Jump to content

Lata osobiste - rok numerologiczny w praktyce


nastek96
 Share

Recommended Posts

Urodzenie dziecka w 6 roku jest powodem do potwierdzenia sprawdzalności. Nie ma w tym nic z czego, by się można było rechotać. Nie każda kobieta musi rodzić w 6 roku i każda rodzi w innym tak samo jak każda inaczej postrzega macierzyństwo. Jedna jako coś pięknego i wspaniałego, inna jako coś normalnego ,,trzeba to zrobić i już", a nie oszukujemy się jeszcze inna jako zniszczenie życia i wielkie wyrzeczenia. Stąd dzieci mogą się rodzić w różnych latach. Poza tym urodzenie dziecka jest tylko jedną z ogromnej ilości dróg, które mogą się przydarzyć w 6 roku i być zakwalifikowane jako wydarzenie rodzinne. Ale jak najbardziej może to być wydarzenie charakterystyczne dla 6 roku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ekspert

Dlatego ja podchodzę z przymróżeniem oka do numerologii i pierwsze czemu ufam i wierzę to astrologia. Te złe prognostyczne wpływy działają( przynajmniej u mnie) w 100%. Te lepsze wpływy to chyba kwestia oczekiwań - i człowiek zawsze chce by było lepiej i „bardziej”, na co nie zawsze pozwala horoskop urodzeniowy. 

  • W punkt 3
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Nadal uważam, że nie ma się z czego śmiać. W 6 roku mogą się dziać różne rzeczy, ale urodzenie dziecka również może być tym rodzinnym wydarzeniem tak samo jak inne wydarzenia. Już to napisałem.

Jeśli przyjmiemy twoja teorię to żadne wielkie wydarzenie nie może być potwierdzeniem bycia w jakimkolwiek roku. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
22 godziny temu, nastek96 napisał:

W 6 roku mogą się dziać różne rzeczy, ale urodzenie dziecka również może być tym rodzinnym wydarzeniem tak samo jak inne wydarzenia. Już to napisałem.

 

Nastek... niestety, jeśli tak podchodzisz do tematu, że "urodzenie dziecka również może być tym rodzinnym wydarzeniem tak samo jak inne wydarzenia" - a może, bo narodziny zdarzają się w każdym roku, a więc i w tym 6, to tym samym oznacza to, że także w każdym innym roku urodzenie dziecka również może być rodzinnym wydarzeniem, tak samo jak każde inne wydarzenia. Do tego właśnie prowadzi kompilacja opisów. Widzisz, praktykuję numerologię ponad 20 lat i widzę, co jest jej esencją a co dodano do niej po drodze. Wiem, że narodziny przypadają na absolutnie każdy rok osobisty, a więc to wydarzenie nie może być przypisane tylko nr. 6 a tym samym rok nr. 6 sam w sobie nie może być prognozą narodzin. A rok osobisty to jest właśnie prognoza, ale nie może być prognozą pewną bez powiązania z innymi czynnikami numerologicznymi. Gdybym chciała bazować jedynie na roku osobistym, to bym powiedziała klientowi, że w tym roku:

- zakocha się

- weźmie ślub

- urodzi mu się dziecko. albo zaopiekuje się jakimś zwierzęciem.

- polepszy mu się sytuacja (bytowa, zawodowa, materialna, rodzinna, towarzyska, społeczna etc. etc.

- odnowi jakąś przeszłą znajomość, relację, związek

- zajmie się działalnością związaną ze sztuką. Niekoniecznie osobiście; może sobie malować, śpiewać, tańczyć, grać, rzeźbić czy pisać wiersze a może zająć się skupem dzieł sztuki. Albo może zacząć się ukulturalniać

- przyozdobi sobie chatkę. Albo zajmie się swoim wyglądem

- weźmie się za od dawna odkładany remont. Albo kupi mieszkanie, dom. 

- zmieni pracę. Albo miejsce zamieszkania, przeprowadzi się. 

- weźmie się za handel (obrót towarami) 

- zerwie związek, rozwiedzie się

- będzie musiał zająć krewnym. Może być, że upierdliwym. Albo będzie to obciążające. Ale może też być to bardzo przyjemny obowiązek

- sam będzie wymagał opieki

- będzie musiał płacić alimenty

- rozleniwi się. Albo przeciwnie - wpadnie w wir pracoholizmu

- zapozna się z salą sądową - możliwy jest jakiś spór prawny

no i tak dalej w ten deseń, ale te elementy przytrafiają się także w innych latach osobistych i niestety, to wszystko nie potwierdza sprawdzalności.

Prawda, że prognoza czarująca, lecz bądź tu mądry, co wybrać - ale to właśnie nie jest prognoza - to jest jedynie spectrum możliwości i nie wiesz, co się zdarzy, lecz możesz to przewidzieć, jeśli weźmiesz pod uwagę cały numerogram.

Rok osobisty jest to coś na podobieństwo solariusza - jakieś tendencje się rysują, ale żeby przewidzieć co się zamanifestuje a co nie, to trzeba go sprzęc z natalem, tranzytami i progresjami. Inaczej to będzie tylko czcza gadanina. 

Ogólnie można natomiast zwrócić uwagę, że jest to tzw. częstotliwość harmonii i w tym roku "uwaga, myśli, troska są – lub powinny być – skierowane na sprawy rodzinne, na życie domowe, na tworzenie ciepłej atmosfery w każdym miejscu, gdzie się znajdujemy oraz na wyrażanie w jakiejś formie ekspresji artystycznej dla własnej przyjemności, ponieważ możliwość takiego wyrażenia niesie ukojenie i poczucie szczęścia, właśnie szczególnie w tym roku", lecz również może on zapowiadać uciążliwe obowiązki oraz podejmowanie ważnych dla przyszłości decyzji, jednak nie należy zaczynać czegoś, czego nie jest się w stanie zakończyć. Należy też być ostrożnym ze zobowiązaniami i podejmować się tylko tego, co jest się w stanie udźwignąć. I to jest właśnie to, co jest sednem tego roku, coś co ten rok odróżnia od innych, chociaż i w tym można doszukać się podobieństwa do harmonijnej trójki, lecz 3 jest bardziej lekka i beztroska, bardziej przyjemna a mniej obowiązkowa niż 6. 

 

 

  • Super 4
  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...