Skocz do zawartości

Proste pytania w ramach ćwiczeń z nową talią Lenormand


Priestess

Jak oceniasz moją wróżbę?  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz moją wróżbę

    • Sprawdziła się całkowicie
    • Sprawdziła się w większej części
    • Sprawdziła się w mniejszej części
    • Zupełnie się nie sprawdziła
      0
    • Brak możliwości weryfikacji
      0


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Priestess napisał:

W czerwcu na pewno nie, wyszła mi

Trumna + Dom

sprawy zdrowotne mogą pokrzyżować Wam plany. Może być to choroba albo troska o zdrowie (pandemia). Zostaniecie w domu. 

No właśnie tak też myślę :/ dzieci za małe,  żeby upilnować. A wiadomo, że macają wszystko. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
2 godziny temu, Ava55 napisał:

nie wiem czy to pytanie się nadaje :

czy brat zabierze córkę do siebie

1. w poniedziałek 

2. wtorek

3. środę

Anka :)

 

Czy zabierze ją do siebie w poniedziałek?

Pierścionek+Jeździec

Dość prawdopodobne, że będzie to poniedziałek, ale wydaje mi się, że raczej pojawi się tutaj konkretna wiadomość, konkretne ustalenie. 

 

Czy zabierze ją do siebie we wtorek?

Kosa+Dziecko

Nie, to nie wtorek

 

Czy zabierze ją do siebie we środę?

Klucz + Gwiazda

Tak, to może być też środa.

 

Ciekawe karty, bo takie krążące wokół tematu, ale dla mnie nie do końca jednoznaczne, np. wtorek, gdzie mamy i Kosę (negatywną kartę mówiącą raczej o przecięciu) i Dziecko, którego dotyczy pytanie, więc dosłownie pozbycie się dziecka? Tak samo jak Jeździec, który może być wiadomością w sprawie, ale też dosłownie bratem, który przyjeżdża po dziecko. Z kolei środa z kluczem pokazuje, że sprawa jest już zamknięta, rozwiązana, co może też jednocześnie podpowiadać, że dziecko jest już w domu.

 

Sama jestem ciekawa :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Priestess :)

Czy mogę Ci zadać jeszcze jedno pytanie, czy muszę poczekać, aż będę w stanie zweryfikować ostatnie? :)

Dziękuję Ci bardzo z góry :):bukiet3i:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Priestess napisał:

Sama jestem ciekawa :D 

 

dam znać jak tylko się zadzieje albo minie środa :ok:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Priestess napisał:

Oczywiście :) 

Dziękuję :)

To jest kolejne odnośnie uczelni: akurat napisałam egzamin z historii stanów zjednoczonych, wiem, że informacja zwrotna będzie w następnym tygodniu 100%, bo poprawa jest w następny weekend :) 

Owszem pytanie brzmi tak: czy ja zaliczyłam ten egzamin?

Z góry dziękuję najmocniej! :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
10 minut temu, Willow napisał:

czy ja zaliczyłam ten egzamin?

Serce+Dziecko

 

Myślę, że tak :) Serce na początku to pozytywny znak. Może być to lubiany przez Ciebie przedmiot? Dziecko może sugerować, że czułaś się mało przygotowana, albo jakoś po omacku odpowiadałaś, ale w tym połączeniu wydaje mi się, że wynik egzaminu będzie pozytywny :)

 

 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Priestess napisał:

Serce+Dziecko

 

Myślę, że tak :) Serce na początku to pozytywny znak. Może być to lubiany przez Ciebie przedmiot? Dziecko może sugerować, że czułaś się mało przygotowana, albo jakoś po omacku odpowiadałaś, ale w tym połączeniu wydaje mi się, że wynik egzaminu będzie pozytywny :)

 

 

Serce - a może to troszkę pomocy ze strony męża się zaznaczylo? Nie wiem, nie znam się na Lenormandach :)

Przedmiot owszem był spoko, lubię historię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 21.06.2020 o 11:30, Priestess napisał:

Czy zabierze ją do siebie w poniedziałek?

Pierścionek+Jeździec

Dość prawdopodobne, że będzie to poniedziałek, ale wydaje mi się, że raczej pojawi się tutaj konkretna wiadomość, konkretne ustalenie. 

 

Czy zabierze ją do siebie we wtorek?

Kosa+Dziecko

Nie, to nie wtorek

 

Czy zabierze ją do siebie we środę?

Klucz + Gwiazda

Tak, to może być też środa

@Ava55 gdybym miała dzisiaj zinterpretować jeszcze raz te karty, to bym zrobiła to inaczej. Cały czas mi to chodzi po głowie, a po wczorajszym "mini kursie na YT", powiedziałabym, że:

 

Poniedziałek: Pojawi się zobowiązanie przyjazdu. Brat się zobowiąże, ustali, że przyjedzie, czyli będzie deklaracja co do daty. 

Wtorek: Dziecko zostanie zabrane tego dnia, Kosa jako koniec, czyli dosłownie koniec dziecka. 

Środa: zamknięcie tematu, już będzie po odwiedzinach, więc dosłownie realizacja (klucz) +planów (gwiazda)

 

Każdy dzień pasuje :D ale teraz chyba najbardziej mi tu gra wtorek. 

 

Edytowane przez Priestess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

To ja zadam pytanie seryjne wszystkim naszym lenormandówkom :)

Priestess, do Ciebie mam pytanie takie: czy moja siostra znajdzie mi odpowiedniego fachowca?

 

Chodzi o to, że poprosiłam ją, by polukała po necie i wyszukała mi pewnego specjalistę. Ona tak samo zna się na temacie jak i ja, czyli wcale :D a poprosiłam ją o to z prozaicznego powodu: jestem na razie poza zasięgiem sieci i muli mi net gorzej niż bagienne dno. Ale chodzi mi tylko o odpowiedź, czy znajdzie taką osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
1 minutę temu, Makrela napisał:

czy moja siostra znajdzie mi odpowiedniego fachowca?

Lis+Trumna+List

Tak :) finalnie otrzymasz od niej wiadomość (List), że udało jej się sprytnie i szybko (Lis) zakończyć poszukiwania (Trumna). 

Nie wiem, czy będzie odpowiedni ten fachowiec, ale jakiegoś znajdzie :D coś czuję, że będzie szukać "po łebkach", byle tylko mieć to z głowy :D 

 

Czy warto będzie zaufać temu fachowcowi, którego poleci siostra?

Trumna + Pierścionek + Drogi

Lepiej poszukać kogoś innego, niż ten, który zostanie przez nią wybrany. Umowa, czy też współpraca (Pierścionek) z tym specjalistą nie dojdzie do skutku (Trumna) i konieczne będzie szukanie dalej (Drogi). 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2020 o 11:30, Priestess napisał:

Czy zabierze ją do siebie w poniedziałek?

Pierścionek+Jeździec

Dość prawdopodobne, że będzie to poniedziałek, ale wydaje mi się, że raczej pojawi się tutaj konkretna wiadomość, konkretne ustalenie. 

 

Czy zabierze ją do siebie we wtorek?

Kosa+Dziecko

Nie, to nie wtorek

 

Czy zabierze ją do siebie we środę?

Klucz + Gwiazda

Tak, to może być też środa.

 

Ciekawe karty, bo takie krążące wokół tematu, ale dla mnie nie do końca jednoznaczne, np. wtorek, gdzie mamy i Kosę (negatywną kartę mówiącą raczej o przecięciu) i Dziecko, którego dotyczy pytanie, więc dosłownie pozbycie się dziecka? Tak samo jak Jeździec, który może być wiadomością w sprawie, ale też dosłownie bratem, który przyjeżdża po dziecko. Z kolei środa z kluczem pokazuje, że sprawa jest już zamknięta, rozwiązana, co może też jednocześnie podpowiadać, że dziecko jest już w domu.

 

W dniu 22.06.2020 o 16:23, Priestess napisał:

gdybym miała dzisiaj zinterpretować jeszcze raz te karty, to bym zrobiła to inaczej. Cały czas mi to chodzi po głowie, a po wczorajszym "mini kursie na YT", powiedziałabym, że:

 

Poniedziałek: Pojawi się zobowiązanie przyjazdu. Brat się zobowiąże, ustali, że przyjedzie, czyli będzie deklaracja co do daty. 

Wtorek: Dziecko zostanie zabrane tego dnia, Kosa jako koniec, czyli dosłownie koniec dziecka. 

Środa: zamknięcie tematu, już będzie po odwiedzinach, więc dosłownie realizacja (klucz) +planów (gwiazda)

 

Każdy dzień pasuje :D ale teraz chyba najbardziej mi tu gra wtorek.

już weryfikuję :

była  brata zadzwoniła sama we wtorek - czy może w środę  rano podrzucić małą  na kilka dni

i dziś ja przywiozła  (środa)

 

tak sobie myślę, czy karty pokazały tez że to nie on pojedzie po dziecko  tylko mu je przywiozą?

aha, dodam że brat oczekiwał ze w tym tygodniu "dostanie: dziecko na pare dni, wyglądał  wiadomości  - ale sam nie mial zamiaru dzwonić 

a, i w poniedziałek mala złożyła mu życzenia przez telefon 

 

dziekuję za karty :thanks:

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
22 minuty temu, Ava55 napisał:

 

już weryfikuję :

była  brata zadzwoniła sama we wtorek - czy może w środę  rano podrzucić małą  na kilka dni

i dziś ja przywiozła  (środa)

 

tak sobie myślę, czy karty pokazały tez że to nie on pojedzie po dziecko  tylko mu je przywiozą?

aha, ddam że brat oczekiwał ze w tymtygodniu "dostanie: dziecko na pare dni, wyglądał  wiadomości  - ale sam nie mial zamiaru dzwonić 

a, i w poniedziałek mala złożyła mu życzenia przez telefon 

 

dziekuję za karty :thanks:

Czyli jednak środa.... a jeździec to była Wasza rozmowa....

Dzięki za weryfikację :bukiet: byłam bardzo ciekawa tego, jak to się potoczy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Priestess napisał:

a jeździec to była Wasza rozmowa....

nie rozmawialam z nim na ten temat w poniedziałek 

wspominał mi w zeszłym tygodniu o tym, że może córka będzie z nim w tych dniach, w tym tygodniu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2020 o 17:57, Priestess napisał:

Drzewo+Serce

Obie karty mają pozytywny wydźwięk. W karcie serca widać, że praca sprawia Ci przyjemność, jest Twoją pasją i całą sobą się w nią angażujesz. Podwyżka jak najbardziej Ci się należy. Drzewo jednak mówi o tym, że trzeba będzie na tę podwyżkę troszkę poczekać. Zapracowałaś na nią uczciwie i zostaniesz doceniona, ale moim zdaniem nie będzie to w tym miesiącu. 

Witaj, wracam z weryfikacją nie dostałam podwyżki, wróżba się  sprawdziła. 

Aneta

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
6 minut temu, aneta31 napisał:

Witaj, wracam z weryfikacją nie dostałam podwyżki, wróżba się  sprawdziła. 

Aneta

Przykro mi :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2020 o 11:56, Priestess napisał:

Serce+Dziecko

 

Myślę, że tak :) Serce na początku to pozytywny znak. Może być to lubiany przez Ciebie przedmiot? Dziecko może sugerować, że czułaś się mało przygotowana, albo jakoś po omacku odpowiadałaś, ale w tym połączeniu wydaje mi się, że wynik egzaminu będzie pozytywny :)

 

 

Weryfikacja: 

My z mężem dostaliśmy 4 :D

Dziękuję ślicznie za karty jeszcze raz! :bukiet3i:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
6 minut temu, Willow napisał:

Weryfikacja: 

My z mężem dostaliśmy 4 :D

Dziękuję ślicznie za karty jeszcze raz! :bukiet3i:

 

Gratulacje!!!!!!:medal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice
W dniu 31.05.2020 o 20:56, Priestess napisał:

Wylosowałam Klucz+List

Tak, myślę, że zdałaś :)

Widać, że to ważny egzamin. Klucz otwiera przed Tobą nowe drzwi (do kolejnych etapów edukacji lub do zakończenia studiów). Wkrótce powinnaś otrzymać w tej sprawie wiadomość :)

Powodzenia :koniczynka:

Dziękuję, droga Priestess, jeszcze raz :):bukiet:

egzamin rzeczywiście zaliczylam... Na 4 :D Co prawda, żadnej wiadomości nie otrzymałam, na stronie naszej uczelni pojawiły się oceny za ten semestr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ekspert
W dniu 22.06.2020 o 16:30, Makrela napisał:

To ja zadam pytanie seryjne wszystkim naszym lenormandówkom :)

Priestess, do Ciebie mam pytanie takie: czy moja siostra znajdzie mi odpowiedniego fachowca?

 

Chodzi o to, że poprosiłam ją, by polukała po necie i wyszukała mi pewnego specjalistę. Ona tak samo zna się na temacie jak i ja, czyli wcale :D a poprosiłam ją o to z prozaicznego powodu: jestem na razie poza zasięgiem sieci i muli mi net gorzej niż bagienne dno. Ale chodzi mi tylko o odpowiedź, czy znajdzie taką osobę.

 

W dniu 22.06.2020 o 16:40, Priestess napisał:

Lis+Trumna+List

Tak :) finalnie otrzymasz od niej wiadomość (List), że udało jej się sprytnie i szybko (Lis) zakończyć poszukiwania (Trumna). 

Nie wiem, czy będzie odpowiedni ten fachowiec, ale jakiegoś znajdzie :D coś czuję, że będzie szukać "po łebkach", byle tylko mieć to z głowy :D 

 

Czy warto będzie zaufać temu fachowcowi, którego poleci siostra?

Trumna + Pierścionek + Drogi

Lepiej poszukać kogoś innego, niż ten, który zostanie przez nią wybrany. Umowa, czy też współpraca (Pierścionek) z tym specjalistą nie dojdzie do skutku (Trumna) i konieczne będzie szukanie dalej (Drogi). 

Wyszukała mi po łebkach ale nie konkretnego fachowca tylko ceny i to nie od razu, musiałam się jej przypominać. Tak właśnie to wyglądało "byle tylko mieć to z głowy" :D 

Więc finalnie nie znalazła nikogo, stąd druga część Twojej odpowiedzi pozostanie bez weryfki, może poza ogólną konkluzją, że umowa nie dojdzie do skutku, no bo nie ma z kim. 

Sama zadzwoniłam do pierwszej lepszej znalezionej agencji w celu wstępnego zorientowania się ile to zajmie czasu a więc i kasy. 

Mogłam się tego spodziewać, bo jak znam siostrę... to znana jest z tego, by zepchnąć z siebie problem :kwas: 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Priestess zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...