Skocz do zawartości

Zdrada chłopaka po raz drugi


Lakiska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wczoraj śniło mi się,że stałam ze znajomymi i wychwalałam jakiego mam wspaniałego chłopaka i gdy szedł korytarzem chcialam akurat go pokazac ale jakas dziewczyna rzucila mu sie na szyje i cmokneła go w policzek. Podeszłam do niej i zaczełam ochrzaniać ja co to ma byc i popychać, zobaczylam ze w tle za nia stoi i obserwuje sytuacje mój były chłopak ( który mnie zdradzał i teraz ma dziecko) dalej pytalam tą dziewczyne co to ma znaczyc. A ona odpowiedziala to była tylko jedna noc. Zaciagnelam ja za włosy gdzie siedział mój chłopak. Jechalismy samochodem krzyczalam czy to prawda a on nic nie odpowiadał a ona szyderczo się smiała wiec ja ją dalej biłam.

 

A dziś znow przysnila mi się zdrada. Chłopak przyjechał do mnie po czym dostał telefon ze musi sie spotkac z kolezanka bo ma problem w sródku nocy. Obiecał ze zaraz wroci lecz wydzwaniałam o 4 rano a on mówil tylko ,że są w lesie i niedługo będzie lecz nie wrócil pozno rano , krzyczalam na niego a on znów gdzies pojechał.

 

Dziwne te sny bo wogole nie rozmyslam o zdradzie i nie jestem zazdrosna poniewaz mam bardzo dobrego chłopaka i nie spotyka się z kolezankami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to Twoja psychika stwarza Ci takie sny. Może jesteś zazdrosna o swojego chłopaka albo masz niską samoocenę? Jeśli tak to uwierz w siebie i w swojego chłopaka :) Na pewno jesteś wspaniałą dziewczyna a on Cię bardzo kocha :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie pierwszy raz mam chłopaka o którego nie jestem zazdrosna bo kazda wolna chwile spedza tylko ze mną. Moze rzeczywiscie to jest to ze on zawsze był super przystojny i miał powodzenie u dziewczyn a ja sie rzeczywiscie nie czuje zbyt piękna ;p Ale jak dzis trzeci dzień pod rzad mnie we snie zdradzi to dostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...