Jump to content

Pękające ściany


andariel66
 Share

Recommended Posts

Witam. Miałam dziwny sen. Byłam u znajomych. Wchodziłam po schodach na piętro. na parapece okna leżałplik banknotów. Kiedy weszłam wyżej zobaczyłam pęknięcia na ścianie, które zaczęły sie powiększac. Jedno z pęknięć nagle zrobiło się tak szeroke, ze było widac drugi pokój. Nagle gospodarz domu zawołał mnie czy nie widziałam peniędzy. Powiedzałam mu, że leża na parapecie pod oknem. Kiedy po nie zaszedł okazało sie, ze duża częśc tych banknotów znknęła.

Ciekawa jestem co ten sen oznacza. Duze wrazenie zrobiły na mnie we śnie pęknięcia ściany, które ciągnęły się od sufitu do podłogi.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

wchodzenie po schodach to symbol pomyślności i awansu na drabinie społecznej ale (zawsze jest jakieś ale) widzisz pieniądze wiesz że nie są twoje i ich nie bierzesz idziesz dalej i jakby od tych pieniędzy zaczęło się dziać coś niedobrego zaczynają pękać ściany - twoje plany się rozlatują a na dodatek jest ich mniej niż wczesniej. Ja bym to odczytał tak że jesteś w momenicie jakiejś inwestycji (może mieszkaniowej - pokój za pęknięciem) starasz się o kredyt ale bank przyznaje ci ich mniej niż potrzebujesz stąd problemy i pekające ściany. Oczywiście jest to moja luźna wizja tego snu i moze się mieć nijak do twojej sytuacji ale jezeli chociaż cię w jakimś stopniu nakierowałem na znzczenie snu to myslę że resztę juz sobie sama dopowiesz.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...