Jump to content

Facet z dwunastym domem xd (Alan Leo)


Ejbert

Recommended Posts

Guest Lianna

Mam wrażenie, że ktoś kto był autorytetem- Saturn na Ascendencie, ktoś kto mówił, co wolno, a co nie, mówi też o tym też koniunkcja Merkury- Saturn. Ten aspekt daje też przekonanie, że zawsze się ma rację :P

Osobówki w ogniu- osoba energiczna, przebojowa, pewna siebie ( ściągał na ziemię trochę ten Saturn), z dużym temperamentem. Sama nie wiedząca do końca co chce w sferze uczuć, albo mająca sprzeczne pragnienia- kwadratura Wenus- Księżyc. Doświadczająca zmiennych uczuć, nie lubiąca nudy, wyróżniająca się zdecydowanie z tłumu, zwracająca na siebie uwagę, może nawet w pewien sposób dziwaczna, nietuzinkowa na pewno. Problemy w związkach się zaznaczają przez opozycję Wenus - Mars oraz wcześniejszy aspekt wspomniany przeze mnie. W sferze związków miał dużo zmiennych i nagłych przeżyć- próg Desc we Wodniku, a Uran ma sporo aspektów. Stawiam na kilka związków. Taka ilość planet w ogniu też niespecjalnie sprzyja wierności i stałości w uczuciach. Relacje mogły mu w jakimś stopniu sprawiać ból- Chiron u progu Descendentu, albo on lubił trochę manipulować :P. No i na problemy,ograniczenia w związkach wskazuje też opozycja Saturna do Descendentu.

Kojarzy mi się zawód związany z tworzeniem, dlatego że MC w znaku Byka, a Wenus w twórczym i wrażliwym znaku Raka. No i Wenus w sekstylu do MC :). Mógł wkładać dużo wysiłku w to, co tam robił zawodowo- Mars w V domu.

Energii musiał mieć  serio sporo zarówno, że przez tyle planet w ognistych znakach, jak i Marsa wywyższonego w Koziorożcu. Wiedział dobrze, czego chce i dążył do tego z determinacją.

Czasami mógł być nieprzyjemny, nieprzejednany, wybuchowy- kwinkunks Mars- Słońce i kwadratura Księżyc- Mars. Nie zawsze panował nad emocjami.

Ogólnie mógł mieć więcej, niż jeden zawód- Uran na MC. Z kolei Jowisz w domu XII kojarzy mi się trochę z typem społecznika, coś tam mógł dobrego zdziałać. Mógł być znany- koniunkcja Słońce- Jowisz i trygon Księżyc- Jowisz. Z tym że za bardzo mogło mu nie zależeć akurat na tym przez planety w domu XII.

Paradoksalnie uważam, że miał dużo znajomych i ludzi wokół siebie- Wenus w Rybach. Mógł wzbudzać respekt, a jednocześnie w pewien sposób był lubiany.

Jeżeli chodzi o zdrowie- zaznacza się układ nerwowy, jak również układ krążenia, serce itd.

W skrócie : człowiek o dużej energii, sile przebicia, uparty, zdeterminowany, bardzo nietuzinkowy o burzliwym życiu emocjonalnym.

Edited by Lianna
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Ismer changed the title to Facet z dwunastym domem xd (Alan Leo)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...