Skocz do zawartości

Co sądzisz o nicku usera powyżej


Ines90

Rekomendowane odpowiedzi

O dobrze, że wreszcie ktoś mnie ubiegł w tym temacie, bo ja nie wiedziałem z czym skojarzyć "luckyboy" - żeby tak dosłownie by mi przez myśl nie przeszło :)

 

Ale w trakcie pisania tego postu uświadomiłem sobie, że jestem w tej samej sytuacji co wtedy, bo znowu odpowiedział LuckyBoy :lol:

 

luckyboy - mnie się kojarzy z małym chłopcem o imieniu Luck

 

Gaja11 - kojarzy mi się ze sklepem i grabiami :D:D Kiedyś koło mojego bloku był sklep ogrodniczy "Gaja" ;)

Edytowane przez pawel116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pijaku wszystko co zechcesz xd.

a na jawie to zalezy ^^.

Gruby masz portfel?xD

____________________________________________

Powaznie lubisz zdrobnienie tego imienia?;o

 

Bez komentarza.......................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubiłem tego serialu - wkurzała mnie jego prostota (perypetie typowego polskiego zadupia) - podobnie jak w Plebanii. Ale oglądałem, bo było tak głupie, że aż śmieszne :D

 

Pól godziny dziennie to strasznie dużo czasu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

Jak byłam mała to oglądałam wszystko jak leci w TV, więc ten serial mi utkwił w pamięci, ale nigdy go jakoś specjalnie nie lubiłam ... chyba tylko listonosza lubiłam trochę ... fakt był taki, że nie był to serial najwyższych lotów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella
Vampi a oglądałaś telenowele Manuela?

oj, nie przypominam sobie raczej ... ja te wszystkie zbuntowane anioły oglądałam, pamiętam jeszcze taką telenowelę "Paloma" ... o i Luisa Fernando :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij o tej łysej mendzie, której zawsze chciało się wtedy, kiedy Ferdkowi :P Oglądnąłem kilka odcinków z nowej serii i muszę przyznać, że są coraz bardziej absurdalne :P

 

O kim Ty mówisz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i również salcesonu i kaszanki, jako że pracował w rzeźni...

 

Ale chyba troszkę offtopujemy :P Także wracając do tematu... Po długim i żmudnym procesie tentegowania w głowie, doszedłem do wniosku, że pierwsza część Twojego nicku pochodzi od Twojego imienia panieńskiego, zaś druga od wzrostu w cm. (to do pawełka oczywiście :P)

 

Ha! Kręcą, kręcą i to jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
No fakt bo ja kopciuszek podobno jestem ...

 

Za to Szaman Wiejski mi się kojarzy z odmianą Szamana Miejskiego co się na wsi znalazł :)

 

Hmm w sumie trafiłaś w dziesiątkę, bo ja się z miasta na wiochę przeniosłem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Future -> z przyszłością :lol: ktoś kto patrzy w przyszłość i szuka czegoś w niej dobrego... choć czasami potrafi znieść nawet coś co inni uważają za nie do przeżycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...