. 

Klucz wskazuje na realizację planów, a pies to uczciwe, lojalne zwierzę, więc zgodnie z obietnicą paczka zostanie wysłana i powinna dotrzeć wg ustalonego terminu. 

Witaj dostalam przesyłkę wrozba się sprawdziła.

Pozdrawiam 

• Thanks! 1
  • Moderator
Priestess
Teraz, aneta31 napisał:

Witaj dostalam przesyłkę wrozba się sprawdziła.

Pozdrawiam 

To ten piesek szybko przyniósł :D

Dzięki za weryfikację :bukiet3i: miło, że się sprawdziło, bo już wątpiłam w swoją skuteczność :D

• Super 1
Ragna
W dniu 4.06.2020 o 10:28, Priestess napisał:

Czyli rózga wyszła tutaj jako seksownisia :D bo to też karta atrakcyjnego, seksownego wyglądu :D musisz zatem wyglądać szałowo ;)

Może Ci się przyda: pomniejsze znaczenie rózg to takie naprawdę zażarte dyskusje, debaty :) 

• W punkt 1
  • Moderator
Priestess
5 minut temu, Ragna napisał:

Może Ci się przyda: pomniejsze znaczenie rózg to takie naprawdę zażarte dyskusje, debaty :) 

No przecież!!!! Debaty nad tą fryzurą nawet tutaj na forum trwały i wszyscy z zapartym tchem czekali na czwartek :D aby poznać efekt. Dzięki, cenna wskazówka. 

• Like 1
aneta31
4 minuty temu, Priestess napisał:

To ten piesek szybko przyniósł :D

Dzięki za weryfikację :bukiet3i: miło, że się sprawdziło, bo już wątpiłam w swoją skuteczność :D

Jedna z 4 wróżb sie sprawdziła, 2 wrozbe zweryfikuje 12 czerwca, chociaz nie wiem co  z tym bocianem bo o nogi mi nie chodziło:-)

Aneta

• Haha 1
  • Moderator
Priestess
4 minuty temu, aneta31 napisał:

chociaz nie wiem co  z tym bocianem bo o nogi mi nie chodziło:-)

Byłam pewna, że o nogi :D 

Bocian to zmiany, więc będziesz odmieniona. Pozytywnie :)

• Lux 1
olejos
W dniu 3.06.2020 o 22:59, Priestess napisał:

Trumna + Pierścionek

Obawiam się, że nie dojdzie do spotkania. Trumna w połączeniu z pierścionkiem mówi o "śmierci" kontaktu, wskazuje na samotność. Spotkanie może zatem nie dojść do skutku. 

Na szczęście nie sprawdziło się. Pan spontanicznie przyjechał do mnie. Właśnie wychodzę. :) 

• Like 1
Ragna
Posted (edited)
12 godzin temu, Priestess napisał:

Pan + Koniczyna 

No jasne :)  Coś w rodzaju "nadarzyła się okazja, więc trzeba z niej skorzystać" :) 

Sprawdziło się! Spotkanie zostało wepchnięte w napięty grafik Pana. Zaproponował dość nietypową godzinę :)

Edited by Ragna
  • Like 1
  • Moderator
Priestess
W dniu 6.06.2020 o 16:11, aneta31 napisał:

Witam, jaki będzie dla mnie czerwiec?

Aneta 

Anetko, tutaj nie zadajemy takich pytań, jest zbyt ogólne i obszerne. Zwróć uwagę na mój post z regulaminem tematu- tam są przykłady pytań. 

mika43

To może i ja zapytam:

Czy otrzymam propozycję sezonowej współpracy w branży turystycznej z firmy, z którą współpracowałam w ubiegłym roku (czy oni mi to zaproonują?) Jeśli ta, czy otrzymam wiadomość z tej firmy w ciągu dwóch tygodni?

aneta31

Witaj, to zapytam inaczej, czy w przyszlym tyg uda mi sie zalatwic nowy tel z amonamentem?

