Skocz do zawartości

Diagnoza Czakramów by Alpha & Omega


Alpha777

Rekomendowane odpowiedzi

Wita was Alpha i Omega,

 

Nasza Oferta:

Mamy do zaproponowania wykonanie całkowicie bezpłatne diagnozy stanu czakramów.

 

Wykonana diagnoza składa się z opisu technicznego stanu czakr pacjenta oraz opcjonalnie prowizoryczny zapis graficzny plus próba interpretacji (zastrzegamy ze decyzja o podjęciu się wykonania zapisu graficznego i interpretacji zależy wyłącznie od nas).

 

Diagnozy nie są wykonywane jedną określoną techniką, czasami jest to diagnoza wykonana przy pomocy wahadła innym razem z poziomu mentalnego lub też z użyciem bardziej zaawansowanych technik.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edycja:

 

Kolejka Zamknięta Do Odwołania!

Proszę o nie zgłaszanie się do kolejki do czasu ponownego jej otwarcia. Osoby uparcie zgłaszające się będą musiały być zignorowane. Taka decyzja musiała zostać podjęta z powodu astronomicznej liczby zgłoszeń. Proszę też nie spamować - ułatwi to wszystkim przeglądanie tematu jak i przyszłym chętnym do diagnozy uzyskanie informacji kiedy kolejka będzie znowu otwarta. Dziękuję za zrozumienie.

Edytowane przez Alpha777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza stanu czakr pacjenta jest tylko i wyłącznie ODCZYTEM - nie następuje tu żadna ingerencja w czakry, tak więc odczyt czakr jest całkowicie bezpieczny. Celem naszych diagnoz jest chęć sprawdzenia umiejętności skanowania czakramów. Po diagnozie czekamy na odzew ze strony pacjenta w celu jej weryfikacji ze stanem odczuwalnym.

 

Jednak lista chętnych jest ograniczona - przyjmujemy do diagnozy tylko 6 pierwszych osób, reszta niestety będzie musiała poczekać. Aby wyrazić chęć diagnozy prosimy o zapostowanie w tym temacie.

1 Arabika

2 koliber*

3 maddlen

4 Bagheera

5

6

 

Z pozdrowieniami A&O

 

PS. Diagnozy podawane są publicznie.

Edytowane przez Omega..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnozy podawane są tylko i wyłącznie publicznie. Arabika, jeśli wyrazisz chęć to napisz tu. To nic strasznego. ;)

 

wyrażam, skoro nic strasznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ja tez bym byla chetna jesli jest czas i mozliwosc;))) Mam problemy z czakra gardla, tak powiedziala mi pewna wrozka na poczatku tego roku. Ciekawa jestem jaki jest aktualny stan bo czuje fizyczne doleglosci dosc czesto. Rowniez poczekam spokojnie na diagnoze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się spóźniłam i jest już dużo osób chętnych. Jeśli planujecie kontynuować to zgłaszam się jako chętna, moge poczekać. Zależy mi, kiedys wróżkla powiedziała mi że mam zablokowana czakrę i stad sie biora rozne przykre sprawy u mnie, ale to bylo dawno i nie wiem czy nie pokręcłam

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

Wiem, wiem kolejka już się wyczerpała, ale jeśli by się nalazło miejsce dla mnie było by fajnie.

Edytowane przez Patryk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arabika

 

Czakra Podstawy: Bardzo duża, pracuje w 80% prawidłowo - w około 20% jest przyblokowana.

 

Czakra Seksualna: Wielkość pomiędzy małą a średnią, pracuje poprawnie tylko w 40% - jest brudna/przytłoczona.

 

Czakra Splotu: Średnio-duża, pracuje prawidłowo w 80%.

 

Czakra Serca: Bardzo duża, pracuje niemal idealnie - 95%.

 

Czakra Szyi: Duża, 70% sprawności - wyidealizowana.

 

Czakra Trzeciego Oka: Średnia, 85%, lekko przyblokowana.

 

Czakra Korony: Wielkość pośrednia między dużą a bardzo dużą, pracuje niemal idealnie (około 90%), minimalnie wyidealizowana.

 

Interpretacja:

Jesteś osobą silnie uziemioną, mimo ze nie przejawiasz tego fizycznie. Pomimo Twojej wewnętrznej siły jesteś w pewnym stopniu rozbita emocjonalnie. Potrzeby intymne są tłumione a czakra seksualna nie jest ukształtowana należycie względem sporej wielkości innych czakr - brak spełnienia. Masz ogromne zdolności empatii, ponad to czakra szyi wskazuje że potrafisz o tych odczuciach/uczuciach mówić otwarcie. Cz. szyi jest minimalnie wyidealizowana tzn. że być może czasami zdarza Ci się (w dobrej wierze) narzucać innym swoje zdanie - chociaż wcale to nie musi być idealizacja w tym aspekcie. Masz dobre połączenie z 'górą' - jesteś osobą wierzącą nie tylko w teorii ale i w praktyce.

 

Przedstawienie graficzne:

http://a.imagehost.org/0021/Arabika.png

 

Arabika - mile widziana ocena zgodności ze stanem odczuwalnym.

Edytowane przez Alpha777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Dziękuję serdecznie za zdiagnozowanie. :)

Trudno mi wystawiać ocenę, bo jeśli w skali szkolnej to... 6. Stan jaki odczuwam to... większe zblokowanie czakry szyi. Pozostała diagnoza bardzo prawdziwa...

