Skocz do zawartości

Gość przemek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemek

Witam,

ostanio miałem bardzo miły sen .... śniło i się, iż spotkałem mojego kolegę który siedział na chodniku i był smutny oraz trzymał w ręku pistolet, gdy chciałem do niego się zbliżyć wymierzył do mnie, ale nie strzelił. Po chwili znalazłem sie koło niego i zabrał mu ten pistolet, który zniknął. Następnie scena przeniosła sie do miejsca pracy gdzie aktualnie pracuje czyli w supermarkecie, przy kasie. Ale po chwili przeniosło mnie do pomieszczenia, którego nie znam i gdzie leżało sporo munduró policyjnych wojskowych..... kolejna scena odegrała sie w nie daleko miejsca gdzie był mój kolega tyle zę tym razem miałem na sobie ubiór ochroniaża... spodnie w kantke, koszula i ciepły sweter... byłem dumny z tego że pracuje (a pracowałem jako ochroniarz) z tego co robie. Udąłem sie w kierunku samochodu takiego na 8 osob gdyż mielismy jechac z ekipa z pracy na jaka misje ale nie wiem jaką!!.... plz pomocy co to moze znaczyć! Ta ostatnia wydarzenie sprawiała ze jestes dumny i radosny z pracy jaką wykonuje!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cię czekać jakis awans w pracy lub w ogóle znalezienie lepszej posady. Jednak uważaj byś nie uczynił komuś przez to krzywdy; poprostu nie idz "po trupch" do celu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To reakcja psychiki na powtarzalność pewnej czynności. Kiedy ja za dużo posiedzę na forum, żeby odpisać na wszystkie posty - później śni mi się, że piszę i piszę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

a ja mialem znowu dziwny sen;) Snilo mi sie,ze moja znajoma ,w ktorej sie troche podkochuje ale bezwzajemnosci,stracila prace i wyjechala z miasta . Co taki sen moze oznaczac?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umo - trudno określić "czas realizacji" snu. I tak - albo już na ten moment Wasze drogi się rozchodzą, albo nastapi to za chwilę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi sie że byłam w pracy a pracuję w puncie kredytowym w pewnym momencie wyszłam do ubikacji a gdy wróciłam w drzwi była wsadzona kartka z jakimis dziwnymi zdaniami, nie dikońca migłam je rozszyfrować i zrozumieć co tam jest zapisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Snilam ze zaproponowano mi prace od pierwszego spotkania. Weszlam do jakiejs firmy (nie wiem dlaczego tam poszlam i co robi ta firma) i po wymianie przywitania wlasciciel wskazal mi miejsce mowiac "zaczynasz od teraz"

Bylam troche zagubiona bo nie wiedzialam od czego zaczac, a co najwazniejsze ni e bylam pewna ze chce przyjac ta oferte.

Chce dodac ze mam dobra prace i nie mysle o zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen niekoniecznie dotyczy aspektu zawodowego, może ostatnio coś bardzo cię zaskoczyło w Twoim życiu, na tyle, że poczułaś się przez chwilę zagubiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się , że mój szef zaprosił mnie na kawę i wódeczke do swojego gabinetu:/ nie mogłam z nim sie napić ponieważ byłam w ciąży o czym szef nie wiedział a ja bałam mu sie o tym powiedzieć i miałam dylemat czy napić się wódki pomimo mojego stanu czy też odmówić i powiedzieć mu prawdę. Dodam że szef noigdy w życiu nie poprosiłby mnie o coś takiego raczej traktuje wszystkich "z góry" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać tu Twoje obawy przed szefem.Nie wiesz czy postępować według własnych interesów czy też dotosować się do życzeń szefa.Rozdwojenie wewnętrzne zwiazane z obawami słuzbowymi i być moze prywatnymi.

Pozdrawiam. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hejho :), śniła mi sie dziś praca do której juz nie chodze, bo w niej juz nie pracuję, zwolniłam się; długi meczący sen o tej pracy i szefie, :?: ale szczegółów nie pamiętam.. co to moze oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

snilo mi sie ze jestem w pizzerii w ktorej pracuje budzielm sie i szukalem w pokoju pieca i chcilaem wyciagac z niego pizze a zarazem tlumaczylem sobie ze juz nie snie i ze jestem juz w domu ale to bylo tak silne ze wstawalem z lozka i sie rozgladalem na wszystkie strony --- nie moglem nad tym zapanowac ------ bylem z tego powodu lekko przestraszony Co to moze znaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WITAM!!!!jestem po urlopie,mam jutro wrócic do pracy,przez ostatnie 2 noce śnią mi sie koszmary zwiazane z pracą,tak jakbym miała iść i dostać wypowiedzenie <<z powodu nieobecności>.,karty urlopowej nie podpisałami moze to mnie tak dręczy,sen opiera sie na tym iż słysze głosy za plecami jesteś zwolniona,a plątam sie po biurowcu<<jestem na produkcji>>boję się jutrzejszego dnia!!! :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sniło mi się dzisiaj, że pracowałam znowu u umojej byłej szefowej w sklepie spożywczym.

