Skocz do zawartości
Watislav

POWITALNIA - witamy na EzoForum

Rekomendowane odpowiedzi

Watislav

Witamy na Forum :handshake:

Opowiedzcie coś o sobie, co was interesuje w życiu i na forum - może tarot, magia, astrologia, rozwój duchowy czy po prostu wpadliście tutaj po to by sobie powróżyć ;)

W końcu miło będzie jeśli się trochę poznamy :wesoly:

Ja zaczynam.

Mam na imie Krzychu. Jestem lekko walniety :nod: i dlatego często się uśmiecham :D . Macie takiego pecha, że jestem waszym Modem :twisted: . Ale nie martwcie się. Kocham Was :P . Jestem Satanistą (hej, czekajcie, po co wam te widły? ;) i dobrym człowiekiem. Witam wszystkich serdecznie :szampan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Watislav

Witamy na Forum :handshake:

Opowiedzcie coś o sobie, co was interesuje w życiu i na forum - może tarot, magia, astrologia, rozwój duchowy czy po prostu wpadliście tutaj po to by sobie powróżyć ;)

W końcu miło będzie jeśli się trochę poznamy :wesoly:

Ja zaczynam.

Mam na imie Krzychu. Jestem lekko walniety :nod: i dlatego często się uśmiecham :D . Macie takiego pecha, że jestem waszym Modem :twisted: . Ale nie martwcie się. Kocham Was :P . Jestem Satanistą (hej, czekajcie, po co wam te widły? ;) i dobrym człowiekiem. Witam wszystkich serdecznie :szampan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rayla

W sumie to jestem tu dość długo, ale mimo to się przywitam ;)

Tak więc... w sumie, to nie będę zdradzać imienia - bo net to net a ja lubię mój nick :P

Co do bycia walniętym... czasami mam różne "odpały"... (mwahahahahahah) ale ogólnie nie jestem groźna dla otoczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rayla

W sumie to jestem tu dość długo, ale mimo to się przywitam ;)

Tak więc... w sumie, to nie będę zdradzać imienia - bo net to net a ja lubię mój nick :P

Co do bycia walniętym... czasami mam różne "odpały"... (mwahahahahahah) ale ogólnie nie jestem groźna dla otoczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Watislav

Witam (właściwie, to juz dawno powinienem się przywitać z tobą) :D .

nie jestem groźna dla otoczenia

Czyli nie nadziejesz mnie na widły? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Watislav

Witam (właściwie, to juz dawno powinienem się przywitać z tobą) :D .

nie jestem groźna dla otoczenia

Czyli nie nadziejesz mnie na widły? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JuStySiA

Wpisuję się specjalnie dla Watislava żeby mógł dalej chwalić się swoim darem przekonywania hehe :D Inaczej niż wszyscy (Rayla) ja jestem niebezpieczna i bez wątpienia nadaję się na widły :twisted: Kiedy ostatnio mój chłopak słuchał w samochodzie kasety, która mi się nie podobała (po mimo moich próśb nie wyłączył jej tylko jeszcze bardziej podgłośnił) wyrzuciałm mu ją przez okno :twisted: :twisted: :twisted: Ogólnie mam wredny charakterek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale mam nadzieję, że to nikogo nie zniechęci hehe :D Na koniec dodam, że tak ja Rayla nie podam swojego imienia, bo z moim nickiem też jest mi dobrze :twisted: :twisted: :twisted: Ogłaszam konkurs - kto zgadnia jak ma na imię JuStySiA ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JuStySiA

Wpisuję się specjalnie dla Watislava żeby mógł dalej chwalić się swoim darem przekonywania hehe :D Inaczej niż wszyscy (Rayla) ja jestem niebezpieczna i bez wątpienia nadaję się na widły :twisted: Kiedy ostatnio mój chłopak słuchał w samochodzie kasety, która mi się nie podobała (po mimo moich próśb nie wyłączył jej tylko jeszcze bardziej podgłośnił) wyrzuciałm mu ją przez okno :twisted: :twisted: :twisted: Ogólnie mam wredny charakterek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale mam nadzieję, że to nikogo nie zniechęci hehe :D Na koniec dodam, że tak ja Rayla nie podam swojego imienia, bo z moim nickiem też jest mi dobrze :twisted: :twisted: :twisted: Ogłaszam konkurs - kto zgadnia jak ma na imię JuStySiA ??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Watislav

"I zaśpiewały Chóry Anielskie" :mrgreen: .

Witam bardzo :D .

Co do konkursu, to strzelam: Monika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Watislav

"I zaśpiewały Chóry Anielskie" :mrgreen: .

Witam bardzo :D .

Co do konkursu, to strzelam: Monika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rayla
Czyli nie nadziejesz mnie na widły?

Najpierw musiałabym je zabrać mojemu dziadkowi, a to mogłoby stanowić pewną trudność :P A ja raczej nie popieram przemocy. Chyba, że ktoś mnie zirytuje. Wtedy może się liczyć ze strzałem z liścia w buźkę, albo solidnym kopem. A jeśli akurat jest zima, może wylądować w zaspie. Co jak co, ale do słabiutkich dziewuszek to ja się nie zaliczam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rayla
Czyli nie nadziejesz mnie na widły?