Aneta 

• Moderator
Priestess

Kochani, 

Na wszystkie pytania dziś odpowiem, ale chciałam jeszcze zaprosić Was to podobnego wątku u użytkowniczki @Ragna ona też poszukuje króliczków do pracy z Lenormandami :) wesprzyjcie ją pytaniami :thanks: bo dziewczyna jest świetna i ma wiedzę, a jej wątek nie może się rozkręcić. Tak więc w ramach małej "reklamy" polecam :D

• Thanks! 1
  • Moderator
Priestess
W dniu 7.06.2020 o 21:16, aneta31 napisał:

Witaj, to zapytam inaczej, czy w przyszlym tyg uda mi sie zalatwic nowy tel z amonamentem?

Aneta 

Dziecko + Słońce

Tak, powinno się to udać :) To dla Ciebie czy dziecka? Będziesz zadowolona z wyboru. 

• Thanks! 1
  • Moderator
Priestess
W dniu 7.06.2020 o 20:50, mika43 napisał:

To może i ja zapytam:

Czy otrzymam propozycję sezonowej współpracy w branży turystycznej z firmy, z którą współpracowałam w ubiegłym roku (czy oni mi to zaproonują?) Jeśli ta, czy otrzymam wiadomość z tej firmy w ciągu dwóch tygodni?

Cześć Mika :)

Widzę, że Ragna już Ci odpowiedziała na to samo pytanie, więc zgodnie z zasadami, nie będę kładła kart drugi raz.

• Super 1
  • Maestro
Inez2503
W dniu 2.06.2020 o 10:33, Priestess napisał:

Gwiazda + Księżyc

Serce + Park

Nie spotkaliśmy się, za dużo przeszkód, ale byliśmy w kontakcie telefonicznym. Co do siostry,to odezwała się dzisiaj rano. Dziękuję :)

Jesli moge, to czy spotkamy się z Marcinem w tym tygodniu, tzn.do 14.06.2020 r. :) Dzieki :)

• Like 2
  • Ekspert
Lianna
W dniu 5.06.2020 o 17:24, Priestess napisał:

No przecież!!!! Debaty nad tą fryzurą nawet tutaj na forum trwały i wszyscy z zapartym tchem czekali na czwartek :D aby poznać efekt. Dzięki, cenna wskazówka. 

Padłam ! haha cóż to za napięcie było XD

Nie takie Rózgi złe, jak je malują :P

• Haha 2
  • Ekspert
Lianna

Nie wiem, czy może być takie pytanie, ale uczę się Lenorków, więc każda wiedza na wagę złota !

Jak w tym tygodniu będę się czuć po jodze? Teraz staram się codziennie choć te 30 minut :). Dzięki ! :koniczynka:

• Like 1
Ragna
Posted (edited)

Mogę kolejne pytanie? :laugh: I czy mogę szczegóły dopisać na priv? :mysli:
Przyjaciel próbuje mnie trochę zainteresować swoim hobby. Potrzebny do niego jest sprzęt. Można go sobie wybrać i specjalizować się wtedy tylko w nim. Ceny są bardzo różne i stopień trudności nauki też jest różny. Chciałabym mu powiedzieć co mi się spodobało i poprosić o poszukanie mi w internecie czegoś na mój budżet, żebym wiedziała ile muszę pieniędzy uzbierać.

Pytanie: jak zareaguje na moją prośbę? Czy spodoba mu się co sobie wybrałam? Może karty pokażą, że będzie mi doradzał coś innego?

Edited by Ragna
  • Like 1
  • Lux 1
  • Moderator
Priestess
5 minut temu, Ragna napisał:

Mogę kolejne pytanie? :laugh: I czy mogę szczegóły dopisać na priv? :mysli:
Przyjaciel próbuje mnie trochę zainteresować swoim hobby. Potrzebny do niego jest sprzęt. Można go sobie wybrać i specjalizować się wtedy tylko w nim. Ceny są bardzo różne i stopień trudności nauki też jest różny. Chciałabym mu powiedzieć co mi się spodobało i poprosić o poszukanie mi w internecie czegoś na mój budżet, żebym wiedziała ile muszę pieniędzy uzbierać.

Pytanie: jak zareaguje na moją prośbę? Czy spodoba mu się co sobie wybrałam? Może karty pokażą, że będzie mi doradzał coś innego?