Szło mi bardzo cięzko na kasie i na dodatek miałam tak słaby wzrok że ledwo widziałam kase i przyciski.Obsługiwałam dwie młode dziewczyny, wystukiwanie na kasie było okropnie męczące ponieważ prawie nic nie widziałam, a na dodatek to chyba mi cos ukradły (końcówki juz nie dośniłam)Wstałam okropnie zmęczona.

 

Z góry dziękuję za interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

dość pokręcony sen..

śniło mi się,że dostałam pracę w jakimś ekskluzywnym ośrodku wczasowym jako sprzedawczyni biżuterii.szefostwo było dość surowe.razem ze mną miała pracować jakaś dziewczyna (która skarżyła się,że szefostwo ją za coś tam ukarało 2 tygodniami jakiegoś szlabanu czy coś..) i czarny chłopak.

martwiłam się,czy pogodzę tę pracę z egzaminami,bo miałam pracować od początku lipca,a do połowy lipca mam egzaminy (w tym roku).we śnie bardzo wyraźnie widziałam kartkę z kalendarza ukazującą lipiec (daty się zgadzały!)

czy to jakieś ujście moich obaw i zmartwień,że mogę sobie w jakimś tam czasie z czymś nie poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anique

czy to jakieś ujście moich obaw i zmartwień,że mogę sobie w jakimś tam czasie z czymś nie poradzić?
Myślę, że właśnie tak jest. W tym śnie widać, że niedaleka przyszłość przyniesie Ci trochę ciężkiej pracy, a Ty odczuwasz niepokój w związku z upływem czasu. Pamiętaj jednak, by uczucie frustracji nie sprawiło, że będziesz kierować swoją złość na bliskie Ci osoby.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Dzisiaj we śnie wróciłem do swojej starej pracy, do swoich starych pracowników lecz na inne stanowisko - pracownik fizyczny, a byłem kierownikem. Wszyscy przyjęli mnie bardzo życzliwie i miło. Ogólnie byłem bardzo zadowolony. Teraz nie wiem czy zostanę zdegradowany czy będę musiał szukać innej roboty.

Bardzo proszę o pomoc i wyjaśnienie.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ostatnio snila mi sie moja ostatnia (za razem pierwsza) praca, pokoj w ktorym pracowalam. Na poczatku na miejscu kolegi siedziala jakas obca kobieta, potem nagale ja juz nie bylam w odwiedzinach tylko znow tam pracowałam, kolega byl na swoim miejscu tylko jakby mlodszy i bardzo zmieniony.

Teraz jestem bez pracy, ale wiem, ze odejscie z tamtad bylo dobra decyzja mimo, ze wiem, ze bede miala teraz gorsza pensje.

 

Zdziwilam sie, bo dawno nie pamietalam juz swoich snow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Na wstępie chciałam napisać, że na co dzień pracuję w solarium. Żeby uruchomić klientowi łóżko do opalania, muszę na takich małych elektronicznych tabliczkach, które są przypisane do poszczególnych łóżek, wybić ilość minut, a następnie wcisnąć "start". Jednym słowem, żadna filozofia. Niestety dwa razy miesiąc temu, a także dzisiejszej nocy przyśniło mi się, że jak co dzień jestem w pracy, przychodzą klienci, wydaję im pieniążki, zabieram się za "wbijanie" minut w tabliczkę i... nie potrafię tego zrobić! Cały czas się mylę, wbijam błędną ilość minut, kasuje to, następnie znowu wbijam minuty, nie potrafię wcisną startu i tak w kółko. Czuję przy tym wstyd i irytację, bo przecież to 3 letnie dziecko potrafiłoby zrobić.. Co ten sen może oznaczać? Pracuję w tej pracy od roku, a więc o żadnym stresie nie może być mowy, zresztą jak się Państwo domyślacie jest to praca całkowicie bezstresowa i łatwa. Chciałam znaleźć odniesienie tego snu do wydarzeń dni poprzednich, ale były to dni zwykłe niczym się nie wyróżniające.