 

Temat czakr nie jest mi aż tak bliski, coś niecoś wiem, bo lubię wiedzieć, ale... Zastanawiam się nad "uziemieniem", chodzi o odpływ energii? Przepływ góra-dół, korzenie? Dobrze "zaskoczyłam"... ? wyidealizowanie? mogę prosić o wyjaśnienie (sprostowanie)... :wstydnis:

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

uziemienie - dobre oznacza, ze nie fruwasz z glowa w chmurach, dobrze siedzisz w realiach zycia - ze masz silna podstawe (jak w bryle) i nielatwo cie przewroic, jestes osoba stabilna - mam nadzieje, ze nie przeszkadza, ze sie wtracilam?

PS dobre uziemienie, to tez dobra lacznosc z Matka-Ziemia, zrozumienie tego, co sie na Ziemi dzieje (przemiany por roku, przemijanie i odradzanie)

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie uziemienia - dokładnie tak jak napisała Bagheera.

 

Kwestia wyidealizowania odnosi się do sposobu postrzegania/rozumienia pewnych kwestii i wcielania ich w życie. Wyidealizowanie zawsze leży w naszym umyśle - jest to podstawa do usunięcia go, zagłębienie się we własny umysł nie szukanie problemu na zewnątrz. Niestety nie potrafię dokładnie odpowiedzieć na jakiej płaszczyźnie Twoja czakra szyi jest wyidealizowana bo po prostu nie znam Cię (przyczyn może być na prawdę tysiące).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maddlen

 

Czakra Podstawy: Średnio duża, pracuje wydajnie w 20%.

Czakra Seksualna: Bardzo duża, pracuje wydajnie w 50%.

Czakra Splotu: Duża, pracuje wydajnie w 70%, lekko brudna.

 

Czakra Serca: Średnia , pracuje wydajnie 90%.

 

Czakra Szyi: Bardzo duża, pracuje wydajnie w 80%.

 

Czakra Trzeciego Oka: Średnia, pracuje wydajnie w 90%, troszkę brudna.

 

Czakra Korony: Mała, pracuje wydajnie w 70%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, ale czy mnie czasem nie pominięto :(?

 

Bez obaw, wszystko ma swój cel ;) A tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości podział pracy został wcześniej rozdzielony - moja kolejna diagnoza będzie odczytem Twoich czakr. Wykonam ją być może jeszcze dzisiaj aczkolwiek nie gwarantuje że na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale również bym poprosiła o małą interpretację :)

 

Mogę wiedzieć, na ile ten skan jest zgodny ze stanem czakr, który Ty czujesz?

Edytowane przez Omega..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć, na ile ta interpretacja jest zgodna ze stanem czakr, który Ty czujesz?

 

Ciężko mi powiedzieć, bo nie wiem dokładnie co oznaczają te procenty wydajności..

Widzę, że jednak moje czakry są w kiepskim stanie :( może oprócz serca i trzeciego oka i chyba rzeczywiście czuję to, że one są najbardziej rozwinięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maddlen - interpretacja

 

Jesteś osobą kiepsko uziemioną (czakra podstawy). Pomimo ze czakra jest srednio duza, jest bardzo zablokowana. Bardzo możliwe jest że w Twoim życiu pojawia się wiele przeszkód typowo fizycznych z którymi nie radzisz sobie. Patrzac na świat z góry (trzeciej osoby) nie widzisz miejsca pełnego różnorodnych możliwości doświadczania samego siebie ale raczej poligon i miejsce walki gdzie silniejszy wygrywa. W sposób jednoznaczny nie akceptujesz tego i starasz się znaleść swój azyl w innych miejscach np. wizje lepszego jutra etc. Pomimo silnego problemu zwiazanego z uziemieniem, emocjonalnie nie jest najgorzej. Czakra seksualna jest bardzo duża co świadczy o ogromnym potencjale wzniesienia energii jakim dysponujesz.

Splot jest w dobrej kondycji - odpowiada on za Twoja witalność i siłę fizyczną. Czakra ta jest w dobrej kondycji dzieki silnemu i pozytywnemu wplywowi czakry seksualnej. Serce, szyja i trzecie oko działają bardzo dobrze, podobnie jak korona jest w dość dobrym stanie w porównaniu np. z czakra podstawy. Stan Twojej czakry podstawy może wpływać negatywnie na Twoje samopoczucie.

Edytowane przez Omega..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam rację co do czakry podstawy, niestety ciężko mi w życiu idzie, życie mną zawsze targało i na dzień dzisiejszy żyje tylko nadzieją, że to się zmieni, wiarą w lepsze jutro, uciekam sie do marzeń.. Koniecznie muszę nad ta czakra popracować, może jakaś mała porada? :)

Dziękuję bardzo za analizę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maddlen, sama sobie powinnaś odpowiedzieć na pytanie: co muszę zrobić, żeby moja sytuacja się poprawiła. Nie chcę udzielać Ci rad, bo takowe nic nie dadzą, musisz sama zejść na ziemię i przemyśleć swoje dotychczasowe życie. Pamiętaj: wczorajsze jutro jest dzisiaj.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koliber*

 

Czakra Podstawy: Średnia, 15%, wyidealizowana->zablokowana (pośrednio)

 

Czakra Seksualna: Duża, ~72%

 

Czakra Splotu: Mała, 70%

 

Czakra Serca: Średnia, 80%, delikatnie zablokowana

 

Czakra Szyi: Średnia, 0% całkowicie zablokowana

 

Czakra Trzeciego Oka: Średnia 65, brudna

 

Czakra Korony: Mała, 80% wyidealizowana

 

Procentowa przewidywana zgodność: ~80-85%

 

Przedst. Graficzne:

http://a.imagehost.org/0797/koliber.png

 

Interpretacja:

Cala energetyka jest bardzo chaotyczna, być może jest to spadek po wcześniejszych wcieleniach lub też brak pozytywnych wzorców w dzieciństwie.

