Skocz do zawartości

Klasyczna karta dnia


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.06.2021 o 19:31, Lunaria napisał:

Kochana dla Ciebie na piątek 02.07.2021 wylosowałam Asa Trefl :)

karta oznacza dobre wiadomości i dostatek ;) 

Będziesz czuła się zaspokojona i zadowololona. Coś co sobie postanowiłaś, spełni się. Skoro karta oznacza też bogactwo, to może mówić, że będziesz zadowolona z wypłaty :)

Liczyłam na jakąś kasę, ale nic takiego się nie pojawiło. Ale za to byłam na randce, która była bardzo przyjemna :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @Lunaria

 

Nie wiem czy nie masz przerwy od kart, ale jeśli temat jest aktualny to chciałbym Ciebie poprosić o kartę dnia na środę 07.07. Z przyjemnością zweryfikuję ;) Ciekaw jestem co powiedzą klasyki, a jak mawiają ciekawość pierwszy stopień do nieba (albo coś mi się pomerdało) :D

Edytowane przez Artanis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa
W dniu 1.07.2021 o 08:57, Lunaria napisał:

Hej :)

na sobote wylosowałam odwr. Asa Trefl, który mówi o niepowodzeniach i niekorzystnych zmiennych kolejach losu. Tego dnia możesz nie dogadywać się z ludźmi, coś lub ktoś może doprowadzić Cię do łez. Unikaj wchodzenia w interakcję z innymi, bo możesz się z nimi sklocic. Ogólnie może to być szalony dzień podczas którego wszystko zmieni się o 180 st. niekoniecznie na Twoją korzyść

 

Niedziela 04.07.21r. odwr. 10 Trefl

ten dzień zapowiada się zdecydowanie lepiej, po każdej burzy wychodzi słońce. Powinnaś powrócić do względnej równowagi. Nawet jeśli zdarzy się coś co Cię wzruszy, to będzie to radosne wydarzenie. Dostaniesz może miłe zaproszenie, dowiesz się czegoś dobrego. To będzie spokojny i harmonijny dzień 

Na szczęście nic złego się nie stało.Obawiałam się przed tym weekendem,że będę miała jakieś problemy,bo tydzień wcześniej weszłam w konflikt z jednym z instruktorów na kursie,pokłóciłam się i poszłam.Więc bałam się iść.Ale instruktor już sobie odpuścił.W sobotę prowadził zajęcia jego syn i nawet był całkiem miły.W niedzielę kurs prowadził ten instruktor,z którym się pokłóciłam,ale jakoś ułożyło się wszystko.Generalnie oba dni były w miarę udane,ale po kolei.

W sobotę przed kursem kierowca autobusu,którym jechałam wezwał policję do wielkiej głupoty.Prze troszkę się spóźniłam.Policja dość szybko załatwiła sprawę i powiedziała kierowcy,że robi niepotrzebne problemy pasażerom.W sobotę na kursie dość dobrze się czułam.Za to w niedzielę początkowo byłam zestresowana i czułam i napięcie,ale wszysko przebiegło pomyślnie.W niedzielę po kursie poszłam sobie po piwko.

Ogólnie już pomijając kurs to czułam w ten weekend trochę emocji wewnątrz,u mnie jest takie rozdarcie,wspominam i analizuje różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 4.07.2021 o 22:47, Anastazja979 napisał:

Liczyłam na jakąś kasę, ale nic takiego się nie pojawiło. Ale za to byłam na randce, która była bardzo przyjemna :)

Super, dziękuję za weryfikację :) tak pomyślałam... Może chodziło o to, że na tej randce byłaś traktowana jak księżniczka? :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, Kaliaa napisał:

Na szczęście nic złego się nie stało.Obawiałam się przed tym weekendem,że będę miała jakieś problemy,bo tydzień wcześniej weszłam w konflikt z jednym z instruktorów na kursie,pokłóciłam się i poszłam.Więc bałam się iść.Ale instruktor już sobie odpuścił.W sobotę prowadził zajęcia jego syn i nawet był całkiem miły.W niedzielę kurs prowadził ten instruktor,z którym się pokłóciłam,ale jakoś ułożyło się wszystko.Generalnie oba dni były w miarę udane,ale po kolei.

