Jump to content

smieszny sen

kikizmora
 Share

Recommended Posts

tej nocy, miałam dziwny sen.. az zaczełam sie zastanawiac czy wszystko ze mna w porzadku :)

otóż.. poszłam do ginekologa, a ginekologiem okazał sie pan kuba wojewodzki :) pomieszczenie było ciemne, jakby zawieszone w granatowym kosmosie, była tylko lśniaca jasna podłoga

badanie przebiegało w dosc milej, ciepłej atmosferze.. wiecej nie pamietam..

z panem kuba nie łaczy mnie więż idol - fan ani nic w tym rodzaju, jest to osoba mi obojetna..

kikizmora, sławne osoby we śnie (o ile właśnie nie są naszymi idolami), mogą symbolizować zbytnią lekkomyślność, którą być może przyjdzie Ci się okazać. Badanie natomiast odnosi się do przykrych konsekwencji tego lekkomyślnego postępowania.

Jednym słowem, przemyśl dokładnie każdą decyzję, którą przyjdzie Ci podjąć.

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• olka5353
      By olka5353
      Śniło mi się, że miałam morfologie, nie było to jednak normalne badanie. Krew nie była pobierana przez strzykawkę, tylko odciągana przez gumową rurkę przez którą była widoczna. Badanie robiła pielęgniarka, ale w pokoju był też młody mężczyzna. Pielęgniarka patrzyła na krew która przechodziła przez rurkę jakby w kawałkach, po czym powiedziała od razu, że mam białaczkę.
    • natalkab10
      By natalkab10
      Mialam bardzo dziwny sen,a mianowicie snil mi sie ginekolog, byla nia kobieta a ja bardzo plakalam jak mialam do niej pojsc, miala mi robic jakies badania ktore kosztowaly 200zl, i wyrywalam sie i nie chcilam wejsc do gabinetu
    • PrzedZabawaSylwestrowa
      By PrzedZabawaSylwestrowa
      Śniło mi się również, że moja koleżanka z pracy miała raka (poinformowała o tym na wdzięcznym serwisie naszej-klasy) i wszystkich ostrzegała, żeby nie zwlekać z badaniami. Byłam u lekarza i kazał mi zrobić głęboki wdech i badał mnie. i na tym się skończyło
  • Create New...