Jump to content

wyznanie miłości

tolerancja0

Recommended Posts

Witam,

Dzisiaj miałam dosyć dziwny sen, zdawałoby się ze szczęściliwy. Śniło mi się że kolega z mojej klasy, który od dawna mi się podoba wyznał mi miłość. Wiem to głupie ale co najważniejsze sen się toczył dalej. W dalszej części wyglądało to tak jakbym z nim chodziła ale najbardziej mnie to dziwi że był przy nas mój teraźniejszy chłopak. Kocham mojego chłopaka. Czy ma jakiś związek z nadchodzącym sylwestrem, gdyż ten pierwszy chłopak też na nim będzie. Błagam pomóżcie... :smutny:

Czy ma jakiś związek z nadchodzącym sylwestrem, gdyż ten pierwszy chłopak też na nim będzie. Błagam pomóżcie...

Tzn. w jakim sensie? :)

Sen pokazuje to co się dzieje obecnie w Twojej głowie, a nie to co się ma stać.

Poza tym postaraj się opisywać sny w odpowiednim dziale proszę! :)

Tzn. w jakim sensie? :)

Sen pokazuje to co się dzieje obecnie w Twojej głowie, a nie to co się ma stać.

pomyliłam się :)

Wiem o tym ale czy ten sen przypadkiem nie zdradza to co naprawde myślę, że wychodzi na to że sie oszukuje.

Może tak być, ale na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sama.

Jest w Tobie jakieś niezdecydowanie i może podświadomie czujesz, że byłoby Ci łatwiej, gdyby to on zrobił pierwszy krok w Twoją stronę.

Pamiętaj jednak, że takie wyznania, pocałunki we śnie nie zawsze oznaczają od razu miłość. Często symbolizują chęć bliższego poznania danej osoby, bliższego kontaktu. Często w snach całujemy się np. z przyjaciółmi zwłaszcza wtedy, kiedy z jakichś powodów kontakt się osłabia.

• Like 1

Pamiętaj jednak, że takie wyznania, pocałunki we śnie nie zawsze oznaczają od razu miłość. Często symbolizują chęć bliższego poznania danej osoby, bliższego kontaktu.

Pozdrawiam.