Skocz do zawartości

Czym sie zajmujecie?


kj_visage

Rekomendowane odpowiedzi

Pracowałem w 11 firmach a nie dlatego że byłem żłym pracownikiem, ale chciałem więcej i ja wypowiadałem umowy a nie odwrotnie. Obecnie zajmuję sią koordynacją rozkładów jazdy, ale na zachodzie, nie w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • shimmy

    20

  • kj_visage

    15

  • Jeanne66

    13

  • Dir en Grey

    11

Jestem kierowcą ciężarówki we włoskiej firmie Aldo Ferrari . Zajmujemy się transportem chemii ciekłej w cysternach :) Nie lubię swojej pracy :D Choć czasami są i lepsze dni :D Kasa jest wporzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miło wspominam studia z Lingwistyki stosowanej, dużo praktyki z tłumaczeń, świetni wykładowcy..jedna wykładowczyni stała się dla mnie ogromnym autorytetem, mam zamiar w tej dziedzinie osiągnąć to co ona. Poza tłumaczeniami, obecnie zajmuję się podróżami..sporo godzin wpatrywania się w kraje do których mam zamiar zawitać.. Można powiedzieć, że realizuję marzenia o podróżach..

Poza tym fotografia artystyczna, pracuję nad tym... chciałabym to powiązać z podróżami..

Wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

a ja jestem uczniem szkoły zawodowej o profilu mechanika, jestem też praktykantem na warsztacie smochodowym gdzie odwalam duzo brudnej roboty a wiadomo ze placą prawie że nic. w wolnym czasie bawie sie lekką informatyką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja jestem sobie istotą, która obecnie uczy się o niczym. Wolne chwile spędzam na treningach streetu, kick-boxingu. Graniem na e.Gitarze, piciem kawy i podpalaniem różnych przedmiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A ja sobie studiuję. Bycie studentem to piękny czas.

 

Przyłączam się też jako studentka i w pełni potwierdzam, że to czas wina, chłopaków i imprez, a w między czasie nauka ;)

Edytowane przez Carlla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja skonczylem pedagogike resocjalizacyjną, pracuję w branzy medycznej (bardzo szerokopojętej) , czyli nijak wyksztalcenie się ma do zawodu, a tym bardziej upodobań typu hobby:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Przedsiębiorca i wiele jeszcze innych upodobań ,psychologia (nieskończona ) moja ukochana dziedzina ,rysowanie w autocad ,konstruowanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość paulinqa123

a ja z wykształcenia jestem technikiem hotelarstwa, robię teraz dwie szkoły policealne technik usług kosmetycznych i szkołę detektywów i pracowników ochrony, a tak poza tym to prowadzę sprzedaż internetową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Plusy ujemne? :D:D:D

 

Też zwróciłem na to uwagę lecz po namyśle stwierdziłem, że to możliwa kompozycja.

Plusy i minusy w równowadze dają zero. Jeżeli zatem to co dobre stanowi zawartość ponad 50 % jest plusem a poniżej, w pewnych sytuacjach, jest plusem z minusem, co nie znaczy, że dla smakosza jest do odrzucenia i powodem zaliczenia do minusów ewidentnych.

Wszystko zależy od nastawienia oraz jakości "produktu" wyjściowego. Nie wszystko musi być idealne, wymarzone, a jednak traktowane jest jako coś jeszcze przydatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie uczę się w drugiej klasie zawodowej na kierunku "handel i usługi". W następnym roku czeka mnie trzecia i ostatnia klasa, także później będę szukał pracy. Najpewniej w Olsztynie, tak na dobry początek. Doradztwo, rachunkowość... Zobaczymy co się znajdzie. O obecnych studiach mam zbyt negatywne zdanie, aby marnować sobie pięć lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...