Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Niestety Anetka, musze Cie rozczarowac :sad: . Z poezja mam tyle wspolnego co Slowacki z budowa rakiet kosmicznych.

Ale za to jestem bezkompromisowy, nie mam nic do stracenia, nikogo nie kocham i zdania nie zmieniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu dotarłam do powitalni :)

Sredecznie Was wszystkich witam:) o forum dowiedziałam się na innym forum ;) I bardzo się cieszę że tu trafiłam. Sama wielu rzeczy nie rozumiem, a już znalazłam tutaj pomoc.

Jestem na pierwszym roku psychologii, zawsze interesowałam się rzeczami niewyjasnionymi, ale tez zawsze się ich bałam. Tutaj spotkałam Was - ludzi bezposrednio zwiazanych z ta strefą i dzięki Wam mogę poznać ją bliżej. Dziękuję! :n2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikis, za cytat w przywitaniu masz ode mnie baaaardzo sentymentalnego i cieplego plusa, ze tak powiem.... :)

Etain, Grazynko, Truflado witam najserdecziej :mrgreen:

mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszytskich Jestem Eve - Evelinka :)

Jestem szalona pokrecona i optymistycznie nastawiona na zycie :)

Ciesze sie ze do was trafilam i dziekuje Anecie za pierwsza pomoc :D pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Ja witam również wszystich nowo przybyłych nie nadążam już za powitalnią ale to dobrze, że coraz więcej nowych osób.

 

Zapraszam serdecznie do użytowania forum mam nadzieję, że znajdzie każdy z Was to czego szukacie:)

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie, na razie czytam sobie, w części troszkę popiszę. Jako zaawansowana czarownica ;) mam skłodnności dydaktyczne - gdy za bardzo się rozpędzę macie tutaj taką ikonkę ( :n1 ) nie bójcie się jej użyć :). Wstrząsy czasem dobrze działają :roll: . No to tyle o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

ja najbardziej lubie ikonke ostatnią:D

 

Radunia miło Cie poznać:) Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z obecności na forum:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownież mam taką nadzieję, wpadłam do Was aby przypomnieć sobie kim jestem - czasem czlowiek się zagalopuje... A ostatnia ikonka jest po prostu wspaniała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upsss..... :oops: powinnam tu zaczac :neutral:

 

juz sie poprawiam :wink:

 

Witam wszystkich , jestem tu nowa ale mam nadzieje ze zagoszcze tu dłuzej :wink:

 

 

pozdrawiam doty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ant ja też Ciebie witam serdecznie :ostr:

ps.jesteśmy ciekawscy,więc może napiszesz parę słów o sobie? na daną chwilę wiemy,że jesteś wesołą osobą :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhh... ok, sprobuje;]

 

Jestem osoba niezrownowazona psychicznie, lubiaca spontany jak i dobra zabawe. Od pazdziernika zaczynam studia (juz drugie) a kierunek Stosunki Miedzynarodowe(ktos studiuje w bydgoszczy?). tak na oko nie wyrozniam sie ze spoleczenstwa hmm co dalej..hmm.. Sa nie wiem, ciezko jest pisac o sobie.. Jak cos to pytac:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pech i ja popełniłam błąd i się jeszcze nie przedstawiłam. Jestem Beata. Trafiłam na to forum bo szukałam odpowiedzi na pytania i tu je uzyskałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beciaak witam Cię sedrecznie :_ostr:

powiem Ci w sekrecie,że tutaj jest kilku uzaleznionych osób na forum:oczko:

a z pokochaniem nas troszkę się wstrzymaj :wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczni ale walnięci jesteście to trochę jak ja-i to mi się w Was podoba

Kobieta zmienną jest i miewa humory...ale raczej pozytywna ze mnie postać chyba że znowu sobie nawkręcam jaka to ja zła jestem i będę miała doła dopóki Marek(mój chłopak i bratnia duszyczka) mnie na ziemię nie sprowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na zakochanie się znajdzie rada i na schudnięcie i na zmiane pogody i na psa też się cośta znajdzie :)

a na nieuzasadnione stany lękowe?czy jestem nieuleczalnym psycholem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja witam tych ktorych nie witalem wczesniej tych ktorych witalem dzisiaj i tych ktorych witac bede w przyszlosci oraz tych ktorych witac nie bede bo zapomne albo cos..