Jasne, że możesz :) ale odpowiem wieczorkiem, bo nie mam przy sobie kart :)

• Like 2
  • User
Lunaria
W dniu 5.06.2020 o 11:02, Priestess napisał:

Księżyc + Gwiazdy

Wyniki będą w przyszłym tygodniu, ale na pewno pozytywnie :buzka_z:egzamin w przyjaznej atmosferze. Miałam trochę przecieków co do pytań, więc było trochę łatwiej :wink:

• Like 2
  • Moderator
Priestess
8 godzin temu, Inez2503 napisał:

Jesli moge, to czy spotkamy się z Marcinem w tym tygodniu, tzn.do 14.06.2020 r. :) Dzieki :)

Dzięki Inez za weryfikację :) 

Ogród + Drogi

Pojawi się wybór, między dwoma spotkaniami (sprawami). Jeśli spotkanie miałoby dojść do skutku, to być może w większym gronie (rodzinne, towarzyskie) lub przy okazji jakiegoś niezobowiązującego wyjścia na wspólny spacer, w plener. 

• Thanks! 1
  • Moderator
Priestess
7 godzin temu, Lianna napisał:

Nie wiem, czy może być takie pytanie, ale uczę się Lenorków, więc każda wiedza na wagę złota !

Jak w tym tygodniu będę się czuć po jodze? Teraz staram się codziennie choć te 30 minut :). Dzięki ! :koniczynka:

Krzyż + Żmija

Nie zbliża Ci się okres? Chyba będzie ciężko, być może z powodów kobiecych spraw.... i trudno będzie się zmobilizować. 

• Thanks! 1
  • Moderator
Priestess
7 godzin temu, Ragna napisał:

Niedźwiedź + Dziecko :D

Chyba dość trafne, bo mamy mistrza, autorytet, ale jednocześnie przychylnego przyjaciela i Ty w roli nowicjusza. Zareaguje moim zdaniem opiekuńczo i wspierająco. Podejmie się pomocy Tobie i widać tu Twój zapał w nowe przedsięwzięcie. 

• Like 1
  • Maestro
Inez2503
Posted (edited)
8 godzin temu, Priestess napisał:

Ogród + Drogi

Pojawi się wybór, między dwoma spotkaniami (sprawami). Jeśli spotkanie miałoby dojść do skutku, to być może w większym gronie (rodzinne, towarzyskie) lub przy okazji jakiegoś niezobowiązującego wyjścia na wspólny spacer, w plener. 

Możliwe,że pójdziemy na spacer.Zweryfikuję po weekendzie:)

Edited by Inez2503
Wstawiłam polskie znaki i poprawiłam literówkę.
  • Like 2
  • Moderator
Priestess
Posted (edited)
16 minut temu, bluemagic napisał:

Czy zalatwie sobie na dniach podwyżkę? :wink:

Wieża + Niedźwiedź

Hm.... wyszedł szef w niedźwiedziu i jakaś przeszkoda w wieży. W połączeniu te karty mówią o tym, że instytucja (firma) musi liczyć się z budżetem.... może być ciężko. Z drugiej strony Misiek jest przychylny, przyjacielski, a Wieża to może być autorytet, jaki u szefa zbudowałeś.... 

chyba dociągnę jeszcze jedną:

Kwiaty

tak, powinno się udać :)

P.S. jeszcze się uczę tej metody, stąd takie "myślenie na głos" :D

Edited by Priestess
  • Like 3
bluemagic
11 minut temu, Priestess napisał:

Wieża + Niedźwiedź

Hm.... wyszedł szef w niedźwiedziu i jakaś przeszkoda w wieży. W połączeniu te karty mówią o tym, że instytucja (firma) musi liczyć się z budżetem.... może być ciężko. Z drugiej strony Misiek jest przychylny, przyjacielski, a Wieża to może być autorytet, jaki u szefa zbudowałeś.... 

chyba dociągnę jeszcze jedną:

Kwiaty

tak, powinno się udać :)

P.S. jeszcze się uczę tej metody, stąd takie "myślenie na głos" :D

Super, do końca tygodnia postaram się zweryfikować :wink:

