Skocz do zawartości

Co sądzisz o nicku usera powyżej


Ines90

Rekomendowane odpowiedzi

indianska dlugowlosa pieknosc z dlugimi falujacymi wlosami (nie warkoczami...) mezczyzni jej do stop rzucaja skalpy z glow uzurpatorow z leku przed jej ukrytymi mocami (we wlosach)... tak mi jakos polecialo hehe bo indire gandhi juz podalam... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

Iris - kojarzy mi się z takimi cukierkami, które kiedyś w dzieciństwie uwielbiałam - iryskami ;)

No i z piękna piosenką Goo Goo Dolls - Iris i cudownym filmem "Miastem Aniołów" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytrynowa zorza- z osobą, którą życie testuje i doświadcza, ale ona zawsze jak kot spada na 4łapy;)bardzo pozytywna i fajna osóbka:) z ,,cytryny'' robi świetną lemoniadę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytrynowa zorza - z kolorami, światłem, z pięknem, zarówno z zimną północą jak i gorącym południem z osobą z poczuciem humoru ale też taką, która dostrzega powagę chwili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyganicha z kobieta z jednej strony przebrana za Cyganke, z drugiej z cyganska dusza. Zielona chusta na wlosach, duze, okragle rozowe kolczyki, spodnica wielowarstwowa; czerwono-bordowa chusta na ramionach i wachlarz flamenco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solweig hmmm...

 

ze Słońcem, z kimś kto próbuje zważyć Słońce :jezyk:

ktoś kto lubi podejmować się wydawałoby się ciężkich/niewykonalnych zadań, które jednak ostatecznie okazują się wykonalnymi i trzeba obrać odpowiedni kurs i być wyważonym w swych działaniach :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solweig hmmm...

 

ze Słońcem, z kimś kto próbuje zważyć Słońce :jezyk:

ktoś kto lubi podejmować się wydawałoby się ciężkich/niewykonalnych zadań, które jednak ostatecznie okazują się wykonalnymi i trzeba obrać odpowiedni kurs i być wyważonym w swych działaniach :usmiech:

 

No kurcze, w punkt trafione!!!;)))

 

Anien kojarzy mi sie z imieniem francuskiej dziewczynki - takiej niewinnej, delikatnej, ale upartej, przekornej - w wiecznej negacji- dazacej do swojego celu troche na przekor, pod gorke, sila wlasnej woli;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

:lol: ' a no właśnie, że nie jestem ...Ania' :lol:

 

avjaline -> osoba zdyscyplinowana, która lubi mieć dobrze oznaczony przed sobą cel. av -> jak avatar, ja -> że dotyczy Ciebie, line -> lina... avatar prowadzący do Ciebie, jakby po linie..hihi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tranquil -> z trampkiem (trampkami), bądź z jakimś drinkiem, no w każdym razie z alkoholem... hmm.. z osobą, która lubi wszystko sama zobaczyć, przetestować, zobaczyć... przy czym jest osóbką niezwykłą, zaskakującą, taką, która potrafi wstrząsnąć ale nie zmieszać :jezyk::_oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vampirella-wydaje mnie się, że jest to osoba która oprócz odwiedzania punktów poboru krwi w charakterze biorcy potrafi także w niesamowicie subtelny sposób zmanipulować niekonkretne osoby tak, żeby nikt o tym nie wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus -> z istotą, która jest gdzieś może obok, ale bardzo trudną ją zauważyć, trzeba być odpowiednio przygotowanym aby móc tak naprawdę się jej przyjrzeć :jezyk:

 

ale także z : wirusem komputerowym, ogólnie z chorobami :szok: ; z hakerem :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Vampirella -> wamp ( pozwól iż skorzystam ze słownika :_oczko: :nauka_na:

"Słownik wyrazów obcych

zobacz wampir kobieta, która ubiera się i zachowuje tak, żeby zwrócić na siebie uwagę; prowokująca i uwodzicielska w stosunku do mężczyzn: Umiała zmieniać swój wygląd: rano mogła być skromną myszką biurową, po południu matką i gospodynią domową, zaś wieczorem stawała się wampem, otulonym futrem z norek i owianym zapachem dobrych perfum.

Słownik języka polskiego

rz. mż I

kobieta zachowująca się w sposób uwodzicielsko wyzywający, kobieta demoniczna ")

źródło: wamp - Słownik języka polskiego - Slowniki.gazeta.pl, 4.10.11, 11:06

:_szok:

hihi

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lady Charlotte -> hmm... z damą angielskiego pochodzenia.

Ktoś na pozór kruchy a tak naprawdę potrafiący wiele przetrwać. Trochę tajemnicz postać, choć wydawałoby się, że łatwo można ją 'odczytać'... wiele rzeczy pozostawia tylko sama dla siebie... Potrafi dochować 'prawdziwych' tajemnic... choć wydawałoby się, że łatwo wszystko "wypapla"

(kończę już bo zaraz jakieś wypracowanie mi wyjdzie :szok: )

:usmiech: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...