Skocz do zawartości

Diagnoza Czakramów by Alpha & Omega


Alpha777

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też poproszę o analizę, jeśli jeszcze można ustawiać się w kolejce. Ustawiałem się wcześniej ale widzę że mnie pominięto :)

Nie koniecznie zostałeś pominięty. Jeśli sie zgłosiłeś przed zamknięciem to przyjdzie i kolej na ciebie. Może doagnoza twoich czakr wymaga więcej czasu i dołożono na później. Przynajmniej tak było w moim przypadku. :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interpretacja:

Energetyka jest w rozłamie, czakra splotu i seksualna pracują źle. Stawiał bym na jakąś chorobę związaną z żołądkiem/pęcherzem lub sprawami typowo 'damskimi'. Podstawa jest zmiażdżona przez problemy fizyczne. Pomimo tych problemów czakry wyższe funkcjonują całkiem prawidłowo

 

Jeśli diagnoza jest prawidłowa mogę wykonać dodatkowe sprawdzenie czakr pod względem niewłaściwych wpisów. Gdybyś była zainteresowana odezwij się na GG 10951365 (jestem b. często niewidoczny).

 

 

Niestety nie mam GG! :_smutny:

 

Diagnoza jest naprawdę trafna. Niedługo czeka mnie operacja na "typowo damskie sprawy" - termin jest już wyznaczony. I rzeczywiście dolegają mi problemy fizyczne - walczę z nadwagą (tylko kilka kg, ale jest mi okropnie) i pewnym wrednym nałogiem. Na razie we własnym zakresie, ale nie wiem czy nie obędzie się bez specjalisty.

 

Czy tutaj, na forum, mogę poprosić o szerszą interpretację i radę co mogę zrobić ze swoimi czakrami? Jestem bardzo początkująca....

 

I oczywiście dzięki wielkie za diagnozę :bukiet::bukiet::bukiet:!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam GG! :_smutny:

 

Diagnoza jest naprawdę trafna. Niedługo czeka mnie operacja na "typowo damskie sprawy" - termin jest już wyznaczony. I rzeczywiście dolegają mi problemy fizyczne - walczę z nadwagą (tylko kilka kg, ale jest mi okropnie) i pewnym wrednym nałogiem. Na razie we własnym zakresie, ale nie wiem czy nie obędzie się bez specjalisty.

 

Czy tutaj, na forum, mogę poprosić o szerszą interpretację i radę co mogę zrobić ze swoimi czakrami? Jestem bardzo początkująca....

 

I oczywiście dzięki wielkie za diagnozę :bukiet::bukiet::bukiet:!!!

Wykonam dodatkowe sprawdzenie czakr pod kątem posiadanych negatywnych wpisów - zwróci to Twoją uwagę na cechy które wymagają poprawienia/naprawienia. W obecnej chwili Twoja energetykę może jedynie poprawić skutecznie wykonana operacja. Technicznie rzecz badając - możliwe było by ustawienie czakr aby pracowały tak jak pracować mają (bez operacji) z tym że był by to efekt jedynie tymczasowy w który trzeba było by włożyć sporo wysiłku, jest to więc nie opłacalne. W momencie gdy wykonam analizę negatywnych wpisów będziesz mogła zacząć pracę nad nimi niezależnie od stanu zdrowia - prawdopodobnie nie sprawi to że czakry będą wirowały idealnie ale jakiś pozytywny skutek będzie na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonam dodatkowe sprawdzenie czakr pod kątem posiadanych negatywnych wpisów - zwróci to Twoją uwagę na cechy które wymagają poprawienia/naprawienia. W obecnej chwili Twoja energetykę może jedynie poprawić skutecznie wykonana operacja. Technicznie rzecz badając - możliwe było by ustawienie czakr aby pracowały tak jak pracować mają (bez operacji) z tym że był by to efekt jedynie tymczasowy w który trzeba było by włożyć sporo wysiłku, jest to więc nie opłacalne. W momencie gdy wykonam analizę negatywnych wpisów będziesz mogła zacząć pracę nad nimi niezależnie od stanu zdrowia - prawdopodobnie nie sprawi to że czakry będą wirowały idealnie ale jakiś pozytywny skutek będzie na 100%.

 

Będę wdzięczna za pomoc :muza:!

Operację mam wyznaczoną dopiero na połowę października i może do tego czasu z Twoją pomocą uda mi się trochę "wyprostować" czakry!

Możemy pisać na forum lub jak wolisz na pw!

I ... dzięki wielkie!!!!!:uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba logiczne, że po tym, jak skończy się obecna. Przewertujcie sobie wszystkie strony tego tematu i zobaczycie ile jeszcze osób chętnych do diagnozy zostało w pierwszej kolejce. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639

nereida - do czego pijesz ??? - sugerujesz, że brak komuś umiejętności logicznego myślenia ??? sugerujesz, że ktoś nie potrafi poruszać się po stronie ??? czy może masz kompleks wyższości ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639
Ludzie. Kolejka nie utknęła. Kolejka jest zamknięta. Tak jak to zostało przez nich w poście napisane.