 

Patrząc na Twoją energetykę od strony fizycznej (pierwsze 4 czakry), prawdopodobnie jesteś osobą fizycznie normalnie sprawną lecz brak w Twoich działaniach stanowczości, pojawia się natomiast niepewność, zwątpienie. Bardzo możliwe, że czakra podstawy posiada błędny wzorzec rodziny który blokuje jej potencjał (możliwe = nie sprawdzałem tego, tylko przypuszczam). Fizycznie jesteś dużo bardziej stabilna niż pod kątem duchowym. Emocjonalnie jesteś w stanie dobrym - możliwe że nie odczuwasz dysharmonii czakr - potrzebne jest zagłębienie się wewnątrz siebie i zadanie sobie pytania czy Twarze, które pokazujesz w rodzinie/szkole/pracy, są Twoim prawdziwym JA.

 

Czakry 5-7 są w dość silnym rozłamie. W czakrze gardła wyraźnie COŚ jest. Niestety nie jestem pewny dokładnie czy jest to czakra niemal całkowicie zablokowana (wizja 'optymistyczna') czy może czakra jest pęknięta/posiada jakiegoś 'lokatora'. Korona jest minimalnie wyidealizowana co świadczy o mylnym postrzeganiu duchowości - nie jest to jednak duży problem patrząc na inne czakry które wprost domagają się uwagi.

 

Proszę o komentarz odnośnie poprawności ze stanem odczuwalnym.

 

Pozdrawiam,

 

PS jeśli interesuje Cie dokładniejsze zbadanie/naprawienie czakr podstawy i szyi odezwij się na mail [email protected].

 

Kolejne osoby do diagnozy:

1 Bagheera

2 iridos

3 Rona

4 iwinia

5 krixa

6 elina

Edytowane przez Alpha777
dodałem kilka rzeczy do interpretacji+kolejka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagheera

 

Czakra Podstawy: Duża, 95%, chodzi niemal idealnie.

 

Czakra Seksualna: Duża - B.Duża, 80%, lekko brudna/przytłoczona.

 

Czakra Splotu: B.Duża, około 78%, wyidealizowana

 

Czakra Serca: Duża, 65%, wyidealizowana

 

Czakra Szyi: Duża, 80%, lekko przytłoczona

 

Czakra Trzeciego Oka: Minimalnie większa niż Bardzo duża ale jeszcze nie ogromna ; ), 90%

 

Czakra Korony: Duża, 70%, lekko wyidealizowana i przytłoczona.

 

Grafika (mało przejrzyste, niestety tak jak w 1 poście pisałem są to jedynie improwizoryczne wykresy graficzne):

http://a.imagehost.org/0260/Bagheera.png

 

Interpretacja:

Silna energetyka osoby intensywnie rozwijającej się duchowo. Czakra splotu jest nieco wyidealizowana, może to oznaczać przesadnie wygórowanej samoocenie, ogromnej pewności siebie, braku 'pokory' - nie są to jednak skrzywienia silne. Serce jest pod wpływem splotu - naprawienie problemu związanego ze splotem przyczyni się do zharmonizowania czakry serca. Możliwe jest też, że odrobinę błędnie postrzegasz wyższe uczucia - mam tu na myśli rzesze krzykaczy ostatnio pojawiających się i skandujących treści miłości wobec wszystkich - w praktyce słowa bez czynu. Oczywiście nie twierdzę, że jesteś taką osobą - Twoja energetyka nawet na to nie wskazuje. Ponadprzeciętne i wysoko rozwinięte zdolności parapsychiczne. Korona lekko przyblokowana i minimalnie wyidealizowana (zaznaczone linia w kierunku prawy górny róg).

 

Mile widziany komentarz.

 

Pozdrawiam,

 

PS co mogę poradzić to pod szlifować splot; na pewno nie jedna osoba pozazdrości takiego stanu czakr : ) Moje gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja bym poprosiła nie tyle dla siebie , ale dla mojego ojca , zgodę dostałam , cierpi na przewlekłe schorzenie i super gdybyś dała znać jakie czakramy wymagają odblokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

Bagheera

 

Interpretacja:

Silna energetyka osoby intensywnie rozwijającej się duchowo. Czakra splotu jest nieco wyidealizowana, może to oznaczać przesadnie wygórowanej samoocenie, ogromnej pewności siebie, braku 'pokory' - nie są to jednak skrzywienia silne. Serce jest pod wpływem splotu - naprawienie problemu związanego ze splotem przyczyni się do zharmonizowania czakry serca. Możliwe jest też, że odrobinę błędnie postrzegasz wyższe uczucia - mam tu na myśli rzesze krzykaczy ostatnio pojawiających się i skandujących treści miłości wobec wszystkich - w praktyce słowa bez czynu. Oczywiście nie twierdzę, że jesteś taką osobą - Twoja energetyka nawet na to nie wskazuje. Ponadprzeciętne i wysoko rozwinięte zdolności parapsychiczne. Korona lekko przyblokowana i minimalnie wyidealizowana (zaznaczone linia w kierunku prawy górny róg).

 

Mile widziany komentarz.

 

Pozdrawiam,

 

PS co mogę poradzić to pod szlifować splot; na pewno nie jedna osoba pozazdrości takiego stanu czakr : ) Moje gratulacje.

