Skocz do zawartości

Klasyczna karta dnia


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Znowu łapię 10 srok za ogon, ale co tam... najwyżej pióra w ręku zostaną :wink:

-Chętnym położę kartę dnia i zinterpretuję w zamian za weryfikację  :)

-Potrzebna mi imię i data urodzenia (może być na pw) 

:czarodziej: 

Oczywiście to dział poligonowy, więc dopiero drobnymi kroczkami nabywam wiedzę.

 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Mala_83 napisał:

To ja mogę być pierwsza chętna :) dane na Pw

Kochana @Mala_83 karta na sobotę 17.04.2021 - Walet Pik

Ta figura w kartach klasycznych nie cieszy się zbyt dobrą sławą. Oznacza nerwy, niepokój, więc taki może być Twój dzień. To karta podszyta jakąś dozą dwuznaczności, możliwe że spotkasz się jutro z mężczyzną w tym typie, czyli pokroju kochasia, łamacza niewieścich serc. Wszystko co robi ma drugie dno, jeśli ktoś zaproponuje spotkanie, to może mieć w tym ukryty cel. Ten typ robi to co dla niego wygodne, więc uważaj :) czasami też oznacza potrzebę doszkolenia się, więc może coś ciekawego przeczytasz, dowiesz się o jakiejś plotce  

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, martynamarzena napisał:

Ja też poproszę ! Martyna 19/07/89 :)

jestem ciekawa, ja się zniechęciłam do tarotowej karty dnia bo nic z tego nie wynikało.

Dlatego zdecydowałam się właśnie kłaść karty innym na dzień, bo tak szybciej usystematyzuję znaczenia, poza tym notorycznie w kartach na dzień dla mnie i dla męża wypadła Dama Trefl dla niego, a dla mnie Król Trefl.. przynajmniej wiem jak nas karty w klasykach postrzegają :p ale do meritum...

Karta dnia na sobotę 17.04.2021 - 8 Kier  

@martynamarzena szykuje się bardzo przyjemny dzień :) Kiery mówią o serdeczności i miłości, mile spędzonym czasie :) Myślę, że albo to będzie bardzo przyjemny dzień spędzony z mężem lub bardzo udane spotkanie z przyjaciółką ciemnowłosą blondynką :)(8 w Klasykach oznaczają kobiety) :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lunaria napisał:

Kochana @Mala_83 karta na sobotę 17.04.2021 - Walet Pik

Ta figura w kartach klasycznych nie cieszy się zbyt dobrą sławą. Oznacza nerwy, niepokój, więc taki może być Twój dzień. To karta podszyta jakąś dozą dwuznaczności, możliwe że spotkasz się jutro z mężczyzną w tym typie, czyli pokroju kochasia, łamacza niewieścich serc. Wszystko co robi ma drugie dno, jeśli ktoś zaproponuje spotkanie, to może mieć w tym ukryty cel. Ten typ robi to co dla niego wygodne, więc uważaj :) czasami też oznacza potrzebę doszkolenia się, więc może coś ciekawego przeczytasz, dowiesz się o jakiejś plotce  

Dzięki jutro zgłoszę się z interpretacja :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lunaria napisał:

Dlatego zdecydowałam się właśnie kłaść karty innym na dzień, bo tak szybciej usystematyzuję znaczenia, poza tym notorycznie w kartach na dzień dla mnie i dla męża wypadła Dama Trefl dla niego, a dla mnie Król Trefl.. przynajmniej wiem jak nas karty w klasykach postrzegają :p ale do meritum...

Karta dnia na sobotę 17.04.2021 - 8 Kier  

@martynamarzena szykuje się bardzo przyjemny dzień :) Kiery mówią o serdeczności i miłości, mile spędzonym czasie :) Myślę, że albo to będzie bardzo przyjemny dzień spędzony z mężem lub bardzo udane spotkanie z przyjaciółką ciemnowłosą blondynką :)(8 w Klasykach oznaczają kobiety) :)

Dzięki, wracam jutro! <3

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
28 minut temu, Wildwood napisał:

To ja też poprksze na sobotę.

Karta dnia na sobotę 17.04.2021 Król Pik

karta wskazuje, że być może dzień upłynie pod znakiem kontaktów z jakimś starszym mężczyzną, który cieszy się u Ciebie dużym szacunkiem i autorytetem, to może być dziadek lub ojciec. Pomyślałam też, że karta moze wskazywać na kontakt z jakimś policjantem, więc uważaj żeby nie "podpaść" ;) warto posłuchać czyjejś rady. Ogólnie myślę, że to będzie spokojny dzień, może trochę leniwy 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 minut temu, Anastazja979 napisał:

Ja też poproszę na sobotę :)

@Anastazja979 karta dla Ciebie na jutro to As Kier :)

Czy Tobie przypadkiem nie szykuje się jakieś miłe spotkanie z jakimś mężczyzną??  Jeśli jednak przyjąć klasyczne znaczenie Asa Kier to oznacza on dom, rodzinę, dobrą atmosferę w domu, więc po prostu może być sielsko, przyjemnie, ot leniwa spokojna sobota. Myślę mimo wszystko, że niewykluczone są jakieś kontakty z płcią przeciwną i może będziesz pisać z więcej niż jednym facetem :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lunaria napisał:

@Anastazja979 karta dla Ciebie na jutro to As Kier :)

Czy Tobie przypadkiem nie szykuje się jakieś miłe spotkanie z jakimś mężczyzną??  Jeśli jednak przyjąć klasyczne znaczenie Asa Kier to oznacza on dom, rodzinę, dobrą atmosferę w domu, więc po prostu może być sielsko, przyjemnie, ot leniwa spokojna sobota. Myślę mimo wszystko, że niewykluczone są jakieś kontakty z płcią przeciwną i może będziesz pisać z więcej niż jednym facetem :)

 

Dziękuję! Nie szykuje mi się spotkanie z mężczyzną, bo w życiu uczuciowym jest lizanie ran i posucha, ale spotkanie z rodziną jak najbardziej :D Jutro zweryfikuję.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 19:06, Lunaria napisał:

Kochana @Mala_83 karta na sobotę 17.04.2021 - Walet Pik

Ta figura w kartach klasycznych nie cieszy się zbyt dobrą sławą. Oznacza nerwy, niepokój, więc taki może być Twój dzień. To karta podszyta jakąś dozą dwuznaczności, możliwe że spotkasz się jutro z mężczyzną w tym typie, czyli pokroju kochasia, łamacza niewieścich serc. Wszystko co robi ma drugie dno, jeśli ktoś zaproponuje spotkanie, to może mieć w tym ukryty cel. Ten typ robi to co dla niego wygodne, więc uważaj :) czasami też oznacza potrzebę doszkolenia się, więc może coś ciekawego przeczytasz, dowiesz się o jakiejś plotce  

