Jump to content

Nasze wspaniałe kółka :)

Willow

Recommended Posts

• Ekspert

Pytam pierwsza, wiadomo, na luzie, w sposób żartu, i żeby minimalnie zalśnić:

Pytam w kontekście swojego asc - czy czujecie ode mnie bardziej wodę, czy powietrze? ;)

• Like 1
  • User
1 minutę temu, Willow napisał:

Pytam w kontekście swojego asc - czy czujecie ode mnie bardziej wodę, czy powietrze? ;)

Najbardziej ogień ;)ale jeśli wybór między wodą a powietrzem to w takim razie woda ;)

• Like 2
  • Cool 1
  • W punkt 1
ismenakowalczyk1979

teraz ja ;D czy ktoras z  pan zinterpretuje moj kosmogram ?  ;p srednio sie na tym znam,a chetnie bym poszerzyla swoja wiedze, (wysylalam go juz tu) ;)

• Like 2
  • Ekspert
1 minutę temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

teraz ja ;D czy ktoras z  pan zinterpretuje moj kosmogram ?  ;p srednio sie na tym znam,a chetnie bym poszerzyla swoja wiedze, (wysylalam go juz tu) ;)

Interpretacja to nie na luzie :D

Jest dział od tego, masz tam już kółeczko czekające ;)

Edited by Willow
  • Lux 1
  • W punkt 1
  • Ekspert
1 minutę temu, Lunaria napisał:

Najbardziej ogień ;)ale jeśli wybór między wodą a powietrzem to w takim razie woda ;)

Też czasem czuje, że nie tylko Mars i Wenus, ale i asc mam w ogniu... Jak by władca był w ogniu - to nadawało by to tego odcieniu ognistej charyzmy (impulsywnych jazd) :D

• Like 2
  • Cool 1
ismenakowalczyk1979

Interpretacja to nie na luzie :D

Jest dział od tego, masz tam już kółeczko czekające? ;)

Czekam wlasnie ;D ale glownie chodzi o  te aspekty; Slonce w kwadraturze do urana (slonce sag, uran wodnik), Wenus w kwadraturze do ascedentu (wenus sag, asc panna) , sa dla mnie skomplikowane.

• Like 2
  • Ekspert
4 minuty temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

Slonce w kwadraturze do urana (slonce sag, uran wodnik)

W sekstylu?

4 minuty temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

Wenus w kwadraturze do ascedentu

Możesz nie lubić swój wygląd, swoją osobowość... Dobrze, że żadne z tych nie masz w Skorpionie :) Chciałabyś może ogniście zabłyszczeć, ale asc Panna nie daję... 

Współczuje ognistej Wenus osobiście, btw, sama też w ogniu mam.

Edited by Willow
  • Like 2
ismenakowalczyk1979

W sekstylu?

Możesz nie lubić swój wygląd, swoją osobowość... Dobrze, że żadne z tych nie masz w Skorpionie :)

w sekstylu mam slonce do ascedentu i ksiezyc tak samo w skorpionie.. widzisz gubie sie w tym wszystkim... ;/

• Like 1
  • Ekspert
14 minut temu, Willow napisał:

Powietrze !

• Like 2
  • Thanks! 1
  • Ekspert
Teraz, ismenakowalczyk1979 napisał:

Dobrze, że żadne z tych nie masz w Skorpionie

W kontekscie kwadratury Wenus/asc, bo niektórzy twarz sobie tną z nienawiści do swojego wyglądu... Znam takie przypadki.

2 minuty temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

widzisz gubie sie w tym wszystkim...

To trzeba na ten temat w kółku gadać, ale ogólnie aspekty Urana do Słońca dają wybuchowość, nieprzewidywalność, skrajni indywidualizm, ekscentryczność - wszędzie jesteś bardzo inna. Czasami genialność, czasami zaburzenia. Moje Słońce też jest aspektowane przez Uran, jest to szerszy aspekt, ale mi wystarcza :(

• Like 1
  • W punkt 1
  • Thanks! 1
ismenakowalczyk1979

W kontekscie kwadratury Wenus/asc, bo niektórzy twarz sobie tną z nienawiści do swojego wyglądu... Znam takie przypadki.

To trzeba na ten temat w kółku gadać, ale ogólnie aspekty Urana do Słońca dają wybuchowość, nieprzewidywalność, skrajni indywidualizm, ekscentryczność - wszędzie jesteś bardzo inna. Czasami genialność, czasami zaburzenia. Moje Słońce też jest aspektowane przez Uran, jest to szerszy aspekt, ale mi wystarcza :(

Pięknie Ci dziekuje, to prawda wszedzie jestem inna.... w dodatku ten mars w rybach...

• Like 1
  • Ekspert
20 minut temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

powietrze. :)

7 minut temu, Lianna napisał:

Powietrze !

