Jump to content

Szczęka babci ?


Hello_kitty
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że odwieszałam na krzesło jakiś płaszcz i bodajże z rękawa wypadła sztuczna szczęka. Taka sama,jakiej używa moja babcia.

Nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób można ten sen zinterpretować,proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Hello_kitty, jeśli jesteś typem osoby nastawionej na sukces i zdobywanie pozycji, bardzo możliwe że uda Ci się osiągnąć te cele. Jednak ta sztuczna szczęka może ostrzegać, że pieniądze i władza to tylko pozorne korzyści.

 

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

 • Similar Content

  • nizmo
   By nizmo
   Miałem dziwny sen dotyczący wypadających moich zębów ;/
   Pierwsze co to ogromny ból przy skroniach, coś jak szczękościsk..siła byłą tak duża że jeden ząb po drugim zaczęły wypadać, pięć z górnej prawej strony szczęki, i pięć z dolnej..wyplułem je wszystkie na dłoń. później przeglądałem sie w lustrze, w pokoju stałą siostra która się temu przypatrywała. godzinę przed snem rozmawiałem z mamą, byłą to zwykła rozmowa, nic szczególnego.
    
   Często śnią mi się zęby, ale nigdy nie wypadło mi na raz aż tyle
  • kasia23
   By kasia23
   mialam straszny jak dla mnie sen snil mi sie moj zmarly ojciec jakis tary cmentarz i jego pogrzeb.ojciec nie wygladal tak jak zawsze mial siwe wlosy i co bardzo mi sie zucilo w oczy dlugi ciemny plaszacz a nigdy w takim nie chodzil prosze powiedzcie mi co ten sen mogl oznaczac
×
×
 • Create New...