Bardzo proszę o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak właśnie przypuszczałam. To, iż we śnie masz trudność z wykonaniem najprostszej czynności odniosłabym do poczucia kiedy wiesz, że stać Cię na coś więcej, ale jednocześnie masz wewnętrzną obawę, że czegoś więcej możesz [tak łatwo] nie osiągnąć, a wówczas czułabyś się dosłownie do niczego, bezużyteczna.

Tak ja to postrzegam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie,

mialam dzis dziwny sen. Śniło mi sie ze będąc na stażu uslyszalam o nowej pracy w tym samym zakladzie pracy i poszlam do PUP by sie o tym dowiedziec i nagle zotałam zaprowadzona(a doslowniej wepchnieta) do pokoju Prezesa i mialam mu powiedziec jak go cenie i wogole i musialam zaczac rozmowe opowiadajac o sobie ... i sen przerwał mi budzik. Ogolnie pracuje na stazu w sądzie i zwalnia sie etat ale co moze znaczyc to wepchniecie do pokoju Prezesa i ta dziwna rozmowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Mnie się śniło, że wróciłem do byłej pracy. Miałem takie wrażenie że wróciłem tam na jakiś tylko czas,spotkałem tam kobietę od kadr za którą w rzeczywistości nie przepadam, a ona mnie bardzo miło witała, że wróciłem.. Następnie spotkałem koleżankę z którą kilka lat się nie widziałem... Nie mam pojęcia co ten sen może oznaczać.. Dodam że w chwili obecnej nie pracuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mój sen rozgrywał się w moim mieście, pogoda była bardzo ponura, nie padał jednak deszcz i nie sypał śnieg, było ponuro i zimno, bardzo zimno, a atmosfera była niezbyt przyjazna.Ludzie którzy uczestniczyli w moim śnie, nie okazywali emocji

 

 

Oto mój sen :

 

Sen zaczął się od tego, że byłem bezrobotny, ale mama znalazła dla mnie pracę w jakimś barze, powiedziała że znajomy jej powiedział, że jest tam jedno miejsce dla barmana. Powiedziała jednak, że będę musiał pracować w nocy, gdyż bar otwarty jest zawsze do ostatniego klienta, gdy mówiła mi o tym, nie okazywała przy tym żadnych emocji, w pewnym momencie zgodziłem się przyjąć tą pracę, więc mam powiedziała : idź do domu po swoje papiery. Poszedłem więc, ale jak już szedłem miałem w rękach jakieś garnki, z tymi garnkami zatrzymałem się obok domu pomocy społecznej, przed bramą tegoż domu, garnki upadły mi, ale zostawiłem je i poszedłem dalej, do domu. Po drodze spotkałem brata wraz z trzema kolegami, jeden z nich był bardzo zmarznięty, było to widać po jego dłoniach, które były aż blade z zimna, zapytałem więc: gdzie idziecie ? powiedzieli, że na miasto, więc powiedziałem im, żeby poczekali, zaraz dojdę do domu, wezmę auto i po was przyjadę, zawiozę was gdzie chcecie.

Doszedłem więc do domu, ale patrze na parking, a samochodu nie ma, choć dokładnie wiedziałem gdzie auto zostawiłem.

Doszedłem do wniosku, że ktoś ukradł moje auto.

 

Tak skończył się mój sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snila mi sie moja praca.....

pracuje na cepeenie, jako podjkazdowy

pamietam ze snu: wychodze na podjazd , zatankowalem auto i wracam

gdy wracalem to pchnolem drzwi zeby sie szybciej otworzyly i rozcialem sobie na wystajacej szybie reke, podeszlem ku kasie ogladam rane (nic niebolalo tylko byla bardzo gleboka ) w ranie byly odlamki szklai gdy ruszylem jeden z odlamkow to dopiero krew zaczela mi "sikac" z usderzeniami mojego serca bo zyla byla rozcieta. udarlem sie do kolezanki "Zaneta dzwon po pogotowie" dalej niepamietam

w tym snie byla bardzo harakterystyczna rzecz: nasklepie byly dwa stoliki przed kasa (ktorych w realu mnigdy tam niebylo) siedziala tam jakas rodzinka i na jednym znich starsza kobieta albo ukladalo sobie karty albo grala z ta rodzina w jakas gre, niewiem dokladnie

i jeszcze jedna harakterystyczna rzecz ze szklem, gdy wychodzilem to szyba byla ukruszona i byla rozsypana w dziwnie bardzo harmonijny sposob, tak jakby ktos te krysztalki tego szkla ulozyl w rzedzie.....

