Skocz do zawartości

Ćwiczenia Lenormand zagadka z 1 kartą


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Zabawa analogiczna do tej, która jest w dziale tarotowym. Tu oczywiście dla odmiany losujemy 1 kartę Lenormand ;)

 

Zasady zabawy:

1.Osoba, która zwyciężyła musi zadać pytanie, a reszta uczestników na podstawie 1 karty Lenormand musi odgadnąć prawidłową odpowiedź (zadający pytanie musi znać na nie odpowiedź, pytanie musi być weryfikowalne)

2. Uczestnicy losują kartę Lenormand (może być z własnej talii, może być z kart on-line)

3. Każdy wyciąga tylko jedną kartę i każdy swoją. Nie interpretujemy cudzych kart.

4. Na podstawie wylosowanej karty odpowiadamy na zadane pytanie. Należy podać jaką kartę wylosowaliśmy

5. Wygrywa osoba wskazana przez prowadzącego turę, która podała najdokładniejszą odpowiedź 

Osoba, która wygrywa daną turę, w nagrodę może zadać kolejne pytanie

 

Czy mieszkałam kiedykolwiek w mieście? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 minut temu, Mesi napisał:

Wyszła mi Trumna - więc myślę, że nie.

Mieszkałam i mieszkam ;)

Teraz w nieco mniejszym, bo powiatowym, ale przez jakiś czas w stolicy województwa też  :) podaj swoją zagadkę, bo póki jesteśmy dwie, to razem pocwiczymy :)

zastanawiam się czy jednak nie zrobić zagadki na 2 karty, bo w Lenormamdach to jest podstawowym rozkładem, zobaczymy jak to wyjdzie :)

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lunaria napisał:

Mieszkałam i mieszkam 

No to mi wyyyyyszłooooo :sark:

 

4 minuty temu, Lunaria napisał:

zastanawiam się czy jednak nie zrobić zagadki na 2 karty, bo w Lenormamdach to jest podstawowym rozkładem, zobaczymy jak to wyjdzie

O! Super :)

 

5 minut temu, Lunaria napisał:

podaj swoją zagadkę, bo póki jesteśmy dwie, to razem pocwiczymy

 Ok - to może... czy mam obecnie w domu jakieś zwierzątko?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, Mesi napisał:

No to mi wyyyyyszłooooo :sark:

 

Oj tam wcale się nie przejmuj zaraz wyjdzie jaka ze mnie Lenormandzistka :laugh:

10 minut temu, Mesi napisał:
16 minut temu, Lunaria napisał:

to razem pocwiczymy

 Ok - to może... czy mam obecnie w domu jakieś zwierzątko?

Kosa- aktualnie nie masz żadnego zwierzątka 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lunaria napisał:

Czy mam motor?

Chmury - i tu jestem w kropce - bo czytałam, że Chmury to karta negatywna, więc teoretycznie nie. Z drugiej strony chmury kojarzą mi się z taką wolnością, świeżym powietrzem, a do tego na karcie jest chyba żaglówka - czyli coś, czym można się przemieszczać, a z trzeciej strony ;) na karcie są i jasne i ciemne chmury więc... poszłabym w tym kierunku, że albo masz motor albo mocno myślisz nad tym, żeby mieć.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
30 minut temu, Mesi napisał:

Chmury - i tu jestem w kropce - bo czytałam, że Chmury to karta negatywna, więc teoretycznie nie. Z drugiej strony chmury kojarzą mi się z taką wolnością, świeżym powietrzem, a do tego na karcie jest chyba żaglówka - czyli coś, czym można się przemieszczać, a z trzeciej strony ;) na karcie są i jasne i ciemne chmury więc... poszłabym w tym kierunku, że albo masz motor albo mocno myślisz nad tym, żeby mieć.

Nie mam, ale faktycznie bardzo chciałabym mieć :) jednak plan na razie jest przekładany z roku na rok i nie wiem kiedy i czy doczeka się spełnienia :-)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
22 godziny temu, Mesi napisał:

Yeeeaaah! ;) 

Moje pytanie: w jakiej sprawie zadzwoniła do mnie zeszłej nocy moja bardzo dobra koleżanka - co było głównym tematem rozmowy?

