Skocz do zawartości

Prosba o wyjasnienie


zuzaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo prosze o wyjasnienie tego co sni mi sie od kilku nocy. Sa to rozmowy z osobami z pracy, badz rozmowy kwalifikacyjne w sprawie pracy. Wszytkie przebiegaja w pogodnej atmosferze pomimo ze nie znam (a moze po przebudzeniu nie pamietam) ich tresci. Co ciekawe, w pracy nie utrzymuje blizszych kontaktow z osobami ktore mi sie sna. Zanjomosc z nimi to przyslowiowe czesc. Moze to bedzie mialo jakis zwiazek ( badz jest bez znaczenia) , ale noc przed pojawieniem sie pierwszego snu "o rozmowach" snil mi sie duzy budynek ktory ogladalam wraz z moja mama. Nastepnie razem z mama dlugo spacerowalysmy i rozmawialysmy ( nieststy nie wiem o czym). Dodam ze nie mieszkam razem z rodzicami ( mieszkamy w innych krajach). Szukalam w sennikach, ale jakos nei potrafie odszukac jakiegos logicznego znaczenia. Prosze o pomoc.

 

Zuzaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vanilia22

Witaj zuzaki

 

Moje pierwsze wrażenie jest takie, że potrzebujesz kontaktu z innymi. Widzisz praca to szczególne środowisko, gdzie spędzamy większośc swego życia. Być może Ty spędzasz tam najwięcej swego czasu a co za tym idzie kontakty z ludźmi są ale jak opisałaś na poziomie cześć. Może to nie wystarczające. I choć zaskoczona jesteś osobami we śnie raczej tu chodzi nie o te oosby ale o kontakty z ludźmi ogólnie. Pozatym ten sen z mamą odebrałam jako tęsknotę za normalnością

Takie moje wrażenie.

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...