Skocz do zawartości

12 domkow 20/21


alieninside

Rekomendowane odpowiedzi


Ma ktos doswiadczenie w interpretacji domkow?


Dom I - "JA", ciało fizyczne, tozsamosc, charakter, zwyczaje: krolowa bulaw

Bede bardziej pewna siebie, odwazna, przejde do  dzialania.

Dom II - wartosci, finanse własne, sprawy materialne (sposob, rodzaj, warunki samodzielnego zarobkowania, stosunek do swoich dobr, poczucie bezpieczenstwa materialnego: sad

Moze uzdrowie swoje finanse wreszcie

Dom III - najblizsze otoczenie i umiejętnosc komunikowania sie z nim, bliskie podroze (ale i "szybkie" - samolot), warunki uczenia się i zdobywania ogolnego wyksztatcenia, rodzenstwo, krewni, sasiedzi, korespondencja, dokumenty:6 kielichow podrozy nie bedzie chyba ze do znanych miejsc.

Dom IV - pochodzenie, tradycja, dom rodzinny (rodzice, dziadkowie, dom stworzony przez siebie, majątek rodzinny: nieruchomosci, legaty: 9mieczy no nie lubie tej karty pokazuje mi zawsze jakies wyrzuty sumienia

Dom V - tworczosc, zWiązki miłosne (rowniez namiętnosci, rozkosz, mitostki, flirty), potomstwo: dzieci slubne i nieslubne, ciqza, uczucia, podarunki, przyjemnosci, rozrywka, misje, ambasady, wychowanie i wyksztatcenie dzieci, kontakty z ludzmi młodymi i nauczycielami, pow rot do ojczyzny: kaplanka no nie jest to karta na zwiazki

Dom VI - praca (warunki pracy, mozliwosci, skłonnosci do wykonywania okreslonych prac, przełozeni, podwładni, współpracownicy), zdrowie, obowiązki, codzienne zycie rodzinne: król mieczy nie pracuje obecnie. Co moze krol mieczy pokazywac?

Dom VII - bliskie związki, małżenstwo, spółki, swiat zewnętrzny - inni ludzie, opis małzonka, przyjaciół, jawni wrogowie i nieprzyjaciele, z ktorymi stykasz się bezposrednio: 5bul no relacje moga byc napiete. Jestem single

Dom VIII - transformacja, seks, finanse "cudze" - nie bardzo zalezne od wtasnych działan (darowizny, spadki, pozyczki, długi, podatki, ... ), sytuacje niebezpieczne dla zycia, okultyzm, tajemnice osoby + dom 4 i 12: smierc karta zmiany transformacji i przeobrazenia. Szkoda ze niedociagnelam

Dom IX - swiatopogląd, religia, filozofia, aspiracje, edukacja (ta "wyzsza"), dalekie podroze (także mentalne), mozliwosci umysłowe, wymiar sprawiedliwosci, kontakt z cudzoziemcami: 2 miecze moze bede dojrzewac do jakichs decyzji wkwestii edukacji. Moze nie bede wiedziala jaka z opcji wybrac. Teraz juz zastanawiam sie czy wybrac kurs czy studium. O podrozach to moge pomarzyc

Dom X - kariera, urzeczywistnienie celow, pozycja społeczna, honory, stanowiska, rodzice - szczegolnie matka, sposob wykorzystania swojego dziedzictwa: 3 miecze kiepska karta smutek i rozczarowanie. Moje obawy sie urzeczywistnia

Dom XI - idee - plany, dązenia, przyjaciele - rodzaj i Iiczba stosunkow towarzyskich, zamozni protektorzy lub przyjaciele, nadzieje na przyszłosc, pragnienia, owoce pracy, społeczenstwo, przywiązanie, wiernosc, sława i powazanie: 7 krolowa mieczy mysle ze bede konsekwentna w dazeniach. Natomiast otoczeniu moze sie oberwac

Dom XII - podswiadomośc, ograniczenia, działanie nieracjonalne, inspiracja mistyczna i artystyczna, iluzje, empatia, ukryci wrogowie, oszusci, intryganci, nieuchronne wydarzenie, zmęczenie, chroniczne choroby, szpitale, uzaleznienia, miejsca odosobnienia: kochankowie no nie wiem co tu moze byc. 

 

Atego to juz wogole nie wiem:

 

159 temperament i   rozwoj osobisty krolowa bulaw kaplanka 2 miecze

Tak sie zastanawiam czy moje watpliwosci nie stana na drodze do rozwoju


2 6 10 pieniadze i praca sad krol mieczy 3 miecze

??
3 7 11 mysli idee 6 kieli 5 bul krolowa mieczy

Tak sie zastanawiam czy 6 kieli nie ma zwuazku z krokiem w kierunku edukacji jaki zamierzam podjac, bo to taki kreatywny przedmiot. Byc moze bedzie rywalizacja z kursantami w kroliwej mieczy to nie wiem bo nie pasuje mi do tego tematu. Moze zdam sobie sprawe ze to nie dla mnie bo q mieczy to nie kojarzy mi sie z tym zawodem


4 8 12uczucia i emocje 9 miecY smierc kochankowiei

 

Czy mi sie wydaje czy tu jakas odmiana w uczuciach? W sensie ze moze przestane sie zadreczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki układ jest bezsensowny, jest żywcem ściągnięty z domów astrologicznych i w związku z tym mam pytanie: jakiej konkretnie dziedziny w danym domu ma dotyczyć wyciągnięta karta? Bo moim skromnym zdaniem na wszystkie te dziedziny nie da rady odpowiedzieć, a nie określiłaś którą z nich wybierasz. I nie - nie da rady zorientować się po karcie, czego właśnie ma dotyczyć. Na dziale dziewczyny kładły sobie domy - zajrzyj tam i zobacz jak to powinno wyglądać albo tutaj masz bardzo już profesjonalnie: Ćwiczenie

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuncie mi watek prosze bo probowalam jeszcze raz i pomieszalam chyba kupki bo tyle tych kart wyszlo.

Edytowane przez Wildwood
Blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...