Serce - rozterki uczuciowe, miłość. Dopowiedzeniem jest też karta Waleta Kier, więc może były to rozmowy o jakimś trochę młodszym mężczyźnie  (blondyn/ciemniejsza karnacja)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Serce - rozterki uczuciowe, miłość. Dopowiedzeniem jest też karta Waleta Kier, więc może były to rozmowy o jakimś trochę młodszym mężczyźnie  (blondyn/ciemniejsza karnacja)

Nic dodać, nic ująć! Chodziło o jej rozterki uczuciowe - o ex, który jest blondynem i jest od niej młodszy.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 godzin temu, Mesi napisał:

Nic dodać, nic ująć! Chodziło o jej rozterki uczuciowe - o ex, który jest blondynem i jest od niej młodszy.

Wow, no to nawet nieźle wyłapuję Twoją energię :)

Na święta dostałam parę książek, jedną z nich wczoraj zaczęłam czytać.. o czym ona jest, jaki to gatunek?  :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zła w Lenormandach, ale chcę się uczyć :D Mam, co prawda, internetowe te Lenormandy :D

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Wow, no to nawet nieźle wyłapuję Twoją energię :)

Na święta dostałam parę książek, jedną z nich wczoraj zaczęłam czytać.. o czym ona jest, jaki to gatunek?  :)

Mam nadzieję, że naprawdę nie mówiłaś mi...

Wyciągnęłam Wieże :)

Coś o samotności, lub nieprostych, ale koniecznych osiągnięciach, sukcesie.

Książka pewnie dość długa, "poważna". Może biograficzna (skojarzeniowo)?

Ciekawa jestem, czy z czymś trafię :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Na święta dostałam parę książek, jedną z nich wczoraj zaczęłam czytać.. o czym ona jest, jaki to gatunek? 

 

Niedźwiedź.

Głównym bohaterem jest mężczyzna.

Pierwsze, co przyszło mi do głowy patrząc na kartę - to, że opisuje on swoje podróże.

Ale jak sobie poczytałam o 10 trefl... to pomyślałam, że to może być jakiś kryminał.

:bezradny:

 

30 minut temu, Willow napisał:

Jestem zła w Lenormandach, ale chcę się uczyć :D

A tam! Ja dopiero niedawno pierwszą talię kupiłam ;) Jestem raczkującym raczkiem ;)

Ale chcę się nauczyć tych kart, bo coś mam przeczucie, że będą bardzo bezpośrednie i "wykładające kawę na ławę" ;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wow! Dziewczyny jestem w szoku :)

zagadkę zadaje @Mesi, bo podała idealnie gatunek - kryminał i zgadza się, że głównym bohaterem jest mężczyzna... prosto z lasu, więc Niedźwiedź wpisuje się jak ulał :)

Natomiast @Willow odgadła treść i to z kart internetowych, bo histora opowiada o dziewczynce outsiderce, która znika i nikt nawet ojciec nie interesuje się jej losem.

Książka to "Chłopiec z lasu" H. Coben 

Brawo! super :oklaski::D

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mesi napisał:

A tam! Ja dopiero niedawno pierwszą talię kupiłam ;) Jestem raczkującym raczkiem ;)

Ale chcę się nauczyć tych kart, bo coś mam przeczucie, że będą bardzo bezpośrednie i "wykładające kawę na ławę" ;)

Ja używam internetowe Lenormandy :D Cyfrowa talia :sark:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 30.12.2020 o 09:40, Mesi napisał:

Moje pytanie:

W Wigilię ktoś mnie niespodziewanie odwiedził - kto to był?

Znowu Serce... ktoś kto jest bliski Twojemu sercu, może ktoś z rodziny albo bliski przyjaciel. Zostaję przy opcji, że to może być blondyn :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chyba talia internetowa nie słucha, bo wyciągnęłam... Trumnę :D

Ktoś smutny, depresyjny, o ciemnych włosach, moze ktoś, kto dawno zniknął z Twojego życia? Może ktoś, z nieprzyjemną wiadomością dotyczącą bolesnych zmian?

