Jump to content

Sen o pierścionku z czarnym oczkiem

Paulinka0787
 Share

Recommended Posts

Nie pamiętam kto mi go dał, ale nie mój chłopak (chyba moja siostra cioteczna?). Ten pierścionek miał czarne oczko. Raczej mi sie podobał i założyłam go na palec lewej ręki. Wtedy ktoś zapytał czy pasuje (mój chłopak?) a ja nagle zauważyłam, że zrobił się ciasny i mój palec puchnie, więc starałam się go zdjąc, aż mi się udało.

Sny o pierścionkach, z zasady oznaczają szczeście, zaręczyny, miłość czy sławę...

Tylko dlaczego te oczko było czarne, a pierścionek za ciasny?:(

Aha i jeszcze na początku, gdy go dostałam, chciałam zmienić te oczko na inne i przykładałam jakiś kamyki (pamiętam różowy), czy będzie pasowało... Dopiero wtedy okazało się, że pierścionek jest za ciasny.

W tym wypadku pierścionek kojarzy mi się z obietnicą, daną może zbyt pochopnie i teraz trochę uwiera, choć początkowo wydawała się prosta do spełnienia :)

• Like 1

Taka interpretacja wplatałaby się idealnie w obecny stan rzeczy... Złamałam ją już pierwszego dnia:/

Dziękuję bardzo za interpretację:)

Chyba powinnam wziąć się za siebie.

Może to głupie, ale chodziło o papierosy. Nie palę stale, ale raz na jakiś czas mnie nachodzi i wtedy kupuję paczkę, palę ją przez tydzień i mam spokój na dwa następne. 2 dni temu powiedziałam mojemu chłopakowi, że mam ochotę kupić, a on powiedział, żebym tego nie robiła, bo on też już nie pali. Ja potwierdziłam, po czym, 2 godziny później znalazłam się w nocnym sklepie z paczką papierosów w ręku:/ Kupiłam, bo wiedziałam, że on nie może mnie skontrolować. Mieszkamy 200 km od siebie, ostatnio z powodu sesji rzadziej się widujemy (teraz zapowiada się, że nie zobaczymy się do końca czerwca..) i nie wiem czy na złość sobie, czy jemu, zrobiłam to co zrobiłam:/

Widzisz, jeżeli nawet śnisz o tym to widocznie jednak jesteś przejęta tą obietnicą, a to oznacza że zależy Ci i na chłopaku i na jej wypełnieniu:) Masz duże szanse, że Ci się uda choć pewnie będzie jeszcze jakaś wpadka.

A to czarne oczko (bo zapomniałam) wskazuje na konflikt wewnętrzny.

Życzę Ci powodzenia :)

To prawda... ciągle tęsknie za kimś, kogo kiedyś kochałam, ale mnie oszukał...

Teraz jestem szczęśliwa, przeszczęśliwa. I te nawracające wspomnienia za starą miłością mnie frustrują. Irytują zarazem, bo nie umiem się cieszyć tym co mam i zapomnieć o tym, co było....

Hmm... wcześniej śniło mi się coś, co by na to również wskazywało... Nie wiem czy można interpretować to tak dosłownie z sennikiem, ale w śnie, on (ten były) oprowadzał mnie po jakimś nowoczesnym osiedlu, gdzie były wysokie, symetryczne, piękne domy; a potem doszliśmy do miejsca, gdzie w oddali było widać skraj lasu i 1-rodzinny dom - on powiedział, że tam mieszka. Skraj lasu wg sennika oznacza koniec przyjaźni lub związku. (wówczas często o tym myślałam, że już ze sobą nie rozmawiamy jak kiedyś.. wiem, że to lepiej dla mojego związku, ale tęsknie za tym co było). Potem w tym śnie, znaleźliśmy się nagle w tym lesie i biegliśmy bardzo szybko- on przede mną, ja za nim. Tylko ja nie wiedziałam dokąd biegniemy. Biegnąc myślałam o tym, że chciałabym, żebyśmy się zatrzymali, bo wokół były piękne powalone drzewa o gładkiej korze, po których chciałabym skakać...

Najlepiej interpretować wedle tego co nam intuicja podpowiada :) Czasem sennik swoje, a Twoja podświadomość ma inne plany odnośnie symbolu :)

W tym śnie o lesie widać nienadążanie. Wasze drogi się rozeszły bo mieliście inne tempo. Tobie potrzebny był czas na cieszenie się z tego co Cię otacza, a jemu się po prosu spieszyło dalej.