Jump to content

Pękające ściany

andariel66
 Share

Recommended Posts

Witam. Miałam dziwny sen. Byłam u znajomych. Wchodziłam po schodach na piętro. na parapece okna leżałplik banknotów. Kiedy weszłam wyżej zobaczyłam pęknięcia na ścianie, które zaczęły sie powiększac. Jedno z pęknięć nagle zrobiło się tak szeroke, ze było widac drugi pokój. Nagle gospodarz domu zawołał mnie czy nie widziałam peniędzy. Powiedzałam mu, że leża na parapecie pod oknem. Kiedy po nie zaszedł okazało sie, ze duża częśc tych banknotów znknęła.

Ciekawa jestem co ten sen oznacza. Duze wrazenie zrobiły na mnie we śnie pęknięcia ściany, które ciągnęły się od sufitu do podłogi.

Witam!

wchodzenie po schodach to symbol pomyślności i awansu na drabinie społecznej ale (zawsze jest jakieś ale) widzisz pieniądze wiesz że nie są twoje i ich nie bierzesz idziesz dalej i jakby od tych pieniędzy zaczęło się dziać coś niedobrego zaczynają pękać ściany - twoje plany się rozlatują a na dodatek jest ich mniej niż wczesniej. Ja bym to odczytał tak że jesteś w momenicie jakiejś inwestycji (może mieszkaniowej - pokój za pęknięciem) starasz się o kredyt ale bank przyznaje ci ich mniej niż potrzebujesz stąd problemy i pekające ściany. Oczywiście jest to moja luźna wizja tego snu i moze się mieć nijak do twojej sytuacji ale jezeli chociaż cię w jakimś stopniu nakierowałem na znzczenie snu to myslę że resztę juz sobie sama dopowiesz.

Pozdrawiam:

Sławomir

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Zaspana22
      By Zaspana22
      Śniłam, że przebywałam w wielkim domu ze znajomymi; to chyba był opuszczony dom, który odkryliśmy i zostaliśmy tam na kilka dni. Dom był W OGÓLE niezniszczony, ale jego architektura wskazywała na to, że jest bardzo stary. Wysokie ściany, więc i wysokie pomieszczenia, jak w dawnym budownictwie, jak we dworze jakimś. Dopiero na końcu snu spojrzałam w górę i zobaczyłam, że sufit tego domu czyni go niezwykłym (zanim spojrzałam nań, dom wyglądał na stary, duży, ale zwyczajny) - był to bardzo ozdobny sufit, wysoki barrrrdzo (mniej więcej jak w wielkich bazylikach), dwupoziomowy, podwieszany, w dachu okna przepuszczały światło, świetlik na samej górze i masa zdobień, płaskorzeźb, ornamentów - piękny. Patrzyłam na ten sufit, dopiero dostrzeżony (mimo, że już długo przebywałam w domu) i zachwycałam się jego pięknem, wielkością, przepychem (ale w dobrym guście te zdobienia były). Sufit, na który patrzyłam był już pomalowany farbą czerwoną przez malarza, który dopiero co pomalował cale to pomieszczenie wraz z sufitem i płaskorzeźbami na nim na czerwono. Nie widziałam jak sufit wyglądał przed pomalowaniem - pomalowanie go na czerwono przez zwykłego malarza pokojowego zatarło jego dawne piękno i historię, ale nie do samego końca, bo płaskorzeźby były widoczne i cała jego budowa dawała znak, że to jest jakiś 'szczególny" sufit. Sufitem zachwycałam się tylko przez tę krótką chwilę gdy na niego patrzyłam, potem i wcześniej zaś zajmowałam się czymś 'przyziemnym'.
      Malarz kończył malować dom, a my go opuszczaliśmy, chyba na zawsze już.

Na drugą noc śniłam, że znalazłam dwie pary okularów na szafce i zastanawiałam się kogo mogą być, wyglądały na drogie (korekcyjne) i miały dziwne szkła, baardzo wąskie, a jedne z nich miały nawet ... jedno szkło (jakby na jedno oko, szkło było na środku okularów).

Dziwne, dziwne, co to może znaczyć?
    • kahna75
      By kahna75
      Witam.Mam prosbe, prosze o zinterpretowanie mojego snu....Snilo mi sie, ze mieszkalam w bloku i ktoregos dnia zawalily sie sciany w bloku.Bylo wszedzie pelno gruzu........Chcialabym wiedziec, co ten sen oznacza.
  • Create New...