• Like 1
  • Administrator
Ismer

U Ragny już byłam, to teraz kolej na Cię, Priestess ;) 

Pytanie bardzo proste: czy w czwartek będzie burza (nieważne mała czy duża, byle była to burza) w okolicy, w której będę spędzać dzień wolny od pracy?  :D 

• Moderator
Priestess
2 minuty temu, Ismer napisał:

U Ragny już byłam, to teraz kolej na Cię, Priestess ;) 

Pytanie bardzo proste: czy w czwartek będzie burza (nieważne mała czy duża, byle była to burza) w okolicy, w której będę spędzać dzień wolny od pracy?  :D 

Wróżby dla administracji mnie stresują :D

Ogród + Lis

Teoretycznie NIE, ale w praktyce będą się czaić przebiegłe chmurzyska, pogoda nie będzie wzbudzać zaufania, być może trzeba się będzie sprytnie chować/zabezpieczać przed potencjalnym deszczem, ale myślę, że ostatecznie nie będzie lało. 

• Like 2
  • Administrator
Ismer
23 minuty temu, Priestess napisał:

Wróżby dla administracji mnie stresują :D

hmmm, a niby czemu? czy to ja jakiś odmieniec jestem, z innej gliny ulepiona? ;p 

chociaż zaraz się okaże, że stres mógł być zasadny, bowiem się czepnę (jak zwykle :D ) słów "burza" i "nie będzie lało", albowiem moja burza to nie samo lanie :biggrin: ale też przedstawienie typu światło i dźwięk, czyli pioruny - błyski - grzmoty. O to mi właśnie chodziło, bo uwielbiam burze, zwłaszcza w nocy, a sam deszcz nie jest taki atrakcyjny :kwas:

Czyli rozumiem, że burzy nie będzie? yes? 

• Moderator
Priestess
1 minutę temu, Ismer napisał:

hmmm, a niby czemu? czy to ja jakiś odmieniec jestem, z innej gliny ulepiona? ;p 

chociaż zaraz się okaże, że stres mógł być zasadny, bowiem się czepnę (jak zwykle :D ) słów "burza" i "nie będzie lało", albowiem moja burza to nie samo lanie :biggrin: ale też przedstawienie typu światło i dźwięk, czyli pioruny - błyski - grzmoty. O to mi właśnie chodziło, bo uwielbiam burze, zwłaszcza w nocy, a sam deszcz nie jest taki atrakcyjny :kwas:

Boże... tyle pytań, stresuję się jeszcze bardziej ;p

Moim zdaniem nie będzie burzy, ale prognozy mogą na nią wskazywać i chmurzyska będą się kłębić. Tak rozumiem tego liska w ogrodzie - czai się, spryciarz. 

3 minuty temu, Ismer napisał:

mmm, a niby czemu? czy to ja jakiś odmieniec jestem, z innej gliny ulepiona? ;p 

z tej samej Ismer, trochę pół żartem, trochę pół serio napisałam. Twój autorytet mnie peszy :redface:

• Administrator
Ismer
8 minut temu, Priestess napisał:

Twój autorytet mnie peszy :redface:

Jak może Cię peszyć coś, czego nie mam? :D w tym tygodniu na parkingu totalnie olała mnie wrona, a ostatnio na wsi płochliwy zazwyczaj dudek, zając i jeż. Popatrz lepiej na siebie, na swoje umiejętności - właśnie takie osoby mają autorytet, takie, które coś umieją, czymś się wyróżniają, u nas są to Eksperci i Maestro, a admin czy mod to tylko swego rodzaju, że tak powiem, pracownik biurowy. 