W sobotę przed kursem kierowca autobusu,którym jechałam wezwał policję do wielkiej głupoty.Prze troszkę się spóźniłam.Policja dość szybko załatwiła sprawę i powiedziała kierowcy,że robi niepotrzebne problemy pasażerom.W sobotę na kursie dość dobrze się czułam.Za to w niedzielę początkowo byłam zestresowana i czułam i napięcie,ale wszysko przebiegło pomyślnie.W niedzielę po kursie poszłam sobie po piwko.

Ogólnie już pomijając kurs to czułam w ten weekend trochę emocji wewnątrz,u mnie jest takie rozdarcie,wspominam i analizuje różne rzeczy.

Dzięki za weryfikację :) może ten As Trefl mówił o spóźnieniu i informował, żeby nie wdawać się w dyskusję z panem kierowcą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 4.07.2021 o 23:10, Artanis napisał:

Hej @Lunaria

 

Nie wiem czy nie masz przerwy od kart, ale jeśli temat jest aktualny to chciałbym Ciebie poprosić o kartę dnia na środę 07.07. Z przyjemnością zweryfikuję ;) Ciekaw jestem co powiedzą klasyki, a jak mawiają ciekawość pierwszy stopień do nieba (albo coś mi się pomerdało) :D

Hej @Artanis,

Przerwa dotyczy tylko kącika w którym wróżę, natomiast jestem czynna na poligonie ćwiczeniowym :)

dla Ciebie na jutro odwr. Walet Pik. Nie chcę siać defetyzmu, ale karta nie wróży zbyt dobrze. Zapowiada ciężki  dzień, strzeż się fałszywych, obłudnych ludzi. Ktoś może próbować Cię oszukać, karta może świadczyć o konfliktach w rodzinie. Odwrócony Walet Pik informuje też, że nie należy toczyć walki do ostatniej kropli krwi, czasem upór nie sprzyja rozwiązaniu problemów, a tylko je pogłębia. To czasem wscibski, nielubiany współpracownik lub sąsiad, z którym możesz mieć do czynienia 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa
5 godzin temu, Lunaria napisał:

Dzięki za weryfikację :) może ten As Trefl mówił o spóźnieniu i informował, żeby nie wdawać się w dyskusję z panem kierowcą :D

Kierowca nie do mnie wezwał policję tylko do innego pasażera z autobusu, którym jechałam.Przez to się spóźniłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2021 o 09:08, Lunaria napisał:

Odwrócony Walet Pik. Nie chcę siać defetyzmu, ale karta nie wróży zbyt dobrze. Zapowiada ciężki dzień, strzeż się fałszywych, obłudnych ludzi. Ktoś może próbować Cię oszukać, karta może świadczyć o konfliktach w rodzinie. Odwrócony Walet Pik informuje też, że nie należy toczyć walki do ostatniej kropli krwi, czasem upór nie sprzyja rozwiązaniu problemów, a tylko je pogłębia. To czasem wscibski, nielubiany współpracownik lub sąsiad, z którym możesz mieć do czynienia

 

Odwrócony Walet Pik pokazał mi kontakt z urzędnikiem (o dziwo kobietą), który pracuje w służbach publicznych. Decyzja urzędnika jest dla mnie korzystna, lecz uważam, że jest błędna i wyjaśniam tę sprawę. Żadnych wielkich emocji, żalów oraz niecenzuralnych słów, które innym cisnęły się na usta, gdy J (o) wypadł jako karta dnia.


Nie będę się z panią urzędnik spierał, jeśli uważa lepiej i jest to na moją korzyść to akceptuję taką decyzję :D Odwrócony Walet Pik po prostu wskazał na niekompetentnego urzędnika.

Edytowane przez Artanis
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lunario, dałabyś radę wyciągnąć mi kartę na jutro? :koniczynka: Jeśli nie masz czasu, to oczywiście bez presji - mogłam zapytać wcześniej.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, Anastazja979 napisał:

Lunario, dałabyś radę wyciągnąć mi kartę na jutro? :koniczynka: Jeśli nie masz czasu, to oczywiście bez presji - mogłam zapytać wcześniej.

Kochana przez weekend jestem poza zasięgiem kart, najwcześniej we wtorek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lunaria napisał:

Kochana przez weekend jestem poza zasięgiem kart, najwcześniej we wtorek :(

Nie było pytania. Miłego odpoczynku od kart :D

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...