Skocz do zawartości

Ćwiczenia Lenormand zagadka z 1 kartą


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
21 godzin temu, Ragna napisał:

Noszę wisiorek z wyrytym prostym symbolem. Ten symbol jest prosty, ale ma konkretny, rozpoznawalny kontekst i znaczenie. Był dawniej gdzieś używany.

 

Jaki symbol mam na wisiorku?

Lilie - symbol honoru, czystości, ochrony. Może oko proroka?

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, krolowanatalia napisał:

Jestem w trakcie studiów, z czym one są związane?

Drogi...

może być turystyka albo transport. A może to być coś związane z komunikacją lub mediacją.

:mysli:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Gwiazdy - informatyka, matematyka, coś z internetem lub telewizją satelitarną. Może być też świat gwiazd, celebrytów, ale z tego raczej studiów nie robią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 4.02.2021 o 20:30, krolowanatalia napisał:

W takim razie moje pytanie - wydaje mi się dosyć przystępne.

 

Jestem w trakcie studiów, z czym one są związane?

Niedźwiedź- dietetyka coś związanego z odzywianiem lub coś związanego z opieką albo silą, czyli może to być również pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne ewentualnie bezpieczeństwo narodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Robiłam dziś coś co jest związane z moim hobby, co robiłam, z czym to się wiąże? ;)

Ciężko będzie... jednak ciężkie są odpowiedzi z jedna karta, w następnej edycji gry, powinnismy mieć dwie karty dla odczytu!!! :))))

 

serce - na pewno coś w co się angażujesz, sprawia Ci radość i jest to zajęcie, którym zajmujesz się już dłuższy czas... ciężko jednak stwierdzić co to może być, wydaje mi się ze jest związane ze spędzaniem czasu z bliska osoba z mężem/przyjaciółka... może gra w karty? :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
4 godziny temu, Lunaria napisał:

Robiłam dziś coś co jest związane z moim hobby, co robiłam, z czym to się wiąże? ;)

 

Słońce - ok, teraz trochę pojadę na freestyle'u, ale skoro Słońce to ciepło i źródła energii, to może coś z gotowaniem? Wygląda trochę jak palnik na kuchence :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2021 o 19:22, Lunaria napisał:

Robiłam dziś coś co jest związane z moim hobby, co robiłam, z czym to się wiąże? 

Kosa - nooooo to wyciągnęłam kartę :sark:

Coś cięłaś? ;)

W każdym razie skojarzyło mi się: 1. z jakimiś zabiegami pielęgnacyjnymi, 2. z hodowaniem jakichś roślinek 3. zbieraniem czegoś

:mysli:

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Mesi brawo zadajesz zagadkę :))

Byłam na eksploracji zamkniętej szkoły, jest tam założona "skrzyneczka" cała ta zabawa nazywa się "opencaching"

@krolowanatalia miałaś rację, że zajmuję się tym już od ładnych paru lat, byłam tam z mężem. No i miałaś rację, bo w karty też lubię grać :)

@Ragna gotowałam też, ale jakoś bez żadnych eksperymentów :buhah:

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 12.02.2021 o 14:04, Mesi napisał:

Czy mam tatuaż?

 

Myszy. Nie wiem jak to interpretować :_yyyy: Jako "ukąszenia" maszynki do tatuowania? Bardziej bym obstawiała przy tej karcie drobne blizny, albo bycie "szarą myszą". Ech. Trochę strzelam, ale założę, że nie masz żadnych tatuaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ragna napisał:

Jakiego zwierzaka przedstawia ta maskotka?

Góra - owieczka / baranek? ...bo nie wiem, czy są maskotki - kozice górskie :wink: albo świstaki?

Tak "poza konkursem" - na dole talii był Lis - ale to już nie jest odpowiedź z jednej karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 15.02.2021 o 07:02, Ragna napisał:

Mimo, że jestem dorosła, to śpię z... pluszakiem, którego kiedyś dostałam ;p:glupio_mi: Jakiego zwierzaka przedstawia ta maskotka?

Ryby - skoro wypadły Ryby to niech będzie, że to jakaś rybka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2021 o 07:02, Ragna napisał:

Mimo, że jestem dorosła, to śpię z... pluszakiem, którego kiedyś dostałam ;p:glupio_mi: Jakiego zwierzaka przedstawia ta maskotka?