Już mogę zweryfikować. Odezwał się dzisiaj do mnie kolega, którego faktycznie można nazwać kochasiem lub lovelasem. Gadaliśmy nawet i dzwonił i nakręcal makaron na uszy że chce się spotkać  ale to drugie dno był wiadomy cel. Myślał że dam się nabrać ładnymi słówkami. No widać że on robi to co dla niego dobre. Dodatkowo był to trochę nerwowy dzień z racji wczorajszej sytuacji z byłym facetem siostry więc karta to wszystko pięknie pokazała :)

Jeśli masz czas i ochotę to mogę być chętna na kartę na któryś z najbliższych dni :)

P. S. Może nauczę się przy okazji kart klasycznych :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
26 minut temu, Mala_83 napisał:

Już mogę zweryfikować. Odezwał się dzisiaj do mnie kolega, którego faktycznie można nazwać kochasiem lub lovelasem. Gadaliśmy nawet i dzwonił i nakręcal makaron na uszy że chce się spotkać  ale to drugie dno był wiadomy cel. Myślał że dam się nabrać ładnymi słówkami. No widać że on robi to co dla niego dobre. Dodatkowo był to trochę nerwowy dzień z racji wczorajszej sytuacji z byłym facetem siostry więc karta to wszystko pięknie pokazała :)

Jeśli masz czas i ochotę to mogę być chętna na kartę na któryś z najbliższych dni :)

P. S. Może nauczę się przy okazji kart klasycznych :)

Wow, cieszę się że się sprawdziło <3 ok, jutro postaram się wyjąć albo na niedziele (jeśli w miarę wcześnie wstanę) albo już na poniedziałek :) (jeśli wstanę później). 

Klasycznych jest mniej, więc z jednej strony mniej nauki, ale z drugiej więcej znaczeń, które można przyporządkować jednej karcie :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lunaria napisał:

Wow, cieszę się że się sprawdziło <3 ok, jutro postaram się wyjąć albo na niedziele (jeśli w miarę wcześnie wstanę) albo już na poniedziałek :) (jeśli wstanę później). 

Klasycznych jest mniej, więc z jednej strony mniej nauki, ale z drugiej więcej znaczeń, które można przyporządkować jednej karcie :)

Ok ;) ja kiedyś próbowałam klasycznych ale właśnie to że jedna karta ma sporo znaczeń poddałam się, ale może czas wrócić ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Mala_83 napisał:

Ok ;) ja kiedyś próbowałam klasycznych ale właśnie to że jedna karta ma sporo znaczeń poddałam się, ale może czas wrócić ;)

Pewnie, że warto wrócić! :) trtrzymam kciuki :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 21:34, Lunaria napisał:

Karta dnia na sobotę 17.04.2021 Król Pik

karta wskazuje, że być może dzień upłynie pod znakiem kontaktów z jakimś starszym mężczyzną, który cieszy się u Ciebie dużym szacunkiem i autorytetem, to może być dziadek lub ojciec. Pomyślałam też, że karta moze wskazywać na kontakt z jakimś policjantem, więc uważaj żeby nie "podpaść" ;) warto posłuchać czyjejś rady. Ogólnie myślę, że to będzie spokojny dzień, może trochę leniwy 

Dzien. spędzony  w domu. przy robieniu zwykłych domowych czynności. Nie było żadnego króla. Krolowa krolowala sama :sark:

Edytowane przez Wildwood
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
35 minut temu, Wildwood napisał:

Dzien. spędzony  w domu. przy robieniu zwykłych domowych czynności. Nie było żadnego króla. Krolowa krolowala sama :sark:

Podobno czasami Król Pik może wskazywać na kobietę o takich męskich cechach, więc może chodziło o Ciebie :)

p.s. Uczyłaś się dziś znaczeń kart albo czegoś związanego z ezoteryką czy bardziej relaksowałaś się? 

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lunaria napisał:

Podobno czasami Król Pik może wskazywać na kobietę o takich męskich cechach, więc może chodziło o Ciebie :)

p.s. Uczyłaś się dziś znaczeń kart albo czegoś związanego z ezoteryką czy bardziej relaksowałaś się? 

Najpierw w mojej głowie analizowalam przeszłość. Co zrobiłam źle a co dobrze. Wuszko w  sumie wiekszosc źle zrobiłam. później bawiłam się z kotem. Odpisywalam Na pw tu na forum. tez gadalam o kartach i je stawialam. Pół dnia robiłam tartę.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 19:19, Lunaria napisał:

Dlatego zdecydowałam się właśnie kłaść karty innym na dzień, bo tak szybciej usystematyzuję znaczenia, poza tym notorycznie w kartach na dzień dla mnie i dla męża wypadła Dama Trefl dla niego, a dla mnie Król Trefl.. przynajmniej wiem jak nas karty w klasykach postrzegają :p ale do meritum...

Karta dnia na sobotę 17.04.2021 - 8 Kier  

@martynamarzena szykuje się bardzo przyjemny dzień :) Kiery mówią o serdeczności i miłości, mile spędzonym czasie :) Myślę, że albo to będzie bardzo przyjemny dzień spędzony z mężem lub bardzo udane spotkanie z przyjaciółką ciemnowłosą blondynką :)(8 w Klasykach oznaczają kobiety) :)

Weryfikuję! Z nikim się nie spotkałam, chociaż wcześniej miałam to niby w planach, ale koleżanka mnie olała zwyczajnie ;) natomiast nie zepsuło mi to humoru, bo wiem że ta osoba takie numery odstawia i już sobie i tak zaplanowałam i zrealizowałam miły dzień :) poogarniałam trochę kwiaty w mieszkaniu, byłam z psem pospacerować bo się nieoczekiwanie ładnie zrobiło, coś tam poczytałam. Ogólnie bardzo spokojnie i miło spędziłam samotnie dzień, a przed chwilą skończyłam 2,5 godzinną rozmowę przez telefon z mamą :)

poproszę też na jutro lub poniedziałek! :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 21:45, Lunaria napisał:

@Anastazja979 karta dla Ciebie na jutro to As Kier :)

Czy Tobie przypadkiem nie szykuje się jakieś miłe spotkanie z jakimś mężczyzną??  Jeśli jednak przyjąć klasyczne znaczenie Asa Kier to oznacza on dom, rodzinę, dobrą atmosferę w domu, więc po prostu może być sielsko, przyjemnie, ot leniwa spokojna sobota. Myślę mimo wszystko, że niewykluczone są jakieś kontakty z płcią przeciwną i może będziesz pisać z więcej niż jednym facetem :)