Jestem początkującą w Lenormandach, ciężko powiedzieć coś bardziej sensownego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lunaria napisał:

Znowu Serce... ktoś kto jest bliski Twojemu sercu, może ktoś z rodziny albo bliski przyjaciel.

Moja przyjaciółka (włosy ciemny blond) - przyjechała na chwilkę, żeby złożyć życzenia i wręczyć prezent :)

Nie spodziewałam się jej, bo dzień wcześniej rozmawiałyśmy on line i składałyśmy sobie życzenia.

@Lunaria - zadajesz pytanie :ok:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 minut temu, Mesi napisał:

Moja przyjaciółka (włosy ciemny blond) - przyjechała na chwilkę, żeby złożyć życzenia i wręczyć prezent :)

Nie spodziewałam się jej, bo dzień wcześniej rozmawiałyśmy on line i składałyśmy sobie życzenia.

@Lunaria - zadajesz pytanie :ok:

Ładnie karty się zmanifestowały :)

 

Jak wygląda mój mąż? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lunaria napisał:

Jak wygląda mój mąż? 

Wyciągnęłam kartę Jeźdźca ale podczas tasowania wypadła mi karta Ogród.

Jeździec to mąż w kartach L. - myślę, że dobrze wygląda ;) - energiczny (uprawia jakiś sport?), dobrze się ubierający - albo wygląd pt.: cokolwiek nie założy - będzie wyglądać dobrze. Nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów, bo swoim wyglądem przyciąga ludzi (nie wiem, jak to opisać - ale są takie osoby, z którymi po prostu chcesz rozmawiać, chociaż ich nie znasz). Wzbudza zaufanie. Żywioł ognia. Raczej wysoki.

Tak sobie myślę, że karta Ogród może dodatkowo podpowiadać - że od samego początku bardzo Ci się podobał wizualnie - taki Twój typ. Ale ten Jeździec z kolei coś mi podpowiada, że nie wygląda już tak samo, jak na początku Waszej znajomości - coś tu się pozmieniało :mysli:

 

Ps. wygląda na młodszego, niż jest.

Edytowane przez Mesi
Dopisek
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Mesi napisał:

Wyciągnęłam kartę Jeźdźca ale podczas tasowania wypadła mi karta Ogród

Ciekawe, bo nie lubi samochodem jeździć, ale może tu zaznaczylo sie jego zamilowanie do spacerow :)

nie uprawia sportow, ale prawda że cokolwiek nie założy to dobrze wygląda :)

Jest introwertykiem, zywiol ziemno (Słońce) wodny (Księżyc) :D

3 godziny temu, Mesi napisał:

Tak sobie myślę, że karta Ogród może dodatkowo podpowiadać - że od samego początku bardzo Ci się podobał wizualnie - taki Twój typ

To akurat 100% prawdy :)

3 godziny temu, Mesi napisał:

Ps. wygląda na młodszego, niż jest.

Tu sporo osob tak mowi, co ciekawe ma sporo siwych wlosow :)

Kochana teraz Ty zadawaj zagadkę :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 minut temu, Mesi napisał:

Co robiłam dziś przez całe popołudnie? :))

Oooo to bardzo skomplikowane...

KRZYŻ

Mam parę opcji i ciekawa jestem, która i czy któras w ogóle jest słuszna  ;)

- medytowałaś, byłaś w kościele na jakiejś uroczystości 

- sprzatałaś, nosilas jakieś ciężkie rzeczy

- byłaś w pracy 

- leżałaś w domu plackiem, bo rozlozyla Cię choroba 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lunaria napisał:

medytowałaś

 W pewien sposób - kładłam karty - dość duże rozkłady Tarota na 2021 r. i karty Lenormand - WT na 2021 r. i WT na styczeń 2021 r. :karty:

...no i z WT nie było łatwo ;)

 

Jestem dla Ciebie otwartą księgą :wink:

Ciekawa jestem Twojego pytania - ale kartę wyciągnę jutro, bo dziś już jestem wypompowana energetycznie :)

 

Edytowane przez Mesi
uzupełnienie
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Mesi napisał:

 W pewien sposób - kładłam karty - dość duże rozkłady Tarota na 2021 r. i karty Lenormand - WT na 2021 r. i WT na styczeń 2021 r. :karty:

...no i z WT nie było łatwo ;)

O! Myślałam też o rozkladzie Krzyz Celtycki :)

ciekawe ze karty akurat tak to pokazaly :)

Wrzuc swoja WT na styczeń na interpretacje, chetnie zerkne :)

masz racje ten rozklad to kobyla :szok_:

na poligonie porwalam sie na zbyt ogromny rozkład...