 

no coz, troche sie zarumienilam :)

to prawda, ze od jakiegos czasu intensywnie pracuje nad soba, mam problemy z nadmiernym ego (splot) i dzielnie z tym wlasnie walcze

co do intuicji, rozwija sie ostatnio calkiem-calkiem, ale jeszcze nie mam do niej zupelnego zaufania (nie wierz gebie, poloz na zebie), zawsze probuje odrzucic naplywajace "hurraaaa!" i dystansem patrzec na sytuacje, bo jestem swiadoma tego, co sie u mnie dzieje w czakrze splotu

czakra serca - jestem tzw. "latwowierna" i to chyba to

 

czakra korony - chyba nie chce dostrzegac pewnych faktow, choc chyba jestem ich swiadoma; jesli mozesz, rozwin troszke opis tej czakry

 

no i bardzo dziekuje:bukiet: (dobre wiadomosci zawsze sa mile widziane :z_jezorem_na:)

 

dopisane:

1) zastanawialiscie sie nad tym, na ile nick moze wplynac na zafalszowanie energii? ciekawe czy opis czakr wyszedlby taki sam przy podaniu np. imienia i nazwiska oraz daty urodzenia - moze przydalaby sie taka analiza porownawcza

 

2)w nazwiazaniu do pkt.1)

po pierwszym "huraaa!" uswiadomilam sobie jednak, ze jestem troche "rozdwojona" - z jednej strony zbyt zadowolona, a z drugiej bardzo niepewna i tego dualizmu w opisie nie widze, a takie "falowanie" jest jedna z moich cech glownych... choc dzieje sie to bardziej "na powierzchni", w glebokim srodku nie odczuwa sie tak bardzo tego sztormu

Edytowane przez alathea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czakra korony - chyba nie chce dostrzegac pewnych faktow, choc chyba jestem ich swiadoma; jesli mozesz, rozwin troszke opis tej czakry

Podany przykład mógłby z pewnością wpłynąć na czakrę korony jeśli pewne sprawy których się wypierasz tyczą się dokładnie duchowości, jeśli były by to sprawy bardziej materialne wyidealizowana była by czakra 3 oka.

dopisane:

1) zastanawialiscie sie nad tym, na ile nick moze wplynac na zafalszowanie energii? ciekawe czy opis czakr wyszedlby taki sam przy podaniu np. imienia i nazwiska oraz daty urodzenia - moze przydalaby sie taka analiza porownawcza

 

2)w nazwiazaniu do pkt.1)

po pierwszym "huraaa!" uswiadomilam sobie jednak, ze jestem troche "rozdwojona" - z jednej strony zbyt zadowolona, a z drugiej bardzo niepewna i tego dualizmu w opisie nie widze, a takie "falowanie" jest jedna z moich cech glownych... choc dzieje sie to bardziej "na powierzchni", w glebokim srodku nie odczuwa sie tak bardzo tego sztormu

 

Ad. 1

Nie jest łatwo od tak zafałszować energie szczególnie gdy ma się przyzwolenie na odczyt. Przykładowo jedna z diagnoz na tym forum została wykonana w tym samym czasie przeze mnie i Omege. - wynik był niemal identyczny z bardzo drobnymi różnicami.

 

Ad. 2

Odczucie pomieszania może być wynikiem właśnie wyidealizowanego splotu który wpływa na czakrę serca i sferę wyższych uczuć i emocji. Ponadto serce będąc czakrą końcową w sprawach typowo fizycznych nie znajduje harmonii z czakrą końcową w sprawach duchowych - koroną która też jest w pewnym stopniu odkształcona.

 

Osobiście polecam NIE sugerować się interpretacjami jako że sposobów interpretacji danej sytuacji energetycznej może być na prawdę wiele - dużo roztropniej będzie jeśli każda osoba już zdiagnozowana zerknie do jakiegoś artykułu na temat czakr, odczyta jakie możliwości mogą wystąpić np. przy przytłoczonej czakrze podstawy i porówna je ze swoją życiową sytuacją. Oczywiście są techniki które potrafią bardzo dokładnie zdiagnozować 90% pacjentów, jednak otwarcie przyznaje że na obecnym poziomie swoich zdolności nie potrafiłbym stosując je sprostać wyzwaniu, zrobienia ich tak wielu chętnym osobom - zwyczajnie z braku czasu.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iridos

 

Czakra Podstawy: Średnio-duża, 80% (20% osłabiona)

 

Czakra Seksualna: Duża, 65%, zablokowana->wyidealizowana (minimalnie wyid.)

 

Czakra Splotu: B. duża, 90%

 

Czakra Serca: Średnia, możliwe zaburzenie wirowania - wiruje w niewłaściwą stronę

 

Czakra Szyi: Średnio-duża, 70%, przytłoczona przez rzeczywistość

 

Czakra Trzeciego Oka: Średnia, 20%, zablokowana

 

Czakra Korony: Średnio-duża, 30%, zablokowana

 

Przewidywana zgodność: 90%

 

Grafika:

http://a.imagehost.org/0971/iridos.png

 

Interpretacja:

Silnie tłumisz emocje i pragnienia (czakra seksualna; prawdopodobna wybuchowość), ponadto możliwe że zdarza Ci się fantazjować na tematy związane z relacjami międzyludzkimi, partnerstwem. W Twojej energetyce niejakim fenomenem jest bardzo silny i harmonijny splot. Ukazuje on Twoja wielką witalność, 'siłę przebicia' - mówiąc najprościej jak to możliwe, w pełni manifestujesz się pod kątem czysto fizycznym - brak dysharmonii. Jeśli diagnoza nie posiada błędu to serce wiruje w niewłaściwą stronę. Mogą się z tym wiązać takie cechy jak mściwość, pamiętliwość, zawiść - jakaś niedawno wynikła uraza? Pozostałe czakry wyższe są w kiepskiej kondycji ze względu na czakrę serca - korona kiedyś prawdopodobnie była w doskonałej kondycji.

 

Pozdrawiam i czekam na komentarz,

 

PS patrząc na układ graficzny można zaobserwować przesadnie skupianie się na swoim wnętrzu - brak otwarcia na innych, niepewność. Myślę że kiepska kondycja serca ma związek z czakrą seksualną, moja pierwsza myśl na ten temat to 'rozbity związek'? Oczywiście to tylko strzał w ciemno.