Jeśli tak:

26 minut temu, Priestess napisał:

Moim zdaniem nie będzie burzy, ale prognozy mogą na nią wskazywać i chmurzyska będą się kłębić

to istnieje szansa na spektakl i w takim razie spróbuję (a właściwie spróbujemy) ją wywołać. Jak się nie uda zakląć natury, to przynajmniej wywołam burzę w pracy, bo tam już też się chmurzyska kłębią i wszelkie prognozy na nią wskazują :D 

• Like 1
  • Haha 2
  • Moderator
Priestess
8 godzin temu, Ismer napisał:

a admin czy mod to tylko swego rodzaju, że tak powiem, pracownik biurowy

dobra dobra :D ja tam swoje wiem :D 

• Like 1
  • Ekspert
Lianna
17 godzin temu, Priestess napisał:

Krzyż + Żmija

Nie zbliża Ci się okres? Chyba będzie ciężko, być może z powodów kobiecych spraw.... i trudno będzie się zmobilizować. 

haha kaj mój kalendarzyk? raczej jestem przed :P ale fakt że trochę się zmuszam :)

Dziękować ! :koniczynka:

• Like 1
aneta31
W dniu 9.06.2020 o 09:52, Priestess napisał:

Dziecko + Słońce

Tak, powinno się to udać :) To dla Ciebie czy dziecka? Będziesz zadowolona z wyboru. 

Witaj, do juz 2 twoja wróżba która się sprawdziła, dziś załatwiłem sobie nowy tel i to na korzystnych warunkach. Niestety nie moge dodac ocenty za wrozbe , ponieważ juz raz to zrobilam.

Aneta 

Edited by aneta31
  • Like 1
  • Thanks! 1
  • Moderator
Priestess
7 minut temu, aneta31 napisał:

Witaj, do juz 2 twoja wróżba która się sprawdziła, dziś załatwiłem sobie nowy tel i to na korzystnych warunkach. Niestety nie moge dodac ocenty za wrozbe , ponieważ juz raz to zrobilam.

Aneta 

Dzięki za weryfikację :ok:

• Moderator
Priestess
8 minut temu, aneta31 napisał:

Aneta 

Skoro to telefon dla Ciebie, a nie dla dziecka, to pewnie ta karta Dziecko wskazuje, że początkowo będziesz musiała się przyzwyczaić do nowych funkcji i ich nauczyć :) 

crowcrow

O to ja też proszę wróżbę :D chodzi za mną pewna sukienka, jednak powstrzymuję się z kupnem bo mam dużo wydatków w tym mscu i nie chcę wtopić kasy w bubla i bawić się w zwroty. Jedyny jej minus to brak podanej długosci na stronie. Obawiam się, że będzie krótka, a ja lubię midi albo dłuższe mini. Pytanie, czy jeśli zamówię kieckę to będę zadowolona z długości?

• Like 1
aneta31
53 minuty temu, Priestess napisał:

Skoro to telefon dla Ciebie, a nie dla dziecka, to pewnie ta karta Dziecko wskazuje, że początkowo będziesz musiała się przyzwyczaić do nowych funkcji i ich nauczyć :) 

Na pewno bede musiała się uczyc :-)

• Like 1
  • Ekspert
Lianna

No to spróbujmy, jak mogę jeszcze :)

Wiem, że niby nic, ale moja kotka Bella przynosi ostatnio kleszcze i ciężko jej usunąć, bo gryzie i wbija pazura. Czy w dniu jutrzejszym uda jej się wyciągnąć kleszcze?

• Like 1
  • Moderator
Priestess
Posted (edited)
13 minut temu, Lianna napisał:

No to spróbujmy, jak mogę jeszcze :)

Wiem, że niby nic, ale moja kotka Bella przynosi ostatnio kleszcze i ciężko jej usunąć, bo gryzie i wbija pazura. Czy w dniu jutrzejszym uda jej się wyciągnąć kleszcze?

Kurde, z kleszczami nie ma żartów :( mój pies prawie się przekręcił rok temu po tym, jak złapał kleszcza... skończyło się na serii, badań, ryzyku uszkodzonych narządów wewnętrznych, bolesnym dla psa leczeniu, codziennych odwiedzinach u weta i trzydniowej serii kroplówek. Nie ma co czekać, rwij albo niech weterynarz wyrwie :( im dłużej kleszcz jest w ciele, tym większe prawdopodobieństwo, że zwierzak zarazi się chorobą odkleszczową, jeśli kleszcz był jej nosicielem (a co trzeci kleszcz jest!)

