Skocz do zawartości

Niezyjacy ojciec


Lorrie

Rekomendowane odpowiedzi

Zmarly rok temu ojciec rzadko mi sie sni. Jednak w dniu, w ktorym przyszlo nam podjac decyzje zakupu domu przyszedl do nie we snie. Byla impreza u siostry mamy. Wszyscy sie bawili a ja krzatalam sie w kuchni. Nagle zapukal ktos do drzwi. Otwieram a w drzwiach stoi moj ojciec. Byl tak szeroko usmiechniety. Widzialam go tak wyraznie. Zlapalam go za reke przyciagnelam do siebie, zeby wszedl do mieszkania i mocno przytulalam. Ciagle mowilam Mu jak bardzo za nim tesknie. I taka steskniona tak badzo Go tulilam. On sie tylko usmiechal i nic nie powiedzial. Tulac go czulam jak bardzo ma miekkie cialo. Za zycia byl raczej krzepkim mezczyzna, a we snie mial takie lejace sie cialo. Co to znaczy? Prosze o interpretacje. Czy Jego wizyta w moim snie mialaby jakies znaczenie w sytuacji podejmowana zyciowej decyzji o zakupie domu?

Edytowane przez Lorrie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze mam 37 lat a ojciec zmarl 30 wrzesnia 2007 roku. Jestem jedynaczka. Bardzo za Nim tesknie. To byl moj kochanyTatus. Pora dnia we snie to pozne popoludnie. Tak to wyczulam. A zdarzenie mialo miejsce w czasie rzeczywiastym w mieszkaniu siostry mojej mamy, ktorej maz obecnie choruje na raka pluc. Ale o wujku nic nie bylo w tym snie ... Lorrie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ani troszke nie znam sie na interpretacji snow, nawet moich wlasnych nie potrafie odczytac, ale wiem jedno: Nasi zmarli czuwaja nad nami i sa przy nas we wszystkich waznych momentach. Decyzja o zakupie domu na pewno do takich nalezy.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ani troszke nie znam sie na interpretacji snow, nawet moich wlasnych nie potrafie odczytac, ale wiem jedno: Nasi zmarli czuwaja nad nami i sa przy nas we wszystkich waznych momentach. Decyzja o zakupie domu na pewno do takich nalezy.

Pozdrawiam :)

 

 

 

Tez tak uwazam. To na pewno nie bylo przypadkowe ze On do mnie akurat w tym dniu przyszedl ...Ale czy chcial ostrzec? Poprzec moja decyzje ...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie za zainteresowanie. Odnosnie inwestycji mam obawe ze moge nie podolac finansowo bo to sie wiaze z miesiecznym splacaniem pewnyc rat. Chyba kazdy ma takie obawy biorac sobie kilkaset tysiecy do splaty na glowe. Z drugiej strony mam wielkie pragnienie posiadania tego domu bo to jest to o czym zawsze marzylam, fajny dom a przede wszystkim duze pole na wymarzony ogrod. Lek jest taki ze cos nie wyjdzie i go nie kupimy. Zyje teraz w stresie: uda sie czy sie nie uda ...decyzja podjeta, ale wiadomo:papierologia,banki, czas ... Mieszkanie siostry mamy to skojarzenia przede wsystkim z okresem dziecinstwa. Sielskie spedzanie wolnego czasu z mama u cioci, duze mieszkanie, zabawy z kolezankami i beztroska. Odbieram ten dom bardz pozytywnie, najbardziej kojarze z rodzinnymi spotkaniami przy stole: obiadami, kawa, ciastem i wsluchiwaniem sie w rozmowy doroslych. Trudno mi powiedziec czemu akurat ja siedzialam w tej kuchni, przeciez to dom cioci. Moze dlatego ze jako dziecko czasem pomagalam w wycieraniu mokrych naczyn...? Pametam tez ze na tej impreze byly osoby, calkowicie nie majace nic wspolnego z moja rodzina, moi obecni znajomi, z ktorych najbardziej utkwila mi osoba kolegi - prokuratora, ktory we snie awansowal na komendanta policji. Nie mam pojecia co to mogloby miec wspolnego. W duzym pokoju byl ogolny ruch, ludzie chodzili, inni sedzieli, byl zastawiony stol, duzo smiechu i ogolna radosc. Tancow nie pamietam....ta mi sie to wszystko wymieeszalo. Dodam ze pragnelam zawsze jakiegos duchowego czy mentalnego kontaktu z ojcem, jednak duchow sie obawiam. Mialam troche zal ze tak rzadko mnie w snach odwiedza, ze ne probuje sie ze mna skontaktowac z Zaswiatow ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za ta interpretacje. Jest ona bardziej trafna niz moglabym sie spodziewac. Postanawiam nic na sile. Przy jakichkolwiek ponagleniach nie bede na gwalt sprzedawac swojego mieszkania zeby wziac mniejszy kredyt. Jesli wszystko pojdzie plynnie,niech sie dzieje co ma byc. Wiem ze za duzo przeszkod w dazeniu do czegos to tez jakas przestroga. Obawiam sie tego ze strace swoje ukochane wygdne mieszkanie i spokojne zycie na rzecz domu, nowych wyzwan obowiazkow albo ze zostane z niczym. Dziekuje jeszcze raz. Niesamowite ze te wszystkie symbole tyle moga oznaczac. To wszystko co zostalo napisane to cala prawda o mnie. Dziekuje jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...