Edytowane przez Alpha777
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten strzał w ciemno trafiony dwa nieudane związki za mna moze to stąd. Na dzien dzisiejszy potworne kłopoty z chorobami w domu moich najblizszych raczej nie skupienie na wnętrzu a na innych .Widze że wszystko poblokowane mozesz miec racje naprawdę. Jaki jest najprostszy sposób zeby je chociaz troche odblokować? Czuje sie jak 8 mieczy jesli masz pojecie o tarocie.

A jeszcze dopytam czemu na splotu taka wielka? Od czego to zalezy? Nie zawiśćia nienawiscia nie palam jesli juz to żal mam....

 

I co to jest Przewidywana zgodność: 90% ??

Edytowane przez iridos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten strzał w ciemno trafiony dwa nieudane związki za mna moze to stąd. Na dzien dzisiejszy potworne kłopoty z chorobami w domu moich najblizszych raczej nie skupienie na wnętrzu a na innych .Widze że wszystko poblokowane mozesz miec racje naprawdę. Jaki jest najprostszy sposób zeby je chociaz troche odblokować? Czuje sie jak 8 mieczy jesli masz pojecie o tarocie.

A jeszcze dopytam czemu na splotu taka wielka? Od czego to zalezy? Nie zawiśćia nienawiscia nie palam jesli juz to żal mam....

 

Żal czyli brak przebaczenia - określiłem to jako pamiętliwość w pełni się wlicza do typowych blokad czakr serca. Pytasz o czakrę splotu, dlaczego jest taka wielka? Hmm... gdy odczytałem Twojego posta sam się zdziwiłem. Piszesz o chorobach i problemach, normalnym więc by była czakra zablokowana. Nie wiem jak wygląda sytuacja u Ciebie w rodzinie ale wnioskował bym, że Ciebie wspomniana choroba po prostu nie dotyczy - jeśli to właśnie ty chorujesz = popełniłem błąd. Jeśli jednak jest to jakiś członek rodziny możliwe ze czakra urosła do tak wielkich rozmiarów z powodu 'wyzwania' z jakim musisz stanąć tj. pomoc członkom rodziny w ciężkich chwilach.

 

Odnośnie pytania jak można choć trochę odblokować czakry - w najprostszy sposób. Cały paradoks tkwi w tym ze w ISTOCIE najprostszy oznacza najlepszy. Kluczem do sukcesu jest zmiana nastawienia i sposobu życia. Hmm albo raczej sposobu życia a dopiero potem nastawienia. Aby pomóc innym najpierw musisz pomóc sobie i zadziałać pod kierunkiem wyrównania czakry seksualnej. Wnioskuje że skoro czakra dalej pracuje nie prawidłowo mimo że związki jak piszesz zostały zakończone - nosisz w sobie dalej jakąś cząstkę uczucia do danej osoby (na poziomie bardziej jakby to nazwać hmm.. bliskości drugiej osoby) lub po prostu silnie brakuje Ci fizycznej miłości ze strony drugiej osoby - ciepły dotyk, pocałunek itd.

 

Jeśli występują u Ciebie silne pragnienia na podłożu fizycznym polecam tą książkę która wskazuje drogę kontroli i rozprowadzania energii z czakry seksualnej 'Saraswati Sunyata - Jak wyzwolić energię życia czyli Tantra Kriya Joga'.

 

Po uzdrowieniu tej czakry dopiero będzie możliwość pracy z czakrą serca, chociaż wydaje mi się że może to być dość długa droga.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia,

 

Edycja:

Przewidywana zgodność oznacza odczuwalną zgodność wg mnie. Jest to przewidywana zgodność względem suchych danych na temat czakr tj. bez interpretacji - która jak powtarzam, często może być bardzo trudna do wykonania (zbyt wiele sytuacji/możliwości względem stanu czakr).

Edytowane przez Alpha777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałm pare słów wyjasnienia na pw nie wierzyłam ze mozna odczytać stan czakr a jednak...masz wiele racji.Poniewaz bardzo osobiste wywody sie tyczą mnie pozwoliłam sobie wysłać wyjasnienie.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie zawsze zamieszczasz te zgodnosc (nie przy kazdej osobie) ?

Zwyczajnie nie zawsze to sprawdzam, niektóre osoby mają charakterystyczny stan energetyczny tj. brak jakiś ekstremalnych zmian - wtedy zwyczajnie pomijam niektóre rzeczy.

 

Dodam ze aktualnie będę pracował nad lepszymi arkuszami do diagnoz które w przyszłości prawdopodobnie umożliwią mi lepszą tj. dokładniejszą diagnozę której czas jedynie minimalnie się wydłuży (takie jest założenie).

 

Dzisiaj być może wykonam jeszcze jedną diagnozę aczkolwiek nie gwarantuję.

Cieszę się że mogłem wszystkim dotychczas zdiagnozowanym chociaż w ten mały sposób pomóc.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadomość swojej energetyki jest dość istotna. Człowiek medytuje, zmienia swój charakter i nie wie czy idzie w dobrą stronę.

Myślałam kiedyś o zrobieniu sobie zdjęcia aury, Wtedy wiadomo by było czy ide w dobrym kierunku.

Pozdrawiam i czekam na diagnozę. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zaznaczam że diagnoza została wykonana przy pomocy nowych, jeszcze nie sprawdzonych, arkuszy. Bardzo istotny jest więc dla mnie komentarz osoby diagnozowanej względem stanu odczuwalnego!