 

Co aktualnie robię?  Oczywiście poza siedzeniem na ezoforum :wink:

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lunaria napisał:

Wrzuc swoja WT na styczeń na interpretacje, chetnie zerkne

Super! Dziękuję Kochana - jutro po południu wrzucę :karty:

 

6 minut temu, Lunaria napisał:

Co aktualnie robię?  Oczywiście poza siedzeniem na ezoforum 

Jutro rozkminiam - choć bez kart pomyślałam o czytaniu książki. Ale jutro zobaczymy, co karta pokaże :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Lunaria napisał:

Co aktualnie robię?  Oczywiście poza siedzeniem na ezoforum 

 

Lilie

- myślę, że relaksowałaś się (medytacja lub to, co wczoraj mi przyszło do głowy, czyli czytanie książki - ale to związane jest przecież z relaksem), cieszyłaś takim po prostu byciem w domu i wspólnym spędzaniem czasu z mężem.

A być może ktoś Was odwiedził - ktoś z rodziny lub przyjaciół... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 minut temu, Mesi napisał:

 

Lilie

- myślę, że relaksowałaś się (medytacja lub to, co wczoraj mi przyszło do głowy, czyli czytanie książki - ale to związane jest przecież z relaksem), cieszyłaś takim po prostu byciem w domu i wspólnym spędzaniem czasu z mężem.

A być może ktoś Was odwiedził - ktoś z rodziny lub przyjaciół... :mysli:

Miałaś rację już wczoraj wieczorem :)) czytalam książkę :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lunaria napisał:

Miałaś rację już wczoraj wieczorem :)) czytalam książkę :)

 

Yeah! :jupi:

 

Co dostałam w prezencie od przyjaciółki, która niespodziewanie odwiedziła mnie w wigilię?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
21 godzin temu, Mesi napisał:

 

Yeah! :jupi:

 

Co dostałam w prezencie od przyjaciółki, która niespodziewanie odwiedziła mnie w wigilię?

Hmmm... Dziecko :sark:

jakiś mały, drobny upominek, który przypomniał Ci o latach dzieciństwa.

Dziecko na mojej talii goni kółko, więc może jakaś zawieszkę do bransoletki... Może coś słodkiego, a może alkohol w małej butelce, który wprawia Cię w beztroski nastrój :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mesi napisał:

 

Yeah! :jupi:

 

Co dostałam w prezencie od przyjaciółki, która niespodziewanie odwiedziła mnie w wigilię?

Chmm, ja Węża wyciągnęłam :D

Też chyba jestem za łańcuszek, bransoletkę, lub alkohol :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! @Willow @Lunaria - jestem pod wrażeniem! Uważam, że mega trudno jest z jedną kartą - a Wy świetnie tą energię czujecie :)

Dostałam zawieszkę na bransoletkę - sówkę :) Bransoletka to tzw. "żmijka" :) 

Dodatkiem do prezentu było ciasto piernikowe z orzechami - takie świąteczne, a więc coś słodkiego :) 

@Lunaria - proszę o zagadkę :)

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
29 minut temu, Mesi napisał:

jestem pod wrażeniem! Uważam, że mega trudno jest z jedną kartą - a Wy świetnie tą energię czujecie :)

Tobie też przecież super idzie, masz do tego talent :)

Ostatnio zamówiłam coś przez aliexpress co to jest? :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2021 o 23:17, Lunaria napisał:

Ostatnio zamówiłam coś przez aliexpress co to jest?

 Aaaaa nie wiem :bezradny:

Wyciągnęłam Serce - więc być może jest to prezent dla kogoś bliskiego?

Tasując karty pomyślałam o jakimś pudełeczku - ale to chyba bardziej trumna by wyszła ;)

Może coś czerwonego? Gdzieś przeczytałam, że serce, to coś okrągłego, coś co jest ciągłe i się w kółko powtarza... -może to obrus do wróżenia?