Słońce - karta przedstawia wielbłądy, rzadko spotykana maskotka, ale co tam.... stawiam na wielbłąda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 22.02.2021 o 18:56, Mesi napisał:

No to moje pytanie:

w jakich okolicznościach (przyrody :wink: ) lubię spędzać wakacje?

Dziecko - na obrazku dziewczynka biegnie polną drogą a dookoła rosną kwiatki polne, więc myślę, że jeśli pora roku to wiosna lato a gdzie to w miejscu gdzie jest spokojnie, cicho, gdzieś gdzie można się wyluzować, wieś lub jakaś samotnia. Coś w stylu agroturystyki, żeby było sielsko :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 22.02.2021 o 18:56, Mesi napisał:

No to moje pytanie:

w jakich okolicznościach (przyrody :wink: ) lubię spędzać wakacje?

 

Jeździec - gospodarstwo wiejskie, albo stadnina. Ewentualnie wycieczki rowerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 2.03.2021 o 20:08, krolowanatalia napisał:

Ok moja kolej, czy jestem miłośniczką kawy czy herbaty?

Czy jesteś miłośniczką kawy? 

Serce- myślę, że jak najbardziej :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.03.2021 o 12:17, Lunaria napisał:

Czy jesteś miłośniczką kawy? 

Serce- myślę, że jak najbardziej :)

Lunaria, jestem miłośniczką herbaty :) a kawę piję tylko do towarzystwa.... ale rzadko mam uczucie "Napiłabym się kawy" :)))

pozdrawiam!  :)))

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 24.03.2021 o 18:48, Mesi napisał:

Ostatnio oglądam dużo filmów dokumentalnych o...  - no właśnie - komu/czemu są poświęcone?

Dziecko - o dzieciach albo o małych zwierzętach?? 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2021 o 18:48, Mesi napisał:

Ostatnio oglądam dużo filmów dokumentalnych o...  - no właśnie - komu/czemu są poświęcone?

Kosa - też mi się wydaje, że na temat zwierząt... możę bardziej takich zwierząt hodowlanych, wyrobie artukułów spożywczych pochodzenia zwierzęcego?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
W dniu 24.03.2021 o 18:48, Mesi napisał:

Ostatnio oglądam dużo filmów dokumentalnych o...  - no właśnie - komu/czemu są poświęcone?

 

29 Pani - jakieś kobiecie. Dociągnęłabym jeszcze jedną kartę która by ją określiła, ale ćwiczenie jest na 1 kartę, heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Pod koniec maja wydarzy Cię coś bardzo istotnego dla mnie. Ostateczny efekt (może być pozytywny lub negatywny - zobaczymy) może mieć duży wpływ na moje życie. Co to za zdarzenie? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 godzin temu, Ragna napisał:

Pod koniec maja wydarzy Cię coś bardzo istotnego dla mnie. Ostateczny efekt (może być pozytywny lub negatywny - zobaczymy) może mieć duży wpływ na moje życie. Co to za zdarzenie? ;p

Hmmm wydaje mi się że karty pokazały jaki skutek to będzie miało dla Ciebie a nie same zdarzenie, bo wypadła mi Koniczyna :koniczynka: 

No, ale powiedzmy, że karty pokazały jakiś Twój drobny awans w pracy lub jakieś wydarzenie związane z przyjaciółmi :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.03.2021 o 22:53, Ragna napisał:

Pod koniec maja wydarzy Cię coś bardzo istotnego dla mnie. Ostateczny efekt (może być pozytywny lub negatywny - zobaczymy) może mieć duży wpływ na moje życie. Co to za zdarzenie? ;p

Serce - tak jak Lunaria, wydaje mi się, że można zobaczyc tutaj efekt koncowy - jak najbardziej pozytywny. Prawdopodobnie związany z osobą bardzo bliską Twojemu sercu.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Kończy mi się umowa w pracy i będę mieć rozmowę na ten temat :P Jeśli karty pokazywały rezultat to może nawet lepiej :)@Lunaria wspomniałaś o pracy, więc Twoja kolej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Długo nie miałam pomysłu na ćwiczenie, bo nic się u mnie nie działo... aż do dziś. Wydarzyło się coś całkiem ważnego i niespodziewanego, co to było;  z czym to się wiąże? 

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...