 

Rona

 

Czakra Podstawy: Średnia, 80%, minimalnie zablokowana z poziomu podświadomości

Negatywne cechy czakry:

-Wpisany negatywny program z dzieciństwa (lub poprzedniego wcielenia, chociaż stawiał bym na dzieciństwo)

 

Czakra Seksualna: Duża, złe funkcjonowanie (błędne wirowanie)

Negatywne cechy czakry:

-silne pożądanie

-zniecierpliwienie i niestałość

 

Czakra Splotu: Średnia, 60% czakra brudna

Negatywne cechy czakry:

-materializm

 

Czakra Serca: Średnio-duża, 30%, wyidealizowana

 

Czakra Szyi: Średnia, 80%, wyidealizowana

 

Czakra Trzeciego Oka: Bardzo duża, 60%, czakra brudna

Negatywne cechy czakry:

-gniew prawdopodobnie zapisany w podświadomości

 

Czakra Korony: Duża, 40%, przytłoczona przez rzeczywistość

 

Grafika:

http://a.imagehost.org/0179/Rona.png

 

Interpretacja:

Energetyka jest blokowana przez negatywne wpisy w pierwszych dwóch czakrach - przyczyniło się to do wyidealizowanego spojrzenia na świat przez czakrę serca. Splot jest w około 40% wypełniony brudną energią, a sama czakr posiada negatywny wpis materialności - zbytnie przywiązanie do dóbr i pogoń za nimi. 3 oko posiada niesamowity potencjał który jest zablokowany przez wpisy w podświadomości o których już wspomniałem - czakra jednak nie jest całkowicie zamknięta tak więc powinnaś sama najlepiej wiedzieć o jaki dokładnie problem z dzieciństwa chodzi (mam podejrzenie ale nie jest to rozmowa do prowadzenia na forum). No i końcowa korona - jest w stanie mizernym ale nie tragicznym. Na koniec dodam jeszcze że błędne wirowanie czakry seksualnej może objawiać się różnego rodzaju dewiacjami - zarówno mniejszymi jak i większymi.

 

Podsumowując: gdybyś oczyściła ów wpis z podświadomości - większość problemów z czakrami znikła by.

 

Proszę o komentarz.

 

Pozdrawiam,

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edycja:

 

Kolejka Zamknięta Do Odwołania!

Proszę o nie zgłaszanie się do kolejki do czasu ponownego jej otwarcia. Osoby zgłaszające się pod tym postem będą musiały być zignorowane. Taka decyzja musiała zostać podjęta z powodu astronomicznej liczby zgłoszeń. Proszę też nie spamować - ułatwi to wszystkim przeglądanie tematu jak i przyszłym chętnym do diagnozy uzyskanie informacji kiedy kolejka będzie znowu otwarta. Dziękuję za zrozumienie.

Edytowane przez Alpha777
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Serdecznie Ci dziękuję za diagnozę. Próbowałam wysłać prywatną wiadomość, ale chyba nie dojdzie, więc podam e-mail, na który wyślij swój adres skrzynki - wyślę obszerną odpowiedź na diagnozę.

 

pozdrawiam

Edytowane przez Rona
usunięty adres mailowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza dosyć ciężka w przeprowadzeniu, prosił bym o komentarz odnośnie odczuwalnej zgodności jako, że sam mam wątpliwości.

 

iwinia

 

Czakra Podstawy: Mała-średnia, 70%, cz. przytłoczona

Negatywne cechy czakry:

-cudzołóstwo(?)

 

Czakra Seksualna: Duża, 65%, nieharmonijna energia

Negatywne cechy czakry:

-zawiść, okrucieństwo

 

Czakra Splotu: Średnia, brudna i źle pracująca

Negatywne cechy czakry:

Silny negatywny wprowadzony wzorzec, w podświadomości -rozpacz, depresja, autodestrukcja

 

Czakra Serca: Mała-średnia, 100%

 

Czakra Szyi: Duża, 80%, lekko zablkowana

 

Czakra Trzeciego Oka: Bardzo duża, 20% czakra zablokowana z poziomu podświadomości lub przyczyn karmicznych

 

Czakra Korony: Bardzo duża, 90, lekko zablokowana

Negatywne cechy czakry:

Tutaj wyszlo mi coś niezbyt zrozumiałego: wmówienie sobie jakis dysfunkcji intelektualno sprawnościowych+załagodzenie(?) - nie mam pojęcia co to może znaczyć

-ospałość

-poczucie winy, możliwe na poziomie karmicznym i podświadomym jednocześnie

 

 

Interpretacja:

Spora część energetyki jest silnie obciążona, prawdopodobnie karmicznie. Bezpośredni problem leży w czakrze splotu gdzie moim zdaniem zaburzenie jest najsilniejsze. Kolejnym słabym punktem energetyki jest korona posiadająca silny wzorzec w podświadomości (myślokształt). Pomimo tej blokady czakra pracuje całkiem dobrze, aczkolwiek niższa trzeciego oka jest zablokowana w sposób ekstremalny - można interpretować to tak, że odbierasz sygnały 'z góry' (stan korony) ale w istocie nie chcesz ich widzieć i nie dopuszczasz sygnałów do świadomości (stan 3 oka). Negatywne cechy związane z czakrami 1-3 są wynikiem karmy.

 

Proszę o komentarz.

 

Pozdrawiam,

 

Aktualna kolejka:

1 krixa

2 elina

Edytowane przez Alpha777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krixa

 

Czakra Podstawy: Średnia, 75%, lekki zator energetyczny

Negatywne cechy czakry:

-nieharmonijne myślokształy (konflikt?)

