Skocz do zawartości

Pocałunki, chore oczy, rozdarte rajstopy, pierscionek


Ewcia000

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie mialam tak wyraźnego snu, i zapamietałam nawet te najistotniejszcze rzeczy. Sniło mi się osiedle , była zima . Czegoś szukałam, w trawie znalazłam dużo biżuterii, ale wzięłam tylko pierscionek,taki błyszczący, jak nowy. Potem poszłam i znalazalam się w mieszkaniu z jakimis dwoma chłopakami. Z jednym pisalam na kartce -.- czy cos , może notatki robilismy razem. Ale potem zaczelismy gadac, aż wkoncu zaczęłam sie z nim całowac, namiętnie, wgl na podłodze wylądowalismy ;p Przyłapała mnie mama haha przyszła po mnie, nie wiem czemu. A i ten koles miał dziewczyne ! Przez chwile mi się pojawiła taka wsciekła przed oczami. No, następnie wysiadłam z auta i szłam na 18nastkę do lokalu. Wchodzę i zasiadam obok mojej przyjaciolki. Wyhaczyłam fajne ciacho , powiedzialam o tym tej przyjaciolce. Jakos sie tak złożyło ze się przesiadłam i ten koles obok mnie był. Zauważyłam ze mam rozdarte rajstopy (bylam w spodniczce czy sukience), i to tak porządnie, wieelkie oczko mi poszło. Ale mówie , kit z tym nikt nie zauwazy. Przysłonilam troche spodniczką i akutar zdjecie robili czy cos , i ten zaczął mnie obejmowac. Wiadomo o co chodzi, i sie pocalowalismy. Ja wstałam chyba do łazienki czy cos, zatrzymał mnie i objął i tak do tyłu jak w tancu i znowu pocałował, troszeczke się opierałam ale było tak przyjemnie i romanytycznie.. Wkoncu się uwolniłam od niego i poszłam do łazienki, spojrzałam w lustro i patrze na moje oczy. Wydaje mi się że mialam niebieskie, a normalnie mam brązowe...I do tego spuchnięte. Albo może chore.. Jęczmień? nie wiem , spuchnięte powieki ale nie wiem dlaczego. I to jest koniec bo dalej nie pamiętam,chyba nic.

Proszę o interpretacje, zmartwiło mnie to całowanie się z tymi chłopakami, bo ja mam chłopaka...Coś to może znaczyć? Mam 17lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...