 

 

A jest cos na odkochiwanie osob od siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest cos na odkochiwanie osob od siebie?

taak, ale to nie na tutaj temat :D

 

Beciak, nie martw się nic. Damy radę. Jak nie razem to nie razem.

 

Pozdrawaim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to tak sie da odkochać? w sumie analogicznie skoro zakochać się można to i odkochać

ale podobno najlepszym lekarstwem na zakochanie sie jest kolejna miłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zabrzmi idiotycznie ale kobiety bez powodu sie we mnie zakochuja/zauraczaja a najlepsze jest to ze ja nic nie musze robic ja tylko z nimi rozmawiam:icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha wszystkim :)

 

Nazywam się Tomasz i kiedys cos tam zajmowałem się ezoteryką ( głównie energetyką )W sumie swoją przygode zacząłem hmm kiedy to było... z 3-4 lata temu. Ale aktywnie cwiczac mój staż można zamknąć w kilku miesiacach :) Po prostu lubie wiedziec co jest wokół mnie i na jakiej zasadzie działa oraz czesto samemu sprobować ale nie cwiczyć ciagle - hmm lubie eksperymenty? Spewnościa tak :) Zadam takie pytanko ... robicie na tym forum jakieś "akcje" ? Typu wspolne medytacje, projekcje astralne itd. ? Jak coś to się pisze na takie akcje :) Ostatnio przeczytałem O MNIE w numerologi i inne tego typu horoskopy - i z nich jasno wynika że potrzebuje impulsu motywacyjnego do działania, zgadzam się z tym i własnie dlatego lubie takie akcje - motywacja jak ta lala :)

 

Podrawiam wszystkich i życze HAKUNAMATATY w życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i może ja powinnam się przywitać :)

Jak można się domyślić interesuje się ezoteryką. W kręgu moich szczególnych zainteresowań znajduje się tarot, sylwoterapia, magia, ostatnio także numerologia. Poza tym cały czas się edukuje, zbieram ziółka, z wielka miłością opiekuje się "stadkiem" moich zwierzaków, sporo czytam...

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Kanela (numerologiczna 4, a do tego jeszcze zodiakalna panna :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanela serdecznie witam Cię na naszym forum licząc jednocześnie, że dzieki Twemu zamiłowaniu do zielarstwa odżyje wątek, którym pieczołowicie i z takim oddaniem zajmowała się melisanna, z której porad wszyscy często korzystaliśmy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe....Calipso oj uzalezniacie ....jak narkotyk ;)

 

Beciak i ant ....ja tu jeszcze robie za świeżaka....ale przywitac nowych moge....wielkachne powitanko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

ja interesuje się duchami najchętniej zbadałbym je wszystkie i przepytał . Niestety żadnego nie widziałem chociaż mam podejrzenia , że jestem na tropie hehe

Ogólnie na razie współtworzę książkę o duchach . A na forum trafiłem gdyż mam peełno pytań co do moich snów a tutaj są wspaniali specjaliści jak kaffka - gorąco pozdrawiam

którzy na prawdę umieją człowieka uspokoić i wiele wytłumaczyć chociaż ja akurat się na snach nie znam to wolę wiedzieć co moje sny oznaczają

pozdro wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Awokado :_kwiatek: jaki pyszny nick... wiesz z nimi nie ma żartów, tymi duchami:mysli: a co do Kaffki masz racje, Nashira to też niezła specjalistka i pare jeszcze osób nie wymienionych:z_jezorem_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Ja również witam mam nadzieję, że bedziecie sie tutaj dobrze czuc i znajdziecie tu coś dla siebie.

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię po raz drugi :_kwiatek:

Nie miałam na celu nakładać na Ciebie obowiązku przywitania się,poprostu niektórzy z nas są ciekawscy,ja też :wstydnis:

Czytaj,pisz i baw się dobrze :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...