Najpierw musiałabym je zabrać mojemu dziadkowi, a to mogłoby stanowić pewną trudność :P A ja raczej nie popieram przemocy. Chyba, że ktoś mnie zirytuje. Wtedy może się liczyć ze strzałem z liścia w buźkę, albo solidnym kopem. A jeśli akurat jest zima, może wylądować w zaspie. Co jak co, ale do słabiutkich dziewuszek to ja się nie zaliczam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Watislav

Uwierze ci na słowo :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Watislav

Uwierze ci na słowo :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chris Gallias

Zwa mnie Chris, lord , albo gallias.

Chcialem sie pzywitac jak wszedzie. Jestem nikim wiec nie bee opowiadał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chris Gallias

Zwa mnie Chris, lord , albo gallias.

Chcialem sie pzywitac jak wszedzie. Jestem nikim wiec nie bee opowiadał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Watislav

O Bogowie, znowu :( ...

Dobra, to w takim razie ja cie przedstawie.

Chris jest moim kumplem, poznaliśmy sie na innym forum. Interesuje się różnymi rzeczami :D . Ponieważ miewa koszmary, poleciłem mu to forum :D . Jak widać nie jest zbyt wesoły :? .

W każdym bądź razie uroczyście witam :D .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Watislav

O Bogowie, znowu :( ...

Dobra, to w takim razie ja cie przedstawie.

Chris jest moim kumplem, poznaliśmy sie na innym forum. Interesuje się różnymi rzeczami :D . Ponieważ miewa koszmary, poleciłem mu to forum :D . Jak widać nie jest zbyt wesoły :? .

W każdym bądź razie uroczyście witam :D .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara

Witam, jestem Klara, mieszkam w Końskich w woj świętokrzyskim. Bardzo często miewam dziwne sny, więc licze na Waszą pomoc. POZDROWIONKA :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara

Witam, jestem Klara, mieszkam w Końskich w woj świętokrzyskim. Bardzo często miewam dziwne sny, więc licze na Waszą pomoc. POZDROWIONKA :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Watislav

Cóż, witam :D .

Chciałbym jednak zaznaczyć, że powitalnia jest zalecana głównie dla zarejestrowanych :D . Po prostu jest mało sensu w przedstawianiu się, jeśli każdy może się podszyć pod ciebie :D . W każdym bądź razie witam serdecznie i mam nadzieje, że kiedy się już przekonasz do tego forum, sama staniesz się zarejestrowanym użytkownikiem :D .

[ Dodano: 2005-09-09, 20:18 ]

Aha, widze że się zarejestrowałaś :D . Zapomnij o tym co mówiłem :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Watislav

Cóż, witam :D .

Chciałbym jednak zaznaczyć, że powitalnia jest zalecana głównie dla zarejestrowanych :D . Po prostu jest mało sensu w przedstawianiu się, jeśli każdy może się podszyć pod ciebie :D . W każdym bądź razie witam serdecznie i mam nadzieje, że kiedy się już przekonasz do tego forum, sama staniesz się zarejestrowanym użytkownikiem :D .

[ Dodano: 2005-09-09, 20:18 ]

Aha, widze że się zarejestrowałaś :D . Zapomnij o tym co mówiłem :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

czesc ,widze tu znane twarze -witaj lordzie.

mam na imie agnieszka ,interesuje sie ezoteryka ,choc dopiero zaczynam,ale jestem otwarta na wszelkie komentarze i mam nadzieje ze sobie wzajemnie pomozemy.

duza buskablow%20kisses.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

czesc ,widze tu znane twarze -witaj lordzie.

mam na imie agnieszka ,interesuje sie ezoteryka ,choc dopiero zaczynam,ale jestem otwarta na wszelkie komentarze i mam nadzieje ze sobie wzajemnie pomozemy.

duza buskablow%20kisses.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
extranjera

:oops: :oops: :oops: sory ze sie nie zarejestrowalam ten gosc na gorze to ja -extranjerka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
extranjera

:oops: :oops: :oops: sory ze sie nie zarejestrowalam ten gosc na gorze to ja -extranjerka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Watislav

Witaj, widze że kolejna osoba z Futhark-u się pojawiła :D . Na pewno sobie pomożemy nawzajem :D .

A i tak bym się skapnął, że to ty jesteś tym gościem. Chyba bardzo lubisz tę emotikonkę :mrgreen: .

Zapraszam do pisania :D .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Watislav

Witaj, widze że kolejna osoba z Futhark-u się pojawiła :D . Na pewno sobie pomożemy nawzajem :D .

A i tak bym się skapnął, że to ty jesteś tym gościem. Chyba bardzo lubisz tę emotikonkę :mrgreen: .

Zapraszam do pisania :D .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sylwusia

Dzien dobry albo dobry wieczór. jakims dziwnym trafem tu wlazłam i ..jestem ... Mam na imię...Sylwusia i miałam okropny sen i... Ale po zatym to wszystko ze mna ok... :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sylwusia

Dzien dobry albo dobry wieczór. jakims dziwnym trafem tu wlazłam i ..jestem ... Mam na imię...Sylwusia i miałam okropny sen i... Ale po zatym to wszystko ze mna ok... :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi