Skocz do zawartości

Zmiana koloru aury w krótkim czasie


cichyktos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Chciałbym was zapytać, czy możliwe jest, aby aura u mnie zmieniła się w przeciągu miesiąca i to z takich kolorów jak indygo na białą.
Już mówię jak to wyglądało.
Miesiąc temu odbyłem sesje ze słynnum radiestetą polskim, który powiedział mi że mam "wybitne uzdolnienia radiestezyjne" oraz aurę w kolorze indygo.
Zacząłem stawiać pierwsze kroki z wahadełkiem (tak, nie, nie wiem), ale już mam ten etap za sobą (w sumie z dosyć dobrym wynikiem), więc spróbowałem sobie określić sam aurę wahadłem.
Według tablic gdzie są 4 podstawowe kolory wychodzi fiolet, a jak zadaje wahadełku pytanie na podstawie listy kolorów na kartce, to wskazuje białą.

Tak, wiem o autosugestii (potrafię nawet sterować kierunkiem wahadla myślą), ale teraz sam nie wiem - czy to praktyka zrobiła (w sumie przez miesiąc 4 książki wchłonięte, oraz praktyka codzienna), czy może ja sam sobie wmówiłem ten kolor ?
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2020 o 01:38, cichyktos napisał:

Według tablic gdzie są 4 podstawowe kolory wychodzi fiolet, a jak zadaje wahadełku pytanie na podstawie listy kolorów na kartce, to wskazuje białą.

Tak, wiem o autosugestii (potrafię nawet sterować kierunkiem wahadla myślą), ale teraz sam nie wiem - czy to praktyka zrobiła (w sumie przez miesiąc 4 książki wchłonięte, oraz praktyka codzienna), czy może ja sam sobie wmówiłem ten kolor ?

Z tego co pamiętam z radiestezji to na kartce powinno być więcej kolorów około 10 , a i tak lepiej pytać wahadełko bez tablicy kolorów, aby wyeliminować autosugestię...

Aura może się zmieniać miejscowo lub ogólnie, nagle pod wpływem choroby, lub pod wpływem rozwoju duchowego , ale to wolniej... :tak:

 

PS: Ludzie mają różne widzenie kolorów i nie piszę tu tylko o Daltonistach którzy nie widzą czerwonego ( czy zielonego ),

ale też o ludziach którzy na odcień niebieskawego potrafią powiedzieć ; zielony... np.

W Twoim przypadku Biały to kolor najwyższy, świadczący o dobrej kondycji duchowej, też miewałem biały ( niedaleko fioletowego, krok od indygo ) i nie podejrzewam abyś miał go ciągle... :ok:

W wolnym czasie poszukam pełnej listy kolorów najważniejszych aury....

 

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Piko said:

PS: Ludzie mają różne widzenie kolorów i nie piszę tu tylko o Daltonistach którzy nie widzą czerwonego ( czy zielonego ),

ale też o ludziach którzy na odcień niebieskawego potrafią powiedzieć ; zielony... np.

https://ezoforum.pl/topic/71096-kolory-aury/

W Twoim przypadku Biały to kolor najwyższy, świadczący o dobrej kondycji duchowej, też miewałem biały ( niedaleko fioletowego, krok od indygo ) i nie podejrzewam abyś miał go ciągle... :ok:

W wolnym czasie poszukam pełnej listy kolorów najważniejszych aury....

Byłbym wdzięczny za listę, ale czy przypadkiem nie mówisz o tych listach kolorów ? https://ezoforum.pl/topic/71096-kolory-aury/
Szczerze to ja dopiero zacząłem przygodę z radiestezją od miesiąca (po namowach tego polskiego radiestety który mnie zachęcił do tego).
Na początku mówił że ma aure indygo, lekko wpadającą w fiolet, a po miesiącu już biała.
Z tym że....niby jest teraz biała, a jakoś wyniki badań się pogorszyły, tzn. wahadło często plecie głupoty i nie potrafi teraz odpowiedzieć prawidłowo raz za razem i wydaje mi się że jest bardziej jeszcze podatne na autosugestie - szczerze to nie wiedziałem że trzymając w ręce wahadło można wpłynąć aż tak bardzo na jego ruchy - wystarczy że pomyślę aby pokręciło się w lewo i voila. Zaraz się okaże że potrafie ósemki nim robić :)

 

5 hours ago, Piko said:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2020 o 15:00, cichyktos napisał:

Lista podstawowych kolorów zaznaczanych na różnych długościach sznureczka wahadełka była trochę inna... Jest to w starszych numerach wydawnictwa "Różdżkarz".. hmm... mam w piwnicy i przy okazji sprawdzę i tu wrzucę...