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnęłam wirtualnie kwiaty :))

Też uważam, że może być to prezent dla kogoś bliskiego, lub coś związanego z ogródkiem, może kwiat/herbata/jakiś olejek eteryczny. Chyba to też kobieca karta, także zaliczyła bym kosmetyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 8.01.2021 o 17:34, Mesi napisał:

:mdleje:

Ok - to gdzie lub w jakich okolicznościach skręciłam kostkę?

Żmija - na jakimś zakręcie, gdzieś gdzie było ślisko lub będąc w przychodni, u lekarza 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lunaria napisał:

Żmija - na jakimś zakręcie, gdzieś gdzie było ślisko lub będąc w przychodni, u lekarza 

W domu, wstając z pufa (pufy?).

Ta Żmija w sumie się tu zgadza - jakoś tak dziwnie siedziałam, że zdrętwiała mi noga - tylko nie sądziłam, że aż tak bardzo, że straciłam czucie... no i jak stanęłam na niej (nieświadoma, że nie mam czucia), to tak bezwładnie ją wykręciłam (wtedy szybko ją poczułam) :_yyyy: - chyba tylko ja tak potrafię :biggrin:

Twoja kolej :)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
46 minut temu, Mesi napisał:

W domu, wstając z pufa (pufy?).

Ta Żmija w sumie się tu zgadza - jakoś tak dziwnie siedziałam, że zdrętwiała mi noga - tylko nie sądziłam, że aż tak bardzo, że straciłam czucie... no i jak stanęłam na niej (nieświadoma, że nie mam czucia), to tak bezwładnie ją wykręciłam (wtedy szybko ją poczułam) :_yyyy: - chyba tylko ja tak potrafię :biggrin:

Twoja kolej :)

Ojejku to fatalnie... w życiu bym nie domyslila się, że w taki sposób :( a teraz jest już lepiej?

 

Co robiłam w sobotni wieczór? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Lunaria napisał:

Ojejku to fatalnie... w życiu bym nie domyslila się, że w taki sposób :( a teraz jest już lepiej?

Tak, dziękuję, lepiej :) właściwie to już nie boli tylko takie lekkie uczucie dyskomfortu mam :)

 

22 minuty temu, Lunaria napisał:

Co robiłam w sobotni wieczór? 

 Pierścionek - oczywiście, pierwsze, co się tu mi się nasuwa - to spędzanie czasu z mężem ale.. pierścień, jako coś, co jest okrągłe, może pokazywać czynności powtarzalne, nie wiem dlaczego pomyślałam o bieganiu (lub spacerowaniu), potem o pieczeniu ciasta (bo ciasta często są okrągłe i mogą kojarzyć się z uroczystościami), a potem o tym, że mogłaś stawiać karty :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Mesi napisał:

Tak, dziękuję, lepiej :) właściwie to już nie boli tylko takie lekkie uczucie dyskomfortu mam :)

Uffff to całe szczęście, że w miarę szybko przeszło i dobrze, że to nie było złamanie :)

 

3 minuty temu, Mesi napisał:

Pierścionek - oczywiście, pierwsze, co się tu mi się nasuwa - to spędzanie czasu z mężem ale.. pierścień, jako coś, co jest okrągłe, może pokazywać czynności powtarzalne, nie wiem dlaczego pomyślałam o bieganiu (lub spacerowaniu), potem o pieczeniu ciasta (bo ciasta często są okrągłe i mogą kojarzyć się z uroczystościami), a potem o tym, że mogłaś stawiać karty :)

Spędziłam w bliskim gronie przyjaciółek, która większość z nich ma mężów :

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lunaria napisał:

Spędziłam w bliskim gronie przyjaciółek, która większość z nich ma mężów :

A więc dlatego Pierścionek :)

 

Co wczoraj kupiłam na allegro?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, Mesi napisał:

A więc dlatego Pierścionek :)

 

Co wczoraj kupiłam na allegro?