 

Czakra Seksualna: Mała, 30%, wyidealizowana

Negatywne cechy czakry:

-Karanie siebie, poczucie niesprawiedliwości

 

Czakra Splotu: Duża, 100%

 

Czakra Serca: Bardzo duża, 100%

 

Czakra Szyi: Średnia, 40%, zator brudnej energii

 

Czakra Trzeciego Oka: Ogromna, 100%

 

Czakra Korony: Duża, 90%

 

Grafika:

http://a.imagehost.org/0988/krixa.png

 

Interpretacja:

Pierwsze co się rzuca w oczy to mikroskopijna, w porównaniu do innych, czakra seksualna. Widzę tylko trzy możliwości wyjaśnienia tego stanu: młody wiek - czakra w trakcie rozwoju, zaawansowany wiek, świadomy celibat. Może to też mieć związek z jakimś obciążeniem karmicznym - tu strzelam w ciemno. Reszta czakr jest w należytym porządku, przydało by się jedynie popracować nad czakrą szyi, oczywiście naprostowanie seksualnej też by przyniosło poprawę jakości życia.

Energetyka na piątkę ;)

 

Proszę o komentarz.

 

Pozdrawiam i gratuluję,

 

Edycja:

Patsy zgłosiłaś się już wcześniej, bądź cierpliwa.

Edytowane przez Alpha777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo siedziałam i myślałam co napisać na taki odbiór czakr i zrozumiałam że przede mną dużo pracy nad sobą.Rozbierzmy to na czynniki pierwsze.

I- nie wiem co spowodowało taki odbiór bo jeden facet jedne małżeństwo i żadnych skoków w bok.(choć dużo wycierpiałam psychicznie)

II-jeśli wyszło okrucieństwo to tylko w stosunku do siebie i to psychiczne,jestem nawet za mało asertywna co jest często wykorzystywane przez innych.

III- tak sobie myślę o zablokowanych czakrach, depresja była brak wiary w siebie jest, torpedowanie swoich poczynań(przecież nie jestem dość dobra w tym co robię)

IV-o braku kontaktu" góry" z podświadomością, myślę że to jest możliwe, czuję się tak jakbym wiedziała bardzo dużo, posiadała jakąś ogromną i wcale nie tylko cukierkowatą wiedzę i bała się otworzyć swoje wnętrze , Jakbym biła się ze swoimi myślami czy mogę to pokazać innym. Może to co piszę jest głupie ale ja tak to odczuwam czy to jest karma do odrobienia.

I co ja mam z tym wszystkim zrobić, choć może zaczynam poznawać nowe spojrzenie na otaczjącą mnie rzeczywistość szukać nowych zainteresowań. Myślę że potrzebna jest mi pomoc aby to wszystko poukładać

Dziękuję za analizę , mam nad czym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopra diagnoza,co do czakry seksualnej to pewnie jest mała bo jestem młoda(chodzę do gimnazjum).Ostatnio odczówam wewnętrzny konflikt i trudno porozumieć mi się z osobami w moim wieku bo odczuwam że jestem inna od nich,interesuje się rzeczami poważniejszymi np. istnieniem Boga,życiem na innych planetach itd. Ostatnio pracowałam trochę nad czakrą trzeciego oka i może dlatego jest taka duża.

 

Popracuję nad czakrą szyi i zrobię wszystko by moje czakry były w stanie idealnym. :-)

 

Diagnoza na piątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo siedziałam i myślałam co napisać na taki odbiór czakr i zrozumiałam że przede mną dużo pracy nad sobą.Rozbierzmy to na czynniki pierwsze.

I- nie wiem co spowodowało taki odbiór bo jeden facet jedne małżeństwo i żadnych skoków w bok.(choć dużo wycierpiałam psychicznie)

II-jeśli wyszło okrucieństwo to tylko w stosunku do siebie i to psychiczne,jestem nawet za mało asertywna co jest często wykorzystywane przez innych.

III- tak sobie myślę o zablokowanych czakrach, depresja była brak wiary w siebie jest, torpedowanie swoich poczynań(przecież nie jestem dość dobra w tym co robię)

IV-o braku kontaktu" góry" z podświadomością, myślę że to jest możliwe, czuję się tak jakbym wiedziała bardzo dużo, posiadała jakąś ogromną i wcale nie tylko cukierkowatą wiedzę i bała się otworzyć swoje wnętrze , Jakbym biła się ze swoimi myślami czy mogę to pokazać innym. Może to co piszę jest głupie ale ja tak to odczuwam czy to jest karma do odrobienia.

I co ja mam z tym wszystkim zrobić, choć może zaczynam poznawać nowe spojrzenie na otaczjącą mnie rzeczywistość szukać nowych zainteresowań. Myślę że potrzebna jest mi pomoc aby to wszystko poukładać

Dziękuję za analizę , mam nad czym myśleć.

 

Tak jak napisałem, analiza była dość trudna w przeprowadzeniu - wychodziło sporo negatywnych cech które są dla mnie skomplikowane do powiązania w jedną całość. Możliwe ze wspomniana cecha czakry podstawy jest wynikiem poprzednich wcieleń - jeśli tak by było, postępem jest to ze aktualnie jesteś z jednym partnerem pomimo problemów jakie musiałaś przejść. Diagnozę postaraj się potraktować nieco z dystansem - pamiętajmy że człowiek nie jest nieomylny tak więc jest szansa ze się pomyliłem.

 

Pozdrawiam Cię!

 

Dopra diagnoza,co do czakry seksualnej to pewnie jest mała bo jestem młoda(chodzę do gimnazjum).Ostatnio odczówam wewnętrzny konflikt i trudno porozumieć mi się z osobami w moim wieku bo odczuwam że jestem inna od nich,interesuje się rzeczami poważniejszymi np. istnieniem Boga,życiem na innych planetach itd. Ostatnio pracowałam trochę nad czakrą trzeciego oka i może dlatego jest taka duża.

 

Popracuję nad czakrą szyi i zrobię wszystko by moje czakry były w stanie idealnym. :-)

 

Diagnoza na piątkę.