Klucz + List 

Tak, uda się wyciągnąć kleszczory (klucz), ale już sam klucz pokazuje, że to temat bardzo ważny i nie do zbagatelizowania. Podobnie jak ten list, który może oznaczać jakąś receptę? W połączeniu to dosłownie kluczowe wiadomość, ważne wiadomości... ja bym chyba po tych kartach poszła do lekarza z kotką i sprawdziła, czy nie ma babeszjozy, boreliozy czy innego paskudztwa odkleszczowego. Tym bardziej, że jutro zaczyna się długi weekend i może być ciężko namierzyć otwartą klinikę dla zwierząt. 

Edited by Priestess
  • Thanks! 1
  • Maestro
Inez2503
Posted (edited)
W dniu 9.06.2020 o 22:26, Priestess napisał:

Ogród + Drogi

WERYFIKACJA

Ja miałam wybór,bo się na dzisiaj z kimś umówiłam na spacer, a tymczasem M zadzwonił,ze dzisiaj będzie u mnie. Ok, odwołałam tamto i czekam na niego., będzie za godzinę, idziemy na spacer, a potem do mnie. Wróżba sprawdziła się w 100%.

Jesli mogę, to czy Marcin przyjedzie do mnie w tę sobotę? Byla wcisnęła mu dziecko,mimo iż byliśmy umówieni. Chcę, zeby przyjechał, jak ona odbierze córkę. I drugie pytanie z tym związane,jak on zareaguje, gdy go zapytam czemu nie możemy soboty spedzić razem z jego córką?On ciągle mi mówi,ze jest za wczesnie na to,zebym poznała jego córkę.Ona nic nie wie o mom istnieniu,. Syn wie o mnie, ale też mnie nie zna.

Dziękuję :)

Nie mogę wziać ponownego udziału w ankiecie :(

Edited by Inez2503
  • Super 1
  • Ekspert
Willow
W dniu 31.05.2020 o 20:56, Priestess napisał:

Wylosowałam Klucz+List

Tak, myślę, że zdałaś :)

Widać, że to ważny egzamin. Klucz otwiera przed Tobą nowe drzwi (do kolejnych etapów edukacji lub do zakończenia studiów). Wkrótce powinnaś otrzymać w tej sprawie wiadomość :)

Na razie niestety, informacji nie dostałam :/ Czekam kiedy oceny będą wpisane do systemu - wtedy odpisze Ci napewno :)

Pozdrawiam Cię ciepło :1s_z:

Ragna
W dniu 9.06.2020 o 22:34, Priestess napisał:

Niedźwiedź + Dziecko :D

Chyba dość trafne, bo mamy mistrza, autorytet, ale jednocześnie przychylnego przyjaciela i Ty w roli nowicjusza. Zareaguje moim zdaniem opiekuńczo i wspierająco. Podejmie się pomocy Tobie i widać tu Twój zapał w nowe przedsięwzięcie. 

Powiedział, że nie jego zdaniem kobiety mają taka mentalność, że nigdy nie wymasterowały tego sprzętu (bo im się nie chciało). Wjechał mi trochę na ambicję xD Ale powiedział, że jeśli mi się podoba, to mi poszuka czegoś :) Potraktował mój osobisty wybór po prostu jako fakt :)

Edited by Ragna
  • Like 2
  • Administrator
Ismer
W dniu 10.06.2020 o 00:54, Ismer napisał:

czy w czwartek będzie burza (nieważne mała czy duża, byle była to burza) w okolicy, w której będę spędzać dzień wolny od pracy?  :D 

W dniu 10.06.2020 o 01:02, Priestess napisał:

Ogród + Lis

Teoretycznie NIE, ale w praktyce będą się czaić przebiegłe chmurzyska, pogoda nie będzie wzbudzać zaufania, być może trzeba się będzie sprytnie chować/zabezpieczać przed potencjalnym deszczem, ale myślę, że ostatecznie nie będzie lało. 

W dniu 10.06.2020 o 01:39, Ismer napisał:

bowiem się czepnę (jak zwykle :D ) słów "burza" i "nie będzie lało", albowiem moja burza to nie samo lanie :biggrin: ale też przedstawienie typu światło i dźwięk, czyli pioruny - błyski - grzmoty. O to mi właśnie chodziło, bo uwielbiam burze, zwłaszcza w nocy, a sam deszcz nie jest taki atrakcyjny :kwas:

W dniu 10.06.2020 o 01:44, Priestess napisał:

Moim zdaniem nie będzie burzy, ale prognozy mogą na nią wskazywać i chmurzyska będą się kłębić. Tak rozumiem tego liska w ogrodzie - czai się, spryciarz. 