Pan - prezent dla mężczyzny,znajomego albo może coś co kojarzy się z mężczyzną, może spodnie?? XD

Strasznie ciężko mi odgadnąć  :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lunaria napisał:

Pan - prezent dla mężczyzny,znajomego albo może coś co kojarzy się z mężczyzną, może spodnie?? XD

 

To były... roślinki... kwitnące i ziemia do nich ale to już jako dodatek zakupowy :))

 

22 godziny temu, Lunaria napisał:

Strasznie ciężko mi odgadnąć  :)

 

Wczoraj chyba taki dzień był... ja też się nad Pierścionkiem głowiłam...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 godzin temu, Mesi napisał:

 

To były... roślinki... kwitnące i ziemia do nich ale to już jako dodatek zakupowy :))

To mi poszło :sark:

14 godzin temu, Mesi napisał:

Wczoraj chyba taki dzień był... ja też się nad Pierścionkiem głowiłam...

Pierścionek jakos mozna wytłumaczyć, ale Pan i kwiatki i ziemia do kwiatów to już naprawdę wysokie loty :sark:

 

Gdzie bylam wczoraj wieczorem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2021 o 10:52, Lunaria napisał:

Pierścionek jakos mozna wytłumaczyć, ale Pan i kwiatki i ziemia do kwiatów to już naprawdę wysokie loty :sark:

 

Ja tam dopisuję do notatek :wink:

 

W dniu 13.01.2021 o 10:52, Lunaria napisał:

Gdzie bylam wczoraj wieczorem? 

 Ryby - nooooo - tu jest dużo możliwości - jako karta finansów podpowiadałaby, że albo w pracy albo w banku - ale to był wieczór... chyba, że tu chodzi o tego fryzjera, do którego się wybierałaś ---> ryby, jako zapłata za usługę.

Na karcie jest oczywiście woda - więc mogłaś być nad wodą (albo gdzieś np. na sankach, bo śnieg to też woda... albo na lodowisku) ...ale to też % więc mogłaś je spożywać w miłym towarzystwie (jako karta pozytywnych emocji) - i te 3 ryby na dole karty - tak jakby ze sobą rozmawiały :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
23 minuty temu, Mesi napisał:

Ja tam dopisuję do notatek :wink:

 

 Ryby - nooooo - tu jest dużo możliwości - jako karta finansów podpowiadałaby, że albo w pracy albo w banku - ale to był wieczór... chyba, że tu chodzi o tego fryzjera, do którego się wybierałaś ---> ryby, jako zapłata za usługę.

Na karcie jest oczywiście woda - więc mogłaś być nad wodą (albo gdzieś np. na sankach, bo śnieg to też woda... albo na lodowisku) ...ale to też % więc mogłaś je spożywać w miłym towarzystwie (jako karta pozytywnych emocji) - i te 3 ryby na dole karty - tak jakby ze sobą rozmawiały :)

Byłam w pracy :)

mam dwuzmianowy system pracy :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lunaria napisał:

Byłam w pracy

aaaa - no to pięknie karta pokazała :)

 

Moja kolej? No to siup ;)

Zrobiłam rezerwację noclegów na majówkę - co to za miejsce?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, Mesi napisał:

aaaa - no to pięknie karta pokazała :)

 

Moja kolej? No to siup ;)

Zrobiłam rezerwację noclegów na majówkę - co to za miejsce?

Tak Kochana teraz Ty :wink:

Kwiaty - jakieś piękne miejsce, modne, stylowe, ale kojarzy mi się, że to może być stylizowane na styl boho połączony z glamour :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2021 o 18:38, Lunaria napisał:

Kwiaty - jakieś piękne miejsce, modne, stylowe, ale kojarzy mi się, że to może być stylizowane na styl boho połączony z glamour

Jest jezioro i są góry, dużo zieleni i dużo przestrzeni :usmiech: Miał być apartament właśnie glamour ale przeforsowałam :wink: pomysł na miejsce poza centrum miasta z tarasem i widokiem na góry ...i w stylu boho :buja_w_oblokach:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2021 o 17:28, Lunaria napisał:

Znowu pytanie z łatwiejszej kategorii ;)

Przy jednej karcie nie ma łatwiejszych kategorii :wink:

 

W dniu 17.01.2021 o 17:28, Lunaria napisał:

Gdzie bylam dzis po południu? Może być: z kim, co robiłam?