 

Bardzo prosze o zinterpretowanie tego snu

dziekuje bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej,

dziś śniła mi się moja była praca (nie pracuję w niej już 3,5 roku) i absolutnie nie myślę o niej ;-), stąd też lekko się zdziwiłam, ale przejdźmy do snu:

 

Byłam w firmie i pracowałam przy biurku. Przy drugim biurku siedziała koleżanka, z którą z kolei pracowałam w innej pracy :-), a samo pomieszczenie wyglądało zupełnie dla mnie obco. W pewnym momencie wszedł mój szef i poprosił mnie do swojego biura. W ręce miał dwa przeźroczyste worki, ale nie byłam w stanie zauważyć, co w nich było. W jego gabinecie zaczęliśmy rozmawiać, a on zaczął mnie przepraszać, że nie dał mi i pozostałym pracownikom prezentu na święta w postaci 100zł, bo wyjechał i nie miał możliwości. Powiedział, że chciałby to mi wynagrodzić i że przywiózł mi z wyjazdu dwa prezenty - pokazał mi te dwa worki. W jednym była beżowa garsonka z dość fikuśnym zapięciem (na tyle ciekawym, że w tym śnie szef dość szczegółowo opisywał jak się to zapina), a w drugim był złoty długopis albo pióro. Byłam bardzo zaskoczona tymi podarunkami, ale wzięłam je, podziękowałam i wyszłam (dodam, że w rzeczywistości nie przepadałam zbytnio za nim, bo był bardzo gburowaty). Przyszłam do swojego biura, a koleżanka mówi, że już idzie do domu. Mówię jej, aby chwilkę poczekała, bo ja nie mam kluczy i nie zamknę biura. Szybko się pakuję, wychodzimy, a ja przypominam sobie że nie zgasiłyśmy światła. Wchodzę do biura, gaszę światło, a ono zapala się znowu. Dzieje się tak kilka razy - aż w końcu pytam się koleżanki jak ona sobie z tym radzi, a ona podchodzi i mówi, że po prostu wyciąga wtyczkę z gniazdka :-)

I się budzę.

 

Ma to jakiś ukryty sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Piter730

 

Witam. Proszę o interpretacje snu. Śniło mi się , że jestem w pracy , tylko że ja pracuje w zakładzie , ale maszyny przy których były na zewnątrz , gdzieś na wsi. Kolega , którego zwolnili ,a teraz dobrze mu się wiedzie pracuje nadal w naszym zakładzie , prosi mnie żebym pomógł mu ustawić maszyny. Zgodziłem się podwarunkiem , że on pójdzie na moje stanowiso , gdzie też było ciężko. Potem spojrzałem w niebo , było zachmurzone i czarne zwiastujące coś niedobrego , jakby miało sę pojawić coś okroponego co ma nas zniszczyć. Nagle pojawił się samolot myśliwski jakby miał nas atakować ,ale on tylko przeleciał jakby miał zrobić rekonesans. Potem leciał nisko samolot cały biały . Ale i on bardzo nisko nad nami przeleciał . Póżniej przyszła moja żona , z kóra pracuje razem w tym zakładzie , że u mnie na stanowisu też są problemy.Póżniej zobaczyłem zbliżające się przeróżne czołgi , dużo wojska . Nie wiedziałem czy wybuchła wojna , czy to tylko ćwiczenia. Sniło mi się również , że miałem przed całym kierownictwem przeprowadzić prezentacje. Gdy miałem to zrobić i miałem przejść to przeszkadzała mi pewna kobieta , której okropnie nienawidze(z powodów prywatnych), nie poprosiłem jej by się przesuneła tylko się przepchałem . Wyzwała mnie, a ja głośno bez wyzwisk powiedziałem jej pare słow co o niej myśle przy wszystkich , że weszło je w pięty. Proszę zinterpretujcie mój sen.Powiem jeszcze,że w firmie której pracuje idzie dobrze , a moja żona z którą razem pracuje na jednej zmianie , w przyszłym roku będzie musiała przejśc na inną zmiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Śniło mi się że jestem w poprzedniej pracy, tak jak bym powrócił, widzę dawnych kumpli. Nie pracuje tam juz dobre 3 lata. Nie mam pojęcia co ten sen oznacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...