Jump to content

Sen o wielu krokodylach, zaniepokojona, proszę o szybką odpowiedz :(

Lena666
 Share

Recommended Posts

Witam Wszystkich serdecznie.

Jestem tu nowa, dziś rano tak się przestraszyłam że postanowiłam tu napisać. Śniło mi się, że pojechałam sobie z grupką nieznajomych (kilka dziewczyn i kilku facetów) na wycieczkę w plener, to był chyba jakiś lasek albo sahara z jeziorem. Na początku wszyscy spokojnie szli ale panowała napięta atmosfera, jak w filmach grozy, po jakimś czasie wszyscy faceci zamienili sie w krokodyle i zaczeli mnie gonić, wskoczyłam do jeziora a oni za mną, i nie pamiętam czy mnie dogonili. Co to moze oznaczać?

Dodam jeszcze, że na jutro jestem umówiona na randkę z nową osobą, czy to może być mój strach przed facetami i zranieniem ?

oj prawie wszyscy ktorych poznałam, poza tym mnóstwo fałszywych znajomych, więc to może być praktycznie każdy

Edited by Lena666

Tu raczej chodzi tylko o mężczyzn- kobiety zachowały swoją normalną postać, tylko mężczyźni zamienili się w gady, czyli coś skrajnie obcego co może zmieniać temperaturę i w dodatku chce Cię skrzywdzić. W sumie to że nie pamiętasz czy to był las czy pustynia też jest istotne bo las to nasza podświadomość a pustynia to teren pozbawiony życia, suchy. Podejrzewam że jesteś osobą wrażliwą, łatwo obdarzającą innych zaufaniem a jako że zostało to przez innych wykorzystane czujesz się zagrożona. Ta randka mogła sprowokować taki sen. Podświadomość chce Cię przestraszyć i tym snem mówi:" po co tam idziesz przecież wiesz jak to się skończy". Nie daj się jej (podświadomości) zapędzić w kozi róg:)

Bardzo możliwe ze to własnie o to chodzi :) Zawsze byłam zbyt miła i zbyt ufna a wiele osób to wykorzystywało... Dziękuje bardzo za pomoc i pozdrawiam :)