Dzień spędzony z rodziną na smacznym jedzeniu i piciu wina. Sprawdziło się :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lunaria napisał:

Podobno czasami Król Pik może wskazywać na kobietę o takich męskich cechach, więc może chodziło o Ciebie :)

 

Marsa w kozie mam więc wiesz... a to jestcoś jak król mieczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, Mala_83 napisał:

Jeśli masz czas i ochotę to mogę być chętna na kartę na któryś z najbliższych dni :)

Karta na niedziele 18.04.2021r. - As Trefl

Dzień pełen niespodzianek i nowych pomysłów. Karta Asa Trefl wskazuje często na jakieś wahania, więc możesz być niezdecydowana. Dzisiaj możliwa jest sprzeczka z kimś, możesz mieć spadek kondycji lub po prostu poświęcisz wolny czas na naukę, zgłębianie czegoś od podstaw :)

Spokojnej niedzieli :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, Ragna napisał:

Też poproszę na jutro. Dane na priv :D

@Ragna na dziś wylosowałam dla Ciebie 8 Karo :buhah:

Wyczytałam, że tą kartę można porównać do znaku Bliźniąt w III domu, więc przypuszczam, że to będzie dzień spędzony na nauce i wymianie informacji, dzieleniu się wiedzą. To karta poprawy sytuacji materialnej, więc może to być zarówno nauka rzeczy potrzebnych do pracy, ale też nauka czegoś co sprawia Ci przyjemność, pewnie trochę posiedzisz też na ezoforum :) Karta ta oznacza też wydawanie pieniędzy może kupisz jakiś drobiazg dla siebie lub do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, martynamarzena napisał:

poproszę też na jutro lub poniedziałek! :)

@martynamarzena dla Ciebie karta na niedziele to Walet Pik - może pojawić się dziś jakaś niemiła wymiana poglądów, jakieś nieszczerości, być może zawiedziesz się na kimś (obstawiam młodego  mężczyznę) lub to co sobie zaplanowałaś nie dojdzie do skutku 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, Wildwood napisał:

Marsa w kozie mam więc wiesz... a to jestcoś jak król mieczy?

Po tym jak opisałaś swój dzień jestem skłonna powiedzieć, że go bardzo przypomina i tarotową Sprawiedliwość. Dziękuję za dokładną weryfikację, będę mogła sobie wpisać dodatkowe spostrzeżenia w kajecik :thanks:  

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lunaria napisał:

@martynamarzena dla Ciebie karta na niedziele to Walet Pik - może pojawić się dziś jakaś niemiła wymiana poglądów, jakieś nieszczerości, być może zawiedziesz się na kimś (obstawiam młodego  mężczyznę) lub to co sobie zaplanowałaś nie dojdzie do skutku 

Chyba mogę zweryfikować - mój mąż wrócił od znajomych i wydał trochę więcej kasy na ten wyjazd niż się umawialiśmy :P ale spina nie była jakaś wielka z mojej strony, poprzekomarzaliśmy się, a potem w "odwecie" sobie zrobiłam zakupy internetowe i tyle. Poza tym całkiem przyjemny dzień :) w ogóle do mojego męża pasuje trochę chyba ten Walet Pik, bo to taki nerwus jest, chociaż nie oszukuje i nie kłamie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Lunaria napisał:

Karta na niedziele 18.04.2021r. - As Trefl

Dzień pełen niespodzianek i nowych pomysłów. Karta Asa Trefl wskazuje często na jakieś wahania, więc możesz być niezdecydowana. Dzisiaj możliwa jest sprzeczka z kimś, możesz mieć spadek kondycji lub po prostu poświęcisz wolny czas na naukę, zgłębianie czegoś od podstaw :)

Spokojnej niedzieli :)

Oj była ostra sprzeczna dzisiaj, bo moje nerwy nie wytrzymały. Była to sprzeczka z mężczyzną i nie byłam wcale miła, bo mówię  że nie chcę mieć kontaktu a do kogoś nie dociera więc było ostro :) Spowodowało to też spadek nastroju i mojej kondycji, bo ktoś próbuje mnie na siłę obarczyć swoimi problemami. Ogólnie było nerwowo więc chyba dokładnie to pokazuje As tefl :)

Jeśli dalej masz ochotę na stawianie kart możesz położyć na jakiś dzień. Może to być nawet jakiś dalszy dzień na tygodniu żeby Cię nie obciążać :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
32 minuty temu, Anastazja979 napisał:

Mogę prosić o kartę na maj?

Kochana... powiem szczerze, że nie czuję się jeszcze na siłach, żeby robić rozkłady miesięczne z kart klasycznych. Nie jestem w nich na tyle biegła... Może za jakiś czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lunaria napisał:

Kochana... powiem szczerze, że nie czuję się jeszcze na siłach, żeby robić rozkłady miesięczne z kart klasycznych. Nie jestem w nich na tyle biegła... Może za jakiś czas :)

Chodziło mi tylko o wyciągnięcie jednej karty, nie o cały rozkład, ale ok :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2021 o 09:10, Lunaria napisał:

@Ragna na dziś wylosowałam dla Ciebie 8 Karo :buhah:

Wyczytałam, że tą kartę można porównać do znaku Bliźniąt w III domu, więc przypuszczam, że to będzie dzień spędzony na nauce i wymianie informacji, dzieleniu się wiedzą. To karta poprawy sytuacji materialnej, więc może to być zarówno nauka rzeczy potrzebnych do pracy, ale też nauka czegoś co sprawia Ci przyjemność, pewnie trochę posiedzisz też na ezoforum :) Karta ta oznacza też wydawanie pieniędzy może kupisz jakiś drobiazg dla siebie lub do domu :)

 

Spędziłam absolutnie cały dzień na graniu na komputerze w grę online ze znajomymi :) Z nauką miało to tyle wspólnego, że gram częściowo z ludźmi zza granicy i zmuszam się do mówienia po angielsku, żeby przełamać swój strach przed używaniem tego języka. Było spoko i robię to celowo, bo potrzebuję poprawić język z powodu pracy :) Wydawanie pieniędzy zaproponowałam koledze - chodziło za mną zrobienie samodzielnie sashimi (surowej ryby) z łososia i postanowiłam go zafundować i zaprosić kolegę, co też zrealizowałam już następnego dnia, czyli dziś ;p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Lunario, ponieważ karty klasyczne to mój konik, to i ja poproszę Cię o kartę dnia na jutro i na piątek.

