Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patryk8

Zainspirowany programem w EZOtv o mapach marzeń, czy też skarbów postanowiłem rozszerzyć dalej tę wiedzę, a nóż widelec komuś pomoże :) Szukałem w wyszukiwarce, czy nie ma już podobnych tematów, niczego jednak nie znalazłem :-)

CO TO MAPA MARZEŃ?

Prawdopodobnym twórcą mapy marzeń jest Buzz Mayers. Jest to technika działania na swoją podświadomość, poprzez obrazki i tworzeniu tych obrazków. Służy do "zaprogramowania" Twojej świadomości na spełnianie marzeń.

 

 

RADY DO WYKONANIA

Można ją rysować, malować, szkicować, haftować, wyklejać obrazki z gazet, książek. Wykorzystajcie swoją kreatywność! Przypomnijcie sobie jak w dzieciństwie rysowanie, tworzenie "dzieł sztuki" sprawiało Wam przyjemność, odprężcie się chwilkę i

zapomnijcie o problemach :D Najlepiej jeśli będziecie dosyć często na nią patrzeć, możecie powiesić ja na lodówce, włożyć do Waszego kalendarza, postawić nad lustrem, telewizorem, ustawić jako tapetę na pulpit (jak w programie EZOtv poradziła wróżka Oliwia). Podczas wykonywania pamiętajcie, aby było to dobra zabawą i wierzcie w działanie mapy skarbów/ marzeń i, że pomoże spełnić Wasze marzenia. Ty masz być szczęśliwy i sporządź mapę tak, aby podobała się Tobie, a nie innym. Wklejaj na nią to co lubisz.

Pamiętajcie! Obrazki mają być szczęśliwe i ma od nich emanować miłość. Pod żadnym pozorem nie umieszczajcie tam osób ze smutnymi osobami. Jeśli marzysz o partnerze umieść tam zdjęcie pary, pamiętaj, aby jedna z postaci była podobna z wyglądu do ciebie. Mapę należy wykonać za jednym zamachem. Poświęć na to 2 godziny bez przerwy. Nie osiągniesz efektu jeżeli przerwiesz w połowie pracę i wrócisz do niej za kilka dni.

JAK WYKONAĆ?

 

Wytnijcie w miarę duży kwadrat (koniecznie kwadrat) i podzielcie go na 9 koniecznie równych części.

Każda z tych części będzie odpowiadała jednej ze sfer waszego życia

"Jeżeli feng shui nie jest Ci obce, możesz wykorzystać metodę 9-ciu stref bagua

i w określone miejsca wklejasz odpowiadające im tematycznie fotografie; w

skrócie:

- lewy górny róg /pole kartki - bogactwo, pieniądze,

- prawy górny róg - miłość, partnerstwo, małżeństwo,

- prawy dolny róg - podróże, pomoc innym i od innych ludzi, kontakt z aniołami,

- lewy dolny róg - wiedza, nauka,

- środek kartki u dołu - zawód, kariera zawodowa, Twoja droga życiowa,

- środek kartki u góry - sława, oświecenie, jak chcesz, aby inni ludzie Cię

widzieli,

- środkowa część lewego boku kartki - rodzina, rodzice, dziadkowie,

- środkowa część prawego boku kartki - korzystanie z uroków życia, kreatywność

i samorealizacja (tu można wkleić zdjęcie upragnionego dzidziusia),

- centralna, środkowa część kartki - Twojej Mapy Marzen - to Twoja energia, to

TY, Twoje zdrowie i witalność.

 

 

Mapa Marzen to rodzaj magicznego

rytuału, to nie zaszkodziłoby wykonać go we właściwym czasie np. w czasie

nowiu, ew. przy rosnącym księżycu - aby pozostać w rezonansie z silami natury,

czy rytmami kosmosu. W przypadku marzeń o odchudzeniu sie nie afirmujemy tego

pragnienia podczas przybywającego księżyca!"

 

 

Podkreślony tekst pochodzi ze strony:

Jak zrobi map marze - map skarbw - FORUM - RADYKALNE WYBACZANIE, USTAWIENIA SYSTEMOWE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO

dodałem do tekstu z tej strony polskie znaki.

Źródła

Prosperita * Mapa Marze

Jak zrobi map marze - map skarbw - FORUM - RADYKALNE WYBACZANIE, USTAWIENIA SYSTEMOWE, WARSZTATY ROZWOJU DUCHOWEGO I OSOBISTEGO

EZOtv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag:

- Mapę Marzeń właściwie powinno się wykonywać podczas pierwszego w roku nowiu księżyca w znaku Barana (niby największa skuteczność... ale przecież każdy wie, że chodzi o wiarę przede wszystkim :) )

- niekoniecznie musi to być jedna kartka :) sam dwa lata temu robiłem w formie albumu :)

- niekoniecznie trzeba ją zrobić bez przerwy, można prze 48 godzin wracać do niej (jeśli mówimy o tym pierwszym nowiu).

 

Przynajmniej ja tyle słyszałem, nie pomyślałem, żeby zrobić w formie tapety na pulpit - świetny pomysł! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj! Również interesuje się tym tematem. W tym roku będę robić swoja trzecią mapę marzeń. Przyzwyczaiła się że jest to wiosenna mapka i robią ja w pierwszy nów wiosenny

a będzie to w tym roku 3.kwietnia. Nie mogę się jej już doczekać. Rzeczy które przyciągnełam wycinam i wkładam do oddzielnej koperty a te co chcę by się spełniły a to się nie stało

wklejam do nowej mapy :) Bądzcie kreatywni i pozwalajcie sobie na wiele :) a to przyjdzie. Ja osobiście stwierdzam że na za mało sobie pozwalam w tym mapach:) I jedno pamietajcie o wszystkich

sferach zycia. To wazne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
Gość Ava55

Odswieżam temat, jako że nów już "na dniach" (1 sierpnia)  i już powoli można się przygotować, zarezerwować czas :)

Można też robić w czasie pełni -ważne jest, do czego jesteśmy bardziej przekonani

pamiętajmy o silnej intencji, białej świecy, może być muzyka medytacyjna w tle i  - co bardzo istotne, żeby to co wklejamy jednoznacznie kojarzyło nam się pozytywnie, nie wklejajmy tego, co odeszło i wiemy, że nie wróci :1s_c:

u mnie działa ("chodzi") nieraz przez kilka lat

jak czuje, że mam potrzebę zmienić - to zmieniam

wielkość - jak kto lubi, może być 30cm na 30cm (więcej dobrego się zmieści :D )

 

 

siatka_bagua.jpg

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...