 

w takim razie ponawiam pytanie - czy jest ktoś jeszcze kto potrafi taką diagnozę zrobić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639
Na forum nie wiem... prędzej ktoś Ci wykona taką diagnozę odpłatnie.. :)

nereida dlaczego jesteś taka niemiła i dla czego uważasz, że ja nie potrafię myśleć

 

tego typu Twoje rady są zbędne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no byl filip.. ale jego team zostal zamkniety... i kazał pisać na PW... która to możliwość wyłączył :P

 

Nie wyłączył ,tylko masz za małą ilość postów by pisać na priv :usmiech:.Od 11 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nereida dlaczego jesteś taka niemiła i dla czego uważasz, że ja nie potrafię myśleć

 

tego typu Twoje rady są zbędne

 

 

Ja niemiła? I w którym miejscu napisałam, że nie potrafisz myśleć?

Tylko fakt stwierdziłam, a Ty już.... wojnę chcesz ze mną prowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość greg639
nie wiem co ty niemiłego w tym widziałeś... może sie zdystansuj troche do siebie :P

nereida dobrze wie o co chodzi

 

i dystans do siebie mam odpowiedni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no dla mnie nei ma mowy bym sie nie załapał.. po to sie zalogowałem tutaj an forum... :lol: teraz uprzyjemniam sobie czas rozijajc się artystycznie i pisarsko na forum :lol:

 

no tak, tak.. kazdy ma prawdo do wakacji :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
no dla mnie nei ma mowy bym sie nie załapał.. po to sie zalogowałem tutaj an forum... :lol: teraz uprzyjemniam sobie czas rozijajc się artystycznie i pisarsko na forum :lol:

 

no tak, tak.. kazdy ma prawdo do wakacji :chytry:

 

Ale mam nadzieję, że gdy Alfa skończy diagnozę dla Ciebie to zostaniesz z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wiesz Szizi ,niewiadomo ,ale samemu mozna sobie taki test /diagnozę czakr wykonać mając wachadełko ,podam ci program do ściągnięcia- diagnozy czakramów ,diagramy do wachadełka które mózna sobie wydrukować oraz taki test stanu energetycznego czyli czakramów ,polecam każdemu ,kto jest zainteresowany :

 

CZAKRY - udjat - Chomikuj.pl

 

WAHADEŁKO - udjat - Chomikuj.pl

 

BION - TEST: stan-energetyczny

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie wtracac, bo z wachadelkiem nie mialem stycznosci, lecz uwazam, ze wachadelko nie jest do niczego potrzebne. :)

 

Tak bez wahadełka ,także idzie taką diagnozę wykonać ,poprostu wachadełko to rozmowa z naszą podświadomością i obraca się zgodnie z naszymi podświadomymi odczuciami ,podałem tę stronę jeśli ktoś nie chce czekać i chciałby sobie samemu taką diagnozę wykonać (jest tam również wiele innych ciekawych plików).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, co maja podswiadome odczucia do realnego stanu czakr? :)

Podswiadomosc mozna zaprogramowac. :)

 

Ponieważ tak jak można zapropramować podświadomość (psychika ,dusza) za pomocą modlitwy ,kontemplacji czy medytacji ,tak też na stan czakr możemy mieć wpływ ,czyli wszystkie pozytywne uczucia jak i negatywne ,mają odbicie w naszym systemie energetycznym (naszych czakrach) lub w naszych gruczołach dokrewnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit, czakry wplywaja na nasze organy i samopoczucie. Ale nie odwrotnie. Caly czas pisales, ze to samopoczucie kieruje naszymi czakrami.

 

Dzialanie czakr, odbija sie na osobowosci, zachowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w minimalnym stopniu.

 

Jesli ktos chodzi szczesliwy, radosny, a nagle "wstaje lewa noga" (bo jeszcze nie poznal siebie :P ) i ma zly humor, to nie znaczy, ze jego czakramy popekaja, czy tez zaczna wirowac w druga strone.

 

Co innego, jesli stan "nieszczescia" trwa dluzszy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w minimalnym stopniu.

 

Jesli ktos chodzi szczesliwy, radosny, a nagle "wstaje lewa noga" (bo jeszcze nie poznal siebie :P ) i ma zly humor, to nie znaczy, ze jego czakramy popekaja, czy tez zaczna wirowac w druga strone.

 

Co innego, jesli stan "nieszczescia" trwa dluzszy czas.

 

Tu masz rację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to mówisz o poziomie wpłwu na czakr z poziomu mentalnego

-pod wpływem określonych bodźców (wspomnienia, skojarzenia,)decydujemy że nasze czakry są ok, lub nie,

 

fiflip twierdzi że nie da sie wpływać na czakry z zawnąrzt.

otóż da się, na poziom czakr związany z cielesnością (to nie o oto chodzi czy górne czy dolne ale o ich subtelność), jak najbardziej.

 

jak zażyjesz kwasa to czakry ci się zmienią, może nawet zawiną w supeł :/

Edytowane przez sosnowiczanin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

wielka szkoda bo ich analizy były naparwdę trafne z tego co tu przeczytałam i czytając kolejne posty mialam ogromną nadzieje ze gdzieś na końcu natknę się na otwarcie kolejki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...