Ale że nie spełniam wymogów (data urodzenia to moja (nie)słodka tajemnica :D ) to jeśli uznasz zadanie za trudne, zrozumiem, jak mnie wykopsasz z tematu ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Mala_83 karta na środę 21.04.2021r. - 9 Karo

Spokojny dzień, pełen harmonii :) Jeśli spędzasz go w pracy, to w niej również będzie bez większych niespodzianek, może ktoś Cię pochwalić za sumiennie wykonaną pracę. Jeśli otrzymasz jakieś wiadomości, to powinny być neutralne lub o delikatnie miłym zabarwieniu :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Xadfgh karta na środę 21.04.2021r. 8 Karo - to karta mówiąca o pieniądzach, o poprawie sytuacji finansowej, więc może jutro wpadnie coś dodatkowego i od razu wydasz na coś co będzie Ci potrzebne :) dzień z gatunku spokojnych, niewiele będzie się działo 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Czy mogę prosić o kartę dnia na jutro lub czwartek? :)

Karta dnia na środę 21.04.2021r. Dama Trefl 

radosny, wesoły dzień. Powinien dopisywać Ci dobry humor, możliwe że spędzisz dzień w miłym towarzystwie mamy lub przyjaciółki, to karta intuicji, więc możliwe, że znajdziesz chwilę na karty :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@martynamarzena nie wiem jak to zrobilam, ale totalnie przegapiłam wiadomośc a karty wyciągnęłam rano i interpretację dla dziewczyn robiłam teraz, a nie mam przy sobie kart. Jednak mimo wszystko luzik, jutro rano wyjmę kartę na środę i zrobię interpretację :)

@Ismer

wyjmę rano kartę dla Ciebie i napisze interpretację; spróbuję czy bez daty urodzenia dam radę :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 19.04.2021 o 20:40, martynamarzena napisał:

@Lunaria poproszę o kartę na środę jeśli mogę :)

Środa 21.04.2021r. Walet Kier 

emocjonalny dzień, będziesz miała dobry humor. Spędzisz czas w dobrym towarzystwie, usłyszysz dziś dobrą radę lub otoczysz kogoś opieką :) wszystko co sobie na dziś zaplanowałaś powinno się udać, może czeka Cię mile spędzony wieczór z mężem  :)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 godzin temu, Ismer napisał:

Lunario, ponieważ karty klasyczne to mój konik, to i ja poproszę Cię o kartę dnia na jutro i na piątek.

Ale że nie spełniam wymogów (data urodzenia to moja (nie)słodka tajemnica :D ) to jeśli uznasz zadanie za trudne, zrozumiem, jak mnie wykopsasz z tematu ;)

Karta na środę 21.04.2021r. 9 Trefl

Dzien raczej trudny, smutny, przygnębiający. Będziesz niezadowolona z jakiegoś obrotu spraw. 9 Trefl moze ostrzegać przed wprowadzeniem gwałtownych zmian, może wydarzy się coś niepokojącego w pracy  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lunaria napisał:

Karta dnia na środę 21.04.2021r. Dama Trefl 

radosny, wesoły dzień. Powinien dopisywać Ci dobry humor, możliwe że spędzisz dzień w miłym towarzystwie mamy lub przyjaciółki, to karta intuicji, więc możliwe, że znajdziesz chwilę na karty :)

Weryfikacja: niestety smutno i samotnie mi dzisiaj było :(

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, Anastazja979 napisał:

Weryfikacja: niestety smutno i samotnie mi dzisiaj było :(

Przykro mi :( czyli dzień spędziłaś sama ze sobą? Dziękuję za weryfikację :slonko:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Lunaria napisał:

Środa 21.04.2021r. Walet Kier 

emocjonalny dzień, będziesz miała dobry humor. Spędzisz czas w dobrym towarzystwie, usłyszysz dziś dobrą radę lub otoczysz kogoś opieką :) wszystko co sobie na dziś zaplanowałaś powinno się udać, może czeka Cię mile spędzony wieczór z mężem  :)

 

Weryfikuję: humor rano taki sobie, potem mi się poprawił. Byłam u dentysty (planowana wizyta) i w końcu widać jakąś perspektywę końca leczenia, więc spoko. Dostałam też przesyłkę z rzeczami szybciej niż się spodziewałam, a mąż ciekawe wiadomości odnośnie pracy, ale to jeszcze nie będę zapeszać ;) poza tym ładna pogoda jest, więc też miło :) dziękuję!

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Lunaria napisał:

Przykro mi :( czyli dzień spędziłaś sama ze sobą? Dziękuję za weryfikację :slonko:

Tak, zdecydowaną większość dnia.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lunaria napisał:

@Mala_83 karta na środę 21.04.2021r. - 9 Karo

Spokojny dzień, pełen harmonii :) Jeśli spędzasz go w pracy, to w niej również będzie bez większych niespodzianek, może ktoś Cię pochwalić za sumiennie wykonaną pracę. Jeśli otrzymasz jakieś wiadomości, to powinny być neutralne lub o delikatnie miłym zabarwieniu :)

Mogę już zweryfikować. Dzisiejszy dzień był faktycznie spokojny, w pracy nie było nerwów jak zwykle, po pracy udałam się na spacer a teraz odpoczywam z książka. Taki spokojny, harmonijny dzień którego już nie było dawno. Jakiś taki spokój w środku siebie czułam. Fajny dzień :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
26 minut temu, Mala_83 napisał:

Jak oczywiście masz jeszcze ochotę to mogę prosić o kartę na któryś z najbliższych dni :)

Jasne, wyciągnę jutro dla Ciebie i Ismer na piątek :)

i może od razu dla @Kaliaa na poniedziałek, żebym nie zapomniała ;)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lunaria napisał:

@Xadfgh karta na środę 21.04.2021r. 8 Karo - to karta mówiąca o pieniądzach, o poprawie sytuacji finansowej, więc może jutro wpadnie coś dodatkowego i od razu wydasz na coś co będzie Ci potrzebne :) dzień z gatunku spokojnych, niewiele będzie się działo 


Dziękuję Lunario za kartę dnia, przychodzę z weryfikacją ;)
Dostałam dzisiaj do dyspozycji kartę kredytową mamy,dzięki czemu miałam możliwość zrobienia zakupów spożywczych wedle moich potrzeb (oraz "zachcianek" ponieważ miałam ogromną ochotę upiec ciasto, a posiadając pieniążki mogłam zaopatrzyć się w składniki) :D . Dodatkowo wykonałam dwa zwroty w punkcie odbioru paczek, więc wróci mi należność za towar. Poza tym spokojnie, dzień jak każdy inny <3 Super odczytałaś energię, jeszcze raz dziękuje!

