Skocz do zawartości

Powtarzający się motyw: PSUĆ COŚ


felicity

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w interpretacji snu.

Otóż od jakiegoś czasu mam różne sny, w których powtarza się jeden motyw. Próbuję coś na siłę naprawić, mam dobre chęci, chcę się wykazać, pokazać, że coś potrafię, już w momencie naprawiania ciesze się na myśl, że ktoś mnie pochwali. Jednak zawsze to psuję, najpierw to był zegar, typ staromodny, wysoki, który trzeba nakręcać, potem jakiś dziwny, dekoracyjny, składany obrus z papieru. W następnych snach też coś psułam, ale nie pamiętam co to było.

Jednak najważniejszy jest ten powtarzający motyw psucia, zawiedzenia, że się nie udało, udawania, że nic się nie stało, jakby co to nie ja.

 

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzysz we własne możliwości, masz obniżone poczucie własnej wartości. Tak jak we śnie - bardzo się starasz, aby ktoś Cię pochwalił, docenił.

Na siłę chcesz zdobyć uznanie w oczach innych ludzi. Za bardzo się starasz.

Gdy Ci to nie wychodzi, udajesz obojętną.

Wydaje mi się, że trochę oddalasz się od ludzi, na własne życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tu widzę jakiś problem w związku lub z kimś Ci bliskim.

Starasz się aby było jak najlepiej, dajesz z siebie dużo jednak nadal coś jest nie tak i obwiniasz się za to, choć w głębi siebie wiesz, że nie wszystko zależało tylko od Ciebie i że nie Ty zawiniłaś...

Być może też sen ma Ci pokazać, że dużo robisz, a mało mówisz...a rozmowa potrafi dużo zreperować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :)

 

 

Nie wierzysz we własne możliwości, masz obniżone poczucie własnej wartości. Tak jak we śnie - bardzo się starasz, aby ktoś Cię pochwalił, docenił.

Na siłę chcesz zdobyć uznanie w oczach innych ludzi. Za bardzo się starasz.

Gdy Ci to nie wychodzi, udajesz obojętną.

Wydaje mi się, że trochę oddalasz się od ludzi, na własne życzenie.

 

 

A ja tu widzę jakiś problem w związku lub z kimś Ci bliskim.

Starasz się aby było jak najlepiej, dajesz z siebie dużo jednak nadal coś jest nie tak i obwiniasz się za to, choć w głębi siebie wiesz, że nie wszystko zależało tylko od Ciebie i że nie Ty zawiniłaś...

Być może też sen ma Ci pokazać, że dużo robisz, a mało mówisz...a rozmowa potrafi dużo zreperować :)

 

Dokładnie!


  • Nie wierzę we własne możliwości.

  • Za bardzo się staram.

  • Oddalam się od ludzi właśnie przez to nadmierne staranie się, bo widzę, że oni tego nie chcą więc odchodzę.

  • Jestem właśnie w 'zawieszonym' związku, za bardzo się starałam i on się chyba przestraszył.

 

Muszę przestać aż tak starać, ale będzie mi ciężkooo! Dzięki za pomoc!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...