Skocz do zawartości

Lisy wyjadające wnetrzności psa


fiolka691

Rekomendowane odpowiedzi

Mój mąż miał z kolei taki sen: jechaliśmy naszym, starym samochodem zwykłą brukowana drogą aż dojechaliśmy do torów kolejowych. wtedy wysiedlkiśmy z auta i poszliśmy cała nasza rodziną sprawdzić jak wyglada droga za tymi torami. wtedy mój mąż zobaczył martwego czarnego psa. stały na d 2 lisy i wyjadały mu wnetrzności. Krwi nie było. jak zobaczyły mojego męża zaciągnęły swoja zdobycz pod most kolejowy. Jak mąż do nich podchodził to siue oddalały, a jak odchodził to znów jadły swoja zdobycz. Potem wsiedliśmy do auta i pojechaliśmy do naszego domku; którym we śnie był jakby pałacyk w Głuszynie. Na końcu mąż miał takie optymistyczne wrażenie z całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiolka691, myślę, że Twój mąż ma w swoim otoczeniu kilka nieprzychylnych mu osób (może tutaj chodzić np, o relacje ze współpracownikami), otóż, myślę że w najbliższym czasie mąż będzie miał chwilę wytchnienia, od użerania się z fałszywcami, ponieważ ktoś inny stanie się obiektem ich zainteresowań. Ta sytuacja może doprowadzić do zdemaskowania fałszywego przyjaciela.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...