 

Serdecznie dziękuję za konkretny komentarz którym pomogłaś mi powiększyć swoją wiedzę i tym samym pomogłaś moim przyszłym potencjalnym 'pacjentom' w uzyskaniu rzetelniejszej diagnozy : ) Mam tu na myśli cechę cz. podstawy - konflikt. Diagnozując tą cechę nie wpadłem na to że może się to tyczyć zwykłych kontaktów międzyludzkich.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w pracy nad czakrami!

 

Aktualna kolejka:

1 elina

2 Naimad

3 barra

4 kj_visage

5 tribalbellydancer

6 AoiMizu

Edytowane przez Alpha777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdej wiedzy możemy korzystać wedle swojego uznania ale jak kiedyś ktoś powiedział"W każdym kłamstwie jest źdźbło prawdy" a co zrobimy z "tą " prawdą to już od nas zależy.:zegar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przedst. Graficzne:

http://a.imagehost.org/0797/koliber.png

 

Interpretacja:

Cala energetyka jest bardzo chaotyczna, być może jest to spadek po wcześniejszych wcieleniach lub też brak pozytywnych wzorców w dzieciństwie.

 

Patrząc na Twoją energetykę od strony fizycznej (pierwsze 4 czakry), prawdopodobnie jesteś osobą fizycznie normalnie sprawną lecz brak w Twoich działaniach stanowczości, pojawia się natomiast niepewność, zwątpienie. Bardzo możliwe, że czakra podstawy posiada błędny wzorzec rodziny który blokuje jej potencjał (możliwe = nie sprawdzałem tego, tylko przypuszczam). Fizycznie jesteś dużo bardziej stabilna niż pod kątem duchowym. Emocjonalnie jesteś w stanie dobrym - możliwe że nie odczuwasz dysharmonii czakr - potrzebne jest zagłębienie się wewnątrz siebie i zadanie sobie pytania czy Twarze, które pokazujesz w rodzinie/szkole/pracy, są Twoim prawdziwym JA.

 

Czakry 5-7 są w dość silnym rozłamie. W czakrze gardła wyraźnie COŚ jest. Niestety nie jestem pewny dokładnie czy jest to czakra niemal całkowicie zablokowana (wizja 'optymistyczna') czy może czakra jest pęknięta/posiada jakiegoś 'lokatora'. Korona jest minimalnie wyidealizowana co świadczy o mylnym postrzeganiu duchowości - nie jest to jednak duży problem patrząc na inne czakry które wprost domagają się uwagi.

 

Proszę o komentarz odnośnie poprawności ze stanem odczuwalnym.

 

Pozdrawiam,

 

PS jeśli interesuje Cie dokładniejsze zbadanie/naprawienie czakr podstawy i szyi odezwij się na mail [email protected].

Co do mnie rozmawialiśmy już na ten temat na priv :)

Z góry dziękuję. Chciałam się zapytać kiedy możemy sprawdzić jak sprawy się mają bez tego 'lokatora' w czakrze gardła :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również poprosiłbym o diagnoze ... Jako że dopiero zaczynam chętnie poznam stan moich czakr ...

Przyda się to do porównania powiedzmy za pół roku ... jaki postępy poczyniłem ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz miała być elinka!! :nie_na:

I nikt nie zagląda... buuuuu!

Elinko,

spokojnie. Ja też musiałam czekać, bo przesunieto kolejnosc. Za pewne nie maja teraz czasu. Wiesz jak to bywa, oni robia to w wolnych chwilach. Badz cierpliwa :przytul_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prosbe. Jak dokonacie analizy moich czakr to dajac jej opis na forum prosilbym o podanie z jakiego dnia jest to analiza. Będzie mi łatwiej określić później Wam efektywność Waszej analizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elina

 

Czakra Podstawy: Średnia, 20%, cz. brudna

 

Czakra Seksualna: Bardzo duża, złe funkcjonowanie

 

Czakra Splotu: Duża, złe funkcjonowanie

 

Czakra Serca: Duża, 90%

 

Czakra Szyi: Średnia, 85%

 

Czakra Trzeciego Oka: Średnia, 100%

 

Czakra Korony: Bardzo duża, 45%, cz. brudna

 

Przedstawienie graficzne:

http://a.imagehost.org/0571/elina.jpg

 

Interpretacja:

Energetyka jest w rozłamie, czakra splotu i seksualna pracują źle. Stawiał bym na jakąś chorobę związaną z żołądkiem/pęcherzem lub sprawami typowo 'damskimi'. Podstawa jest zmiażdżona przez problemy fizyczne. Pomimo tych problemów czakry wyższe funkcjonują całkiem prawidłowo

 

Jeśli diagnoza jest prawidłowa mogę wykonać dodatkowe sprawdzenie czakr pod względem niewłaściwych wpisów. Gdybyś była zainteresowana odezwij się na GG 10951365 (jestem b. często niewidoczny).

 

Pozdrawiam

 

Kolejka:

1 Naimad

2 barra

3 kj_visage

4 tribalbellydancer

5 AoiMizu

Edytowane przez Alpha777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi dziewczyny. Kolejka jak na razie jt została zamknięta do odwołania. Oto część postu:

"

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Edycja:

 

Kolejka Zamknięta Do Odwołania!

Proszę o nie zgłaszanie się do kolejki do czasu ponownego jej otwarcia. Osoby zgłaszające się pod tym postem będą musiały być zignorowane. Taka decyzja musiała zostać podjęta z powodu astronomicznej liczby zgłoszeń. Proszę też nie spamować - ułatwi to wszystkim przeglądanie tematu jak i przyszłym chętnym do diagnozy uzyskanie informacji kiedy kolejka będzie znowu otwarta. Dziękuję za zrozumienie.

"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...