Drzewo - mam kilka pomysłów :wink:

- u lekarza,

- w lesie albo parku - z kimś bliskim, być może z rodziny,

- jako karta duchowości - mogła pokazać miejsce do medytacji...

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super, ze mi sie udalo odczytac! Dla poczatkujacego, to niezly zastrzyk motywacji :)))

 

Moje pytanie:
Dzisiaj wieczorem mialam niespodziewane odwiedziny, Kto to byl?

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 godzin temu, krolowanatalia napisał:

Moje pytanie:
Dzisiaj wieczorem mialam niespodziewane odwiedziny, Kto to byl?

Dom

Myślę, że mógłby to być Twój tata/brat/partner 

Ktoś przy kim czujesz się bezpieczna i ktoś, kto roztacza nad Tobą opiekę :)

  • Medal 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lunaria napisał:

Ostatnio psują mi się sprzęty najpierw kuchenka gazowa, a teraz kolejna rzecz :)

co to jest? :)

trumna - według mnie oznacza tutaj cos drewnianego, być może stół lub krzesło?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, krolowanatalia napisał:

@Mesi jeśli masz siłę i czas, fajnie by było kontynuować zabawę :)
pozdrawiam!

Tak, tak, jak najbardziej, zaraz wyciągnę kartę :) Pozdrawiam :)

 

@Lunaria @krolowanatalia

 Tasując karty pomyślałam o lokówce ;) Wyciągnęłam Wieżę, więc kształtem by się zgadzało - ewentualnie prostownica :))

...a potem jeszcze przyszła mi na myśl drukarka - taki rozstrzał, a co :sark:

 

Edytowane przez Mesi
Uzupełnienie odpowiedzi
  • Lubię to! 1
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, krolowanatalia napisał:

Wydaje mi się ze dosyć łatwe pytanie :) dzisiaj przyjechały do mnie dzieci mojej siostry. To dziewczynki czy chłopcy?

 

@Lunaria i @Mesi liczę na Was :)

Bocian - dziewczynki :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Lunaria napisał:

Wow, fajnie, że się udało :) Nie będzie raczej trudne, powoli brakuje mi pomysłów :)

Czy lubię róże? 

dziecko - lubisz :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mesi napisał:

Oto moje pytanie:

jaki mam widok z okna w dużym pokoju? - co widzę patrząc przez nie? :)

chmury - na pewno nie masz budynków przed oknem, raczej miszkasz powyżej 3 piętra, skąd widać dobrze niebo i przestrzeń przed budynkiem. Jeśli masz widok na morze - co mi się wyobraża, zazdroszcze :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 22.01.2021 o 20:30, Mesi napisał:

Oto moje pytanie:

jaki mam widok z okna w dużym pokoju? - co widzę patrząc przez nie? :)

Lilie - domek jednorodzinny, w którym mieszka rodzina wielopokoleniowa, może jakiś dom spokojnej starości albo faktycznie masz pustą przestrzeń, a ja poplynelam z interpretacją :buhah:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę... drzewa - jak stoję przy oknie i nieba dużo i tej przestrzeni nad budynkami. Jak usiądę na kanapie to tylko niebo :)

 

@krolowanatalia - to 2 piętro i niestety - daleko od morza (ale bardzo chciałabym mieć domek nad morzem :buja_oblokach: )

@Lunaria - troszkę dalej widzę szkołę i blok 2 piętrowy - ale zasłaniają mi je drzewa :)

 

Chyba bliżej była @krolowanatalia :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, zadaje! zebysmy mogły się coś poduczyc, to zadam pytanie dot. zdrowia, kazda karta jest połączona z jakas dolegliwoscia...
ogolnie jestem bardzo zdrowa osobą, ale ostatnio doskwiera mi jedna bolączka. Co boli?

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 25.01.2021 o 19:53, krolowanatalia napisał:

ok, zadaje! zebysmy mogły się coś poduczyc, to zadam pytanie dot. zdrowia, kazda karta jest połączona z jakas dolegliwoscia...
ogolnie jestem bardzo zdrowa osobą, ale ostatnio doskwiera mi jedna bolączka. Co boli?

