Jump to content

Szczęka babci ?

Hello_kitty
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że odwieszałam na krzesło jakiś płaszcz i bodajże z rękawa wypadła sztuczna szczęka. Taka sama,jakiej używa moja babcia.

Nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób można ten sen zinterpretować,proszę o pomoc.

Hello_kitty, jeśli jesteś typem osoby nastawionej na sukces i zdobywanie pozycji, bardzo możliwe że uda Ci się osiągnąć te cele. Jednak ta sztuczna szczęka może ostrzegać, że pieniądze i władza to tylko pozorne korzyści.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• nizmo
      By nizmo
      Miałem dziwny sen dotyczący wypadających moich zębów ;/
      Pierwsze co to ogromny ból przy skroniach, coś jak szczękościsk..siła byłą tak duża że jeden ząb po drugim zaczęły wypadać, pięć z górnej prawej strony szczęki, i pięć z dolnej..wyplułem je wszystkie na dłoń. później przeglądałem sie w lustrze, w pokoju stałą siostra która się temu przypatrywała. godzinę przed snem rozmawiałem z mamą, byłą to zwykła rozmowa, nic szczególnego.

Często śnią mi się zęby, ale nigdy nie wypadło mi na raz aż tyle
    • kasia23
      By kasia23
      mialam straszny jak dla mnie sen snil mi sie moj zmarly ojciec jakis tary cmentarz i jego pogrzeb.ojciec nie wygladal tak jak zawsze mial siwe wlosy i co bardzo mi sie zucilo w oczy dlugi ciemny plaszacz a nigdy w takim nie chodzil prosze powiedzcie mi co ten sen mogl oznaczac
  • Create New...