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 21.04.2021 o 07:42, Lunaria napisał:

Karta na środę 21.04.2021r. 9 Trefl

Dzien raczej trudny, smutny, przygnębiający. Będziesz niezadowolona z jakiegoś obrotu spraw. 9 Trefl moze ostrzegać przed wprowadzeniem gwałtownych zmian, może wydarzy się coś niepokojącego w pracy  

 

W moim karcianym świecie istnieją 3 karty bardzo niefortunne, jedną z nich jest 9 trefl, jest to też karta ostrzegająca, nakazująca ostrożność a także oznajmia pojawienie się jakiegoś kłopotu, zmartwienia czy też jakiegoś niekorzystnego wydarzenia, choroby, czyli inaczej mówiąc jakoweś nerwy i stres.

Zadając to pytanie czułam, że któraś z nich się pojawi. W środę miałam do załatwienia sprawę wymagającą podróży i przejechałam się ponad 100 km po to, by jej nie załatwić, można powiedzieć, że została poddana obserwacji, inaczej mówiąc, eksperymentowi. Poza tą sprawą dzień spędziłam przyjemnie.

W pracy nic niepokojącego się nie wydarzyło, bo miałam wolne - ale może być, że w tym dniu pewna krecica odwalała swoją krecią robotę, ponieważ tam się teraz kotłuje sprawa mojej dalszej zawodowej przyszłości. I może być tak: "„Ktoś pod tobą kopie dołek, lecz się nie bój to matołek." :D

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Ismer  a jakie są pozostałe Twoje "ulubione" karty klasyczne? No o ile karty wyskakują prawidłowe o tyle moja interpretacja mocno kuleje.. No, ale cóż... tak naprawdę zajmuję się nimi może miesiąc, więc może jestem dla siebie zbyt surowa... 

karta dnia piątek 23.04.21r. KRÓL TREFL 

Sprawy urzędowe i pracowe wysuwają się na pierwszy plan. Może to być pracowity dzień, w którym wykażesz się dużą skrupulatnością i wiedzą. Możliwe, że będziesz roztrząsać jakieś nurtujące Cię problemy związane właśnie ze stroną zawodową. Pomyślałam, że może spędzisz czas z mężem lub partnerem skupicie się na jakimś wspólnym hobby. Udanego piątku :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 21.04.2021 o 20:44, Mala_83 napisał:

Jak oczywiście masz jeszcze ochotę to mogę prosić o kartę na któryś z najbliższych dni :)

Karta dnia na piątek 23.04.2021r. Dama Trefl 

Może czeka Cię jakieś zebranie w pracy, omówienie czegoś. Możliwe, że szefowa (o ile ją masz) będzie stawiała wygórowane oczekiwania. Sporo pracy i pewnie będziesz z niecierpliwością wyczekiwać weekendu. Możesz się izolować od ludzi, nie mieć ochoty na kontakt z innymi

Spokojnego piątku :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 20.04.2021 o 18:16, Kaliaa napisał:

Hej.Poproszę kartę na dzień 26.04.2021.

Karta dnia na poniedziałek 26.04.2021r. 8 Trefl

Może być dosyć nerwowo, możesz chodzić poirytowana z powodu jakis błahostek. Jeśli pracujesz, to możesz być "zawalona robotą", sporo rozmów i omawiania spraw (raczej zawodowych)

Spokojnego poniedziałku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ogólnie dla całej waszej trójki wypadły mi same Trefle, mam nadzieję że to nie moje emocje przebiły się nad kartami, które są dziś dosyć ciężkie. W każdym razie okaże się po weryfikacji :thanks:

 

P.S. W sumie 4, bo mi też trefl wypadł...

Edytowane przez Lunaria
Dopisek
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 godzin temu, Lunaria napisał:

@Ismer  a jakie są pozostałe Twoje "ulubione" karty klasyczne? No o ile karty wyskakują prawidłowe o tyle moja interpretacja mocno kuleje.. No, ale cóż... tak naprawdę zajmuję się nimi może miesiąc, więc może jestem dla siebie zbyt surowa... 

karta dnia piątek 23.04.21r. KRÓL TREFL 

Sprawy urzędowe i pracowe wysuwają się na pierwszy plan. Może to być pracowity dzień, w którym wykażesz się dużą skrupulatnością i wiedzą. Możliwe, że będziesz roztrząsać jakieś nurtujące Cię problemy związane właśnie ze stroną zawodową. Pomyślałam, że może spędzisz czas z mężem lub partnerem skupicie się na jakimś wspólnym hobby. Udanego piątku

 

Moja trefna trójca to As trefl, 9 trefl i 9 pik, przy czym, żeby rzeczywiście były tragiczne, to albo muszą wystąpić w duecie lub trójcy albo, jeśli występują solo, to muszą być źle wskazane przez sąsiednie karty. Jako same karty dnia, chociaż przyjemności nie zwiastują, nie są i nie mogą być arcy-złe, bo gdyby tak było, to za każdym razem jakby wyszły, to zdarzałyby się tragedie, armagedony, sajgony i inne okropności ;) 

9 pik solo może wskazać po prostu na jakiegoś rodzaju spotkanie (niekoniecznie słodkie) albo na spóźnienie, 9 trefl na jakieś zmartwienie, As trefl na niespodziewane wydarzenie, (też raczej niesłodkie).

Środowa 9 trefl pokazała niezałatwienie sprawy, na ogół jestem wkurzona, jak czegoś nie załatwię zgodnie z planem, ale wówczas akurat nie byłam, bo były także plusy wyprawy, więc tu wyjątkowo się zrównoważyło :D

Twoja interpretacja nie kuleje, idzie Ci bardzo dobrze, przeczytaj się raz jeszcze: miesiąc to naprawdę niewiele, więc w tym przedziale czasowym jest naprawdę spoko.

 

Król trefl - tu trafienie w dziesiątkę, dzisiejszy dzień poświęcony był sprawom pracowym, one wiązały się w pewnym stopniu z załatwieniem papierka, nie do końca urzędowego (tzn. nie takiego wydawanego w urzędzie), ale formalnego i mającego kolosalny wpływ na moją przyszłość zawodową. Na roztrząsanie wprawdzie czasu już właściwie nie ma, klamka już (prawie) zapadła, lecz mogę to jeszcze odkręcić. Ale jakoś nie chcę.

Miłego weekendu :)

aha- jeszcze tu wrócę ;p 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2021 o 21:11, Lunaria napisał:

Karta dnia na piątek 23.04.2021r. Dama Trefl 

Może czeka Cię jakieś zebranie w pracy, omówienie czegoś. Możliwe, że szefowa (o ile ją masz) będzie stawiała wygórowane oczekiwania. Sporo pracy i pewnie będziesz z niecierpliwością wyczekiwać weekendu. Możesz się izolować od ludzi, nie mieć ochoty na kontakt z innymi

Spokojnego piątku :koniczynka:

Mogę już zweryfikować miałam krótkie spotkanie z szefowa, ale było raczej w miłej atmosferze. Trochę wyczekiwalam w pracy weekendu, bo jestem zmęczona i dzisiaj dzień raczej pobycie samej ze sobą. Nie miałam ochoty na rozmowę z innymi nawet jak kolega się odzywał chciałam świętego spokoju :)

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 godzin temu, Ismer napisał:

Moja trefna trójca to As trefl, 9 trefl i 9 pik, przy czym, żeby rzeczywiście były tragiczne, to albo muszą wystąpić w duecie lub trójcy albo, jeśli występują solo, to muszą być źle wskazane przez sąsiednie karty. Jako same karty dnia, chociaż przyjemności nie zwiastują, nie są i nie mogą być arcy-złe, bo gdyby tak było, to za każdym razem jakby wyszły, to zdarzałyby się tragedie, armagedony, sajgony i inne okropności ;) 

Na dziś miałam Asa Trefl :p byłam strasznie zgryzliwa, co z reguły mi się nie zdarza.

Ok, z tymi kartami rozumiem, to tak jak 10 Mieczy czy Wieża w tarocie na kartę dnia nie zawsze oznacza tragedię :)

Dziękuję za Twoje interpretacje, pomoże uporządkować to mój chaos :p jest sporo różnych nawzajem wykluczajacych się opisów kart. W moich 2 książkach, które posiadam są 2 szkoły, które wykluczają się nawzajem, ale opisy na ezoforum dają radę  :)

5 godzin temu, Ismer napisał:

Twoja interpretacja nie kuleje, idzie Ci bardzo dobrze, przeczytaj się raz jeszcze: miesiąc to naprawdę niewiele, więc w tym przedziale czasowym jest naprawdę spoko.

Jesteś bardzo miła, dziękuję :thanks:

5 godzin temu, Ismer napisał:

aha- jeszcze tu wrócę ;p

Zapraszam, oby częściej :wink:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Mogłabym prosić o kartę dnia na jutro lub niedzielę? :)

Wyskoczę pewnie z kartą na niedziele lub jutro rano o ile będę miała chwilę to wtedy będzie na sobote :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Mogłabym prosić o kartę dnia na jutro lub niedzielę? :)

Karta dnia na niedziele 25.04.2021r. Walet Karo 

dzień całkiem udany, jutro możesz dowiedzieć się czegoś co mile Cię zaskoczy. Karta ta często jest porównywana do Tarotowego Wisielca, więc może będziesz rozmarzona i skupisz sie na wspomnieniach i tym co było. Może jeszcze brakować Ci odwagi, aby zapomnieć o przykrościach w sferze uczuć, ale jakieś drobne gesty w tej kwestii uczynisz :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2021 o 17:50, Lunaria napisał:

Karta dnia na niedziele 25.04.2021r. Walet Karo 

dzień całkiem udany, jutro możesz dowiedzieć się czegoś co mile Cię zaskoczy. Karta ta często jest porównywana do Tarotowego Wisielca, więc może będziesz rozmarzona i skupisz sie na wspomnieniach i tym co było. Może jeszcze brakować Ci odwagi, aby zapomnieć o przykrościach w sferze uczuć, ale jakieś drobne gesty w tej kwestii uczynisz :)

Zdałam egzamin na szkoleniu. Dosyć miły i spokojny dzień :) Dziękuję!

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witaj Lunario :)

Zgodnie z moją zapowiedzią i Twoim przyzwoleniem wracam :D i zapowiadam, że to jeszcze nie koniec  ;p

Poproszę o kartę na jutro

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Ismer napisał:

Witaj Lunario :)

Zgodnie z moją zapowiedzią i Twoim przyzwoleniem wracam :D i zapowiadam, że to jeszcze nie koniec  ;p

Poproszę o kartę na jutro

Hej hej :)

karta na wtorek 27.04.2021 As Karo 

Sporo będzie się działo, dzień będzie obfitował w sporą ilość nowych wiadomości. Może nastąpi poprawa finansów. Skoro to karta gromadzenia, to może przyswoisz sobie jakąś wiedzę albo zgromadzisz pieniądze np. W banku na jakiejś lokacie ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
49 minut temu, Lianna napisał:

Jeśli mogę, to proszę na jutro kartę :kwiatek:

Kochana, dla Ciebie na jutro 7 Pik 

to karta zmartwień, smutków, gorszego samopoczucia. Jutro może Ci doskwierać dołek psychiczny, będziesz się czymś niepokoić. Mimo wszystko ten obniżony nastrój jest tylko chwilowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2021 o 21:16, Lunaria napisał:

Karta dnia na poniedziałek 26.04.2021r. 8 Trefl

Może być dosyć nerwowo, możesz chodzić poirytowana z powodu jakis błahostek. Jeśli pracujesz, to możesz być "zawalona robotą", sporo rozmów i omawiania spraw (raczej zawodowych)

Spokojnego poniedziałku ;)

Był spokojny.Pierwszą połowę dnia spędziłam z rodziną.Drugą połowę dnia spędziłam na kursie zawodowym.Może to 8 trefl pokazało kurs.Dzień nie był nerwowy.Może trochę rozmyślałam o kimś( ciągle myślę,a dziś nawet nie tak dużo).Na kursie było w sumie wszystko w porządku.Ludzie i zajęcia ok.Z rodziną też wszystko w porządku.Moze jakieś małe błahostki,na które nawet nie zwracałam żadnej uwagi.Nawet pogoda była fajna i tak spojrzała na jadące samochody,stwierdzając ale to miasto tętni życiem.Chyba odzyskuje równowagę,bo zazwyczaj bywam emocjonalna i nerwowa.Bardzo było spokojnie.Trochę pod koniec dnia już byłam zmęczona.Poza tym jakiś chłopak dziwnie był dla mnie miły na kursie.Mam nadzieję,że to uprzejmość a nie podrywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Lunaria napisał:

Kochana, dla Ciebie na jutro 7 Pik 

to karta zmartwień, smutków, gorszego samopoczucia. Jutro może Ci doskwierać dołek psychiczny, będziesz się czymś niepokoić. Mimo wszystko ten obniżony nastrój jest tylko chwilowy

 