 

@cichyktos, nie przetrenuj się czasem, daj sobie odpocząć.... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie kuliste  drewniane wahadałko w domu, specjalnie do sprawdzania koloru aury

trzymasz wahadełko prawą ręką nad lewą otwartą ku górze dłonią i przesuwasz palcami po sznureczku wahadełka (ma węzełki z kolorami), aż zacznie się kręcić  - domyślnie pytając o swój  kolor aury

moje wahadełko ma takie kolory  - od dołu :

szary, czarny, czerwony, pomarańczowy, zółty, zielony, jasnoniebieski,ciemnoniebieski, fioletowy, biały

gdzie 1sze dwa są używane do specjalnego oczyszczania

 

ddbf4c0b9100.jpg

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Ava55 napisał:

szary, czarny, czerwony, pomarańczowy, zółty, zielony, jasnoniebieski,ciemnoniebieski, fioletowy, biały

jeszcze powinien być indygo około białego... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, mam wahadełko od Ciszaka... wg mnie są 2 niebieskie *(jasny błękit oraz ciemy niebieski - indygo)

generalnie kolory odpowiadają kolorom czakr (fioletowy - 7ma , biały - 8ma )

ale ja już dawno nie sięgałam po wahadełko, może nie mam racji

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Piko said:

@cichyktos, nie przetrenuj się czasem, daj sobie odpocząć.... :ok:

Właśnie akurat chciałem coś powiedziec w tym temacie.
Praktykowałem wręcz dzień w dzień przez ostatni miesiąc - pokazywało na początku indygo (tak jak mi jakis z białą aurą powiedział że mam), potem fiolet i po około miesiącu biały.
Tyle że...moje wahadło zdaje się odczuwać moją autosugestię a raczej odwrotnie - w myślach potrafię kierować ruchem wahadła (wystrczy że pomyślę o jakimś ruchu i już zaczna się tak ustawiać dosyć szybko, pod warunkiem że patrze na nie/lekko obok), a jak narysuje sobie jakieś łamane linie (lewo/prawo/pion) i je połącze, oraz jak tylko wahadło umieszcze nad każdą z nich, to właśnie takie ruchy wzdłuż tych linii wykonuje ono (tutaj akurat nie muszę nic myśleć, sugerowac).
No i doszliśmy do meritum - czy ja coś może zrobiłem źle że tak działam autosugestią na nie czy to jakiś normalny odruch ? Jakiś jasnowidz z białą aurą mówił mi że mam niby "wybitne uzdolnienia radiestezyjne", ale po własnych próbach, sille swojej autosugestii widze, że to działa u mnie jak ciemna moc, której nie potrafię kontrolować -dark jedi :)

BTW,
Tak, właśnie robię sobie dłuższą przerwę (wahadło zaczęło pleść głupoty na zadawane pytania w myślach/mowie). Nawet w skali Bovisa poleciało dosyć mocno, bo pokazywało na początku 3000,6000,9000-10000, a potem ponad 11-13 tyś. Też szukam przyczyny takiego zachowania.
BTW2,
Liczenie ilości samoistnych obrotów wahadła...niby ktoś mowi że 100 jest okej, niektorzy 160, a u mnie - brzydko mówiąc - znudziło mi się liczenie, bo doszedłem do ponad 200 i dalej taki sam ruch kołowy. Sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Ava55 said:

mam takie kuliste  drewniane wahadałko w domu, specjalnie do sprawdzania koloru aury

trzymasz wahadełko prawą ręką nad lewą otwartą ku górze dłonią i przesuwasz palcami po sznureczku wahadełka (ma węzełki z kolorami), aż zacznie się

aaa, dziękuję za suestię. Dokładnie takie miałem zamiar kupić ale ponoć są teraz w sklepach "braki asortymentu"
Co do "trzymania prawą ręką", to ja jestem leworęczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cichyktos napisał:

Tyle że...moje wahadło zdaje się odczuwać moją autosugestię a raczej odwrotnie - w myślach potrafię kierować ruchem wahadła

Tak, sztuczka polega na tym aby zadać pytanie i nie myśleć o odpowiedzi , ale ją odczytać... no i dbać o wypoczynek mentalny,,,:kawka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...