Jump to content

Lisy wyjadające wnetrzności psa

fiolka691
 Share

Recommended Posts

Mój mąż miał z kolei taki sen: jechaliśmy naszym, starym samochodem zwykłą brukowana drogą aż dojechaliśmy do torów kolejowych. wtedy wysiedlkiśmy z auta i poszliśmy cała nasza rodziną sprawdzić jak wyglada droga za tymi torami. wtedy mój mąż zobaczył martwego czarnego psa. stały na d 2 lisy i wyjadały mu wnetrzności. Krwi nie było. jak zobaczyły mojego męża zaciągnęły swoja zdobycz pod most kolejowy. Jak mąż do nich podchodził to siue oddalały, a jak odchodził to znów jadły swoja zdobycz. Potem wsiedliśmy do auta i pojechaliśmy do naszego domku; którym we śnie był jakby pałacyk w Głuszynie. Na końcu mąż miał takie optymistyczne wrażenie z całości.

fiolka691, myślę, że Twój mąż ma w swoim otoczeniu kilka nieprzychylnych mu osób (może tutaj chodzić np, o relacje ze współpracownikami), otóż, myślę że w najbliższym czasie mąż będzie miał chwilę wytchnienia, od użerania się z fałszywcami, ponieważ ktoś inny stanie się obiektem ich zainteresowań. Ta sytuacja może doprowadzić do zdemaskowania fałszywego przyjaciela.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• Chru5T
      By Chru5T
      Przyśniło mi się, że byłem na polanie. Było trochę pochmurnie, jesiennie. Na tej polanie spotkałem swoją siostrę, trzymała na ręku młodszego z jej dzieci, a w koło niej było pełno lisów. Z początku się przestraszyłem, by przypadkiem nie zrobiły jej krzywdy. Ale te lisy były oswojone, sam nawet jednego pogłaskałem po głowie, bardzo podobała mi się ich sierść, która, kiedy wyszło słońce świeciła na złoto. Moja siostra rzuciła im jakąś padlinę do zjedzenia, ale te nawet jej nie tknęły. W tym samym momencie trawa stanęła w ogniu, a po krótkiej chwili wszystko zgasło i pojawiły się trzy sporych rozmiarów wilki. Zaczęły one tępić lisy, pojawiło się sporo krwi, a nie które z lisów żerowały na martwych ciałach innych lisów.
      Czy ktoś z was ma pomysł, co to może oznaczać, lub czy w ogóle to coś może oznaczać
  • Create New...