Weryfikuję, że dzień był spokojny, wręcz senny, choć trochę ruchu miałam. Samopoczucie dobre, bez większych smutków. Dołka nie mam na pewno dziś :) Pogoda sprzyjała, trochę porobiłam w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 26.04.2021 o 20:14, Lunaria napisał:

Hej hej :)

karta na wtorek 27.04.2021 As Karo 

Sporo będzie się działo, dzień będzie obfitował w sporą ilość nowych wiadomości. Może nastąpi poprawa finansów. Skoro to karta gromadzenia, to może przyswoisz sobie jakąś wiedzę albo zgromadzisz pieniądze np. W banku na jakiejś lokacie

 

O gromadzeniu w sensie materialnym mowy nie ma, kasa i lokata to nie ja :D wiedza prędzej, ale tą z kolei gromadzę całe życie, lecz myśl z jej przyswojeniem jest warta uwagi, gdyż od pewnego czasu zbieram informacje na interesujący mnie temat, a informację uzyskaną w dniu dzisiejszym w pewnym sensie mogę uznać za ich uwieńczenie. I chociaż nie jest ona jeszcze ostatnią w tej sprawie, bo paru rzeczy muszę się jeszcze dowiedzieć, lecz będą one niejako już tylko skutkiem podjętych przeze mnie działań, o których charakterze zadecydowałam właśnie dzięki tym skrzętnie zbieranym informacjom.

Mój As karo znaczy "list" - zawsze mówi o wartościowych informacjach lub wiadomościach, przy czym ta wartość niesiona przez samego tylko Asa nie jest zdefiniowana kategorią "dobra" lub "zła", gdyż to określają karty obok niego. Oznacza też duże pieniądze, lecz nie solo, za wyjątkiem sytuacji, gdy ktoś bezpośrednio o nie pyta. Ale pośrednio mogę przyjąć, że ten dzisiejszy mój As pobocznie może dotyczyć i tematyki pieniędzy, ponieważ - choć nie planowałam, samo wyszło - rozmawiałam dziś z kimś, kto może podać mi koło ratunkowe w sytuacji kiedy opuszczę strefę względnego bezpieczeństwa materialnego, na co się właśnie zanosi...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Anastazja979 napisał:

Mogłabym prosić o kartę dnia, na któryś z najbliższych dni? (w zależności od Twojego czasu) :)

Jutro rano wyjmę na czwartek i od razu mogę na piątek :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lunaria napisał:

Jutro rano wyjmę na czwartek i od razu mogę na piątek :)

Będę wdzięczna! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, Anastazja979 napisał:

Będę wdzięczna! 

Karta na dziś 06.05.21r. Walet Trefl

Jeśli pracujesz, to będziesz skrupulatnie wykonywać powierzone Ci obowiązki. Raczej nie będziesz się wychylać, będziesz pracować w ciszy i skupieniu. Dzien w podobnej atmosferze, bez większych niespodzianek. Może być kontakt z kimś kogo uważasz za prawdziwego przyjaciela 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Anastazja979 karta dnia na 07.05.21r. Walet Karo - jutro czeka Cię udany dzień. Będzie roznosiła Cię energia, a w głowie będziesz miała pełno pomysłów. Możesz otrzymać jakieś dobre wiadomości, być może wyjdziesz wieczorem na spotkanie z przyjaciółmi. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2021 o 08:12, Lunaria napisał:

Karta na dziś 06.05.21r. Walet Trefl

Jeśli pracujesz, to będziesz skrupulatnie wykonywać powierzone Ci obowiązki. Raczej nie będziesz się wychylać, będziesz pracować w ciszy i skupieniu. Dzien w podobnej atmosferze, bez większych niespodzianek. Może być kontakt z kimś kogo uważasz za prawdziwego przyjaciela 

Wieczorem przyszła do mnie koleżanka :)

W dniu 6.05.2021 o 08:19, Lunaria napisał:

@Anastazja979 karta dnia na 07.05.21r. Walet Karo - jutro czeka Cię udany dzień. Będzie roznosiła Cię energia, a w głowie będziesz miała pełno pomysłów. Możesz otrzymać jakieś dobre wiadomości, być może wyjdziesz wieczorem na spotkanie z przyjaciółmi. 

Raczej ciężko było dzisiaj. Wieczorem doskwierała mi samotność. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 minut temu, Anastazja979 napisał:

Wieczorem przyszła do mnie koleżanka :)

Raczej ciężko było dzisiaj. Wieczorem doskwierała mi samotność. 

Hmmm no to lipa. Przykro mi, że miałaś gorszy dzień. No i kiepsko, że nic się nie sprawdziło

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
23 godziny temu, Anastazja979 napisał:

Mogłabym prosić o kartę dnia, na któryś z najbliższych dni? :bukiet3i:

Jutro wyskoczę z karty na środę :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 16.05.2021 o 21:20, Anastazja979 napisał:

Mogłabym prosić o kartę dnia, na któryś z najbliższych dni? :bukiet3i:

Karta na środę 19.05.2021r. 8 Kier

Karta wskazuje na miło spędzony dzień, możesz mieć drobne rozterki uczuciowe, jednak nie powinny one przyćmić całego dnia. Może otrzymasz jakiś drobny prezent lub ktoś ofiaruje Ci swój wolny czas (może to być spotkanie towarzyskie z koleżanką)  ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja poproszę na jutro, plany zagospodarowania dnia mam bogate, ale chęci do ich realizacji są ubogie, inaczej mówiąc - nie chce mi się. Ciekawa jestem, co karta pokaże :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2021 o 17:15, Lunaria napisał:

Karta na środę 19.05.2021r. 8 Kier

Karta wskazuje na miło spędzony dzień, możesz mieć drobne rozterki uczuciowe, jednak nie powinny one przyćmić całego dnia. Może otrzymasz jakiś drobny prezent lub ktoś ofiaruje Ci swój wolny czas (może to być spotkanie towarzyskie z koleżanką)  ;)

Dzień miły i spokojny, ale byłam sama cały dzień. Wydałam trochę za dużo pieniędzy na zakupach, jednak poprawiło mi to humor.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
17 godzin temu, Ismer napisał:

Ja poproszę na jutro, plany zagospodarowania dnia mam bogate, ale chęci do ich realizacji są ubogie, inaczej mówiąc - nie chce mi się. Ciekawa jestem, co karta pokaże :)

