Jump to content

Sen o pierścionku z czarnym oczkiem


Paulinka0787
 Share

Recommended Posts

Nie pamiętam kto mi go dał, ale nie mój chłopak (chyba moja siostra cioteczna?). Ten pierścionek miał czarne oczko. Raczej mi sie podobał i założyłam go na palec lewej ręki. Wtedy ktoś zapytał czy pasuje (mój chłopak?) a ja nagle zauważyłam, że zrobił się ciasny i mój palec puchnie, więc starałam się go zdjąc, aż mi się udało.

 

Sny o pierścionkach, z zasady oznaczają szczeście, zaręczyny, miłość czy sławę...

 

Tylko dlaczego te oczko było czarne, a pierścionek za ciasny?:(

Link to comment
Share on other sites

Aha i jeszcze na początku, gdy go dostałam, chciałam zmienić te oczko na inne i przykładałam jakiś kamyki (pamiętam różowy), czy będzie pasowało... Dopiero wtedy okazało się, że pierścionek jest za ciasny.

Link to comment
Share on other sites

W tym wypadku pierścionek kojarzy mi się z obietnicą, daną może zbyt pochopnie i teraz trochę uwiera, choć początkowo wydawała się prosta do spełnienia :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taka interpretacja wplatałaby się idealnie w obecny stan rzeczy... Złamałam ją już pierwszego dnia:/

Dziękuję bardzo za interpretację:)

Chyba powinnam wziąć się za siebie.

Może to głupie, ale chodziło o papierosy. Nie palę stale, ale raz na jakiś czas mnie nachodzi i wtedy kupuję paczkę, palę ją przez tydzień i mam spokój na dwa następne. 2 dni temu powiedziałam mojemu chłopakowi, że mam ochotę kupić, a on powiedział, żebym tego nie robiła, bo on też już nie pali. Ja potwierdziłam, po czym, 2 godziny później znalazłam się w nocnym sklepie z paczką papierosów w ręku:/ Kupiłam, bo wiedziałam, że on nie może mnie skontrolować. Mieszkamy 200 km od siebie, ostatnio z powodu sesji rzadziej się widujemy (teraz zapowiada się, że nie zobaczymy się do końca czerwca..) i nie wiem czy na złość sobie, czy jemu, zrobiłam to co zrobiłam:/

Link to comment
Share on other sites

Widzisz, jeżeli nawet śnisz o tym to widocznie jednak jesteś przejęta tą obietnicą, a to oznacza że zależy Ci i na chłopaku i na jej wypełnieniu:) Masz duże szanse, że Ci się uda choć pewnie będzie jeszcze jakaś wpadka.

A to czarne oczko (bo zapomniałam) wskazuje na konflikt wewnętrzny.

Życzę Ci powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

To prawda... ciągle tęsknie za kimś, kogo kiedyś kochałam, ale mnie oszukał...

Teraz jestem szczęśliwa, przeszczęśliwa. I te nawracające wspomnienia za starą miłością mnie frustrują. Irytują zarazem, bo nie umiem się cieszyć tym co mam i zapomnieć o tym, co było....

Link to comment
Share on other sites

Hmm... wcześniej śniło mi się coś, co by na to również wskazywało... Nie wiem czy można interpretować to tak dosłownie z sennikiem, ale w śnie, on (ten były) oprowadzał mnie po jakimś nowoczesnym osiedlu, gdzie były wysokie, symetryczne, piękne domy; a potem doszliśmy do miejsca, gdzie w oddali było widać skraj lasu i 1-rodzinny dom - on powiedział, że tam mieszka. Skraj lasu wg sennika oznacza koniec przyjaźni lub związku. (wówczas często o tym myślałam, że już ze sobą nie rozmawiamy jak kiedyś.. wiem, że to lepiej dla mojego związku, ale tęsknie za tym co było). Potem w tym śnie, znaleźliśmy się nagle w tym lesie i biegliśmy bardzo szybko- on przede mną, ja za nim. Tylko ja nie wiedziałam dokąd biegniemy. Biegnąc myślałam o tym, że chciałabym, żebyśmy się zatrzymali, bo wokół były piękne powalone drzewa o gładkiej korze, po których chciałabym skakać...

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej interpretować wedle tego co nam intuicja podpowiada :) Czasem sennik swoje, a Twoja podświadomość ma inne plany odnośnie symbolu :)

W tym śnie o lesie widać nienadążanie. Wasze drogi się rozeszły bo mieliście inne tempo. Tobie potrzebny był czas na cieszenie się z tego co Cię otacza, a jemu się po prosu spieszyło dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...