Północ minęła, czwartek się skończył i czas na weryfkę :) 

Ok. 21:30 była burza nieduża, właściwie całkiem malutka, parę razy błysnęło, parę razy pomruczało (dalekie pioruny, nic spektakularnego), pobździł z godzinkę deszcz i poszło sobie. 

W sumie rzeczywiście czaiło się na wielką burzę, chmurzyska były czarne jak.. noc listopadowa ;) ale efekt z nich żałosny, tak jakby tylko kawalątek wiagry zażyły :D 

• Haha 1
  • Thanks! 1
  • Moderator
Priestess
14 godzin temu, aneta31 napisał:

Jaki bedzie jutrzejszy moj dzien?

Aneta 

Trumna + Myszy

Możesz mieć tego dnia trudności ze strony układu pokarmowego, żołądka. Poza tym będzie to dzień regenerowania się.  Mimo, że obie karty są negatywne i mówią o chorobie, stracie, to w połączeniu mogą właśnie wskazywać na takie wylizywanie się z ran, regeneracji po przykrych doświadczeniach. 

Jestem ciekawa weryfikacji, bo takie niełatwe te karty. 

• Thanks! 1
  • Ekspert
Lianna
W dniu 10.06.2020 o 18:49, Priestess napisał:

Kurde, z kleszczami nie ma żartów :( mój pies prawie się przekręcił rok temu po tym, jak złapał kleszcza... skończyło się na serii, badań, ryzyku uszkodzonych narządów wewnętrznych, bolesnym dla psa leczeniu, codziennych odwiedzinach u weta i trzydniowej serii kroplówek. Nie ma co czekać, rwij albo niech weterynarz wyrwie :( im dłużej kleszcz jest w ciele, tym większe prawdopodobieństwo, że zwierzak zarazi się chorobą odkleszczową, jeśli kleszcz był jej nosicielem (a co trzeci kleszcz jest!)

Klucz + List 

Tak, uda się wyciągnąć kleszczory (klucz), ale już sam klucz pokazuje, że to temat bardzo ważny i nie do zbagatelizowania. Podobnie jak ten list, który może oznaczać jakąś receptę? W połączeniu to dosłownie kluczowe wiadomość, ważne wiadomości... ja bym chyba po tych kartach poszła do lekarza z kotką i sprawdziła, czy nie ma babeszjozy, boreliozy czy innego paskudztwa odkleszczowego. Tym bardziej, że jutro zaczyna się długi weekend i może być ciężko namierzyć otwartą klinikę dla zwierząt. 

Udało się wyciągnąć :) Nie było łatwo, ale w dnie osoby daliśmy radę ;). Był taki czas, że był względy spokój. Od jakiegoś czasu przynosi więcej tych kleszczorów.

Dziękuję za karty ! :thanks:

• Like 1
aneta31
10 godzin temu, Priestess napisał:

Trumna + Myszy

Możesz mieć tego dnia trudności ze strony układu pokarmowego, żołądka. Poza tym będzie to dzień regenerowania się.  Mimo, że obie karty są negatywne i mówią o chorobie, stracie, to w połączeniu mogą właśnie wskazywać na takie wylizywanie się z ran, regeneracji po przykrych doświadczeniach. 

Jestem ciekawa weryfikacji, bo takie niełatwe te karty. 

Witaj, nie miałam zadnego problemu z ukladem pokarmowym, jedynie mialam mała drzemkę, ponieważ czułam sie zmeczona.

• Like 1
bluemagic
W dniu 9.06.2020 o 23:03, bluemagic napisał:

Super, do końca tygodnia postaram się zweryfikować :wink:

Niestety nie udało się ;)

• Moderator
Priestess
1 minutę temu, bluemagic napisał:

Niestety nie udało się ;)

hmmm czyli jednak pierwsza myśl była trafna... szkoda :(

• Thanks! 1