A karta pokazała się jako 7 Karo i mam ogromny problem jak do niej podejść, bo totalnie nie czuję jej znaczenia :)

spróbuję jednak, karta oznacza często prowadzenie rozmów i pertraktacji, więc tego może być dziś sporo. Rozmyślanie o finansach i mówi o nagłym zrywie, werwie ale i nerwach, więc może wstaniesz rano i z wigorem weźmiesz się za obowiązki, ale możliwe, że później Cię przerosną i wszystkiego nie wykonasz. Sama jestem ciekawa weryfikacji :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 20.05.2021 o 07:58, Lunaria napisał:

A karta pokazała się jako 7 Karo i mam ogromny problem jak do niej podejść, bo totalnie nie czuję jej znaczenia :)

spróbuję jednak, karta oznacza często prowadzenie rozmów i pertraktacji, więc tego może być dziś sporo. Rozmyślanie o finansach i mówi o nagłym zrywie, werwie ale i nerwach, więc może wstaniesz rano i z wigorem weźmiesz się za obowiązki, ale możliwe, że później Cię przerosną i wszystkiego nie wykonasz. Sama jestem ciekawa weryfikacji :) 

 

Yes, ta karta oznacza obrót - pieniędzy albo słów, czyli zarazem te wszystkie rzeczy i zdarzenia, które są z nimi związane. Może oznaczać zarówno zwykłe mielenie jęzorem jak i rozmyślania o finansach. A drugim znaczeniem tej karty jest szansa na sukces, aczkolwiek to znaczenie czyta się wtedy, kiedy ktoś pyta o coś konkretnego, np. na coś czeka czy zamierza coś zrobić i pyta o powodzenie. Karta wiązana jest także z reklamą i informacją uzyskaną czy też rozpowszechnianą w różnych formach.

 

U mnie wiązała się z rozmyślaniem o finansach :oklaski: - to był motyw przewodni wczorajszego dnia, ponieważ musiałam podjąć ostateczną decyzję właśnie w kwestii związanej z finansami, a to nie była łatwa decyzja, każda opcja ma wielką niewiadomą. Pertraktacji i rozmów nie było, bo to jeszcze nie czas na nie, lecz dzień poświęcony był m.in. zaróno udzielaniu jak i pozyskiwaniu informacji w interesujących mnie tematach.

Wstałam rzeczywiście rano (jak na mnie ;) ) i mimo wrodzonego lenistwa wykonałam wszystko to co sobie zaplanowałam (tylko bez wigoru :D )

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Ismer napisał:

 

Yes, ta karta oznacza obrót - pieniędzy albo słów, czyli zarazem te wszystkie rzeczy i zdarzenia, które są z nimi związane. Może oznaczać zarówno zwykłe mielenie jęzorem jak i rozmyślania o finansach. A drugim znaczeniem tej karty jest szansa na sukces, aczkolwiek to znaczenie czyta się wtedy, kiedy ktoś pyta o coś konkretnego, np. na coś czeka czy zamierza coś zrobić i pyta o powodzenie. Karta wiązana jest także z reklamą i informacją uzyskaną czy też rozpowszechnianą w różnych formach.

 

U mnie wiązała się z rozmyślaniem o finansach :oklaski: - to był motyw przewodni wczorajszego dnia, ponieważ musiałam podjąć ostateczną decyzję właśnie w kwestii związanej z finansami, a to nie była łatwa decyzja, każda opcja ma wielką niewiadomą. Pertraktacji i rozmów nie było, bo to jeszcze nie czas na nie, lecz dzień poświęcony był m.in. zaróno udzielaniu jak i pozyskiwaniu informacji w interesujących mnie tematach.

Wstałam rzeczywiście rano (jak na mnie ;) ) i mimo wrodzonego lenistwa wykonałam wszystko to co sobie zaplanowałam (tylko bez wigoru :D )

 

Uff uff bałam się weryfikacji... na szczęście aż tak dużo się nie pomyliłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 30.05.2021 o 11:25, Anastazja979 napisał:

Mogę prosić o kartę, na któryś z najbliższych dni? :bukiet3i:

Mów na kiedy potrzebujesz, dysponuję akurat odrobiną wolnego czasu, więc można korzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Lunaria napisał:

Mów na kiedy potrzebujesz, dysponuję akurat odrobiną wolnego czasu, więc można korzystać :)

na jutro poproszę :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, Anastazja979 napisał:

na jutro poproszę :D

Dama Karo - całkiem udany dzień, jeśli byłaś w dołku, to wreszcie widać światełko w tunelu :) jutro wykażesz się inteligencją i dyplomacją. W pracy będziesz sumiennie podchodzić do obowiązków. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lunaria napisał:

Dama Karo - całkiem udany dzień, jeśli byłaś w dołku, to wreszcie widać światełko w tunelu :) jutro wykażesz się inteligencją i dyplomacją. W pracy będziesz sumiennie podchodzić do obowiązków. 

Dziękuję! Przyda się :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2021 o 20:16, Lunaria napisał:

Dama Karo - całkiem udany dzień, jeśli byłaś w dołku, to wreszcie widać światełko w tunelu :) jutro wykażesz się inteligencją i dyplomacją. W pracy będziesz sumiennie podchodzić do obowiązków. 

Sprawdziło się. Miałam dzisiaj szkolenie w nowej pracy. Myślę, że byłam sumienna :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator
3 godziny temu, Anastazja979 napisał:

Hej ho, mogę prosić o kartę dnia na piątek? :redface:

Kochana dla Ciebie na piątek 02.07.2021 wylosowałam Asa Trefl :)

karta oznacza dobre wiadomości i dostatek ;) 

Będziesz czuła się zaspokojona i zadowololona. Coś co sobie postanowiłaś, spełni się. Skoro karta oznacza też bogactwo, to może mówić, że będziesz zadowolona z wypłaty :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 29.06.2021 o 18:22, Kaliaa napisał:

Hej.Poproszę o kartę na sobotę i niedzielę.Boję się tego weekendu.

Hej :)

na sobote wylosowałam odwr. Asa Trefl, który mówi o niepowodzeniach i niekorzystnych zmiennych kolejach losu. Tego dnia możesz nie dogadywać się z ludźmi, coś lub ktoś może doprowadzić Cię do łez. Unikaj wchodzenia w interakcję z innymi, bo możesz się z nimi sklocic. Ogólnie może to być szalony dzień podczas którego wszystko zmieni się o 180 st. niekoniecznie na Twoją korzyść

 

Niedziela 04.07.21r. odwr. 10 Trefl

ten dzień zapowiada się zdecydowanie lepiej, po każdej burzy wychodzi słońce. Powinnaś powrócić do względnej równowagi. Nawet jeśli zdarzy się coś co Cię wzruszy, to będzie to radosne wydarzenie. Dostaniesz może miłe zaproszenie, dowiesz się czegoś dobrego. To będzie spokojny i harmonijny dzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...