Skocz do zawartości

Pomoże ktoś w interpretacji?


mloda_czarodziejka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zapytałam kart, czy pan X odezwie się do mnie w lutym tego roku. Zastosowałam układ, który podała forumowiczka, a wyglądał on tak:

***2**1 - mówią o nieodległej przeszłości np. przyczynie kłopotów

***4**3 - opisują to, co się dzieje aktualnie w danej sprawie

7**6**5 - obrazują najbliższą przyszłość

10*9**8 - zwiastują nieprzewidziane przeszkody

13*12*11 - dają dokładną odpowiedz na postawnione pytanie, czego się mogę spodziewać i na co uważać

moje karty to :

1 to 4 karo

2 to walet trefl

3 to 6 karo

4 to Dama trefl

5 to 8 karo

6 to 2 trefl

7 to Dama kier

8 to Król karo

9 to 5 karo

10 to 9 karo

11 to Walet karo

12 to 7 trefl

13 to 6 trefl

Oczywiście mam swoją interpretację, ale chciałabym, aby ktoś się na ten temat wypowiedział ponieważ to bardzo ważny temat dla mnie.. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej interpretacji wynika na to, że twój problem powstał w momencie gdy zainteresowałaś się młodym mężczyzną (przyjaciel, ktoś godny zaufania), aktualnie masz ty lub ma on pewne obawy przed związkiem i wiąże się to z atrakcyjną ciemnowłosą kobietą (może to ty). W najbliższej przyszłości czekają cię niepowodzenia związane z panem x. Możesz liczyć na wsparcie dobrej, jasnowłosej kobiety. Twoje powodzenie i szczęście zostanie zakłócone niepokojem powiązanym z jasnowłosym, narwanym młodzieńcem. Sama odpowiedź na pytanie jest pozytywna (powodzenie i sukcesy).

 

Nie jestem jednak profesjonalistką ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc. Wiem o tym, że ma on te obawy, ale nie wiem czy tą kobietą jestem ja. Jestem szatynką. Skoro sama odpowiedź na pytanie jest pozytywna, to czy to znaczy, że w lutym odezwie się do mnie? Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...