Góra- podobno symbolizuje szkielet, kości. Sama w sobie jest kartą blokady, a podczas tasowania wypadł  Jeździec, więc może chodzi o ból kręgosłupa (blokada kręgosłupa) utrudniająca przemieszczanie się 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2021 o 19:53, krolowanatalia napisał:

ogolnie jestem bardzo zdrowa osobą, ale ostatnio doskwiera mi jedna bolączka. Co boli?

 

Jeździec - nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lunaria oraz @Mesi obydwie miałyście racje! Bardzo mi sie podoba droga interpretacji Lunarii, jednak jeszcze ból pleców nie jest aż tak wielki, zeby mnie blokował przy poruszaniu się, hmmm....chociaż Ból pleców zawsze oznacza dyskomfort w poruszaniu.....

myślę, że @Mesi była bliżej/była pierwsza i powinna zadac kolejne pytanie :)
 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, Mesi napisał:

Ok, co przedstawia tapeta na ekranie blokady w moim telefonie? :))

Kosa - coś ostrego, może jakiś nóż lub skojarzyło mi się to z nocnym niebem przeszytym jasnym piorunem 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2021 o 13:52, Mesi napisał:

Ok, co przedstawia tapeta na ekranie blokady w moim telefonie? :))

ryby - jakies zwierzątko, a jeśli nie, już na pewno związane z naturą, być może z wodami? stawem? morzem? :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to rzeka w dużym mieście :)

Zdjęcie zrobione w nocy :) więc w oddali widać błyski lamp. Widać gałązki drzewa (bez listków) które tak są podświetlone, że na tle ciemnego nieba są takimi piorunami :)

@Lunaria - myślę, że byłaś najbliżej :)

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2021 o 00:19, Lunaria napisał:

W styczniu 2 lata temu miałam pewien zabieg, czego on dotyczył (jakiej części ciała)?:))

księżyc - podejrzewam, że jest to związane z poprawą jakości snu - przegroda nosowa??

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2021 o 00:19, Lunaria napisał:

W styczniu 2 lata temu miałam pewien zabieg, czego on dotyczył (jakiej części ciała)?:))

Ryby - może ściąganie jakichś płynów.

Albo chodzi o zatoki albo o nerki.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 30.01.2021 o 00:19, Lunaria napisał:

W styczniu 2 lata temu miałam pewien zabieg, czego on dotyczył (jakiej części ciała)?:))

Gwiazdy - obstawiam skórę ogólnie, jakieś rozproszone znamiona, pieprzyki, piegi albo trądzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dziękuję za wzięcie udziału :)

Zabieg dotyczył usunięcia pęcherzyka żółciowego z powodu kamicy 

@Mesi była najbliżej, więc Twoja kolej :bukiet:

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 minut temu, Mesi napisał:

Ostatnio dużo czytam o czymś w internecie - o czym? :)

Klucz - czytasz o jakichś sprawach kryminalnych ewentualnie zdobywasz wiedzę w jakiejś dziedzinie może ona dotyczyć budownictwa, deweloperki ("oddane cos pod klucz") :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
6 minut temu, Mesi napisał:

Ostatnio dużo czytam o czymś w internecie - o czym? :)

 

Trafiła mi się karta z milionem znaczeń... znowu Jeździec :P Obstawiam konie albo rekreację na świeżym powietrzu. Jeszcze mogłabym dorzucić transport i przesyłki pocztowe - może czytasz jakie są obostrzenia w prowadzeniu sprzedaży wysyłkowej. Coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2021 o 14:13, Mesi napisał:

Ostatnio dużo czytam o czymś w internecie - o czym? :)

Książka - karta ogóna mówiąca o dokształcaniu, uczeniu się odkrywaniu. Myślę, że można jeszcze zinterpretować, że czytasz/doszkalasz się jak pisać... być może jak pisać bloga/książkę/opowiadania. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Noszę wisiorek z wyrytym prostym symbolem. Ten symbol jest prosty, ale ma konkretny, rozpoznawalny kontekst i znaczenie. Był dawniej gdzieś używany.

 

Jaki symbol mam na wisiorku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...