:1waga:

:D

Czy :1skorpion:?

I jak Waga się waham, Skorpionicznie przemartwiając się i popadając w obsesje :D

Edited by Willow
  • Lux 1
ismenakowalczyk1979
Teraz, ismenakowalczyk1979 napisał:

Pięknie Ci dziekuje, to prawda wszedzie jestem inna.... w dodatku ten mars w rybach...

Nie uwazam sie za jakas brzydka osobe, ale to pewnie temu ze mam duzo ognia. 

• Super 2
1 minutę temu, Lianna napisał:

Powietrze !

Tez jestem za powietrzem. Ciezko okreslic za posrednictwem internetu nie wiedzac jak ktos wyglada jak w realu sie zachowuje. Ale to co rzuca w " oczy" to tali lotny umysl i wszechstronnosc no i jakbys byla tu wszedzie i w kazdym temacie. Ale nie wiem czy takirj odpowiedzi oczekujesz i czy dobrze zrozumialam temat.

• Super 1
  • Thanks! 1
ismenakowalczyk1979
6 minut temu, Willow napisał:

A  napisalabys w jakich znakach mieli wenus i asc? bardzo mnie to ciekawi.

• Like 1
  • Lux 1
  • Ekspert
1 minutę temu, ismenakowalczyk1979 napisał:

A  napisalabys w jakich znakach mieli wenus i asc? bardzo mnie to ciekawi.

Skorpion + Lew

• Like 1
  • Thanks! 1
  • Ekspert
12 minut temu, Lianna napisał:

Powietrze !

To z zachowania, czy wyglądu? :P Lunaria już zobaczyła mój "bitch-face" z przed 8 lat, także to jednak plus za... no tego: :1skorpion:

:D

8 minut temu, Wildwood napisał:

Tez jestem za powietrzem. Ciezko okreslic za posrednictwem internetu nie wiedzac jak ktos wyglada jak w realu sie zachowuje. Ale to co rzuca w " oczy" to tali lotny umysl i wszechstronnosc no i jakbys byla tu wszedzie i w kazdym temacie. Ale nie wiem czy takirj odpowiedzi oczekujesz i czy dobrze zrozumialam temat.

Dziękuję Ci bardzo, Kochana! Ja w kontekście swojego asc pytam, mam czasami zwątpienia ascendentalne :)

• Like 1
  • Super 2
  • Ekspert
22 godziny temu, Lianna napisał:

Waga, waga :)

Już widziałaś mój "bitch-face", spojrzenie chyba było Skorpioniaste?

Ogólnie może racja z tą Wagą, bo chyba wtedy by już Księżyc był w moim 5m domu, a stąd stan szalonego natchnienia, który zamienił moje serce w coś... pięknego, w lustrzane obicie promyków gwiazd w czystym strumyku, schowanym w tajemniczej grocie...

I chcę mi się tylko dziękować.

A tak na serio - mam dołek na jednym policzku i pieprzyki:smieszne:

Ale Skorpionowe obsesje i czasem dość toksyczne emocje tez :(

23 godziny temu, Lunaria napisał:

To chyba dlatego, że często płaczę przez telefon, jak rozmawiamy? :D

Edited by Willow
  • Haha 1
  • Super 1
  • Ekspert
17 minut temu, Willow napisał:

Już widziałaś mój "bitch-face", spojrzenie chyba było Skorpioniaste?

Ogólnie może racja z tą Wagą, bo chyba wtedy by już Księżyc był w moim 5m domu, a stąd stan szalonego natchnienia, który zamienił moje serce w coś... pięknego, w lustrzane obicie promyków gwiazd w czystym strumyku, schowanym w tajemniczej grocie...

I chcę mi się tylko dziękować.

A tak na serio - mam dołek na jednym policzku i pieprzyki:smieszne:

Ale Skorpionowe obsesje i czasem dość toksyczne emocje tez :(

To chyba dlatego, że często płaczę przez telefon, jak rozmawiamy? :D

Nie wiem, czy Skorpioniaste, nie znam żadnego Asc w Skorpionie osobiście ! Tak jakoś się złożyło. Patrząc na całokształt, wygląd, poza, strój- Waga, Waga :) Poza tym tzw pierwszy odbiór, nie czuję Skorpiona XD

• Thanks! 1
  • Ekspert
Willow
W dniu 22.11.2020 o 19:48, Lianna napisał:

Nie wiem, czy Skorpioniaste, nie znam żadnego Asc w Skorpionie osobiście ! Tak jakoś się złożyło. Patrząc na całokształt, wygląd, poza, strój- Waga, Waga :) Poza tym tzw pierwszy odbiór, nie czuję Skorpiona XD

Dziękuję, Kochana :) Tylko w zależności od asc moi planety też zmieniają pozycji po domom...

• W punkt 1